Page 1


Witamy Serdecznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów mamy przyjemność zaprezentować Państwu skatalogowaną formę zanęt oraz dodatków zanętowych oferowanych przez Firmę „NIWA”. Receptura naszych zanęt to wynik wieloletniego doświadczenia zespołu testowego, którego skład tworzą zawodnicy zajmujący czołowe miejsca w Grand Prix Polski. Kompozycja naszych zanęt stworzona jest w oparciu o preferencje pokarmowe danych gatunków ryb oraz uwzględnia warunki panujące w danym łowisku. Nie trzeba chyba dodawać, że zanęty wykonane są z najlepszych jakościowo, naturalnych surowców. Wszystkie te czynniki bezpośrednio przekładają się na rewelacyjny współczynnik jakości do ceny naszych zanęt i zapewniają doskonałe efekty wędkarskie. Nasze zanęty uszeregowane są w trzech seriach – ”NATURE”, ” EXTREME” oraz ”PLATINUM”- przez co kierowane są do wszystkich wędkarzy, niezależnie od stopnia zaawansowania czy też zasobności portfela – poczynając od wędkarzy łowiących wyłącznie rekreacyjnie aż do wędkarzy startujących w najwyższej rangi zawodach. Życząc wszystkim wędkarzom taaakiej ryby, zapraszamy do korzystania z naszych produktów, co zapewni Wam przeżycie niezapomnianych chwil radości nad wodą oraz pozwoli na podniesienie Waszego kunsztu wędkarskiego. Pozdrawiamy Zespół „NIWA”

strona 4-5 6-7 8-9 10 11 12-13 14 15-16 17-19 20 21-22 23 24-25 26


Szeroki asortyment bardzo dokładnie skomponowanych zanęt, przeznaczonych dla wszystkich entuzjastów wędkarstwa spławikowego, gruntowego i karpiowego. Opracowanie mieszanek z tej serii stanowiło nie lada wyzwanie. Z dobrej jakości komponentów powstała seria skutecznych zanęt, jednak w cenach przystępnych dla większości wędkarzy. Charakteryzuje się ona konsystencją, smakiem i intensywnym aromatem dobranym do łowisk i upodobań konkretnych gatunków ryb. Zanęty te można mieszać ze sobą, wzbogacać komponentami oraz atraktorami. Seria tych zanęt oferowana jest w opakowaniach 1000g i 3000g.

Ciemno brązowa zanęta o średniej granulacji z dużą zawartością słodkich i aromatycznych składników. Przystosowana do nęcenia leszczy w płynących i wolno płynących wodach. W jeziorach skuteczna jest w połączeniu z Wodą Stojącą Nature, Copro Melassą i atrktorem Leszcz.

Żółto-brązowa mieszanka przeznaczona na leszcze różnej wielkości o bardzo wyraźnym, miłym aromacie . Średnia moc wiążąca pozwala na dostosowanie tej zanęty do różnych warunków na łowisku. Zanęta zawiera dużą część słodkich i kolorowych składników tak uwielbianych przez leszcze różnych rozmiarów. Bardzo skuteczna mieszanka na liny o wyjątkowym, zielonym kolorze. Szczególnie wyrośnięte egzemplarze, słynące z dużej ostrożności często omijają plamę w kolorach z tradycyjnych zanęt. Mieszanka charakteryzuje się małą spoistością i niezbyt wielkim ciężarem co umożliwia stosowanie jej nawet na mulistym dnie.

Płociowa zanęta o anyżowym zapachu przygotowana do nęcenia we wszystkich rodzajach wód. Nadająca się do nęcenia płoci o każdej porze roku. Odpowiedni smak, aromat i granulacja przyciągają i na długo utrzymujmą ryby w łowisku.

Uniwersalna, skuteczna zanęta na płocie, krąpie jak również leszcze i inne ryby karpiowate. Po mocniejszym nawilżeniu mieszanka średnio klejąca, pracująca powoli przy dnie. Lekko nawilżona unosi się bardzo długo w toni i wymaga często dociążenia gliną, ewentualnie żwirem. Na rzeki i głębokie wody stojące , zanętę należy dociążyć i dokleić klejem do zanęt.

str 4

Zanęta z zawartością wielu grubych cząstek o żółto-pomarańczowej barwie i bardzo przyjemnym aromacie. Scopex w połączeniu ze słodkimi i grubymi cząstkami zatrzymuje w łowisku karpie jak również inne duże ryby karpiowate. Średnia spoistość i niewielki ciężar tej mieszanki pozwala na zastosowanie jej również w wodach płytkich i mulistych.

Czerwona zanęta o intensywnym zapachu truskawki, przeznaczona do połowów karpi od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Średnio klejąca mieszanka o grubszej strukturze wabi ryby różnej wielkości. Skuteczność połowów może poprawić dodanie do zanęty kukurydzy z puszki lub białych robaków.

Lekka i słabo klejąca mieszanka przygotowana do nęcenia z użyciem koszyków lub spirali zanętowych. Odpowiedni skład zanęty wzbudza zainteresowanie wyrośniętych egzemplarzy różnych gatunków ryb karpiowatych. Zanęta najbardziej skuteczna jest w połączeniu z mieszankami ukierunkowanymi na konkretne gatunki, takie jak ; karp, leszcz, lin.

Ciężka i słodka zanęta przeznaczona do nęcenia we wszystkich rodzajach wód. Mocny orzechowy zapach wabi wszystkie ryby spokojnego żeru, szczególnie te które pobierają pokarm z dna. Aby uskutecznić mieszankę można łączyć ją z zanętami ukierunkowanymi na poszczególne gatunki ryb np: płoć, leszcz, karp…

Mieszanka przygotowana specjalnie na łowiska komercyjne. Ciemno brązowy kolor nie odstrasza ostrożnych ryb, a rybny zapach skutecznie wabi ryby. Na łowiskach komercyjnych skuteczna przez cały rok, a w pozostałych wodach najlepiej stosować ją wiosną i jesienią.


Uniwersalna zanęta przeznaczona do nęcenia w wodach stojących i wolno płynących. Silny aromat i dobrany smak skutecznie przyciąga wszystkie gatunki ryb z rodziny karpiowatych. Dobre wyniki osiąga się łącząc tą zanętę z LESZCZEM NATURE.

Mocno klejąca i ciężka zanęta przygotowana do stosowania w wodach bieżących o wyraźnym uciągu. Bardzo mocny aromat i zawartość dużej ilości kolorowych cząstek pieczywa fluo skutecznie przyciąga i zatrzymuje w łowisku ryby różnych gatunków żyjących w rzekach. Zanęta wymaga dociążenia gliną lub żwirem, a na szybkie uciągi również doklejenia klejem.

Żółto-brązowa zanęta o wyraźnym i przyjemnym aromacie marcepanowym. Średnia granulacja umożliwia znęcenie i zatrzymanie w łowisku ryb różnej wielkości, bez ryzyka przekarmienia. Przyjemny smak i aromat sprawia, że zanęta jest atrakcyjna dla wielu gatunków ryb, takich jak: liny, karpie, duże płocie, leszcze, klenie.

Specjalnie skomponowana zanęta do połowu ryb z pod lodu. Mocno wyprażone słono-słodkie składniki oraz ziarna roślin oleistych skutecznie wabią wszystkie ryby spokojnego żeru. Brokat zawarty w zanęcie dodatkowo przyciąga okonie, sieje i sielawy.

Jasna, bardzo gruba zanęta przeznaczona do nęcenia karpi różnej wielkości. Selekcjonuje również wyrośnięte okazy innych gatunków ryb karpiowatych. Skuteczna w połączeniu z przynętami zanętowymi takimi jak: ziarna zbóż, białe robaki, kulki proteinowe, pellet.

Zanęta o czerwonobrązowym kolorze, skuteczna o każdej porze roku, na różnej wielkości płocie. Łagodny ale wyraźny aromat i struktura mieszanki umożliwia łatwe przygotowanie i efektywne nęcenie w wodach o różnej charakterystyce.

Wyjątkowo skuteczna mieszanka, szczególnie efektywna w wodach o dużej presji wędkarskiej. Łagodny aromat , wolno pracujące i unoszące się przy dnie drobiny przyciągają i zatrzymują nawet największe płocie. Bardzo przyjemny, słono-słodki smak odpowiadający rybom wszystkich roczników, umożliwia stosowanie zanęty o każdej porze roku.

Seria Metod Fedder to mieszanki specjalnie przygotowane do łowienia z zastosowaniem koszyczka zanętowego typu „Metod Fedder”. Skutecznie wabią ryby zarówno na naturalnych jak i komercyjnych łowiskach gdzie występują populacje ryb karpiowych. Opracowanie tej zanęty w pięciu smakach i zapachach pozwala na znalezienie skutecznej mieszanki na każde łowisko w różnych porach roku. Skuteczność zanęt serii Method Feeder można podnieść dodając do nich odpowiednie ilości białych robaków, kukurydzy oraz drobnego pelletu.

str 5


Seria opracowana dla wędkarzy, oczekujących wysokiej jakości zanęty przy niezbyt wygórowanej cenie. Kompozycje, smak i aromaty zostały dostosowane do preferencji poszczególnych gatunków ryb. Mieszanki ukierunkowane na konkretne gatunki (leszcz, płoć, lin-karaś, karp) można dowolnie łączyć z zanętami przygotowanymi do łowienia w różnych rodzajach wód (kanał, rzeka, jezioro, feeder). Zanęty przeznaczone na konkretne gatunki ryb przygotowane są do łowienia w wodach stojących i niezbyt szybko płynących. Zastosowanie gliny wiążącej lub ewentualnie żwiru i kleju do zanęt pozwala na efektywne łowienie w wodach szybko płynących. Zanęty te oferowane są w opakowaniach 1000g i 3000g.

FEEDER Zanęta o jasnej barwie, skomponowana do połowu z użyciem koszyczka zanętowego. Lekko nawilżona mocno pracuje nad dnem dając świetne efekty w wodach stojących. Dobre rezultaty w rzekach można osiągnąć mocniej dowilżając mieszankę.

JAŹ KLEŃ

Zanęta ciemnobrązowa o średnio drobnej strukturze , przygotowana specjalnie do połowu płoci. Słonawy smak i dobrany aromat, przyciąga płocie nawet ze znacznej odległości. Doskonale nadaje się do stosowania w chłodnej porze roku.

PŁOĆ DUŻA

Mocno wiążąca zanęta w jasnym kolorze. Przygotowana do użycia w rzekach o średnim i szybkim przepływie, szczególnie skuteczna na jazie i klenie. Po nawilżeniu staje się twarda i spoista, jednak uwalnia dość dużo cząstek wzbudzając zainteresowanie ryb żerujących nawet w większej odległości.

JEZIORO

Zanęta której skład, kolor, granulacja i aromat zostały tak dobrane aby zwabić w łowisko wyrośnięte egzemplarze płoci. Prażone konopie dominujące w aromacie i smaku tej mocno pracującej zanęty długo przytrzymują ryby w zanęconym łowisku.

PŁOĆ BLACK Zanęta o dość drobnej granulacji i głęboko ciemnym, prawie czarnym kolorze. Mieszanka produkowana z mało sycących, ale atrakcyjnych komponentów sprawia, że idealnie nadaje się do stosowania w chłodnej porze roku. Zanęta o małej spoistości i lekko wiążąca, ukierunkowana jest na wody stojące i wolno płynące.

Jasna, słabo klejąca zanęta ukierunkowana do nęcenia w jeziorach, stawach i zbiornikach zaporowych. Lekko nawilżona i niezbyt mocno dociążona sprawdza się w płytkich wodach. Dociążona żwirem lub gliną daje dobre efekty w głębszych wodach. Jest skuteczna na wszystkie ryby spokojnego żeru.

PŁOĆ RZEKA Lekko klejąca, uniwersalna mieszanka, do nęcenia w wodach gdzie występują różne gatunki ryb. Największą skuteczność wykazuje w wodach o dużej presji wędkarskiej. Zmieszana z gliną rozpraszającą pracuje w toni wabiąc ryby żerujące wyżej nad dnem. W połączeniu z gliną wiążącą szybko dociera do dna i rozkładając się nęci ryby żerujące głębiej.

Brązowa zanęta o średniej granulacji, przygotowana z dość mocno wiążących i ciężkich komponentów. Duża spoistość mieszanki sprawia, że znakomicie nadaje się na szybko płynące rzeki do nęcenia dużych płoci i krąpi. Warunkiem sukcesu jest dodanie do mieszanki gliny lub żwiru i ewentualnie niewielkiej ilości kleju, na wyjątkowo rwące rzeki.

LIN KARAŚ Ciemnobrązowa, średnio drobna mieszanka przygotowana do połowu linów i karasi. Lekko niedomoczona znakomicie sprawuje się na mulistym dnie, tworząc w niedługim czasie słodkawy dywan uwielbiany przez liny i duże karasie.

str 6

LIN Brązowa, średnioziarnista zanęta o wytrawnym, korzennym smaku i aromacie tak lubianym przez liny różnych roczników. Odpowiednio nawilżona powoli rozkłada się na dnie łowiska, pobudzając ryby do żerowania zmniejszając wrodzoną ostrożność wyrośniętych egzemplarzy.


Mocno klejąca i ciężka zanęta przeznaczona do nęcenia w rzekach o szybkim nurcie. Jej grube i słodkie cząstki powoli wymywane przez nurt tworzą dywan zanętowy, na który chętnie wpływają klenie, jazie, leszcze jak również dorodne płocie i krąpie.

Jasnożółta zanęta o bardzo grubej strukturze, przygotowana specjalnie do nęcenia karpi. Grube cząstki mocno pracują nad dnem, następnie opadają na dno skąd bardzo chętnie zbierane są przez karpie. Żółta barwa, aromat i smak słodkich owoców sprawia, że zanęta jest selekcjonerem karpi.

LESZCZ Klejąca i wolno działająca zanęta na leszcze. Jasny kolor, słodki smak i aromat przyciąga w łowiskach również wyrośnięte egzemplarze innych gatunków ryb.

LESZCZ DUŻY Żółta gruboziarnista zanęta o smaku i aromacie pierników działająca szczególnie na duże leszcze. Odpowiednio nawilżona pracuje na dnie, wytwarzając uwielbiany przez duże ryby tzw. dywan zanętowy.

Bardzo słodka zanęta o średniej granulacji i ciemno brązowym kolorze. Mocno klejąca w połączeniu z gliną rzeczną nadaje się na wartkie rzeki gdzie występują leszcze. Skuteczna w połączeniu z Rzeką Platinum lub Champion River

LESZCZ RZEKA Wiążąca i słodka mieszanka przygotowana specjalnie do połowu leszczy w rzekach średnio i szybko płynących. W wodach mętnych i zanieczyszczonych dobre rezultaty daje dodatek płynnej melasy cukrowej. Odpowiednio namoczona wolno wymywa się na dnie, stopniowo uwalniając grubsze frakcje i przynęty zanętowe.

KANAŁ Brązowa, średnioziarnista zanęta przeznaczona do połowu w kanałach o lekkim i średnim uciągu wody. Smak i aromat dostosowany został do upodobań ryb najczęściej występujących w kanałach. Zanęta ta po dociążeniu sprawdza się również znakomicie w wolniej płynących rzekach.

UNIWERSALNA Zanęta, która po odpowiednich modyfikacjach może być dostosowana praktycznie do każdego łowiska. Uzupełniona atraktorami i komponentami może służyć do nęcenia wybranych gatunków. Nawilżona bez żadnych dodatków jest skuteczna na różne gatunki ryb w wodach stojących i wolno płynących.

str 7


Seria zawodniczych zanęt, które powstały w oparciu o wiedzę i doświadczenie nabyte przez długie lata startów w zawodach wędkarskich najwyższej rangi. Receptury zanęt tej serii zostały skomponowane przez Mistrza Europy i Wicemistrza Świata oraz Mistrza Polski Zbyszka Milewskiego. Najwyższej jakości składniki użyte do produkcji tych zanęt, odpowiednio dobrany aromat, smak i granulacja, gwarantują znakomite rezultaty podczas zawodów wędkarskich oraz podczas rekreacyjnych połowów. Zanęty te zostały tak opracowane, że nie wymagają wzbogacania dodatkowymi komponentami oprócz melasy w płynie. Seria PLATINUM oferowana jest w opakowaniach 1000g.

Zanęta ukierunkowana na wody stojące, gdzie występują mieszane gatunki ryb różnej wielkości. Mała spoistość powoduje szybkie wymywanie, a w przypadku nie dowilżenia rozpada się już w toni. Połączona z zanętą połciową daje świetne rezultaty przy łowieniu dużych płoci, a zmieszana z leszczem przy połowie w wodach, gdzie dominują leszcze. Mieszanka charakteryzuje się przyjemnym aromatem i lekkim słonawo-słodkim smakiem.

Bardzo ciemna i średnio klejąca zanęta przeznaczona na kanały i wolno płynące rzeki. Jej skład został dobrany do łowiska, gdzie występują płocie, leszcze i krąpie. Przy umiarkowanym nęceniu sprawdza się w uboższych wodach i przy obfitym w wodach o bogatym rybostanie.

Doskonała zanęta na rzeki. Składniki klejące, pieczywo fluo, cięższe komponenty do wabienia dużych ryb sprawiają, że mieszanka sprawdza się we wszystkich wodach płynących. Odpowiednio dobranymi proporcjami gliny wiążącej i płynnej melasy można dostosować zanętę na dowolną rzekę do łowienia leszczy, jazi, kleni, płoci i krąpi

Brązowo-czarna, drobnoziarnista zanęta przygotowana do łowienia płoci w trudnych i wymagających łowiskach. Ziołowo-korzenny aromat i niska wartość odżywcza sprawia, że mieszanka sprawdza się w przeciągu całego sezonu szczególnie tam, gdzie perfekcyjne i umiarkowane nęcenie decyduje o sukcesach.

Brązowa, dość ciężka i słabo klejąca zanęta opracowana na głębsze wody stojące i wolno płynące rzeki i kanały. Dość duża zawartość pożywnych składników aromatyzowanych sprawia, że mieszanka jest bardzo skuteczna na duże ryby wszystkich gatunków karpiowatych. Najlepsze rezultaty przy użyciu tej wyjątkowej mieszanki, można osiągnąć od kwietnia do października.

Brązowa średnioziarnista zanęta z dużą zawartością mocno pracujących, tłustych cząstek. Mieszanka wykazuje swoją wysoką skuteczność szczególnie w wodach gdzie obok mniejszych ryb występują średnie i duże okazy płoci. Na wody bieżące jest efektywna w połączeniu z RZEKĄ PLATINUM, a w wodach stojących z JEZIOREM PLATINUM.

Wysokiej jakości, klasyczna zanęta, ukazująca swoje walory podczas zawodów wędkarskich, jak również w łowiskach o silnej presji. Dzięki swojej uniwersalności jest skuteczna na różne gatunki ryb. Łącząc tą mieszankę z gliną i ewentualnie z innymi zanętami można ją dostosować do różnych typów łowisk.

Bardzo dokładnie opracowana zanęta do stosowania przy połowie płoci. Wyważone proporcje składników pobudzających, pracują cych i przyśpieszających trawienie sprawiają, że ta mieszanka szybko przyciąga ryby i utrzymuje je długo w łowisku. Zanęta jest skuteczna w połączeniu z ziemią lub gliną o ciemnych barwach.

str 8


Żółta zanęta o grubej granulacji z dodatkiem pieczywa fluo skuteczna na duże ryby karpiowate. Po nawilżeniu staje się kleista i powoli uwalnia cząstki zawarte w kulach zanętowych. W pełni sezonu bardzo skuteczna w rzekach i łowiskach o bogatym rybostanie.

Jasnożółta, mocno klejąca mieszanka przeznaczona do nęcenia leszczy. Słodki smak i intensywny aromat zapewnia znakomite efekty podczas połowów w ciepłych porach roku. Na wodach stojących najlepszą skuteczność zanęta ta wykazuje w połączeniu z JEZIOREM PLATINUM, a w rzekach z RZEKĄ PLATINUM.

Wyjątkowo skuteczna zanęta o brązowo-żółtej barwie i średniej granulacji przeznaczona do nęcenia leszczy we wszystkich rodzajach wód. Nie zaleca się wzbogacania tej mieszanki dodatkowymi komponentami z wyjątkiem płynnej melasy. Mieszanka ta sprawdziła się wielokrotnie podczas zawodów wędkarskich.

Mocno klejąca zanęta do nęcenia kleni, jazi i innych ryb karpiowatych występujących w rzekach. Może być użyta samodzielnie, jak również w połączeniu z innymi zanętami dopasowanymi do charakteru łowiska. Bardzo dobre wyniki daje połączenie tej zanęty z mieszankami płociowymi.

Lekka i drobno zmielona zanęta, nieząstapiona przy połowie uklei i innych ryb karpiowatych. Lekko nawilżona, rozpada sie pod powierzchnią wody, skutecznie gromadząc ryby. Przemoczona, dosć szybko opada głębiej, wytwarzając po drodze smugę wabiącą ryby w różnych warstwach wody. Zanętą ''Light'' można skutecznie nęcić drobne ryby praktycznie w każdych warunkach.

Drogi wędkarzu pamiętaj że seria zanęt PLATINUM jest zanętą kompletną, nie wymaga ulepszania komponentami ani atraktorami. Doskonałe rezultaty osiąga się łącząc te mieszanki z zanętami z serii EXTREME jak i również NATURE.

str 9


Słodka leszczowa zanęta do stosowania zarówno w rzekach, kanałach jak i wodach stojących. Zawiera dużo składników bogatych w białko. Wabi szczególnie duże egzemplarze. Egzotyczne składniki utrzymują ryby długo w zanęcie. Szczególnie skuteczna jest w połączeniu z Rzeką Platinum.

Zawodnicza zanęta przygotowana specjalnie na wody sojące i wolno płynące. Sprawdza się na trudnych łowiskach o silnej presji i łowiskach o niezbyt bogatym rybostanie. Słonosłodki smak sprawia że ryby się szybko nienasycają i długo utrzymują się w nęconym łowisku. Specjalne składniki sprawiają, że mieszanka ta wyróżnia się na tle innych. Najlepiej sprawdza się w ciepłych porach roku. Brązowa, średnioziarnista zanęta z dużą zawartością słodkich i mocno klejących składników. Mieszanka ta została wzbogacona egzotycznymi składnikami co sprawia że jest niezwykle skuteczna zwłaszcza podczas zawodów wędkarskich oraz na łowiskach o dużej presji.

Mocno sprażone, idealnie dobrane składniki sprawiają, że zanęta ta jest niezwykle skuteczna na wszystkich łowiskach (woda stojąca, kanały oraz rzeki). Duże ilości nasion oleistych nadają zanęcie specyficzny aromat oraz sprawiają że zanęta jest mocno pracująca. Szczególnie skuteczna w połączeniu z Champion Canal.

str 10


GLINA ROZPRASZAJĄCA Służy do dociążania zanęty podczas łowienia w wodach stojących i wolno płynących.

GLINA ROZPRASZAJĄCA BRĄZOWA Służy do dociążania zanęty podczas łowienia w wodach stojących i wolno płynących.

GLINA RZECZNA Ciężka i mocno klejąca ziemia na wody płynące.

BENTONIT SUPER MOCNY (1000g) Biały proszek przeznaczony do klejenia glin i mieszanek zanętowych. Jego moc wiążąca sprawia, że jest bardzo wydajny.

GLINA WIĄŻĄCA Dociąża i skleja zanętę. Do zastosowania w głębokich wodach stojących i płynących.

GLINA ROZPRASZAJĄCA CZARNA Służy do dociążania zanęty podczas łowienia w wodach stojących i wolno płynących.

ZIEMIA BEŁCHATOWSKA (1500g) Ziemia w kolorze czarnym, służąca do podawania ochotki zanętowej w wodach stojących i wolno płynących. Samodzielnie użyta jest doskonała nawet na mulistym dnie. W połączeniu z innymi glinami może być stosowana w różnych łowiskach. Należy tylko pamiętać, że barwi na ciemny kolor wszelkie mieszanki.

ROZPRASZACZ DO OCHOTKI DECOLLE (100g) Bardzo wydajny proszkowy preparat służący do rozpraszania larw ochotki zanętowej. Nadaje się do przechowywania jokersa przez dłuższy okres czasu.

ROZPRASZACZ (250g) Sucha glinka używana do rozpraszania larw ochotki.

str 11


COCO BELGE

Rozpraszający, przyspieszający trawienie składnik zanęt płociowych, niezbędny w okresach słabego żerowania. Zastosowanie 5 - 15%

COPRA MELASSE

Kopra nasączona melasą cukrową to znakomity, klejący składnik zanęt na leszcze, jazie, klenie i duże płocie. Zastosowanie 10 - 25%

KONOPIE PRAŻONE

Charakterystyczny, mocno pracujący dodatek do zanęt płociowych o specyficznym zapachu. Zastosowanie 5 - 15%

Dość grubo zmielona i prażona mączka z orzechów ziemnych do zastosowania w zanętach pracujących przy dnie. Posiada właściwości klejące, ze względu na niewielki ciężar może być użyta nawet na mulistym dnie. Zastosowanie 5 - 10%

EPICEINE ŻÓŁTE

Żółte, specyficzne pieczywo przygotowane specjalnie do zastosowania w zanętach na leszcze i karpie. Zastosowanie 10 -30%

NUSS SUPER

Prażona mączka na bazie orzechów laskowych, skuteczna na karpie, liny i duże płocie. Zastosowanie 5 - 10%

KLEJ DO ZANĘT

PIERNIK Ciemna i mocno klejąca mączka, nieodzowna jako dodatek do zanęt płociowych, linowych i leszczowych. Zastosowanie 5 - 10%

KLEJ EXTRA RZEKA

PIERNIK MIODOWY Mocno klejąca i aromatyczna mączka, używana jako dodatek do zanęt rzecznych i leszczowych. Zastosowanie 5 - 10%

Uniwersalny klej do zanęt, o słodkim smaku i przyjemnym aromacie. Oferowany w opakowaniu 1000gr. Zastosowanie 10- 40%

Specjalny, bardzo ciężki klej do zanęt, przeznaczony na rzeki o dużej głębokości i szybkim uciągu wody. Zastosowanie 10 -30%

KONOPIE ZIARNO Ziarna konopi po wcześniejszym namoczeniu i ugotowaniu nadają się jako dodatek do zanęt płociowych, mogą również być stosowane jako przynęta.

str 12

ARACHID BRUNE

MELASA PŁYNNA

Słodzący, klejący i nawilżający dodatek do zanęt rzecznych i leszczowych


PIECZYWO CZERWONE Kolorowe pieczywo, najbardziej skuteczne w zanętach rzecznych i leszczowych. Zastosowanie 5 - 15% PIECZYWO MIX Kolorowe pieczywo, najbardziej skuteczne w zanętach rzecznych i leszczowych. Zastosowanie 5 - 15% PIECZYWO ŻÓŁTE Kolorowe pieczywo, najbardziej skuteczne w zanętach rzecznych i leszczowych. Zastosowanie 5 - 15%

GUMA ARABSKA Produkt o dużej sile wiązania, przeznaczony szczególnie do klejenia białych robaków. Czyste, lekko wilgotne białe robaki panierowane odpowiednią ilością gumy arabskiej, umożliwiają bardzo efektywne nęcenie intensywnie żerujących ryb SWEETEX

Super słodki dodatek do glin i zanęt. Pobudza ryby do intensywnego żerownia, zwłaszcza większe egzemplarze. Można go dodawać do zanęty i gliny pod postacią proszku oraz rozpuszczony w wodzie. Nadaje się do słodzenia przynęt roślinnych, jak i również białych robaków.

PIECZYWO FLUO ŻÓŁTE Kolorowe pieczywo fluo, dodawane do zanęt kiedy chcemy łowić: jazie, klenie, krąpie, leszcze Zastosowanie 5 - 10% PIECZYWO FLUO CZERWONE Kolorowe pieczywo fluo, dodawane do zanęt kiedy chcemy łowić: jazie, klenie, krąpie, leszcze Zastosowanie 5 - 10%

PIECZYWO FLUO POMARAŃCZOWE Kolorowe pieczywo fluo, dodawane do zanęt kiedy chcemy łowić: jazie, klenie, krąpie, leszcze Zastosowanie 5 - 10%

PIECZYWO FLUO MIX) Kolorowe pieczywo fluo, dodawane do zanęt kiedy chcemy łowić: jazie, klenie, krąpie, leszcze Zastosowanie 5 - 10% -

PIERNIK

str 13


NOWOŚĆ !

ATRAKTOR SPECJAL – Seria nowych atraktorów o bardziej skondensowanym aromacie. Nowa formuła pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie tego .. produktu już w gotowych mieszankach. BRASEM SPECIAL VANILLE SPECIAL KORZENNY KOLENDRA ROACH SPECIAL STRAWBERRY SPECIAL TUTTI FRUTTI SPECIAL CARP SPECIAL CARAMEL SPECIAL

NOWOŚĆ !

Kod

Nazwa

N-PRR2

2mm

Robin Red

N-PRR3

3mm

Robin Red

N-PKW2

2mm

Kukurydza Wanilia

N-PKW3

3mm

Kukurydza Wanilia

N-PTF2

2mm

Tutti Frutti

N-PTF3

3mm

Tutti Frutti

N-MMK2

2mm

Magic Mix Krill

N-MMK3

3mm

Magic Mix Krill

3mm

Salmon Betaina

N-PSB3 N-PMM23

str 19

Rozmiar

2-3mm

Multi Mix


B1 Seria spławików stosowana przy połowach metodą bolońską. Gruba plastikowa antena pozwala zaobserwować brania nawet z dużych odległości, a dodatkowo nie zatapia się przy zastosowaniu dużych przynęt. Dostępne gramatury: 1,00g / 1,50g / 2,00g / 2,50g / 3,00g / 4,00g / 5,00g / 6,00g / 8,00g / 10g / 12g

F1 Kształt tego spławika jest dostosowany tak aby można było łowić nim na mocno sfalowanej wodzie. Długa węglowa antena, korpus umieszczony pośrodku spławika i węglowy kil skutecznie stabilizują spławik nawet na dużej fali. Dostępne gramatury: 0,5g / 0,75g / 1,00g / 1,25g / 1,50g / 2,00g / 2,50g

U1 Model spławika przeznaczony do połowów powierzchniowych zarówno w wodach stojących jak i płynących. Mniejsze są idealne na małe głębokości i przy kapryśnych braniach. Większe pozwalają łowić głębiej i szybciej. Sprawdzają się również przy łowieniu z opadu np. leszczy. Krótki statecznik metalowy i antena z plastiku. Dostępne gramatury: 0,20g / 0,30g / 0,40 g / 0,50g / 0,60g / 0,80g / 1,00g.

G1 Model spławika do łowienia w głębokich wodach stojących i wolno płynących. Charakteryzuje się bardzo spokojnym i stabilnym zachowaniem umożliwiając rybie pewne zassanie przynęty i zacięcie z dużym opóźnieniem. Długa antena z włókna szklanego i długi statecznik z włókna węglowego. Dostępne gramatury: 0,75g / 1,00g / 1,50g / 2,00g / 2,50g / 3,00g

2007r.

K1

2008r.

R4 Rzeczny spławik typu dysk przeznaczony do połowów na "stopa" jak i również na przepływankę. Odpowiedni kształt korpusu zapewnia idealne prowadzenie nawet w mocnych zawirowaniach. Antena wykonana z plastiku a statecznik z carbofibrexu. Dostępne gramatury: od 4g do 35g.

str 15


Najwyższej jakości spławiki przeznaczone dla zawodników i wędkarzy zawansowanych, preferujących połowy batem, bolonką oraz na zestaw skrócony. Wszystkie korpusy spławików zostały wykonane z najlepszego gatunku balsy i zabezpieczone wysokiej jakości lakierem odpornym na pęknięcia. Do wklejania anten, stateczników i oczek wykorzystano mocny i trwały klej.

J2 Idealny spławik do łowienia w jeziorach i innych niezbyt głębokich wodach stojących. Grubsza szklana antena umożliwia łowienie na większe przynęty, a węglowy kil sprawia że przynęta wolniej opada do dna a spławik lepiej pokazuje podnoszone brania. Model tego spławika idealnie nadaje się do bata. Dostępne gramatury: 0,50g / 0,75g / 1,00g / 1,25g / 1,50g / 2,00g / 2,50g / 3,00g.

C1 Klasyczny spławik do łowienia w kanałach i wodach stojących. Antena wykonana z włókna szklanego stawia niewielki opór a przy tym jest doskonale widoczna. Metalowy statecznik szybko ustawia spławik we właściwej pozycji. Dostępne gramatury: 0,30g / 0,50g / 0,75g / 1,00g / 1,25g / 1,50g.

C2 Spławik do łowienia kapryśnych i ostrożnych ryb w trudnych warunkach. Metalowa antena sygnalizuje najdelikatniejsze brania. Idealny na stojące wody, gdzie rozgrywanych jest dużo zawodów wędkarskich. Nie stawia oporu rybom mającym zwyczaj długo zasysać przynętę, co pozwala wykonać zacięcie z dużym opóźnieniem. Dostępne gramatury: 0,20g / 0,40g / 0,60g / 0,80g / 1,00g.

J1 Idealny spławik do łowienia w jeziorach i innych niezbyt głębokich wodach stojących. Grubsza szklana antena umożliwia łowienie na większe przynęty, a metalowy kil szybko stabilizuje spławik. Model tego spławika idealnie nadaje się do bata. Dostępne gramatury: 0,50g / 0,75g / 1,00g / 1,25g / 1,50g / 2,00g / 2,50g / 3,00g.

R1 Spławik do połowu w wodach płynących. Bardzo stabilnie zachowuje się w szybkim nurcie, nie reagując na zawirowania. Idealny do połowu na bata w głębokich i płynących wodach. Statecznik metalowy, antena z tworzywa sztucznego Dostępne gramatury : 1,00g / 1,50g / 2,00g / 2,50g / 3,00g / 4,00g / 5,00g / 6,00g.

R2 Kształt tego spławika umożliwia połów ryb w wodach płynących o stabilnym nurcie i małej ilości zawirowań. Widoczna antena z włókna szklanego pozwala zauważyć szybkie i mało czytelne brania. Metalowy statecznik stabilizuje spławik w wodzie. Dostępne gramatury: 1,00g / 1,50g / 2,00g / 2,50g / 3,00g / 4,00g / 5,00g.

str 16

z


Kod

Kod

Rozmiar

Grzebień na nogę 8 pozycji

N-TKR8

Grzebień 8 pozycji

N-PR

Hak do wędki

N-URHWA

10cm

Długości przyponów

N-HW25

25cm

15/20/24cm

N-HW35

38cm

26/30/37

N-HW50

50cm

29/35/40/45/50

Nazwa

N-TKRFL

N-NA

Rozmiar

Uchwyt do siatki Uchwyt do parasola

N-CAL

30+8cm Uchwyt L - długi

N-CAS

20+8cm Uchwyt L - krótki

N-FCA

22+4cm Uychwyt L z neoprenem

str 17


Kod

L

Rozmiar

Nazwa

N-PK

Siatka do odkładania wędki - Pinokio

N-POCUSET

Kubki zanętowe

N-POCL

Klips do wędki

N-TS

Nożyczki do cięcia robaków

N-ELS01

Szybkozłączka Blue

N-TMP

Tripod Match Pro

N-SISL

Wężyki silikonowe

N-POB-

Pole bung -18mm

N-POBUS

Pole bung - 15mm

N-PT

Struna do amortyzatora

N-PTB

Struna do amortyzatora zwjana

N-PBS

Pole bung -S (korek do amortyzatora)

N-PBM

Pole bung -M (korek do amortyzatora)

N-PBL

Pole bung -L (korek do amortyzatora)

I

L

str 18


Kod

Rozmiar

Nazwa

N-SIT444

44cm

Sito na wiadro 40l - 4mm

N-SIT443

44cm

Sito na wiadro 40l - 3mm

N-SIT442

44cm

Sito na wiadro 40l - 2mm

N-SIT394

39cm

Sito na wiadro 25l - 4mm

N-SIT393

39cm

Sito na wiadro 25l - 3mm

N-SIT392

39cm

Sito na wiadro 25l - 2mm

N-SIT364

36cm

Sito na wiadro 17l - 4mm

N-SIT363

36cm

Sito na wiadro 17l - 3mm

N-SIT 362

36cm

Sito na wiadro 17l - 2mm

L

Kod

L

Rozmiar

Nazwa

N-DISM

Wypychacz mini

N-DISPS

SWypychacz z igłą standard

N-DISS

Wypychacz standard

N-DISPST

Wypychacz z igłą standard

N-SUSISTS

Stopery silikonowe- S

N-SUSISTM

Stopery silikonowe - M

N-SUSISTL

Stopery silikonowe - L

N-GSXXL

Stopery gumowe - XL

N-FLAD

Adapter do spławików

N-THSTS

Stopery sznurkowe - S

N-THST

Stopery sznurkowe - M

N-EA01

Zaczepy do zestawów

N-EA02

Zaczepy do zestawów - Heavy

N-SUSISTM

Gumki ochronne

str 19


Kod

str 20

Rozmiar

Nazwa

N-CAEXRB

Proca Expert RB

N-CAEXMS

SProca Expert MS

N-CAPRM

Proca Professional Medium

N-CAPRS

Proca Professional Strong

N-CSM

Proca Super Match

N-CACO

Proca Competition

N-CAST

Proca Standard

N-POCAMS

Koszyczek do procy MS

N-POCARB

Koszyczek do procy RB

N-ELCA7

Guma do procy 7mm

N-ELCA6

Guma do procy 6mm

N-ELCA5

Guma do procy 5mm

N-ELCA4

Guma do procy 4mm

N-ELCA3

Guma do procy 3mm

N-LNC01

40cm

Kosz Podbieraka Competition M

N-LNC02

47cm

Kosz Podbieraka Competition L


Kod

Rozmiar

Nazwa

N-LNTN081

40cm

Kosz podbieraka Team Niwa - S (8mm)

N-LNTN082

47cm

Kosz podbieraka Team Niwa - M (8mm)

N-LNTN083

55cm

Kosz podbieraka Team Niwa - L (8mm)

N-LNTN151

40cm

S podbieraka Team Niwa -S (15mm) Kosz

N-LNTN152

47cm

Kosz podbieraka Team Niwa -M (15mm)

N-LNTN153

55cm

Kosz podbieraka Team Niwa -L (15mm)

N-LNMA1

40cm

Kosz podbierka Match M

N-LNMA2

47cm

Kosz podbierka Match L

N-KNTNR40

4,00mt Siatka Team Niwa Okrągła

N-KNTN401

4,00mt Siatka Team Niwa Kwadratowa (1uchwyt)

N-KNTN402

4,00mt Siatka Team Niwa Kwadratowa (2 uchwyty)

N-KNNCS35

3,50mt

N-KNNCS30

3,00mt Siatka Niwa Competition Kwadratowa

N-KNNCR35

3,50mt

Siatka Niwa Competition Okrągła

N-KNNCR30

3,00mt

Siatka Niwa Competition Okrągła

Siatka Niwa Competition Kwadratowa

str 21


Kod

str 22

Rozmiar

Nazwa

N-KNCH35

350cm

Siatka Champion 350

N-KNCH30

300cm

Siatka Champion 300

N-KNWO35

350cm

Siatka Winner Okrągła 350

N-KNWO30

300cm

Siatka Winner Okrągła 300

N-KNWK35

350cm

Siatka Winner Kwadratowa 350

N-KNWK30

300cm

Siatka Winner Kwadratowa 300

N-KNST115

38 x150cm

Siatka Standartd 1 -1,5m

N-KNST120

38 x200cm

Siatka Standartd 1 -2,0m

N-KNST125

38 x250cm

Siatka Standartd 1 -2,5m

N-KNST215

38 x150cm

Siatka Standard 2 -1,5m

N-KNST220

38 x200cm

Siatka Standard 2 -2,0m

N-KNST215

38 x250cm

Siatka Standard 2 -2,5m

N-ECO80

35 x80cm

Siatka Eco - 80

N-ECO100

35 x100cm

Siatka Eco -100

N-ECO120

35 x120cm

Siatka Eco -120


Kod

Rozmiar

Nazwa Podpórka Vario

N-SV N-SPFAII

80-120cm SPodpórka Feeder Square

N-TAM

50-100cm Podpórka Medium

N-SPFAI

80-120cm Podpórka Feeder I

N-MFRRII

30cm

FDS-57-10

10g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-20

20g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-30

30g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-40

40g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-50

50g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-60

60g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-70

70g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-70

80g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-100

100g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-120

120g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

FDS-57-150

150g

Koszyczek Zanętowy Prostokątny

Podpórka Method Feeder II

FRA 32-57-10 10g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-10 10g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-20 20g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-30 30g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-40 40g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-50 50g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-60 60g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-70 70g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-80 80g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-100 100g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-120 120g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRA 32-57-150 150g

Koszyczek Zanętowy Okrągły

FRB-40-10

10g

Koszyczek Zanętowy XL 40

FRB-40-20

20g

Koszyczek Zanętowy XL 40

FRB-40-30

30g

Koszyczek Zanętowy XL 40

FRB-40-40

40g

Koszyczek Zanętowy XL 40

FRB-40-60

60g

Koszyczek Zanętowy XL 40

XXL - 57

57

Koszyczek Zanętowy XXL

XXL - 79

79

Koszyczek Zanętowy XXL

N-BBP

Przyżąd do Zakładania Pelletu

N-LRE

Podpórka Eco

N-LRV

Podpórka Eco V

N-LRM

Podpórka Multi

N-HWC

Zwijadełko na Przypony

str 23


Kod

str 24

Rozmiar

Nazwa

N-BE

40-60cm

Buzzbar Executive

N-BP140

80-140cm

Podpórka Pro 140

N-BP180

100-180cm

Podpórka Pro 180

N-BSE90

50-90cm

Podpórka Executive 90

N-BSE135

75+135cm

Podpórka Executive 135

N-NSET

Zeataw Igieł Executive

N-SNS

Igła do Kulek

N-HEB

Hanger Blue

N-HEO

Hanger Orange

N-HEG

Hanger Green

N-BGSB

Nasadka Black

N-BGSB

Nasadka Fluo

N-ELS02

Szybkozłączka Black

N-MM

Marker Multicolor

N-FM

Marker H

N-BS

Stopery do Kulek

N-FM

Stopery do Kulek V


Kod

Rozmiar

Nazwa

N-BBS

S

Bait bands (10szt)

N-BBL

L

Bait Bands (10szt)

N-MCS

S

Klips na robaki ( 10szt)

N-MCM

M

Klips na robaki ( 10szt)

N-SBS18

18mm

Włos silikonowy (20szt)

N-RSO

30mm

Włos silikonowy (20szt)

N-RS

Krętlik (10szt)

N-RSO

Krętlik Diamond (10szt)

N-RSCH

Krętlik do szybkiego montażu (10szt)

N-QCWS

System samowypinający

N-LTRB

Nasadka Montażowa (10szt)

N-SSCP

Bezpieczny Klips (5szt)

N-SSCP

Końcówka Montażowa ( 10szt)

N-HRGR02

Przypon Karpiowy Gripper No2

N-HRGR04

Przypon Karpiowy Gripper No4

N-HRGR06

Przypon Karpiowy Gripper No6

N-HRGR08

Przypon Karpiowy Gripper No8

N-HRCL02

Przypon Karpiowy Clasic No2

N-HRGL04

Przypon Karpiowy Clasic No4

N-HRGL03

Przypon Karpiowy Clasic No6

N-HRGL03

Przypon Karpiowy Clasic No8

N-CRSQ

System Karpiowy Chod Rig (2szt)

N-LSCS

System Karpiowy Safety Clip (2szt)

N-LLRS

System Karpiowy Loop With Ring Swivel(2szt)

str 25


Kod

Rozmiar

N-BPG N-FCV18 N-F13

str 26

Nazwa Rozwieracz

18cm

Szczypce 18cm

13cm

Szczypce 13cm

N-F15

15cm

Szczypce 15cm

N-BH15

15cm

Igła do Zbrojenia Martwej rybki

N-CZ01

Uniwersal

N-CZ02

Uniwersal Czapka Niwa z Siateczką

Czapka Niwa


Woda Bieżąca Nature 1kg, Leszcz Nature 1kg, Epiceine Żółte, Atraktor Brasem Special, Glina Wiążąca Jasna 2kg , Glina Rzeczna 2kg robaki białe 250ml, gnojaki cięte lub kastery 250ml.

LESZCZ

Woda Stojąca Nature1kg, Leszcz Nature 2kg, Epiceine Żółte, Atraktor Brasem, Glina Wiążąca J 2kg, robaki białe 250ml, gnojaki cięte lub kastery 250ml

Leszcz Rzeka Extreme 3kg, Rzeka Extreme 1kg, Arachid Grillowany, Atraktor Brasem Special, Glina Wiążąca 2kg, Glina Rzeczna 2kg białe robaki 250ml, kastery 200ml, kukurydza konserwowa 150ml.

Leszcz Extreme 3kg, Jezioro Extreme 1kg, Epiceine Zółte, Atraktor Vanille, Glina Wiążąca 2kg, Glina Rozpraszająca 2kg, kukurydza konserwowa 200ml, białe robaki 250ml, kastery 500ml.

Leszcz Platinum 1kg, Rzeka Platinum 2kg, Melasa w płynie, Glina Wiążąca 2kg, Glina Rzeczna 2kg, białe robaki 250ml, kastery 500ml, gnojaki cięte 200ml.

Leszcz Platinum 2kg, Jezioro Platinum 1kg, Glina Rozpraszająca Jasna 2 kg, Glina Wiążąca 1kg, białe robaki 250 ml, kastery 500 ml, ochotka zanętowa 250 ml,

Champion River2kg, Champion Bream1kg, Glina rzeczna 4kg, Glina Wiążąca 2kg, Melasa płynna Brasem, białe robaki 150ml, kastery 200ml, pinka 200ml.

Champion Bream 1kg, Jezioro Platinum 1kg, Melasa Płynna, Glina Wiążąca Jasna1kg, białe robaki 250 ml, kastery 500 ml, gnojaki cięte 200 ml.

Płoć-Krąp Nature 1kg, Woda Bieżąca Nature 2kg, Klej do zanęt 0,5kg, Atraktor Caramel Special, Glina Rzeczna 3-4kg lub żwir, pinka 500ml, białe robaki 250ml.

PŁOĆ

Woda Stojąca Nature 1kg, Płoć Czerwona Nature 1kg, Glina Rozpraszająca Brązowa 2kg, Glina Wiążąca 1kg, Atraktor Roach Special , Konopie Grillowane, pinka 250ml.

Rzeka Extreme 2kg, Płoć Rzeka Extreme 2kg, Klej Extra Rzeka, Atraktor Roach Special, Glina Rzeczna 2kg, Glina Wiążąca2kg, pinka 500ml, białe robaki 250ml.

Płoć - Extreme 1kg, Kanał Extreme 1kg, Atraktor Korzenny, Len Grillowany, Ziemia Bełchatowska 2kg, pinka 250ml, ochotka zanętowa(jokers)0,5l.

Rzeka Platinum 2kg, Płoć Duża Platinum 1kg, Glina Rzeczna 2kg, Glina Wiążąca Jasna 4kg, pinka 250ml, ochotka zanętowa (jokers) 750ml.

Płoć Duża Platinum 1kg, Jezioro Platinum 1kg, Ziemia Bełchatowska 1,5kg, Glina Wiążąca 2kg, pinka 250ml, ochotka zanętowa (jokers) 750ml.

Canal Chamion1kg, Platinum Rzeka 2kg, GlinaRzeczna 2kg, Glina Wiążżca 2kg, pinka 150ml, białe robaki 50ml.

Champion Roach1kg, Grand Prix Platinum 1kg, Glina Rozpraszająca Jasna 2 kg, Glina Wiążąca 1kg, ochotka zanętowa 250 ml, pinka 150ml.

Woda Bieżąca Nature 2kg, Karp Nature 2kg, Klej do zanęt, Epiceine Żółte, Atraktor Vanille Special, Glina Rzeczna 3kg lub żwir, kukurydza konserwowa 200ml, białe robaki 500ml.

KARP

Karp Nature 3kg, Woda Stojąca Nature 1kg, Atraktor Carp Special, Piernik Miodowy kukurydza konserwowa 250ml, białe robaki 300ml.

Karp Extreme 1kg, Rzeka Extreme 2-3kg, Piernik Miodowy, Atraktor Carp Special, Glina Rzeczna 3kg lub Żwir, kukurydza konserwowa 200ml, białe robaki 500ml.

Karp Extreme 2kg, Jezioro Extreme 1kg, Epiceine Żółte, Klej PV1, Atraktor Tutti Frutti Special, kukurydza konserwowa 300ml, białe robaki 250ml, kastery 250ml.

Rzeka Platinum 2kg, Big Fish 2kg, Melasa w płynie, żwir 2-3l, kukurydza konserwowa 100ml, białe robaki 300ml, kastery 250ml, ochotka haczykowa 15ml.

Big Fish Platinum 2kg, Jezioro Platinum 1kg, kukurydza konserwowa 100ml, białe robaki 300ml, kastery 250ml, ochotka haczykowa 15ml.

River Champion 2kg, Big Fish Platinum 1kg, Klej Extra Rzeka, Glina Rzeczna 2kg, Glina Wiążąca 1kg, Melasa Płynna Wanilia, Pellet Multi Mix 2mm, białe robaki 200ml, pinka 50ml, kastery 200ml.

Karp Truskawka Nature 2kg, Leszcz Duży Extreme1kg, Atraktor Strawberry Special, Epiceine Żółte, kukurydza konserwowa 100ml, białe robaki 300ml,

FEEDER Feeder Nature 2kg, Leszcz Nature 1kg, Piernik, Atraktor Kolendra, białe robaki 250ml, pinka 250ml, gnojaki cięte.

Feeder Nature1kg, Płoć-Krąp Nature2kg, Arachid Grillowany, Atraktor Tutti Frutti Special, pinka 500ml, biały robak 250ml.

Feeder Extreme 2kg, Płoć-Krąp-Leszcz Extreme1kg, Pieczywo Fluo Mix, Atraktor Korzenny, kukurydza konserwowa 200ml, białe robaki 200ml, pinka 300ml.

Feeder Extreme 1kg, Leszcz Duży 2kg, Nuss Super, Atraktor Caramel Special, kukurydza konserwowa 300ml, białe robaki 250ml, kastery 250ml.

Feeder Extreme 2kg, Leszcz Platinum1kg, Melasa w płynie, Glina Rzeczna 2kg, kastery 250ml, białe robaki 250ml, pinka 250ml.

Feeder Extreme1kg, Płoć-Krąp-Leszcz Platium 2kg, kastery 250ml, białe robaki 250ml, pinka 250ml.


Niwa S.C. ul. Daszyńskiego 16/5 68-219 Tuplice Sprzedaż hurtowa: tel: 795 407 680 tel: 68 371 10 17 e-mail: niwafishing@gmail.com www.niwafishing.pl Sprzedaż detaliczna: tel: 502 365 023 e-mail: mivardisklep@gmail.com

Profile for Niwafishing

Niwa 2017  

Baits and fishing equipment.

Niwa 2017  

Baits and fishing equipment.

Advertisement