Page 121

katmış olup, Makine Resim ve Konstrüksiyon laboratuvarına 60 bin TL’lik makine ve ekipman, Metalurji laboratuvarına 40 bin TL’lik makine ve ekipman alımı yapılmıştır.

Gümüşova Meslek Yüksekokulu olarak, öğrencilerimize daha kaliteli ve etkin bir eğitim verebilmek adına kendi personelinin eğitimini sağlayacak ve teşvik edecektir.

Okulumuzda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Metalurji, Kaynak Teknolojisi ve Üretimde Kalite Kontrol olmak üzere 5 program bulunmaktadır. Her programın A ve B şubesinde 35’ er kişi bulunup, Yüksekokulumuz toplam 700 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir.

Laboratuvarlar

Her alanda kaliteyi prensip edinen Yüksekokulumuza Toplam Kalite çalışmaları kapsamında 2009 yılında ISO 9001-2008 kalite belgesi kazandırılmıştır. Ayrıca Yüksekokulumuz Leonardo Da Vinci ve Erasmus gibi AB projeleri ve ulusal projeler ile öğrenci ve öğretim elemanlarını geliştirmek üzere birçok proje gerçekleştirmektedir.

Okulumuz, Teknik resim laboratuvarı, Cad-Cam Laboratuvarı (Autocad & Solidworks çizim laboratuvarı), Genel Bilgisayar Laboratuvarı, Metalurji laboratuvarı, Makine Resim ve Konstrüksiyon Laboratuvarı, 11 Adet derslik, Öğrenci Kantini, Yemekhane ve Akademik-İdari birimlerin bulunduğu 920 m2 Kapalı Alan, 150 m2 Açık alan üzerine kuruludur.

Gümüşova Meslek Yüksekokulu kendisine şu kalite politikalarını belirlemiştir: Gümüşova Meslek Yüksekokulu ülkenin, toplumun, özel sektörün ve öğrencilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenileyecek ve geliştirecektir.

Yaratıcı Olmaktır.

121

KATALOG_TANITIM  

KATALOG UNIVERSITE

KATALOG_TANITIM  

KATALOG UNIVERSITE

Advertisement