Page 1

Neumann garasjer


GARASJE 1

Enkel garasje


GARASJE 2

Dobbel garasje


GARASJE 3

Dobbel garasje med loft


Hvorfor velge en Neumann garasje?

Våre garasjer er KOMPLETTE BYGGESETT uten skjulte kostnader, med enkle - men gode materialvalg etter fagfolk sin standard. Dette for at du som kunde skal få en rimelig garasje som varer. Samtidig vil alle våre garasjer inkludere porter med motor og portåpner for å imøtekomme dagens krav.

Se vårt vedlegg for detaljert beskrivelse og pris.


Her finner du Neumann Bygg AS

FINNSNES

HARSTAD

Stakkevollveien 15, 9010 Tromsø Telefon: 77 65 97 00 tromsoe@neumann.no

Ringveien 10, 9300 Finnsnes Telefon: 77 85 10 50 finnsnesw@neumann.no

Marg. Jørgensensv. 1B, 9480 Harstad Telefon: 77 00 14 00 harstad@neumann.no

FØRDE

KAUPANGER

ODDA

Flovegen 5, 6800 Førde Telefon: 57 82 85 00 foerde@neumann.no

Kloppevegen 7, 6854 Kaupanger Telefon: 57 67 75 20 kaupanger@neumann.no

Eitrheimsvegen 158, 5750 Odda Telefon: 97 07 00 39 odda@neumann.no

BERGEN SANDVIKEN

BERGEN MIDTUN

HAUGESUND

Sandviksboder 58, 5035 Bergen Telefon: 55 54 98 00 bergen@neumann.no

Sandbrekketoppen 30, 5224 Nesttun Telefon: 55 54 98 00 midtun@neumann.no

Raglamyrveien 35, 5536 Haugesund Telefon: 52 70 76 70 haugesund@neumann.no

BRYNE

LINDESNES

MANDAL

Langmyra 3, Håland Vest, 4344 Bryne Telefon: 51 77 95 50 bryne@neumann.no

Farmoveien 243, 4520 Lindesnes Telefon: 38 25 54 40 lindesnes@neumann.no

Doneheia 100, 4516 Mandal Telefon: 38 26 76 00 mandal@neumann.no

KRISTIANSAND MJÅVANN

KRISTIANSAND SØRLANDSPARKEN

Mjåvannsvegen 26, 4628 Kristiansand Telefon: 38 18 18 94 mjaavann@neumann.no

Barstølveien 28 B, 4636 Kristiansand Telefon: 38 12 27 70 kristiansand@neumann.no

TROMSØ

www.neumann.no

Neumann Bygg  

Komplette garasjer