Page 1

Made Dumpe Grieķija Prakses dienasgrāmata Projekta «Māksla. Vizuālās saziņas līdzekļu māksla. Starpnozaru apmācība» ietvaros


Keramikas trauki Uz virpas veidotas māla bļodas, kuras pēc tam apstrādāras, dekorētas, glazētas ar keramikas pigmentiem, metāla oksīdiem un beigās apdedzinātas.


Marmora cilnis Cilnis ar klasisku motīvu, veidots bizantiskā stilā, izmantojot dažādus marmora kalšnas paņēmienus. Darba mērķis bija iepazīt un izmēgināt tēlniecības tehniku.


Marmora cilnis Cilnis ar apļu motīviem, centriska kompozīcija. Stilizēti planētu tēli. Sākumā tika izveidota skice, tā pārnesta uz marmora. Tad izkaltas līnijas, padziļināts fons un izveidotas faktūras.


Marmora skulptūra Telpiska skulptūra, izkalta no marmora. Attēlota akmenī ieslīgusi figūra. Darba procesa sākumā tika izveidota ieceres skice no veidošanas plastikas mērogā 1:1. Tad uz marmora pārnesti skicē izmērītie punkti, izveidotas lielās akmens masas. Ar kaltu radītas detaļas, faktūra. Nobeigumā darbs pulēts ar smilšpapīru.


Akmens mozaīka Sacietējošā ģipša masā no dažādiem krāsiniem akmens gabaliņiem un keramikas lauskām salikts mozaīkas zīmējums.


Metāla rotaslietas Bronzas medaljons ar augu motīviem - izzāgēta metāla forma un augu zīmējums, tad izveidota faktūra, stiptinājums pie aukliņas. Vara gredzens ar ģeometriskām formām - vispirms izzāgētas metāla daļas, tad tās saliektas, salodētas kopā un gredzens


Analogā fotogrāfija Fotogrāfēta pilsēta un apkārtējie kalnu ciemati. Filmiņa un fotogrāfijas pēc tam tika pašrocīgi attīstītas foto laboratorijā.

Made Dumpe Grieķija  

Made Dumpe ir 2.kursa studente, kura plano sevi pilnveidot telniecības jomā. Made mēnesi praktizejās Grieķijas skolā - The Volos Municipalit...

Made Dumpe Grieķija  

Made Dumpe ir 2.kursa studente, kura plano sevi pilnveidot telniecības jomā. Made mēnesi praktizejās Grieķijas skolā - The Volos Municipalit...

Advertisement