Page 1

www.tele2.ee

2 e l e T D E S I D U U 09

0 August 2


Mobiilne internet ootab Sind kõikjal Kogu Eestimaa on suvist Tele2 internetti täis! Ükskõik, kas sõidad ringi Keilas, Võrus, Kuressaares või Narvas, igal pool on olemas superkiire 3,5G internetivõrk. Nii saad alati telefonis või sülearvutis rannailma vaadata, meile ja uudiseid lugeda või uurida, kus toimub mõni hea kontsert või pidu. Tele2 kiire mobiilne internetivõrk on pea 30 linnas ja asulas üle Eesti. Ainuüksi selle aasta jooksul oleme avanud võrgud Viljandis, Põltsamaal, Jõgeval, Sillamäel, Otepääl, Türil, Tapal, Kiisal, Pärnu lähistel Saugas, Kundas ning suviselt kaunis Narva-Jõesuus. Juba pikemat aega saavad Tele2 mobiilse internetiga kaasnevatest rõõmudest osa kõik head inimesed Tallinnas, Tartus (sh Ülenurmel), Rakveres, Haapsalus, Raplas, Paides, Põlvas, Kohilas, Kundas ja Virtsus. Eriti hästi on varustatud Tallinna lähiümbrus: 3,5G võrgud on avatud Viimsis, Laagris, Maardus, Muugal, Mõigus, Kakumäel, Tabasalus ning Kiilis, Jüril ja Lool.


Uudised

Tele2 väga hea võrgukvaliteet leidis taas kinnitust Suve algul läbi viidud mobiilse interneti kiiruse mõõtmine näitas, et kõigi kolme mobiilioperaatori pakutava mobiilse interneti kiirused Tallinnas olid võrdsed. Tehnilise Järelevalve Ameti korraldatud mõõtmiste käigus võrreldi EMT, Elisa ja Tele2 andmesidevõrke. Tulemused näitasid, et kõik kolm mobiilivõrku pakuvad Tallinnas tarbijale head andmesidekiirust ning leviala. Keskmiseks allalaadimiskiiruseks Tallinnas saadi veidi üle 2 Mbit/s ja üleslaadimine toimub keskmiselt kiirusega 0,5 Mbit/s. Maksimaalseks allalaadimiskiiruseks mõõdeti tubli 5,7 Mbit/s. Tele2 testib ka ise pidevalt oma 3,5G leviala, ainult nii saame oma kvaliteedis kindlad olla. Käesoleva aasta märtsis viisime Tallinnas läbi testmõõtmisi, mille tulemused on Tele2 kliendile igati rõõmustavad. Keskmine allalaadimiskiirus oli testide käigus 2,9 Mbit/s. Tele2 areneb pidevalt edasi. Tele2 Eesti investeeringud 2009. a teises kvartalis olid 43 miljonit krooni ja suurem osa sellest suunati 3,5G võrgu laiendamisse.


Parimad pakkumised

Head hinnad Euroopa Liidus Reisimine muutub iga aastaga üha lihtsamaks ja Tele2 soovib, et kõik saaksid välismaised kõrged kõnehinnad igaveseks unustada. Soovime oma klientidele meelde tuletada, et alates 1. juulist on rändlusteenuse (roaming) hinnad Euroopa Liidus eriti soodsad. Kui varem oli andmeside hind Hispaanias näiteks üle 100 kr/MB, siis nüüd on hind kuni augustikuu lõpuni üle kogu ELi kõigest 25,42 kr/MB. See on 4 korda tavalisest soodsam! See tähendab, et Sa ei pea enam mõttetult aega ja raha raiskama internetipunktide leidmisele ja tunnitasu maksmisele. Leia kiirelt kõik vajalikud rongiplaanid, hotellid ja vaata järgi, mida ilmataat homseks lubab. Nii saad oma reisi paremini planeerida, näed ja kuuled rohkem ning tuled tagasi õnneliku ja puhanuna. Ka Sinu pere peab oluliselt vähem muretsema, kui Sa ära oled. Lihtsalt helista või saada lähedastele meil iga kord, kui mõnda olulisse sihtpunkti jõuad.

Hinnad Euroopa Liidu riikides alates 1. juulist 2009: Kõneminut Euroopa Liidu riikidest Eestisse

8,03 kr

Kõneminut Euroopa Liidu riigis

8,03 kr

Kõneminut ühest ELi riigist teise ELi riiki

8,03 kr

Kõnedele vastamine ELi riikides

3,56 kr

Kõnedele vastamine Tele2 Läti ja Leedu võrgus

tasuta

Kõnedele vastamine Rootsis Tele2 ja

esimene minut tasuta,

Soomes Elisa võrgus

alates teisest minutist 3,56 kr

SMSi saatmine

2,03 kr

SMSi vastuvõtmine

tasuta

Andmeside soodushind Euroopa Liidus kuni 31. augustini 2009

25,42 kr/MB

Hinnad kehtivad nii Tele2 lepingulistele klientidele kui ka Smarti ja Ultra kõnekaardi klientidele 1. juulist 2009. Väljahelistatud ja vastuvõetud kõned hinnatakse 1 sekundi täpsusega. Väljahelistatud kõnede minimaalseks hinnaks on 30 sekundi maksumus. Mobiilse interneti andmemahtu arvestatakse 50 kB täpsusega.


Parimad pakkumised

Koolipakett – räägi ema ja isaga tasuta! Koolipakett on lapsele mõeldud kõnepakett, kus laps saab mõlema vanemaga ühes kuus 10 tundi tasuta rääkida. Iga vanema jaoks on oluline, et laps oleks alati kättesaadav. Teadmine, et pesamunaga on kõik hästi, annab rahutunde ja lubab muretult muude toimetustega tegelda. Olgu laps siis koolis, spordiringis, muusikakoolis või sõpradega mängimas – turvalisus ning info lapse tegemiste kohta on igale vanemale kriitilise tähtsusega. Eriliselt kõrgendatud tähelepanu peaks pöörama lapsele, kelle koolitee on äsja alanud. Sel juhul on Tele2 Koolipakett asendamatu valik. Saad alati rahulikult ära kuulata kõik lapse mured ja rõõmud ning olla talle telefoni teel toeks, kui ise parajasti kohal viibida ei saa. Julgusta teda alati koolist või koduteelt helistama, olgu või esmapilgul väikeste asjade pärast. Sinu laps näeb maailma teistmoodi – anna talle võimalus seda Sinuga jagada. Lapsele sobiva ja soodsa telefoni leiad aadressilt www.tele2.ee.

10 tundi Koolipaketi hinnad (krooni): Liitumine

45,76

Kuutasu

15,27

Kõne lapsevanematele*

tasuta

Kõnealustustasu

0,86

Kõneminut

0,86

SMS

0,86

MMS

2,03

* Kuni 10 tundi ühel arveldusperioodil, pärast seda hind 0,86 krooni. Kõneminut Top Connecti ja Global Mobile Solutionsi mittegeograafilistele ja mobiilinumbritele ning Telefanti võrku 8,64 krooni/min.

TASUTA!


Parimad pakkumised

Kodumobiili hinnad langesid veelgi! Suurepärane uudis kõigile praegustele ja tulevastele Kodumobiili teenuse kasutajatele – Kodumobiili hinnad on nüüd varasemast veelgi soodsamad! Kodumobiil tähendab sisuliselt seda, et lauatelefoni number kolib ümber Sinu mobiili. Nii vabaned lauatelefoni juhtmest, aparaadist ja kuumaksust! Kõiki lauatelefonile tulnud kõnesid saad aga edaspidi vastu võtta igal pool, kus viibid. Kõned lihtsalt suunatakse otse Sinu mobiili. Ka väljahelistamine toimub lauatelefoni hinnaga.

Kodumobiili eelised: • Võidad lauatelefoni kuumakselt 588 krooni aastas. • Säilitad nii lauatelefoni- kui ka mobiilinumbri. • Oled alati kättesaadav, nii suvilas, rannas kui ka pargis. • Sõbrad-sugulased saavad soodsalt helistada Sinu lauatelefoninumbrile ja Sina neile. • Mobiilile helistamine muutub 50% odavamaks.

Eriti mõnus on see, et saad soodsaks helistamiseks valida ka sõbranumbreid ja -riike.

Kodumobiili uued hinnad: Lisainfot Kodumobiili teenuse kohta saad meie kodulehelt www.tele2.ee, infotelefonilt 686 6866 või Tele2 esindustest.

Kuutasu

49,83

Kõneminut lauatelefonidele

0,29

Kõneminut mobiilidele

1,01

Kõneminut lauatelefoni Kodumobiiliga liitudes ei pea Sa oma lauatelefoni lepingu lõpetamise pärast muretsema. Astu läbi lähimast Tele2 esindusest ning me ajame asjad Sinu lauatelefoni operaatoriga ise korda.

sõbranumbrile

0,18

SMS

1,88

Kõnealustustasu

0,49

MMS

4,07


Parimad pakkumised

V천ta lapsele mobiilne internet


Parimad pakkumised

Kas mäletad veel aegu, kui suvevaheaegadel pidi klassikaaslastega hüvasti jätma ja uuesti kohtuti alles septembris? Õnneks on ajad edasi läinud. Tele2 mobiilse internetiga saab Sinu laps igal pool ja alati oma sõpradega suhelda. Suviti kipuvad kõik koolikaaslased ja muud sõbrad üle Eesti laiali minema. Mõni läheb vanaema juurde, mõni tädile külla, mõni hoopis saartele suvitama. Tihti ei taha aga lapsed maale vanavanemate juurde minna just seetõttu, et seal pole internetti, millega igapäevaselt nii harjunud ollakse. Tee oma lapsele rõõmu ja telli talle Tele2 kuumaksuvaba internet, selleks et ta saaks alati oma põnevaid juhtumisi sõpradega jagada ja ka teiste lõbusatest seiklustest kuulda. Olgu siis MSNi või meili teel. Lisaks saab interneti abil ka fotolehekülgedele ja suhtlusportaalidesse üles riputada pilte sellest, kus oled käinud ja mida teinud. Loomulikult saab ka teiste pilte vaadata ja kommentaare lisada. Tele2 internetikaart on ilmselt parim lahendus, sest mingit kuumaksu tasuda pole vaja. Maksad vaid selle eest, kui palju oled internetti kasutanud ja mitte kunagi rohkem kui 25 kr päevas! Vaata lähemalt Tele2 kodulehelt www.tele2.ee.

Pole lepingut, pole kuumaksu, pole arvet!


Parimad pakkumised

Muusikatelefonid jälle parima hinnaga! September on tulekul ja sellega koos ka suvelõpu suursündmus Tele2 GoLive! See tähendab, et juba augustis on põhjust end õigele lainele seada. Selleks pakub Tele2 Sulle vaimustava hinnaga Nokia XpressMusicu muusikatelefone.

NB! Ostes augustikuus Tele2 esindusest Nokia muusikatelefoni, saad tasuta kaasa MicroSD 1GB mälukaardi koos kümne parima GoLive’il ülesvõetud muusikavideoga – Tele2 GoLive! Best Of. Mälukaardilt leiad järgmiste artistide live-esinemiste ülesvõtted varasemate aastate Tele2 GoLive! kontserditel: Ines, Tanel Padar & The Sun, Terminaator, Smilers.

Taskukohane ja kvaliteetse heliga telefon on samaaegselt ka tipptasemel MP3-mängija. Mugavad nupud aitavad lugusid vahetada ka ilma peale vaatamata.

Kampaaniahind

900.Täishind 2390.-

Ole kiire – mälukaarte on piiratud koguses!


Parimad pakkumised

Jäädvusta kordumatuid hetki helis ja pildis ning jaga neid kiire netiühenduse abil sõpradega. Säilita kõike olulist kuni 16 GBni ulatuval mälukaardil. Kõike seda hoiab koos elegantne ja õhuke kest.

Kampaaniahind

3150.Täishind 3990.-

Mängi muusikat ja mänge ning suhtle nii palju kui jaksad. Too kõik otseteed avalehele kokku, täisklaviatuuriga saad end alati kiirelt väljendada.

Muusikakeskust pole vajagi! Telefoni võimsad kõlarid ja suur ekraan toovad lemmiklood ja videod Sinuga koos randa ja pargipingile.

Kampaaniahind

4230.Täishind 5590.-

Kampaaniahind

3960.Täishind 5290.-

Kampaaniahinnad kehtivad tähtajalise lepinguga.


GoLive! info

Suvelõpu suursündmus! Tele2 GoLive! läheb tuurile! 1.–6. septembrini tuuritab Tele2 GoLive! kontsert ringi mööda Eestimaa linnasid. Üles astuvad Eesti muusikamaastiku parimad artistid: Shanon, Terminaator, Ines ja Tanel Padar & The Sun. Kontserdil hoiavad hoogu sees JJ Streeti tantsijad ning õhtujuht Madis Malk. 1. september – Rakvere laululava

4. september – Tartu laululava

2. september – Võru Kubija laululava

5. september – Tallinn lauluväljak

3. september – Pärnu vallikäär

6. september – Rapla laululava

Tele2 kliendina on Sul võimalik anda hääl oma lemmikule Eesti artistile, keda hetkel veel esinejate nimistus ei ole, kuid

keda sooviksid kontserdil kindlasti näha! Hääle andmiseks külasta Tele2 GoLive! WAP-portaali, kuhu saad kirjutada soovitud bändi nime kuni 14. augustini. Kõikide hääletanute vahel loosime välja GoLive! kontserdi piletid. Võitja saab kaasa võtta neli sõpra ning külastada GoLive! kontserti enda poolt valitud linnas!


GoLive! info

Ajakava: Pealava 16.00 – Avatakse väravad (Tallinnas 15.00) 17.00 – JJ Street 17.15 – Shanon 18.15 – Terminaator 19.15 – Ines 20.15 – Tanel Padar & The Sun 21.00 – SMS-meistrivõistlused 21.15 – GoLive! WAP-portaali külastajate poolt valitud bänd

Lisainfot vaata Tele2 kodulehel www.tele2.ee või Sinu mobiilis Tele2 GoLive! WAP-portaalis aadressil wap.tele2.ee


GoLive! info

GoLive! piletid juba saadaval! Piletid on müügil alates 1. augustist Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides. Pileti hind Tele2 klientidele eelmüügist on vaid 50 krooni (tavahind 100 krooni). Soodustus kehtib vastavasisulise SMSi ettenäitamisel. Sooduspiletite arv ühe kliendi kohta ei ole piiratud!

UUS!

GoLive! kontserdi piletit on võimalik osta ka ID-kaardile! Kui oled Tele2 klient (sh Smart ja Ultra kõnekaardi kasutajad), saad pileti osta oma mobiiliga, valides telefonil: 1312*611*isikukood (ID-pileti hind 53 krooni).

Kindlasti kuula ära juhised ja vajuta pileti kinnitamiseks * (tärn), vastasel juhul piletit ei aktiveerita. ID-pileteid on võimalik osta kuni 1. septembrini! Antud piletiga saab külastada kontserti enda poolt valitud linnas. Kaasa tuleb võtta isikuttõendav dokoment. Ühele ID-kaardile on võimalik osta kuni 5 piletit. Ost kajastub kliendi telefoniarvel.

NB! Ostes augustikuus Tele2 esindusest Nokia muusikatelefoni, saad tasuta kaasa MicroSD 1GB mälukaardi koos kümne parima GoLive’il ülesvõetud muusikavideoga – Tele2 GoLive! Best Of. Mälukaardilt leiad järgmiste artistide live-esinemiste ülesvõtted varasemate aastate Tele2 GoLive! kontsertidel: Ines, Tanel Padar & The Sun, Terminaator, Smilers. Mälukaarte on piiratud koguses!


GoLive! info

Tele2 ja Nokia FanZone 16.00 (Tallinnas 15.00) – 22.00 Tele2 GoLive! tuuri parim meelelahutus ning võistlused toimuvad Tele2 ja Nokia FanZone’i alal. FanZone’is saab võistelda SMSi kirjutamises, pildistada end Tele2 seriaali tegelastega ja koguda bändide autogramme! SMS-meistrivõistlused SMS-meistrivõistluste eelvoorud algavad väravate avamisega. Iga linna 2 kiireimat SMS-kirjutajat lähevad edasi kohalikku finaali, kus selgitatakse välja üks inimene, kes pääseb Tallinnas toimuvale SMS-meistrivõistluste finaali. Võistlustel kasutatakse telefoni Nokia N86. Pildistamine Tele2 seriaali tegelastega Pildistame Sind koos seriaali tegelastega! Selleks tuleb võistlejal 30 sekundi jooksul lavastada foto tarbeks tegevus või skulptuur. Säti paika seriaali tegelased ning tule ka ise pildile. Pilt jäädvustatakse Nokia telefoniga ja parimad pildid pannakse hääletamiseks üles Tele2 WAP-portaali. Võitjaks osutunud foto tehakse teatavaks 21. sepetmbril ja selle lavastaja saab võimaluse osaleda Tele2 seriaalis! Autogrammide jagamine Tele2 ja Nokia FanZone’i alal saab koguda autogramme! Autogramme jagavad kõik bändid, kes GoLive! laval üles astuvad ning JJ-Streeti tantsijad ja Tele2 seriaali tegelased. Bändide autogrammide jagamise ajakava: 18.15 18.45 19.15 19.45 20.15

Shanon WAP-hääletajate poolt valitud bänd Tanel Padar & The Sun Terminaator Ines


GoLive! info

Eesti meister 2009 selgub Tele2 GoLive! kontserdil Juba teist aastat korraldavad Tele2 ja Nokia Eestis SMS-meistrivõistlused, mille peaauhinnaks on 10 000 krooni! Eelvoorud toimuvad Tele2 GoLive! kontserttuuri raames: Rakveres, Võrus, Pärnus, Tartus ja Tallinnas. Eelvoorud viiakse läbi igal kontserdil Tele2 ja Nokia FanZone’i alal, kus võistlejal tuleb kiiruse peale sisestada SMS-tekst. Igast linnast pääseb finaali edasi üks võistleja. Iga linna kiireimale sõnumitrükkijale on auhinnaks Nokia 5130 XpressMusicu telefon!


GoLive! info

Finaalvõistlus leiab aset 5. septembril Tele2 GoLive! kontserdil Tallinna lauluväljakul! Linnade kiiremad SMS-trükkijad võistlevad finaalis üks ühe vastu. Publik saab Tallinnas toimuvat finaalvõistlust jälgida suurelt ekraanilt. Võistluse lisainfo ja reeglid Tele2 kodulehel www.tele2.ee ja Sinu mobiilis Tele2 GoLive! WAP-portaalis aadressil wap.tele2.ee.

ivõistluste

Teet

-meistr 8. a SMS 0 0 2 , l) (vasaku Aurukaev

võitja.


„Selle Nokia omanikud on õnnelikud inimesed.”

Nokia 5730 XpressMusic Raido Rõivas Tele2 tooteesitleja

Seda telefoni kasutades tuli mulle meelde üks praktiline tõde. Teadmatusest võid ka sportauto ette hobused rakendada, kui aga kõiki võimalusi tunned, avastad tihti enese jaoks palju imepärast. Kuna mul ei ole XpressMusicu telefoni varem olnud, siis lubasin endale nii avatust kui ka pisut umbusku. Jälgisin telefoni pilguga, et uus olgu eelmisest parem. Aga täna on nii, et ainsa puudusena selle telefoni juures näen tema kaalu. Niisama helistada saab kõigi turul olevate telefonidega, kuid enamusele meist on oluline ka mugavus. Kodust välja astudes ei hoia me iga kord silma peal, et nii MP3-mängija,


digikaamera, märkmik, GPS-seade, diktofon ja mõnele ehk ka tarvilik mängukonsool kaasa sai haaratud. Ja polegi tarvis! Peaasi, et see telefon kaasas on. Heliprofessionaal ma ei ole, kuid muusikat ja audioraamatuid kuulan väga tihti. Rõõmu teevad selle noortepärase telefoni juures väga head kõrvaklapid ja sisseehitatud kõlar, mugavas asukohas pleieri nupud ja kindlasti ka helikvaliteet. Menüüs ringi liikudes saab kiiresti aimu telefoni kiirusest. Ootamatult meeldiv üllatus oli juba kaasas olev 8 GB mälukaart – kogu lemmikmuusika käis minuga kõikjal kaasas. Niisamuti andis ajavõidu ka tähtsa dokumendifaili kaasahaaramine Bluetoothi kaudu – mälupulka pole enam tarviski. On hetki, mil kiri on vaja kirjutada just siis, kui läpakat käepärast pole. Nokia 5730 avanev täisklaviatuur on sellisel puhul hädavajalik. Ka SMSid saab kiiremini valmis. Pean üles tunnistama – telefonita on maal ja metsas ebamugav, kuid töö- ja linnakeskkonnas teinekord lausa võimatu. Olukord, kus mul telefoni kaasas pole, on tõesti suure unustamise või väga teadliku otsuse tulemus. Samas, tuletan endale aegajalt meelde, et sõltuvused loob inimloom endale kiiresti ning sellest lähtuvalt teen vahel telefonivabu puhkepäevi. Selle Nokia omanikud on õnnelikud inimesed – olgu nad siis ärimaailmas tähtsaid otsuseid tegemas või vaba aega veetvad noored. Vajadused katab antud telefon mitmel rindel.

Plussid: · Mugavad pleieri nupud · Kvaliteetne heli · Suur mälukaart, asendab ka mälupulka · Täisklaviatuur

Kampaaniahind

Miinused: · Keskmisest veidi suurem kaal

4230.Täishind 5590.-


Parimad pakkumised

Kuu album muusikapoes Michael Jackson – „Thriller 25 Super Deluxe Edition” Kuningas on läinud, kuid miljonite südameis elab ta edasi just oma muusika kaudu. Ilma Jacko loominguta poleks olemas popmuusikat selle tänapäevases tähenduses. Tema lavaline liikumine ja täiuslikkuseni lihvitud hitid on nelja aastakümne jooksul ühendanud põlvkondi ja mõjutanud sadu tänapäeva artiste. 1982. aastal ilmunud „Thriller” ei vaja rohkem tutvustavaid sõnu – piisab sellest, kui öelda, et tegu on läbi aegade kõige enam müünud albumiga maailmas. Album sisaldab tänaseni raadiotes ja tantsupõrandatel mängitavaid superhitte „Billie Jean” ja „Beat It”. Album on saadaval nii Tele2 GoLive! WAP-portaalis aadressil wap.tele2.ee kui ka internetis muusikapood.tele2.ee

Albumi hind

169.-

Shanoni album "Üksinda" saabub Tele2 GoLive! WAP-portaali muusikapoodi müügile 21.augustil superhinnaga vaid 100,-. Kiirusta, sest soodushind kehtib vaid 6. septembrini!


M A S D O O S E G

KÕI

T E N R E T IN S I L I I B O M NU

SI

s u u k r k 5 3 s e – alat Võta nüüd M-interneti pakett oma mobiiltelefoni ja internet on alati Sinuga kaasas. WAP-portaali Tele2 GoLive! abil on Sinu käsutuses uudised, e-post, pangad, MSN, spordiennustus, e-kool ja kõik muu, mis internetis leidub. GoLive! pakub Sulle ka meelelahutust: muusikat, mänge, taustapilte, helinaid ning palju muud.

Liitu Tele2 internetiga enne 15. septembrit ja võida 5000-kroonine kinkekaart!

Liituda saad Tele2 iseteeninduses kt.tele2.ee, helistades 686 6866 või lähimas Tele2 esinduses. Kampaania reeglitega saad tutvuda www.tele2.ee või Sinu mobiilis Tele2 GoLive! WAP-portaalis aadressil wap.tele2.ee


Oliver soovitab

Kuidas meilidest SMSe teha Kuidas saaks nii, et märgid veebi telekavas ära huvitavad saated ja enne saate algust saadetakse Sulle meeldetuletav SMS? Üldjuhul lubavad mitmed veebiteenused lühikesi teateid välja saata meili teel. Sellist võimalust pakub näiteks etv.ee – märgid saated ära ja mõned minutid enne saate algust tulebki meeletuletav meil. See eeldab paraku pidevat postkasti kontrollimist ja enamasti jääb teade õigel ajal märkamata.


Oliver soovitab

Mobiilsideoperaator saab siin abiks olla teenusega, mis muudab saabunud meilid SMSideks ja saadab need otse telefoni. Tele2s maksab teenus 25 krooni kuus ja selle eest saad ka spetsiaalselt teavituste jaoks mõeldud aadressi kujul: sinutelefoninumber@tele2.ee. Kitsendusi on vaid niipalju, et teavitusena saadetakse edasi ainult 500 tähemärki tavalist teksti, pildid ja failid jäävad paraku SMSist välja. Näiteks SEB Pangas on selline lahe kiirteavituse teenus, et kui mu pangakontol toimub liikumine, siis saan selle kohta teavituse tellida. Kohe, kui keegi kannab kontole raha, tuleb selle kohta kas SMS või meil.

Sama kiirteavituse teenus on olemas ka vähemalt Sampo ja Swedbanki klientidel. Küll aga tuleb SMSi eest pangale väikene teenustasu maksta, keskmiselt 3 krooni teavituse kohta. Pole just kõige vähem. Seda enam, kui liikumisi kontol toimub suhteliselt tihti. Kokku saad hoida siis, kui tellid kiirteavituse tasuta meilile ja kasutad eelpool mainitud teenust, mis kindla kuumaksu eest piiramatu hulga meile SMSideks muudab. Nii ei peagi iga teavitava SMSi eest eraldi maksma. Google’i ja Yahoo otsingumootorid pakuvad mõlemad Alertsiks kutsutavat teenust. Paned näiteks oma nime teavitusteenusesse sisse ning kui Google või Yahoo leiab internetist Sinu kohta midagi uut, siis annab sellest kohe teada. Niimoodi võid igasuguste märksõnade kaudu kõikvõimalikke teemasid jälgida. Nii kui otsingumootor midagi uut leiab, saad ka Sina sellest teada.

Oliver on Tele2 töötaja, kes on alati kursis uusima tehnoloogiaga ja jagab kasulikke näpunäiteid.


Tele2 uudised august 2009  

Uudised august 2009

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you