Page 1

projekt wnętrza sklepu

20 czerwca 2006

projekt projekt projekt copyrights by cat brand service


Projekt utrzymany w jasnych barwach z zastosowaniem jasnego drewna, bladego różu i białego światła. Charakterystycznym elementem dla sklepu jest kanapa i rama, ustawiane na wprost wejścia.

projekt

1

projekt wnętrza sklepu


projekt

1

projekt wnętrza sklepu


Projekt utrzymany w jasnych barwach z zastosowaniem jasnego drewna, bladego różu i białego światła. Charakterystycznym elementem dla sklepu jest kanapa i rama, ustawiane na wprost wejścia. W ramie pokazujemy przykładową delikatną grafikę, ale jej przeznaczenie może być dowolne: nośnik logo, reklamy, stałej ekspozycji. Drugim charakterystycznym elementem jest „ślimak” pojawiający się z jednej strony kanapy i w specjalnie zaprojektowanej lampie. Projekt lampy zakłada użycie pleksi imitującej mrożone szkło. Półki posiadają nacięcia od spodu, tak aby sączyło się w dół światło. Na ekspozycję galanterii skórzanej przeznaczyliśmy część przeszklonej lady. Wejście na zaplecze powinno być wykonane z dużych suwanych drzwi montowanych z prawej lub lewej strony ramy. Drzwi te mogą być zaprojektowane z materiału zlewającego się z tłem ściany. Podłogi proponujemy z płytek lub imitacji kamienia w kolorze ciemnego beżu lub szarości. Sklep zaprojektowany został tak, aby był prosty w realizacji.

projekt

1

projekt wnętrza sklepu


projekt

1

projekt wnętrza sklepu


Projekt sklepu z mocniejszymi barwami i zastosowaniem ciemnego drewna wenge w pasy. Półki na całej ścianie zamontowane na wolno stojących panelach wygiętych na końcu w łuki.

projekt

2

projekt wnętrza sklepu


projekt

2

projekt wnętrza sklepu


Projekt sklepu z mocniejszymi barwami i zastosowaniem ciemnego drewna wenge w pasy. Półki na całej ścianie zamontowane na wolno stojących panelach wygiętych na końcu w łuki. Od strony wejścia jeden z paneli wchodzi w światło wejścia tworząc ekspozycję dla wybranego asortymentu. Drugi panel został wygięty w łuk z drugiej strony, na końcu sklepu, tworząc przesłonę dla wejscia na zaplecze. Panel ten podzielony jest lustrami na symetryczne części, pomiędzi którymi ustawiliśmy efektowne komody częściowo przeszklone. Prosta kanapa drewniana z jasną tapicerką i ladą tworzy spójny, charakterystyczny design dla projektu. Nad ladami zamontowano lampy złożone z jasnych kul. Proponowana kolorystyka szaro-niebieskiej wykładziny z wanilią na półkach i białą skórą, daje odczucie ciepła i elegancji.

projekt

2

projekt wnętrza sklepu


projekt

2

projekt wnętrza sklepu


Elementy ArtDeco i retro łączą się w projekcie z nowoczesnym designem półek. Z założenia sklep podzielony jest na strefy: ekspozycyjną i miejsce do przymierzania butów.

projekt

3

projekt wnętrza sklepu


projekt

3

projekt wnętrza sklepu


Elementy ArtDeco i retro łączą się w projekcie z nowoczesnym designem półek. Z założenia sklep podzielony jest na strefy: ekspozycyjną i miejsce do przymierzania butów. Strefa ekspozycyjna wykonana z paneli drewnianych lub z perforowanej blachy z wyciętymi pierwszymi literami logo (można zastosować też materiał z nadrukami znaku). Światło umieszczone zostało za panelami dając efek świecących liter. Na panelach zamocowaliśmy półki. W tym projekcie miejsce do przymierzania butów jest najbardziej charakterystyczne. Ustawiliśmy blisko siebie kanapę retro, panel obity materiałem oraz lustro. Nad całością wisi charakterystyczna lampa. (W sklepie o większej powierzchni można zastosować dwa lub trzy „ kąciki” do przymierzania butów). Kolorystyka tych elementów jest dowolna i może być uzależniona od kolorystyki firmowej. Wystawa galanterii skórzanej została przewidziana w przeszklonej ladzie.Sklep trudniejszy w realizacji ze względu na perforację paneli naściennych oraz czasochłonne wykonanie kanapy.

projekt

3

projekt wnętrza sklepu


projekt

3

projekt wnętrza sklepu

Ferrara  

Wstępny projekt wizerunku sklepu z marką Ferrara.Realizacja z firmą DIAGRAM.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you