Page 1

Шановні журналісти! Запрошуємо вас на прес-брифінг та всеукраїнську акцію «Черга за життям», які відбудуться 12 лютого 2013 року. Сотні українців, серед яких пацієнти з різними захворюваннями, активісти та лікарі стануть в найдовшу за історію України чергу до аптеки за ліками, що символізуватиме те, що люди скупають ліки, які зникнуть з аптечних полиць та лікарень, починаючи з 1 березня. Ця акція стане закликом до Президента України скасувати Закон про ліцензування імпортних ліків № 5038-VI, що становить загрозу життю і здоров’ю мільйонів українців.

Прес-брифінг, присвячений акції, розпочнеться 12 лютого о 12.00, біля аптеки в урядовому кварталі, за адресою вул. Шовковична 15/6, м. Київ. В прес-брифінгу візьмуть учать: -

Дмитро Шерембей, голова пацієнтської організації ЮКАБ

-

Ірина Гавришева, важкохвора пацієнтка на візку

-

Ганна Гопко, член опікунської ради НДФЛ «Охмадит»

-

Ольга, мати 2-х дітей

-

Лікар

Лобістський закон № 5038-VI, спрямований начебто на захист якості ліків, насправді, створений для того, щоб в ручному режимі видавати ліцензії виробникам та отримувати за це додатковий прибуток. Справа в тому, що навіть не існує прозорого механізму видачі цих ліцензій, внаслідок чого ще більше розквітне хабарництво та корупція під час їх видачі, а оплата за ці хабарі та ліцензування згодом ляже на плечі українців, які платитимуть за ліки зі свого гаманця. Частина препаратів, як вже стверджують фармацевти, взагалі зникне з ринку, породжуючи розвиток чорного ринку ліків в Україні.


Акція буде всеукраїнською, адже аналогічні черги будуть стояти в Черкасах, Донецьку, Кривому Розі, Луганську, Сімферополі, Запоріжжі, Львові, Харкові, Кіровограді, Чернігові та інших містах.

Контактна особа: Інна Бойко, 050 381 96 00, inna.b@ucab.org.ua

Черга за життям  

Прес-анонс

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you