Page 1

5x5 Relay Run Vilnius Kaunas KlaipÄ—da Riga Talinas


mūsų mintis

skatinti sveiką gyvenseną, judėjimą ir aplinkos tausojimą tarp miesto gyventojų, įmonių darbuotojų ir bendraminčių kompanijų skleidžiant idėją ‘RUN IS FUN’


kuo tapsime Norime būti pagrindiniu masiniu, draugišku aplinkai estafečių bėgimu miestuose, orientuotu į įmones, draugų ir bendraminčių kompanijas. Didžiausią dėmesį skirsime sveikatinimui, judėjimui, bendravimui, ryšių stiprinimui, atsakingam vartojimui, tausojimui bei aplinkai. Suprantame, kad tai pasiekti nebus lengva, bet turime idėją ir esame užsispyrę.


mums svarbu tausojimas Įsipareigojame tausoti dalyvius, aplinką bei gamtą, minimalizuoti atliekas, o esamas rūšiuoti, kad būtų galimybė perdirbti. Nesame tobuli, bet kartu galime pasiekti daugiau.


jei negali bėgti, eik tausojame dalyvių sveikatą ir drąsiname dalyvauti renginyje visus bėgikus ir ėjikus. Ėjikų komandoms įrengsime atskirą trasą, kad visi galėtų dalyvauti pagal savo galimybes.


konkrečiau • sakome ‘ne’ popieriui. Varžybų registracija, informacija ir kitokia komunikacija vyks tik skaitmeniniu būdu. Jokie vienkartiniai popieriniai varžybų leidiniai nebus leidžiami bei platinami. • ne plastikiniams puodeliams. Visiškai nenaudosime vienkartinių plastikinių puodelių ar kitų indų. Tik popieriniai ar kitokie perdirbami bei daugkartiniai puodeliai skatinami naudoti varžybų metu. • rūšiuojame atliekas. Šiukšliadėžės, pritaikytos atliekų rūšiavimui bus patogiai išdėstytos visoje varžybų teritorijoje; • CO2 emisija. Kviečiame visus į varžybų vietą atvykti dviračiais, viešuoju transportu, ar kitomis oro neteršiančiomis transporto priemonėmis, kooperuotis, jei vykstate automobiliu. • dovanok bėgimo atributiką. Surinksime panaudotą, bet dar tinkamą naudoti bėgimo atributiką (marškinėlius, batelius ir pan.) ir atiduosime labdarai; • visas nesuvartotas maistas bus perduotas Maisto Bankui. • organizuosime ‘plogging’ bėgimus su tikslu bėgant surinkti šiukšles.


apie ryšius ir ‘fun’

Komandinis bėgimas jau skatina bendravimą, pasiruošimą, palaikymą ir bendrą sportinę dvasią. Visa tai sustiprinsime kiekvienai dalyvaujančiai komandai įteikdami pikniko rinkinį, taip skatindami pasidalinti įspūdžiais, praleisti kartu laiką ir po bėgimo.


kada ir kur pradĹžia 2020m. birĹželio 19d. 18val. Vilniaus Vingio paskas


Profile for naturesdrops10

5x5RelayRun  

Short presentation of the 5x5 Relay Run idea in the cities.

5x5RelayRun  

Short presentation of the 5x5 Relay Run idea in the cities.

Advertisement