Page 22

zoom reportera Takie sprawy na prywatnym ranczo Bohdana Smolenia jeszcze nigdy nie miały miejsca. Prawdziwi kowboje, konie, muzyka rodem z amerykańskich westernów, country tańce i pieczone prosię. A wszystko za sprawą ponad setki osób z różnych firm MLM, które w ten sposób zbierały pieniądze na chore dzieci. Skąd pomysł? Generał Wajszczak postanowił nam zrobić konkurencję. Zobaczył, że wyśmienicie funkcjonuje już „Klub TOP Liderów MLM” i zainicjował podobną akcję.

K

lub TOP Smakoszy MLM ma inny charakter. Skupi się na organizowaniu imprez plenerowych, podczas których networkerzy z różnych firm MLM będą brali udział w akcjach charytatywnych. I bardzo nam się ten pomysł spodobał, bo nie ma lepszych sposobów na integrację naszego środowiska i promowanie marketingu sieciowego na zewnątrz – do społeczeństwa.

A jak wszyscy wiemy, tylko silna, skonsolidowana grupa biznesowa ma głos, moc przebicia i tylko taką społeczeństwo może zauważyć, docenić, poważać. No i dodatkowo, kiedy w ramach promocji poważnego biznesu można przy okazji zrobić coś dobrego dla chorych dzieci… Panie i Panowie – czapki, tudzież kapelusze, z głów. Wielce cenimy takie pomysły i jako GRUPA MLM objęliśmy przedsięwzięcie patronatem medialnym oraz merytorycznym.

Spotkanie pierwsze W pierwszym spotkaniu klubu wzięliśmy udział 22 maja br. w Baranówku pod 22

Klub TOP Smakoszy MLM PIOTR HOFFMANN

Poznaniem, na prywatnym ranczo Bohdana Smolenia. Ten znany wszystkim kabareciarz i aktor prowadzi tam fundację „Stworzenia Pana Smolenia”, która zajmuje się rehabilitacją chorych dzieci poprzez hipoterapię. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest więc zorganizowanie aukcji charytatywnych i zebranie środków niezbędnych na bieżące, bardzo kosztowne utrzymanie fundacji, ale również – co stanowczo podkreśla Piotr Wajszczak, klub skupi się na organizowaniu imprez plenerowych, podczas których networkerzy z różnych firm MLM będą się świetnie bawić. W imprezie wzięło udział ponad stu niezależnych dystrybutorów z różnych firm MLM. Grupa networkerów z firmy

Colway przyleciała nawet prosto z podróży po USA. Wiele osób przyjechało pomimo faktu, że powódź zalała im domostwa. Najpierw wszystkich gości powitali Piotr Wajszczak i Maciej Maciejewski – redaktor naczelny „Network Magazynu”. Po krótkiej przerwie, przy muzyce ze znanego westernu, Maciejewski wjechał do namiotu na koniu, aby prosto z grzbietu wygłosić krótkie przemówienie, w trakcie którego – jak sam powiedział – „popełnił lekką prywatę”, i korzystając z okazji, że tego dnia obchodzili z żoną 10 rocznicę małżeństwa, poprosił ją uroczyście, ponownie o rękę. Prośba została przyjęta. Po kowbojskim występie naczelnego „NM”, miał miejsce wykład Macieja Budzicha, blogera, jednego z najlepszych w Polsce specjalistów od nowych

Network Magazyn nr 24/2010  

Network Magazyn nr 24/2010

Network Magazyn nr 24/2010  

Network Magazyn nr 24/2010

Advertisement