Issuu on Google+


Доброго дня! Я – Наталя Костенко, NST Alumni Coordinator of AIESEC in Ukraine. Саме до мене Ви можете звертатись з будь-якими питаннями або побажаннями стосовно роботи з Аламні цього року. Email: nataliia.kostenko@aiesec.net; Tel. 063 613 95 73 В цьогомісячному ньюзлетері ви дізнаєтесь про таке: - Склад національної команди в терміні 13-14; - Нагороди, отримані на LDS’13 – найкращі локальні комітети та їхні номінації; - відкриття нових локальних комітетів; - Partnership event; - Alumni Conference in Egypt та EuroCo in Ukraine; - Last Friday Party - July.


Переможці 2013 року (нагороди, вручені на LDS’13):

Final X Campaign:

Excellence Award:

Big Cluster - Kyiv Medium Cluster - IvanoFrankivsk Small Cluster - Ternopil Expansions - Sumy

Golden Excellence Award - Kyiv Silver Excellence Award - Lviv Bronze Excellence Award – Chernivtsi* *Чернівці стали Локальним Комітетом влітку 2013 року

Дорогі аламні! З 15 липня по 5 серпня АЙСЕК в Україні проводить набір кандидатів для відкриття локального представництва в таких містах: Кіровоград, Полтава, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Рівне, Чернігів, Луцьк, Миколаїв та Херсон. Якщо ви маєте знайомих студентів, які хотіли би відкрити організацію в одному з цих міст, будемо раді отримати їхню контактну інформацію. З питань та пропозицій, звертайтесь до віце-президента AIESEC в Україні по роботі з новими представництвами: Анна Рожкова (тел.: +380-67-288-1901, ел. адреса: anna.rozhkova@aiesec.net)


Partnership event Партнершіп івент – це захід, який був проведений 18 липня 2013 року для нинішніх та потенційних партнерів AIESEC Україна. На ньому був представлений річний звіт Національного комітету за термін 2012-13, а також презентований план розвитку на термін 2013-2014. Детальніше ознайомитися з цими темами можна за посиланням: http://issuu.com/aiesecukraine/docs/report_12-13_aiesec.

Alumni Conference На International Conference (IC), яка в 2013 році проводитиметься в Єгипті, 22-25 серпня є спеціальний напрям для аламні. Програму заходу Ви можете побачити на картинці. Вартість: від 25 євро (лише відвідання Gala Dinner) до 600 євро (програма PREMIUM з виконанням усіх Ваших забаганок). Реєстрація за посиланням: https://podio.com/webforms/2921757/218879.


EuroCo 2013 в Україні (14-20 жовтня 2013 року) - щорічна конференція для президентів Локальних Комітетів, LCPів, з країн Європи та Північної Америки. Конференція зазвичай збирає 200 учасників з 40 країн. ЄвроКо – це важлива конференція для AIESEC в цілому та для AIESEC в Україні зокрема. В планах на цьогорічну конференцію – проведення 4 заходів: Форума молоді, Фестивалю культур Global Village, Ukrainian night та Alumni Dinner. Якщо у Вас є бажання та можливість допомогти в організації конференції, звертайтесь до CCP (Congress Committee President) Юлії Жирової (тел. 093 218 73 11). Коли деталі та вартість Alumni Dinner будуть офіційно відомі, ви дізнаєтесь про це першими ;)

Last Friday Party - LFP (26.07.13) 26 липня відбулась перша LFP, одним з ініціаторів котрої був Дмитро Сімонов, аламні AIESEC Донецьк. На неї завітали випускники організації (21 людина), а також представники Національного комітету, Виконавчої ради AIESEC Київ і команда організаторів EuroCo. Подія відбулась у Porter Pub на Майдані Незалежності і тепер носитиме постійний характер. Наступна LFP відбудеться 30 серпня, слідкуйте за оновленнями в групі на facebook та на Alumni Voice!

Особлива подяка виражається Солоїд Анні та Тихоновій Алісі, які ділилися своїм досвідом, підтримували зворотній зв’язок щодо роботи із випускниками організації у терміні 12-13 та давали корисні поради.


Alumni newsletter july 2013