Page 1

Sme tu s Vami už

18

rokov

Národné Dni Kariéry 2013 6.-7.3. Bratislava (Incheba) 21.3. - Košice (Spoločenský pavilón)

Newsletter


Úvodné slovo Vážení partneri!

.

Nájsť si prácu pri dnešnom počte pracovných ponúk v pomere s počtom študentov, ktorí každoročne ukončia vysoké školy na Slovensku, sa stáva čoraz väčším bojom. Študenti a absolventi prechádzajú od pocitu spokojnosti s dosiahnutým vzdelaním ku pocitu obáv z neistej budúcnosti. Mnohí pochopili, že pokiaľ na sebe nebudú pracovať a zhodnocovať svoje silné stránky a eliminovať nedostatky, konkurencia ich zvalcuje pri prvom pracovnom pohovore.

Cesta za prácou sa pre mnohých stáva naozaj dobrodružstvom.

Na tejto myšlienke sme sa rozhodli postaviť 18.ročník veľtrhu práce pre mladých – Národné Dni Kariéry 2013. Každý rok sa snažíme ponúknuť študentom viac a viac možností, ako zvýšiť svoju kvalitu prostredníctvom rôznorodých tréningov, prezentácií, workshopov, motivačných prednášok či jazykových testov.

Podujatie Národné Dni Kariéry 2013 by mala byť prvá zastávka v ceste za hľadaním práce.

Chceme docieliť, aby si každý študent prešiel svojou „NDK adventure,“ zistil, kde sú jeho silné a slabé stránky, absolvoval tréningy, či prednášky, ktoré ho obohatia, zistil, čo pracovný trh na Slovensku študentom a absolventom vysokých škôl ponúka a stretol sa so svojimi budúcimi zamestnávateľmi. Napriek technickým vymoženostiam a postupnému presúvaniu komunikácie medzi firmou a záujemcami o prácu do sveta online, zastávame názor, že osobný kontakt je vždy rozhodujúci. Preto sme tento rok vyšli v ústrety všetkým firmám, ktoré majú záujem zamestnať mladých ľudí a možnosť zúčastniť sa na podujatí NDK 2013 ponúkame za bezkonkurenčné ceny. Vitajte v našom newslettri, v ktorom nájdete základné informácie o pripravovanom ročníku. Pracujeme na mnohých nových spoluprácach, o ktorých Vás budeme informovať v ďalších vydaniach. Príjemné čitanie! Mgr. Zuzana Danechová Projektový manažér NDK 2013

18

Národné Dni Kariéry 2013 6. - 7.3. Bratislava 21.3. Košice

1


Novinky Dovoľte nám predstaviť Vám aktuálne informácie o podujatí k dnešnému dátumu, o ktorých považujeme za potrebné Vás informovať. ź Vypustená ponuka služieb

V tomto období obdržíte ponuku služieb Národných Dní Kariéry 2013. Tohtoročná ponuka Vás určite milo prekvapí svojou flexibilitou a cenami. Výstavný stánok ponúkame už od 999 eur. V prípade otázok píšte na barbora.kulcarova@aiesec.sk.

ź Nový dizajn našej webstránky www.ndk.sk

Vďaka grafickým úpravám je orientácia na našej webstránke oveľa jednoduchšia. Ponúka priestor na prezentáciu prostredníctvom videospotov či bannerov. Spustili sme taktiež blog, v rámci ktorého naši bloggeri poskytnú zaujímavé články na tému pracovného trhu, motivácie či tipov pre študentov.

ź Partneri NDK 2013

Stále pracujeme na uzatváraní nových partnerstiev. Radi by sme Vám predstavili aktuálnych hlavných mediálnych partnerov podujatia Fun rádio a denník SME a hlavného reklamného partnera, ktorým je digitálna agentúra Triad Advertising. V nasledujúcich vydaniach newslettera Vám predstavíme ďalších našich partnerov. Chcete sa aj vy stať jedným z nich? Napíšte na kika,kovacsova@aiesec.net.

ź Kde všade pôsobíme na sociálnych médiách?

Nájsť nás môžte na Facebooku, Twittri, YouTube a pracujeme na sociálnej sieti Google+. www.facebook.com /NarodneDniKariery

18

Národné Dni Kariéry 2013 6. - 7.3. Bratislava 21.3. Košice

@ndkjobfair

NarodneDniKariery

3


Sme radi, že čítate náš newsletter. Viac informácií nájdete na našej webstránke www.ndk.sk

18

Národné Dni Kariéry 2013 6. - 7.3. Bratislava 21.3. Košice

NDK 2013 newsletter_first edition_29.10.  

V newsletteri Vám prinášame aktuálne novinky ohľadom podujatia Národné Dni Kariéry.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you