Page 119

Ağırlama Hizmetleri Programı

Halkla İlişkiler Ve Tanıtım

Günümüzde turizm sektörü, ileri seviyede yabancı dil bilen, turizm hakkında teorik ve uygulamaya yönelik bilgi sahibi, sürekli gelişmelere açık, yenilikleri takip eden, is ahlakinin bilincinde olan ve vizyonu geniş bireylere ihtiyaç duymaktadır. Tüm bu gereklilikleri dikkate alarak programa kayıt yaptıran örgencilerimize, iki yıllık eğitim ve öğretimleri süresince; otel ve seyahat isletmeciliği, kat hizmetleri, yiyecek-içecek hizmetleri, önbüro hizmetleri ve ayni zamanda orta kademe yöneticilik pozisyonlarında gerek duyacakları bilgi ve beceriler kazandırılır. Ayrıca öğrencilerimize program müfredatı kapsamında yapacakları stajlarla da sektörsel anlamda deneyim kazandırılmaktadır. Böylelikle, bu programdan mezun olan örgencilerimiz; konaklama isletmelerinde, yiyecekiçecek isletmelerinde, ziyafet ve ikram hizmeti veren isletmelerde, kurvaziyer gemilerinde, havaalanlarında, havayollarında ve turistik alış veriş merkezlerindeki hizmet üretim süreçlerinde görev alabilecek ve yönetime yardımcı olacak veya kendi adına is yeri açıp çalıştırabilecek nitelikli ara insan gücüne sahip olacaklardır.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, en son bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında iletişim çalışmalarını gerçekleştirecek, alanında yetkin, proje üretip yönetebilecek, etkin halkla ilişkiler faaliyetleri ile sektörde yer aldığı firmalara katma değer sağlayacak elemanlar yetiştirmeyi amaçlayan 2 yıllık bir ön lisans programıdır. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programının toplumu sürükleyici trendler yaratma, imaj oluşturma, tanıtım, verimli sosyal iletişim gibi hedeflere yönelik bir eğitim programı olarak tasarlanmıştır. Halkla İlişkiler ve Tanıtım programından mezun olan öğrenciler;

Bütün Personeli Kucaklamaktır.

Reklam ajansları Halkla ilişkiler şirketleri Medya planlama ve satın alma şirketleri Özel ve kamu kuruluşlarının Halkla İlişkiler departmanlarında çalışabilirler.

119

KATALOG_TANITIM  

KATALOG UNIVERSITE

KATALOG_TANITIM  

KATALOG UNIVERSITE

Advertisement