Page 1

Audi Сервіс

До зими готовий на 100%

Підготуйте Ваш автомобіль до зими. Пройдіть зараз Audi Car Check у Вашого дилера Audi.

Audi Сервіс®

›

Оригінальні запчастини Audi® › Оригінальні аксесуари Audi®

›


Зимовий Audi CarCheck З настанням осені дуже важливо приділити увагу підготовці Вашого автомобіля до зимового сезону. Тому ми радимо пройти зимовий Audi CarCheck вже зараз. В рамках Audi CarCheck ми перевіримо компоненти транспортного засобу, які особливо важливі взимку, такі як фари, акумулятор, а також опалення або кондиціонер. Також автомобіль обов'язково пройде тест-драйв. Детальніше про вартість кар-чеку та повний перелік діагностик запитуйте Вашого офіційного дилера Audi.

Склоочисники Aero від оригінальних запасних частин Audi

Точна відповідність є вирішальним аргументом Виготовлені на замовлення Щітки склоочисника Aero адаптовані до конкретних моделей Audi (всі моделі, починаючи з 2005 року) за рахунок довжини щітки, що варіюється, та вигину. Міцна конструкція Щітки склоочисника Aero виготовлені із спеціально розроблених високоякісних синтетичних матеріалів, що гарантує тривалий термін служби. Вищий клас Рівномірний розподіл сили в кожній точці на лобовому склі забезпечує чудову якість очищення.

Відмінна видимість в дорозі

Ідеально гладкі

Завдяки щіткам склоочисника Aero у Вас завжди буде відмінна видимість дороги, навіть у несприятливих погодних умовах, таких як дощ, град або сніг.

Гладке покриття захищає від зносу і забезпечує плавність ходу щіток.

Щодня склоочисники піддаються несприятливим зовнішнім впливам. Екстремальна температура, сніг, лід, бруд, УФ-випромінювання, кислотний дощ — все це негативно впливає на склоочисники. Частинки бруду можуть пошкодити гумові губки на щітках склоочисника, що призводить до розводів на склі і навіть подряпин. Оригінальні щітки склоочисників Audi Aero виготовлені з використанням спеціально розробленої гумової суміші. Цей матеріал допомагає значно зменшити розводи на лобовому склі. Протягом перших шести місяців роботи оригінальні щітки склоочисника Audi Aero здійснюють в середньому близько 125 000 циклів. Таким чином, сумарна площа очищення дорівнює 13 футбольним полям! Ми допоможемо Вам надовго зберегти прекрасну видимість в дорозі.

2

Низький рівень шуму Рівень шуму знижено завдяки мінімальній площі контакту з повітряним потоком. Висока ефективність Спеціальна конструкція щіток забезпечує високу продуктивність, навіть при високих швидкостях. Привабливі зовні За рахунок застосування інтегрованого спойлера, зменшення висоти і загальної ергономіки щітки мають привабливий дизайн. Перевірити стан щіток склоочисників і дізнатися детальніше про оригінальні щітки склоочисника Aero Ви можете у Вашого офіційного дилера Audi.


Оригінальні джерела освітлення Audi Повна довіра для Ваших очей Бачити і бути поміченим — це гасло, яке на дорозі набуває особливого значення. Для забезпечення гарної видимості потрібні першокласні джерела світла, наприклад оригінальні джерела освітлення Audi. Для того щоб тримати інших учасників дорожнього руху в полі зору, виявити небезпеку і встигнути вжити відповідних заходів, потрібно цілком покладатися на Ваші очі. Однак в темряві очі бачать лише 5% від того, що видно вдень, тому більшість серйозних аварій відбуваються саме вночі. Незважаючи на цю цифру, за статистикою один з п'яти аварійних випадків пов’язаний з несправними джерелами світла. Це вагома причина для перевірки фар у Вашого партнера Audi і, за необхідності, заміни дефектних ламп новими оригінальними лампами Audi.

довгостроковій перспективі ми рекомендуємо регулярно перевіряти джерела освітлення Вашого автомобіля і за необхідності міняти їх на нові оригінальні джерела освітлення Audi. Через те, що джерела освітлення мають практично ідентичний термін служби, ми рекомендуємо проводити їх заміну попарно.

Навіщо використовувати оригінальні джерела освітлення Audi? • Кожна деталь виготовлена у відповідності до суворих стандартів якості Audi. • Вони дозволяють чітко бачити вночі завдяки відмінній освітленості дороги. • Вони забезпечують максимальну світловіддачу на мінімальному рівні енергоспоживання. • Вони вражають своїм довгим терміном служби.

Промінь світла в темряві Оригінальні джерела освітлення Audi виготовляються відповідно до високих стандартів якості і цілком еквівалентні джерелам освітлення, що встановлюються на нові автомобілі. Оригінальні джерела освітлення Audi відрізняються довгим терміном служби і низьким рівнем енергоспоживання при максимальній яскравості. Більше того, оригінальні джерела освітлення Audi розроблені спеціально під кожну конкретну модель автомобіля, що й створює оптимальне освітлення в умовах поганої видимості. Для забезпечення гарної видимості в

• Повна сумісність з відповідними моделями Audi сприяє зменшенню небажаних відблисків для інших учасників дорожнього руху. • Це стосується також і попереджуючих джерел освітлення, таких як габаритні вогні, що робить Ваш Audi більш помітним для інших учасників дорожнього руху. • Ідентичні джерела світла встановлюються на нові автомобілі Audi. Перевірити джерела освітлення та дізнатися детальніше про оригінальні джерела освітлення Ви можете у Вашого офіційного дилера Audi.

3


накладки на педалі

чохол для комплектних коліс

Зимові шини – Ваша безпека на засніженій дорозі! На початку осінньо-зимового сезону ми пропонуємо Вам високоякісні комплектні зимові колеса і багато інших привабливих пропозицій на колеса та шини Audi. Тому не чекайте першого снігу і «перевзувайтеся» вже зараз. З повною пропозицією зимових коліс в зборі Ви можете ознайомитися в спеціальному каталозі у Вашого дилера Audi.

Новинка сезону! Звертаємо Вашу увагу на новинку сезону 2012/2013 — зимові шини для автомобілів компактного і середнього класу ContiWinterContact TS 850.

Оригінальні аксесуари Audi — правильне рішення зимових проблем! Все, що Вам потрібно для зимового сезону від оригінальних аксесуарів Audi Взимку Ви як водій стикаєтеся з великою кількістю труднощів: засніжені дороги, обмерзання вікон, громіздкі лижі та сноуборд. Температура повітря значно нижча нуля. І крім цього — купа бруду. Добре, що оригінальні аксесуари Audi пропонують правильне рішення для кожної з цих проблем. Накладки на педалі Накладки для педалей газу, гальма і зчеплення виконані з неіржавіючої сталі. Гумове покриття виключає можливість зісковзування ноги з педалі. Назва

Модель

ContiWinterContact TS 850 — це: - Більший запас безпеки завдяки поліпшеному зчепленню на снігу і льоду. - Покращена керованість на сухій дорозі. - Економічність за рахунок більш низького опору коченню. Кращі в категорії «гальмування» Нові шини ContiWinterContact TS 850 забезпечують максимальну безпеку, особливо на засніженій і крижаній дорозі. Покращена керованість Інноваційна концепція малюнка протектора в нових шинах ContiWinterContact TS 850 забезпечує поліпшену керованість як на засніженій, так і на сухій дорозі.

Накладки на педалі

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн.1

1819,55

1455,64

Накладки на педалі

A1

1234,73

987,78

Накладки на педалі

A1

1234,73

987,78

Чохли для комплектних коліс універсальні Комплект з чотирьох чохлів зі зручними ручками забезпечує зручне і чисте транспортування і зберігання коліс в зборі. Чохли зроблені з міцної полімерної тканини. У зовнішніх кишенях можна зберігати колісні болти. Назва

Модель

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Економічність і екологічність

Чохол для комплектних коліс

Універсальні

584,82

467,86

Особлива конструкція і нові матеріали для збільшення пробігу і ще більш низького опору коченню.

Чохол для комплектних коліс

Універсальні

584,82

467,86

4


насадки на випускні труби

вішалка для одягу

колісні болти-секретки

дитяче сидіння

оригінальний зарядний пристрій Audi

Дитяче сидіння Audi Youngster plus

Болти-секретки для захисту коліс від крадіжки

Забезпечує високий комфорт завдяки розумному регулюванню ременів. Спинка з регулюванням висоти і ширини. Розраховано на дітей вагою від 15 до 36 кг (приблизно 4-12 років).

Відкручуються тільки за допомогою спеціального ключа, що входить в комплект. Ускладнюють крадіжку.

Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Дитяче сидіння Youngster Plus G3 (15-36 кг) для дітей від 4 до 12 років

5606,23

4484,98

Дитяче сидіння Youngster Plus G3 (15-36 кг) для дітей від 4 до 12 років

5606,23

4484,98

Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Колісні болти-секретки

700,47

560,38

Колісні болти-секретки

700,47

560,38

Колісні болти-секретки

700,47

560,38

Вішалка для одягу Для курток, піджаків та іншого одягу. Кріпиться на передніх підголівниках.

Насадки на випускні труби

Назва

Насадки доступні в наступних варіантах: чорна, хромована, матовий алюміній та неіржавіюча сталь.

Вішалка для одягу

Модель

Універсальна

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

422,32

337,85

Для більшості моделей насадки доступні з однією або з двома системами випускної труби, за винятком лінійки S. Зарядний пристрій для акумуляторних батарей Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн.1

Насадки на випускні труби

1221,84

977,47

Насадки на випускні труби

1273,72

1018,97

Насадки на випускні труби

1221,84

977,47

Насадки на випускні труби

1065,89

852,71

Насадки на випускні труби

1065,89

852,71

Заряджає кислотні акумуляторні батареї від 1,2 до 120 ампер-годин, а також повністю розряджені батареї. Різні режими зарядки для різної сили струму. Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Оригінальний зарядний пристрій Audi

1735,13

1388,10

1

Насадки на випускні труби

1221,84

977,47

Максимальна роздрібна ціна без робіт із встановлення, рекомендована імпортером. Точну вартість запитуйте у Вашого офіційного дилера Audi. Ціни вказані з ПДВ станом на 1.10.2012 р. і можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

5


килимок гумовий

контейнер для перевезення багажу

комплект Audi для надзвичайних ситуацій

світлодіодний кишеньковий ліхтарик

Комплект Audi для надзвичайних ситуацій

Гумові килимки

Цей комплект включає в себе:

Точна відповідність розміру і форми. Краще захищають від сильного забруднення. Кріпляться до підлоги автомобіля за допомогою серійно передбачених стандартних кріплень.

• Ліхтарик з п'ятьма білими світлодіодами • Чотири червоних сигнальних світлодіоди • Вбудований акумулятор, що підзаряджається за допомогою висувної ручки, яку потрібно прокрутити за годинниковою стрілкою.

Назва

Модель

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Гумові килимки задні

A6 Lim

462,61

370,09

Гумові килимки задні

A4

436,08

348,86

Гумові килимки задні

A3 /Sportback

383,33

306,66

Гумові килимки задні

A3 2013

383,33

306,66

Гумові килимки задні

Q5

462,61

370,09

Гумові килимки задні

Q3

436,08

348,86

Гумові килимки задні

A1

383,33

306,66

Гумові килимки передні

A6 Lim

594,65

475,72

Гумові килимки передні

A4

568,11

454,49

Гумові килимки передні

A3 /Sportback

515,36

412,29

Гумові килимки передні

A3 2013

515,36

412,29

Гумові килимки передні

Q5

594,65

475,72

Гумові килимки передні

Q3

568,11

454,49

Гумові килимки передні

A1

515,36

412,29

• Молоток для екстреного розбиття автомобільного скла • Вбудований ніж для різання ременів безпеки Назва

Стара ціна, грн.

Нова грн.1

Світлодіодний аварійний ліхтарик

386,60

309,28

ціна,

Світлодіодний міні-ліхтарик Зручний, з високоякісних матеріалів та двічі анодованого алюмінію. Високий рівень освітлення, від вузького пучка світла до широкого променя. Назва

Стара ціна, грн.

Нова грн. 1

Світлодіодний кишеньковий ліхтарик Audi

553,04

442,43

ціна,

Контейнер для перевезення багажу Компактний, легко та просто замикається та відкривається, його поверхня легко піддається чищенню. Завдяки аеродинамічній формі знижується рівень шуму при русі. (Використовується тільки з рейлінгами.) Назва

Модель

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Бокс на дах Audi 450 л

Універсальний

8171,42

6537,13

Бокс на дах Audi 480 л

Універсальний

10071,99

8057,59

6


кріплення для лиж та сноубордів

бризьковики

килимок для багажника

Захисний килимок для багажника

Бризьковики

Міцне захисне покриття точно відповідає розмірам багажника. Можна мити. Кромка захищає підлогу багажника від впливу рідин.

Захистять днище, бампери і задню частину автомобіля від сильного забруднення, а також мінімізують вплив ударів каменів і розбризкування води за допомогою зносостійких і довговічних передніх і задніх бризковиків.

Назва

Модель

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Килимок багажного відділення

A6 Lim

835,83

668,66

Килимок багажного відділення

A4

1142,90

914,32

Килимок багажного відділення

A4 Avant

Килимок багажного відділення

A3 /Sportback

710,96

568,77

Килимок багажного відділення

A3 2013

710,96

568,77

Килимок багажного відділення

Q5

1194,13

Килимок багажного відділення

Q3

1108,74

1142,90

Назва

Модель

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Комплект задніх бризьковиків

A6

760,43

608,34

Комплект задніх бризьковиків

A4

701,46

561,17

Комплект задніх бризьковиків

A3

629,71

503,76

Комплект задніх бризьковиків

A3 2013

629,71

503,76

955,30

Комплект задніх бризьковиків

Q3

915,09

732,07

886,99

Комплект передніх бризьковиків

A6

760,43

608,34

Комплект передніх бризьковиків

A4

701,46

561,17

Комплект передніх бризьковиків

A3

629,71

503,76

Комплект передніх бризьковиків

A3 2013

629,71

503,76

Комплект передніх бризьковиків

Q3

915,09

732,07

914,32

Кріплення для лиж та сноубордів Для зручного перевезення до 6 пар лиж або 4 сноубордів. Замикається. (Використовується тільки разом з рейлінгами.) Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Кріплення для перевезення лиж (395 мм)

1518,92

1215,14

Кріплення для перевезення лиж (600 мм)

1965,83

1572,67

1

Максимальна роздрібна ціна без робіт із встановлення, рекомендована імпортером. Точну вартість запитуйте у Вашого офіційного дилера Audi. Ціни вказані з ПДВ станом на 1.10.2012 р. і можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

7


поперечні рейлінги

попільничка

набір оригінальних засобів з догляду за автомобілем Audi

набір засобів для миття колісних дисків Audi

Поперечні рейлінги

Засоби для догляду

Поперечні рейлінги для різних видів вантажів встановлюються на даху, наприклад, кріплення для велосипеда, кріплення для перевезення каяка або ж боксу для лиж і багажу. Виготовлені з анодованих алюмінієвих труб. Рейлінги легко встановлюються і замикаються.

Назва

Модель

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1 3325,61

Так красиве можна зробити ще красивішим Блиск лаку, шовковисто-матове сяйво пластику — так виглядає новий автомобіль. Так буде виглядати і Ваш Audi завдяки спеціальним засобам з догляду з колекції оригінальних аксесуарів Audi. Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Набір "Зимовий догляд"

383,33

306,66

Рейлінги поперечні

Audi A6 Lim. Ab 2011

4157,01

Рейлінги поперечні

Audi A6 ab 2011

4157,01

3325,61

Набір засобів для миття колісних дисків Audi

433,78

347,03

Рейлінги поперечні

Audi Q7

4157,01

3325,61

Набір оригінальних засобів з догляду за автомобілем Audi

1099,40

879,52

Рейлінги поперечні

Audi A4

4434,35

3547,48

Рідина проти обмерзання 1000 мл

74,04

59,24

Рейлінги поперечні

Audi A3

4249,66

3399,73

Засіб від обмерзання Audi 500 мл

101,89

81,51 137,34

A3 Sportback

2992,98

2394,39

Незамерзаюча рідина для скла та фар Audi 3л

171,68

Рейлінги поперечні

Рідина для миття колісних дисків Audi

202,15

161,72

Рейлінги поперечні

Audi Q3

3824,70

3059,76 Засіб для догляду за салоном Audi

101,89

81,51

Попільничка З високоякісного матеріалу, рішення для чистоти. Хромована кришка з логотипом Audi; всередині — гніздо для гасіння сигарети. Пропонується для А4, А5, А6, А7, ТТ і R8.

Сумка для зберігання речей Практична універсальна сумка для різноманітного багажу підтримує порядок в автомобілі. Кріпиться на спинку сидіння. Легко складається, зручно брати з собою.

Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Попільничка з хромованою кришкою

761,09

608,87

Сумка для речей і документів

887,06

709,65

8


DVD-плеєр Audi з РК-дисплеєм

Touch Adapter Voice

тримач для Apple iPad

Audi Entertainment mobile

Touch Adapter Voice

Система Rear Seat Entertainment другого покоління обладнана 9-дюймовим дисплеєм з вбудованим DVDпрогравачем для установки на спинку передніх сидінь. Відмінна якість зображення завдяки цифровому екрану з високою роздільною здатністю, висока функціональність і безліч можливостей підключення, наприклад придбаних окремо навушників з інтерфейсом Bluetooth. Завдяки новому тримачу для мобільних пристроїв легко фіксується і може використовуватися також і поза автомобілем. Необхідна наявність комплекту підготовки для установки системи Rear Seat Entertainment.

Нова сенсорна панель з голосовим управлінням Touch Adapter Voice має просте, незалежне від мовця голосове управління та надає найзручніший спосіб з'єднання мобільного телефону за допомогою функції Bluetooth® з автомобільним модулем для мобільного телефону. На високоякісному кольоровому дисплеї відображаються екранні кнопки, які натискаються легким дотиком пальця. Панель Touch Adapter Voice легко вставляється в утримувач автомобільного модуля для мобільного телефону та з'єднується з останнім за допомогою Bluetooth. Переваги: • Розширене російськомовне голосове управління

Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

• Активація голосового управління за допомогою кодового слова

DVD плеєр Audi з РК-дисплеєм

18657,65

14926,12

• 2,8" кольоровий дисплей з сенсорним управлінням • Text-to-speech: читання вголос SMS-повідомлень / електронної пошти

Тримач для Apple iPad

• Висока якість звуку

Тримач для iPad дозволяє надійно і безпечно інтегрувати Ваш Apple iPad в автомобіль. Насолодіться в комфорті Вашими улюбленими фільмами або музикою на задньому сидінні. Просто зафіксуйте iPad разом з адаптером в тримачі 2 — і вперед! Під час поїздки iPad забезпечується струмом; крім того, адаптер можна повертати на 90 градусів. Примітка. У поєднанні з навігацією «MMI plus» з «MMI touch» і автомобільним телефоном Bluetooth (BTA, код комплектації 9ZW) можна підключити iPad через WLAN до автомобіля і тим самим забезпечити доступ в Інтернет. Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Тримач для Apple iPad 1

1949,40

1559,52

Тримач для Apple iPad 2

1949,40

1559,52

• Функція зміни телефону • Функція записної книжки • Прийом / завершення викликів через багатофункціональне кермо автомобіля (опція) Умова: автомобільний модуль для мобільного телефону Standard (Low). Комплект поставки: Touch Adapter Voice, посібник з експлуатації. До комплекту не входять додаткові кабелі для підключення. Зверніть увагу: функція відтворення джерел аудіо (A2DP) підтримується опційно. Назва

Стара ціна, грн.

Нова ціна, грн. 1

Адаптер Bluetooth "Вільні руки"

3781,98

3025,59

1

Максимальна роздрібна ціна без робіт із встановлення, рекомендована імпортером. Точну вартість запитуйте у Вашого офіційного дилера Audi. Ціни вказані з ПДВ станом на 1.10.2012 р. і можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

9


термочашка

чашка

чашка

чохол для смартфону

ремінець для ключів/ бейджа

Стиль життя та корисні дрібниці від Audi рюкзак

Назва

Ціна, грн. 1

Гаманець

1525,60

Оригінальна ключниця Audi

942,79

Жіночий браслет Audi

1114,47

Дорожня сумка

2040,00

Сумка Sport

1285,83

Рюкзак дитячий

505,49

Термочашка

505,49

Іграшковий автомобіль для дітей Audi Quattro

1525,60

Причіп для іграшкового автомобіля Audi Quattro

771,43

Записна книжка Audi

435,92

Бізнес ручка Audi

839,85

Універсальний ніж Audi

771,43

Чашка Audi

609,84

Термочашка Audi

679,73

Гаманець жіночий

1628,55

Графин для води

788,38

Чохол для смартфону

839,85

Обкладинка для паспорта

839,85

Кишенькове дзеркальце

505,49

Термочашка для дітей

505,49

Рюкзак

771,43

Ремінець Audi S Line для ключів / бейджа

121,90

рюкзак дитячий

дорожня сумка

10

сумка Sport

іграшковий автомобіль


DVD плеєр з РК дисплеєм для підголівників задніх сидінь «Click 9 UNO Deluxe»

щітка телескопічна

щітка зі скребком

Також запитуйте наступні товари:

Назва

Модель

Ціна, грн. 1

Щітка

30,64

Щітка зі скребком

119,99

Щітка телескопічна

179,98

Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарей Ctek

1318,15

Набір чохлів для шин/комплектних коліс (14"-18")

274,44

легкосплавний диск ATS Zenith

Легкосплавний диск ATS Zenith 6,5 x 16

Audi A3

DVD-плеєр з РК-дисплеєм для підголівників задніх сидінь «Click 9 UNO»

чоловічий годинник

1638,28

5124,00

бездротові навушники для систем Click 9 RSE або iPad

DVD-плеєр з РК-дисплеєм для підголівників задніх сидінь «Click 9 UNO Deluxe» (2 шт.)

10062,00

Бездротові навушники для систем Click 9 RSE або iPad DI1818/DI1819

626,40

Парасолька

718,54

699,88

Парасолька червона

718,54

699,88

Шапка Audi A1

401,62

391,19

Шарф Audi A1

484,62

472,03

універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарей Ctek

дошка для ковзання

Дошка для ковзання

521,75

521,75 1

Чоловічий годинник

2701,98

2631,80

Максимальна роздрібна ціна без робіт із встановлення, рекомендована імпортером. Точну вартість запитуйте у Вашого офіційного дилера Audi. Ціни вказані з ПДВ станом на 1.10.2012 р. і можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

11


Правильне рішення зимових проблем

Все, що Вам потрібно для зимового сезону від оригінальних аксесуарів Audi. Взимку Ви як водій стикаєтеся з великою кількістю труднощів: засніжені дороги, обмерзання вікон, громіздкі лижі та сноуборд. Температура повітря значно нижча нуля. І крім цього — купа бруду. Добре, що оригінальні аксесуари Audi пропонують правильне рішення для кожної з цих проблем.

Ваш дилер Audi:

Імпортер Audi в Україні ТОВ «Порше Україна», м. Київ, вул. Колекторна, 1. www.audi.ua Виготовлено в Україні у вересні 2012 р.

Зимові сервісні пропозиції  
Зимові сервісні пропозиції  

Запрошуємо ознайомитись з особливими прозиціями від "НІКО-Захід" для вашого Audi!

Advertisement