Page 1


Nikon D3S profesyonel dijital SLR fotoğraf makinesi ‘ Tanıtım’ …………………………..11– 12 O An Fotoğrafları……………………………………………………………………………….13– 15 Ünlü Fotoğrafçılar……………………………………………………………………………….16– 20


EDİTÖR’DEN


19. YÜZYILIN EN DİKKAT ÇEKİCİ BULUŞLARINDAN; FOTOĞRAF...


Nikon D3S profesyonel dijital SLR fotoğraf makinesi : Nikon, FX format dijital SLR kamera ürün serisinin amiral gemisi niteliğindeki yeni modeli Nikon D3s DSLR fotoğraf makinesini tanıttı. Bütün dünya tarafından büyük beğeni ile karşılanan Nikon D3 modelinin temelleri üzerine yapılandırılan yeni Nikon D3s dijital SLR fotoğraf makinesi Nikon'un FX-format serisini yeni bir seviyeye taşıyor. Nikon D3S fotoğraf makinesi ISO 200 ve ISO 12800 arasındaki ışık hassasiyet değerleri, mükemmel noise kontrolü ve geniş dinamik alanı ile dikkat çekiyor. Nikon D3s DSLR kameranın en çok ilgi çekecek olan özelliği ise ISO 102,400 kullanımına olanak tanıyan Hi-3 ISO fonksiyonu. Nikon D3s FX-format SLR fotoğraf makinesi Nikon D3S profesyonel fotoğraf makinesi zengin kontrastlı veya aydınlık nesnelerin çekimini yaparken Active D-Lighting kullanımında beş farklı seçenek sunuyor. Kullanıcılar kameranın Active D-Lighting fonksiyonunda yeni Auto otomatik seçeneğinin yanı sıra Extra High, High, Normal ve Low'dan oluşan dört seçeneğe daha sahipler.

Nikon D3s DSLR ile profesyonel fotoğrafçılık Nikon'un amiral gemisi modeli Nikon D3s saniyede 9 kare seri çekim hızı ile son derece üstün bir seri çekim hızı sergiliyor. Nikon D3S DSLR kamera 720p görüntü kalitesinde ve saniyede 24 kare ile Motion JPEG formatında sesli video kaydedebiliyor. Motion JPEG dosya formatı her bir video karesinin ayrı ayrı elde edilmesini sağlayan kendine özgü 'Save Selected' özelliğiyle kullanıcıların diledikleri gibi özgürce video kayıt yapmalarına imkân tanıyor.

12.1 megapiksel Nikon D3s sensör Nikon D3S dijital SLR fotoğraf makinesi tamamen yeni baştan tasarlanmış olan 12.1 megapiksel efektif çözünürlükte bir görüntü sensörüne sahip. Geniş piksel aralığı eşliğinde tamamen yenilenmiş içyapı Nikon D3S'nin daha önce çekim yapmanın imkânsız olduğu düşülen loş ışıklı ortamlarda fotoğraf çekilebilmesine olanak tanıyor. Nikon D3S DSLR fotoğraf makinesinin loş ışık fotoğrafçılığındaki inanılmaz kapasitesinin bir diğer kanıtı da ilave üç ISO ayarı sunarak Hi-3 yani ISO 102,400 gibi çarpıcı bir ışık hassasiyeti değeri ile çekim yapmaya imkân vermesi.


Nikon D3s dijital SLR - Sessiz deklanşör özelliği Nikon'un yeni modeli Nikon D3S DSLR kamera yeni Sessiz Deklanşör modu ayna hareketinden kaynaklanan mekanizma sesinin azalmasını sağlıyor. Vahşi doğa fotoğrafçılığı ve benzeri durumlar için son derece kullanışlı olan bu fonksiyon deklanşör sesinin çekimi yapılan nesnenin dikkatini dağıtmasını engelliyor. Nikon D3S kameranın bu özelliği de Nikon D3 serisi kullanan fotoğrafçılardan elde edilen geribildirimler göz önünde tutularak geliştirilmiş

Nikon D3s dijital kamera .

Nikon D3s lens

Nikon Kamera Gövdesi

Nikon D3s Şarj Cihazı

Nikon D3s Kablosuz Bağlantı


Fotog rafya  

Fotog raf, fotograf tarihi, Fotog rafya

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you