Page 33

JAK ODWIEDZIĆ 9/11 MEMORIAL INSTRUKCJA 1. Aby je otrzymać należy wejść na stronę internetową www.911memorial.org/visit i kliknąć na link Reserve Passes po prawej stronie. Na stronie rezerwacji najpierw podaj liczbę potrzebnych wejściówek oraz wybierz datę i godzinę wizyty. Wejściówki warto zarezerwować z dużym wyprzedzeniem: tuż po uruchomieniu systemu rezerwacji szybko wypełniły się limity na cały pierwszy miesiąc po otwarciu.

2. Przekazanie donacji na muzeum nie jest obowiązkowe. Po wybraniu daty i godziny naciśnij guzik Next i sprawdź, czy wszystkie dane się zgadzają (liczba osób oraz data i godzina wizyty) a następnie naciśnij guzik Next by wybrać metodę odbioru biletów.

3. Najlepszy sposób to wydrukowanie biletów w domu (Print at Home). Wybierz opcję i naciśnij guzik Next by przejść na następną stronę, na której musisz podać imiona i nazwiska gości. Pamiętaj, że tylko zarejestrowane w systemie osoby będą wpuszczone na teren pomnika. Naciśnij guzik Next by przejść do strony rejestracyjnej.

4. Rejestracja jest obowiązkowa – musisz podać swój adres e-mail na który zostaną przysłane bilety w formacie pdf. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z tego systemu – naciśnij guzik Next by przejść do formularza rejestracyjnego, na którym podasz swoje imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail i hasło zabezpieczające dostęp do twoich danych.

5. Otrzymane e-mailem bilety wydrukuj i zabierz ze sobą w dzień wizyty. Pamiętaj też, by zabrać również dowód potwierdzający tożsamość: twoją, oraz wszystkich gości zarejestrowanych na biletach.

31

Profile for Marek Rygielski

Nowy Jork - informator  

Informator nowojorski

Nowy Jork - informator  

Informator nowojorski

Profile for nojork
Advertisement