Issuu on Google+

opis sworzeń - Ø38x120 mm sworzeń - Ø38x76 mm śruba sworznia M16x1,5/120 mm śruba sworznia M16x1,5/80 mm zabezpieczenie sworznia Ø42 x 28 zabezpieczenie sworznia Ø42 x 17 uszczelniacz sworznia (zielony) uszczelniacz sworznia (biały) uszczelniacz tłoka korek gumowy

ilość 1x 1x 1x 1x 2x 2x 2x 2x 1x 1x

tulejka - Ø38x42 / 30 mm

3x

pierścień

4x

03.0023

12 999 738 ZESTAW SWORZNI, ŚRUB I USZCZELNIEŃ

WABCO - PAN 19 / 22

ZESTAW SWORZNI, ŚRUB I USZCZELNIEŃ

wersja 01.2012

ilość 1x 1x 1x 1x 1x 1x 2x 1x 1x 2x

tulejka - Ø38x42 / 30 mm

3x

03.0026

ZESTAW USZCZELNIEŃ

12 999 776

opis sworzeń - Ø38x120 mm sworzeń - Ø38x76 mm śruba sworznia M16x1,5/120 mm śruba sworznia M16x1,5/80 mm zabezpieczenie sworznia Ø42 x 28 zabezpieczenie sworznia Ø42 x 17 uszczelniacz sworznia (zielony) uszczelniacz tłoka korek gumowy pierścień

86

03.0028

86

calipers spare parts


ŁOŻYSKO DŹWIGNI

ZESTAW PANEWEK

ZESTAW USZCZELNIEŃ

03.0027 03.0027.2

03.0011

03.0011.1

calipers spare parts

03.0013

87

ZESTAW USZCZELNIEŃ

ZESTAW USZCZELNIEŃ

WABCO - PAN 19 / 22

USZCZELKA

wersja 01.2012

03.0028.1

87


88

88

MECHANIZM REGULACJI

03.0017

03.0034 SWORZEŃ MECHANIZMU REGULACJI

ZESTAW ZBEZPIECZEŃ

SPRĘŻYNA DŹWIGNI

DŹWIGNIA

WABCO - PAN 19 / 22

MOSTEK

wersja 01.2012

03.0012 03.0038

03.0030

03.0016.1

calipers spare parts


PŁYTA DOCISKOWA - LEWA

PŁYTA DOCISKOWA - LEWA

PŁYTA DOCISKOWA - PRAWA

MECHANIZM REGULACJI

KORPUS + ŚRUBA MECHANIZMU

03.0033

03.0031

03.0053

calipers spare parts 03.0016.7

03.0052

89

WABCO - PAN 19 / 22

PŁYTA DOCISKOWA - PRAWA

wersja 01.2012

03.0032

89


wersja 01.2012

ZESTAW SWORZNI, ŚRUB I USZCZELNIEŃ

ilość 1x 1x 1x 1x 1x 1x 2x 2x 3x 2x

12 999 746

03.0036

12 999 677

03.0068

12 999 678

03.0069

ZESTAW USZCZELNIEŃ

ZESTAW SWORZNI, ŚRUB I USZCZELNIEŃ

WABCO - PAN 19-2

opis sworzeń - Ø38x120 mm sworzeń - Ø38x76 mm śruba sworznia M16x1,5/120 mm śruba sworznia M16x1,5/80 mm zabezpieczenie sworznia Ø42 x 28 zabezpieczenie sworznia Ø42 x 17 uszczelniacz sworznia tłok z uszczelniaczem tulejka - Ø 38x42 / 30 mm korek gumowy

90

90

calipers spare parts


MOSTEK KPL.

WABCO - PAN 19-2 03.0039

03.0040

ŁOŻYSKO

USZCZELKA

TŁOK Z USZCZELNIENIEM - KPL.

wersja 01.2012

03.0073

ŁOŻYSKO

03.0072

03.0074

calipers spare parts

91

91


/WABCO_PAN19-1_PAN22_PAN19-2