Page 1

Firemní zpravodaj

1/2013

aneb na čem makáme


Vážení obchodní partneři, asi jste už zaregistrovali novinky v obsahu Náchodského Swingu, zvláště novou rubriku 11 statečných, ve které vám budeme v letošním roce nabízet rozhovory s majiteli firem a jejich příběhy. Rádi bychom tímto formátem do společnosti vyslali signál, že úspěchu v podnikání musí předcházet nápad, práce, zodpovědnost a houževnatost. A zároveň bychom tak rádi poukázali na podnikatelské "bouráky" z našeho regionu, kteří začali z ničeho, za což jim náleží náš obdiv. Věříme, že se příběhy takových lidí mohou stát inspirací dalším. V plném proudu jsou i přípravy na akce Pivofest (8.6., Trutnov), U nás na zámku (29.6., Náchod) a Pivobraní (20.7., Náchod). K Pivobraní jsme navíc v březnu spustili hlasování o hlavní hudební hvězdu. Ta potrvá do konce dubna na portálech www.mestonachod.cz, www.nachodskyswing.cz a www.pivobrani.eu.

Přeji vám příjemné slunné dny

Daniel Šafr


NOVINKY

Náchodský SWING

e t á v dí o p se m a k e, d u vš

Časopis Náchodský SWING začne od května vycházet ve zvýšeném nákladu 7.000 ks. Vedle cca 140 distribučních míst regionu a zhruba tisícovky firemních schránek v Náchodě bude zahájena distribuce do firemních schránek dalších pěti měst regionu - Nového Města nad Metují, České Skalice, Červeného Kostelce, Hronova a Police nad Metují.


AKCE

PIVOBRANÍ 2013 V sobotu 20. července se v centru Náchoda uskuteční druhý ročník Pivobraní. Pro letošní rok připravujeme zásadní posun dopředu. Oproti třem pivovarům, které se prezentovaly v loňském roce, se letos představí hned osm pivních značek, mezi kterými nebude chybět ani irský Guinness. Lidová slavnost bude obohacena o setkání automobilových veteránů, dětské atrakce, ale v první řadě pestrý hudební program.


AKCE

U NÁS NA ZÁMKU Na poslední červnovou sobotu 29. připravuje naše společnost příjemné odpoledne pro celou rodinu v prostorách nádvoří náchodského zámku. Jedná se o již třetí ročník minifestivalu U nás na zámku. Kulturní událost, která otevírá letní prázdniny, nabídne vedle několika koncertů také divadelní představení Geisslers Hofcomoedianten, představení loutkového divadla pro děti, degustaci vína nebo benefiční dražbu piknikových košů. Ta se už loni setkala s obrovským úspěchem. Ženy naplnily piknikové koše, které staly předmětem dražby. Po vydražení koše byla prozrazena i identita té, která koš připravovala, a následoval piknik s tím, kdo koš vydražil. Pro Domov sv. Josefa se tak sešlo 6.000 Kč.


AKCE

NÁCHODSKÝ SWING UVÁDÍ Kulturní sezóna Náchodský SWING uvádí 2012/13 bude rekordní. V pořadí čtvrtá kulturní sezóna, kterou pořádá naše společnost pod hlavičkou Náchodského SWINGU, zlomí letos rekord v návštěvnosti. I když zbývá ještě jeden květnový koncert (Two voices, zámek Nové Město nad Metují), je zřejmé, že naši sezónu navštívilo více než 1500 návštěvníků, což zcela popírá současný trend v klesající návštěvnosti kulturních akcí. Velkým pomocníkem nám byl rezervační systém vstupenek Kupvstupenku. cz a obrovský dík patří našim partnerům, kteří kulturní sezónu finančně podpořili a dali tak najevo, že jim kultura v našem regionu není lhostejná. I my jsme přislíbili 5 Kč z každé prodané vstupenky pro Domov sv. Josefa, kam tak poputuje celkem 8.000 Kč.


AKCE

k í n č o r . 0 lejní 1 JubiPIVOFEST 2013 Bude to deset let, kdy jsme poprvé uspořádali v centru Trutnova první ročník Pivofestu. Byť tehdy mnozí na tuto akci nahlíželi s rozpaky, dnes je neodmyslitelnou součástí trutnovského kulturního a společenského dění s nezanedbatelnou návštěvností. Na letošním ročníku, v sobotu 8. června vystoupí například Arakain, Kamil Střihavka nebo No name.


NOVINKY

Fajnovky - nové reklamní plochy Časopis Náchodský SWING rozšiřuje své reklamní plochy o tzv. Fajnovky. U datové části (přehled kin, divadel, výstav) časopisu vznikne nová stránka rozdělená na deset inzertních ploch o přibližné velikosti vizitky. Protože se jedná o cenově velmi zajímavý prostor (990 Kč měsíčně / 9.990 Kč ročně), rádi bychom tak šli vstříc těm, kteří jsou ve své propagaci zatím odkázaní jen na inzertní noviny, ale rádi by se prezentovali důstojněji za dosažitelnou cenu.


SAVAGE COMPANY s.r.o. Komenského314, Náchod www.savagecompany.cz www.nachodskyswing.cz www.nsuvadi.cz www.pivofest.cz www.pivobrani.eu www.kupvstupenku.cz

Na čem makáme  

kulturne spolecensky mesicnik pro Nachodsko

Na čem makáme  

kulturne spolecensky mesicnik pro Nachodsko