Page 1

PONUKA NA REALIZÁCIU FLASH APLIKÁCIE

E-BROCHURE

Spracoval: Mgr. Michal Nemčok Project manager TEL. / FAX: +420 596 244 245 / 596 246 028 E-MAIL: michalnemcok@pulary.cz

komunikační a marketingová společnost

Člen České marketingové společnosti ČMS. Člen Asociace evropských komunikačních agentur EACA.

ADRESA Michálkovická 151 710 00 Slezská Ostrava WEB: http://www.pulary.cz/ http://www.creomark.com/

1


OBSAH 1) Obsah ponuky – predstavenie

3

2) E-BROCHURE

3

3) Výhody a využitie E-BROCHURE

4

4) Technické riešenia

4

5) Vzhľad E-BROCHURE

5

6) Termín realizácie

5

7) Cena

5

8) Doplnkové služby

5

9) Vybraté referencie

6

2


1) Obsah ponuky - predstavenie

Sme tvorivé, kreatívne a marketingové štúdio CREOMARK, ktoré je súčasťou spoločnosti PULARY s.r.o. Medzi naše skúsenosti patrí aj orientácia na efektívnosť s ohľadom na šetrenie nákladov a na očakávané informačné oznámenie. Naše štúdio bolo založené na základe stále zvyšujúceho sa počtu požiadaviek našich klientov na kreatívne, inovatívne a netradičné chápanie nástrojov ich marketingovej komunikácie.

K riešeniu dizajnu marketingovej komunikácie pristupujeme na základe aktuálnych potrieb klientov. Poznáme najmodernejšie trendy v oblasti komunikácie a dokážeme sa flexibilne prispôsobovať požiadavkám trhu. Orientácia nášho štúdia plne korešponduje s požiadavkami klientov na cielenú marketingovú komunikáciu.

Už od samotného začiatku chceme profesionálnym spôsobom pripraviť otvorený a užívateľsky komfortný komunikačný kanál, ktorý zaistí zvýšenie informovanosti a skvalitnenie ponúkaných služieb. Naším cieľom je ponúknuť Vám riešenie, ktoré bude nielen vysoko funkčné, ale tiež inovatívne. Chceme, aby výsledkom bola nadštandardná prezentácia Vašej spoločnosti, a to tak po stránke dizajnové, tak informačnej

2) E-BROCHURE

Neustále sa meniace technológie nás motivujú k nepretržitým inováciám. Kreatívny a marketingový tím Creomark už niekoľko rokov vyvíja úplne nový, ojedinelý, dynamický, efektívny a atraktívny elektronický nástroj – E-BROCHURE. Elektronický katalóg disponuje najmodernejšími grafickými prvkami a možnosťami výpočtovej techniky. Umožňuje šetriť náklady na tlačené, finančne náročné a často ťažko aktualizovateľné prezentačné materiály spoločnosti.

Základ aplikácie tvoria jednotlivé listy, ktoré sa otáčajú ako tlačený katalóg alebo kniha. Celosvetovo je tento produkt nazývaný ako e-book. Hlavnou myšlienkou celého projektu je túto základnú aplikáciu upgradovať do úplne interaktívnej podoby pre zákazníka. Neoddeliteľnou súčasťou projektu je tiež vloženie aplikácie na internetové stránky formou odkazu. Ukážku E-BROCHURE nájdete na stránkach www.creomark.com.

3


3) Výhody a využitie E-BROCHURE

Výhody 

Značné šetrenie nákladov

Ľahká možnosť aktualizácie

Atraktívna forma FLASHOVÝCH nástrojov

Flexibilný prezentačný a komunikačný nástroj

Ľahká manipulácia a orientácia

Možnosť väčšej názornosti a prehľadnosti

Možnosť umiestnenia niektorých sekcií prezentácie vo video formáte priamo v danej kapitole

alebo pri problematike. (spojenie textov, videí, grafov, tabuliek) Využitie 

Veľtrhy a výstavy

Efektívna prezentácia na predajných miestach

Webové stránky

Ako obsah darčekových balení (USB FLASH)

Školenia

Image spoločnosti

4) Technické riešenie Vyššie uvedený popis prezentácie je naprogramovaný v programe ADOBE FLASH. Jazykom aplikácie je ACTION SCRIPT. Súčasťou balíčka sú vnútorné súbory. Základná zložka, kde sú uložené jednotlivé strany, a súbor s vlastnosťami E-BROCHURY. Samotná aplikácia je aplikáciou FLASH, ktorá sa spúšťa ako .exe alebo .syf.

4


5) Vzhľad E-BROCHURE

K výberu sú predložené grafické návrhy, z ktorých si klient zadávateľ zvolí ten, od ktorého sa bude odvíjať grafický dizajn celej prezentácie a následne je po celú dobu realizácie korigovaný a upravovaný oboma stranami do úplného schválenia. Pri tvorbe grafických štýlov sa zohľadňuje doterajší image spoločnosti, predmet činnosti a ďalší dôležité faktory.

6) Termín realizácie

Termín na spracovanie vyššie uvedených komunikačných nástrojov bude záležať na rozsahu realizovaných súčastí. V prípade pružného schvaľovania a pružnej komunikácie sa tento termín dokončenia môže pohybovať do 60 dní do podpisu zmluvy.

7) Cena

Cenové ohodnotenie tohto komunikačného nástroja je individuálne. Konečná čiastka sa odvíja od rozsahu (počtu strán), náročnosti, grafických prác, programovania, animácií, interaktivity, sadzby textov, fotografií a i.

8) Doplnkové služby

ZAŠKOLENIE E-BROCHURE je vysoko atraktívny a prepracovaný komunikačný nástroj. Je zároveň flexibilný, čo však vyžaduje odborné zaškolenie v prípade požadovaných zmien v aplikácii. Naši programátori a dizajnéri vyvíjajú túto aplikáciu v programe FLASH. Pokiaľ požadujete, aby bola E-BROCHURE vysoko flexibilná, je potrebné zaškolenie našimi pracovníkmi.

Školenie je jednoduché a pozostáva z vysvetlenia základnej problematiky aplikácie FLASH. Tento krok je potrebný k následnému úspešnému zvládnutiu rozšírenia alebo doplnenia Vašej E-BROCHURE.

5


V prezentácii môžete potom samostatne a ľubovoľne meniť obrázky, fotky, videa a text. Tiež je možné rozšíriť alebo zredukovať počet stránok.

KOMPLEXNÁ SPRÁVA V prípade, že uprednostňujete formu komplexného servisu a správy Vašej E-BROCHURE, je štúdio Creomark pripravené Vám tieto služby poskytnúť. Naše služby Vám zaistia kompletné riešenie a najvyššiu flexibilitu Vašej E-BROCHURE

9) Vybraté referencie

VĚDECKO-TECHNOLOGICKÝ PARK OSTRAVA

6


MORAVSKOSLEZSKÝ DŘEVAŘSKÝ KLASTR

ALO DIAMOND

7


CEMENT HRANICE

HON NÁBYTOK – PRODUKTOVÁ RADA EXNER

8


INTAZ

ITEURO

9


JELÍNEK

MESTO KARVINÁ

10


NOSRETI

PULARY – ENGLISH VERSION

11


TRENKWALDER

VÝŤAHY OSTRAVA

12


KORDÁRNA

ĎAKUJEM ZA POZORNOSŤ

13

E-BROCHURE  

Ponukový katalóg

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you