Page 1

УКРАЇНА МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ «02» березня 2017 р.

м. Краматорськ

№ 17

Про підсумки обласної Олімпіади серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області зі спеціальних дисциплін з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Машиніст крану (кранівник)» На виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійнотехнічної освіти у Донецькій області на 2018 рік, наказу НМЦ ПТО у Донецькій області від 14 лютого 2018 р. № 10, з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей, підвищення рівня професійної компетенції та визначення кращих учнів-знавців спеціальних дисциплін з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Машиніст крану (кранівник)» 27 лютого 2018 р. проведена обласна Олімпіада зі спеціальних дисциплін з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Машиніст крану (кранівник)» серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області (далі Олімпіада). Підготовка кваліфікованих робітників з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Машиніст крану (кранівник)» проводиться в трьох ЗП(ПТ)О Донецької області: - Маріупольське вище металургійне професійне училище; - ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»; - Краматорське вище професійне училище. В Олімпіаді брали участь 15 учнів-переможців І етапу з 3-х ЗП(ПТ)О області, які набрали найбільшу кількість балів. Олімпіада проходила одночасно в двох містах Донецької області в Он-лайн режимі на базі Краматорського вищого професійного училища та на базі Маріупольського вищого металургійного професійного училища. Учасники змагались у теоретичних знаннях зі спеціальних дисциплін з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Машиніст крану (кранівник)» у вигляді тестів. Олімпіада пройшла на відповідному організаційно-методичному рівні.


За результатами проведеної Олімпіади, на підставі протоколу рішення журі обласної Олімпіади серед учнів закладів професійної (професійнотехнічної) освіти зі спеціальних дисциплін з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Машиніст крану (кранівник)», НАКАЗУЮ: 1. Визнати переможця і призерів обласної Олімпіади та нагородити Дипломами: І ступеню за зайняте І місце – Товстограй Івана Максимовича, учня Краматорського вищого професійного училища; ІІ ступеню за зайняте ІІ місце – Качикову Вікторію Євгеніївну, ученицю Маріупольського вищого металургійного професійного училища; ІІ ступеню за зайняте ІІ місце – Яковлеву Катерину Володимирівну, ученицю Краматорського вищого професійного училища; ІІІ ступеню за зайняте ІІІ місце – Семенова В’ячеслава Андрійовича, учня Краматорського вищого професійного училища»; ІІІ ступеню за зайняте ІІІ місце – Мостовенко Дмитра Максимовича, учня Краматорського вищого професійного училища»; ІІІ ступеню за зайняте ІІІ місце – Масевич Романа Олеговича, учня Маріупольського вищого металургійного професійного училища. 2. Оголосити подяку: 2.1 За високий рівень підготовки, організації та проведення Олімпіади, директору Краматорського вищого професійного училища Купрікову М.Г. та директору Маріупольського вищого металургійного професійного училища Єфименко О.С.; 2.2 За високі досягнення, творчий підхід у підготовці кваліфікованих робітників, викладачам, які підготували переможця і призерів Олімпіади. 3. Рекомендувати директорам ЗП(ПТ)О Донецької області: 3.1 Знайти можливість заохочення переможця, призерів Олімпіади та педагогічних працівників, які їх підготували. 3.2. Вжити заходів щодо покращення стану викладання спеціальних дисциплін з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Машиніст крану (кранівник)». 4. Профільному методисту НМЦ ПТО у Донецькій області Сержантовій О.П.: 4.1 Проаналізувати та обговорити результати Олімпіади на засіданнях обласної методичної секції. 4.2 За результатами аналізу проведеної Олімпіади розробити методичні рекомендації для покращення стану викладання предметів спеціальних дисциплін з професій «Машиніст крана металургійного виробництва» та «Машиніст крану (кранівник)» в ЗП(ПТ)О області та за потреби надати методичну допомогу педагогічним працівникам закладів. 5. Розмістити даний наказ на офіційному сайті НМЦ ПТО у Донецькій області http://nmcdon.org.ua . 5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою. Директор центру

Е.В. Гончаров

2 наказ нмц пто про підсумки олімпіади кранівників 2018  
2 наказ нмц пто про підсумки олімпіади кранівників 2018  
Advertisement