Page 1

renault LATITUDE

drive the change


RENAULT’ FINANTSEERIMISVÕIMALUSED Renault’ liising pakub uue auto soetamiseks mitmeid erinevaid võimalusi. Ole kas ettevõtja või eraklient - Renault’ liising aitab välja valida just sinu võimalustele ja soovidele kõige paremini vastava plaani. Säästa oma aega ja raha – kõik formaalsused saad korda ajada otse ametlikes Renault’ müügiesindustes, ilma et peaksid panka minema.

RENAULT’ GARANTII Renault sõiduautod on kaetud 5 aastase tehasegarantiiga, millel on läbisõidulimiit 100 000km. Garantii katab kõik materjali-, montaaži- ja tootmisvead, sellest hetkest kui auto omanik on sõlminud garantiilepingu. Kõik garantii korras paigaldatud detailid ja parandustööd on kaetud Renault’ garantiiga kuni selle lõppemiseni.

RENAULT ASSISTANCE Juhul kui autol ilmneb rike Euroopa riikides, võid ööpäevaringselt pöörduda abi saamiseks RENAULT ASSISTANCE’i poole. Seda teenust saab kasutada kogu RENAULT’ garantiiga kaetud perioodi jooksul. Renault’ garantii pakub kohapealse remondi teenust. Kui aga peaks ilmnema, et kohapeal remond­itöid teostada ei saa, tagatakse auto pukseerimine lähimasse volitatud RENAULT’ teenin­dusse. Garantiiremondi tingimustele kvalifitseeruvatel juhtudel tagatakse remondi ajaks asendusauto. Teise võimalusena pakume juhi ja kaassõitjate transporti ja majutust hotellis, koos kulude kompenseerimisega, juhul kui auto ei liigu ja teda ei saa remontida samal päeval 50 km raadiuses nende elukohast.


Juba 112 aastat oleme lähtunud põhimõttest – selleks, et auto vastaks ajastu nõudmistele, peab ta peegeldama endas progressi, täielikku pühendumist ja vastutustundlikku lähenemist ajastu nõudmistele, olema innustav ja kauakestev liiklusvahend kõigi jaoks. Meie suhtumine autojuhti ja kaasreisijatesse baseerub lihtsal põhimõttel: selleks et olla populaarne, peab masin olema praktiline, usaldusväärne, sobima iga omaniku elustiiliga ning vastama tema ootustele. Just sellepärast püüab Renault pakkuda rikkaliku baasmudelite valikut – masinaid, mis on tulvil elu ning on seejuures taskukohased. Alates esimestest sõjaeelsetest Prantsuse standardmudelitest kuni peatselt ilmuvate uute elektriautodeni on meie eesmärgiks olnud alati auto kui isikliku transpordivahendi ”demokratiseerimine”. Nüüdseks oleme veendunud, et teistsugune, praegusest erinev maailm on võimalik. Maailm, kus auto ei kujuta endast ohtu ümbritsevale keskkonnale, ühendab endas mobiilsuse, turvalisuse ja kvaliteedi … ja on kõigile kättesaadav. See on meie unistus ja ülim eesmärk. Armastus autode vastu on alati olnud meid edasi viivaks jõuks. Me tahame, et auto omandaks täiesti uue koha meie muutuvas maailmas, vastaks uutele väljakutsetele ja oleks ühiskonna arengut ja progressi toetav tegur. Meie praegused ja homsed Renault’ sõidukid kannavad endas ambitsiooni ja soovi, et auto oleks säästva arengu edasiviivaks jõuks ja et kõik inimesed saaksid seda endale lubada.

DRIVE THE CHANGE.


RENAULT LATITUDE MULJETAVALDAVALT RUUMIKAS JA AVAR. LAUSA KUTSUB SUKELDUMA SÕIDUMÕNUDE MEELIÜLENDAVASSE MAAILMA. VAHETA DIMENSIOONI JA NAUDI SÕITU ÄRIKLASSIS.


RUUMIGA POLE KOKKU HOITUD Suursugune välimus

Pilkupüüdvalt esinduslik, elegantne ja kaasaegne Renault Latitude sedaan avaldab muljet nii seest kui väljast, nii oma välimuse kui stiili poolest. Elegantsed jooned ja täpselt balansseeritud proportsioonid rõhutavad sõiduki jõulist stiili. LED-tehnoloogial põhinevad esituled annavad esimese vihje uutest tehnoloogiatest, mida Renault Latitude oma sõitjale pakub.


ÜLIM NAUDING Muljetavaldavalt avar sisemus

Kogu Renault Latitude’i salong lausa ahvatleb oma mugavuse ja õdususega. See on midagi enamat kui lihtsalt salong – pigem tõeline ratastel lounge. Avar ja õhuline salong on viimistletud hinnaliste ja uuenduslike materjalide ja detailidega. Tõeline oaas lõõgastumiseks, mis muudab iga Renault Latitude’iga tehtud retke nauditavaks.


AEG ISEENDALE

MUGAV INTERJÖÖR TEEB OLEMISE ÕDUSAKS


URES

RAMMES

EXEMPLE APPLICATION

LE PROGRAMME BIEN ÊTRE PAR RENAULT

GER ZERJV AZEJEOU VOSEG VOÇK DVJKA VID A A QVIUAE VOA EJ EVJHA VERIU JKUGERV .DJKRG_YNEF,AIEIOU VKJZO AZFVLOI AZERK VJV TZOUGTR CVOUE ROUSQDG; EFI AERKVJ AAE JVA; VEDOP EPCVKR XCKI ROLKBPPOZE, SZDV FJ ZDFIOBAZER CSGTO EJVK VDID RLQS FLI QSDF CJ SFDAZ CVJF RTHCC BVKIYU TBIOHAE RGIHVJ DFVKUAE VU QDFFJA VJYDF WJGF BVI GER ZERJV AZEJK DVJKA VID A A QVIUAE VOA EJ EVJHA VERIU JKUGERV .DJK AZFVLOI AZERK VJV TR XL ZERV DK EFI AERKVJ AAE JVA; VOI, SZDV FJ ZDFIOBAZER CDID RLQS FLI QSDF CJ SFDAZ CVJF RTHCC BVKIYU VJ DFVKUAE VU QDFFJA VJYDF WJGF.

Ger zerjv azejk dvjka vid a a qviuae voa ej evjha veriu jkugerv .djk Azfvloi azerk vjv tr xl zerv dk efi aerkvj aae jva; voi, szdv fj zdfiobazer cdid rlqs fli qsdf cj sfdaz cvjf rthcc bvkiyu vj dfvkuae vu qdffja vjydf wjgf bvi

Ger zerjv azejk dvjka vid a a qviuae voa ej evjha veriu jkugerv .djk Azfvloi azerk vjv tr xl zerv dk efi aerkvj aae jva; voi, szdv fj zdfiobazer cdid rlqs fli qsdf cj sfdaz cvjf rthcc bvkiyu vj dfvkuae vu qdffja vjydf wjgf bvi

Renault Latitude on esimesena varustatud märgiga „Take care by Renault”, millega edaspidi hakataks märgistama oma mugavuse ja soorituse poolest eriti silmapaistvaid Renault’ mudeleid. Näiteks saab juhiistet mitmete valikute abil maksimaalselt mugavaks seadistada. Lisaks pakub täiesti hääletu õhukanalite süsteem juhile seljamassaaži vastavalt valitud režiimile ja intensiivsusele. Ühe uuendusena on Renault Latitude varustatud uuendusliku siseõhu kvaliteedi kontrollsüsteemiga. Kolmetsooniline kliimaseade garanteerib kõikidele reisijatele maksimaalse mugavuse. Kliimasedmega integreeritud õietolmu- ja aktiivsöe filter koos õhusaaste anduriga võimaldavad takistada allergeenide ja õietolmu sattumist salongi. Nende võimaluste täiustamiseks on veel ka kahesüsteemne õhuionisaator Samsung Super Plasma®, mis parandab siseõhu kvaliteeti ja teeb reisimise veelgi mugavamaks. Valikus on seitse erinevat aroomi, mille vahel valida. Renault Latitude ühendab endas luksuse ja heaolu. Ger zerjv azejk dvjka vid a a qviuae voa ej evjha veriu jkugerv .djk Azfvloi azerk vjv tr xl zerv dk efi aerkvj aae jva; voi, szdv fj zdfiobazer cdid rlqs fli qsdf cj sfdaz cvjf rthcc bvkiyu vj dfvkuae vu qdffja vjydf wjgf bvi


UUENDUSLIKUD LAHENDUSED MUGAVUSE TAGAMISEKS ERIVARUSTUS


Ukse avamisel süttib armatuurlaua tagantvalgustus ja juhti tervitab TFT (Thin Film Transistor) ekraan. Juhi käsutuses on erksavärviline arvutiekraan, klassikalistest mõõdikutest ja indikaatoritest palju selgem ja erksam kuvar. Renault’ hands-free kaart võimaldab autot avada ja lukustada ning käivitada ilma kaarti taskust välja võtmata. Oma mugavates istmetes võivad reisijad sukelduda helide võlumaailma, mida pakub maailmakuulus Bose Sound System®. Stressivaba sõidu tagamiseks on Renault Latitude juhi käsutuses kasutajasõbralik ja täpne GPS navigatsioonisüsteem Carminat TomTom® Live või siis veelgi suuremate võimaluste ja lisafunktsioonidega Carminat DVD navigatsioonisüsteem. Kui oled saabunud sihtkohta, on parkimismanöövrite sooritamisel suureks abiks tagurduskaamera. Uudsete lahendustega pilt ja heli – Renault Latitude’iga reisid kõrgemas klassis.


KUTSE REISILE

MITMEKÜLGNE JA VÕIMAS MOOTOR

Jõud, dünaamiline ja sujuv kulgemine, iseloomustavad V6 mootori tõelist olemust. Kohanemisvõimeline ja jõuline mootor tagab suure pöördemomendi juba madalatel pööretel ja väga laias pöördevahemikus. Vaikse ja stabiilsena pakub Renault Latitude tõelist sõidumugavust nii juhile kui kaasreisijatele. Tänu 6-käigulisele automaatkäigukastile on tema jõud kontrolli all, kuid alati saadaval – see on tõeline tipptase.


TURVALISUS

EDUMEELNE TEHNOLOOGIA JA MUGAVUS

1. RENAULT HANDS-FREE KAART Kanna kaarti lihtsalt kaasas ja uus Latitude tunneb su ära. Uksed lähevad lukust lahti ja mootor käivitub, ilma et peaksid kaarti lugejasse asetama. Lihtsalt vajuta armatuurlaual asuvale nupule „Start“. Sõidukist lahkudes sulguvad uksed automaatselt.

1

2

3

1. ELEKTOONILINE STABIILSUSKONTROLL (ESP) koos veojõukontrolli (ASR) ja alajuhtivuse kontrollsüsteemiga (CSV) aitavad rasketes sõiduoludes stabiilset trajektoori hoida. 2. SUUNATAVAD TOPELTOPTILISED ESITULED pakuvad päevavalgusele sarnanevat tugevat valgust, mis muudab sõidu turvalisemaks ja annab kindlustunde. Tuled haaravad teel olevaid kurve ja tagavad täieliku ülevaate varitsevatest ohtudest. 3. UDUTULED parandavad nähtavust udu ja vihmase ilma korral.

4

5

4. TURVAPATJADE SÜSTEEM tõstab Latitude’i reisijate turvalisust tänu erineva rõhuga patjade süsteemile: kaks esimest kohanevat patja laupkokkupõrke puhuks, kaks külgmist patja rindkere ja vaagna kaitseks ning kaks turvakardinat pea kaitseks. 5. PÜSIKIIRUSE HOIDJA JA KIIRUSEPIIRAJA abil saad määrata stabiilse sõidukiiruse ning ka maksimumkiiruse. Valitud piiranguid on võimalik muuta roolil asuvatest juhtnuppudest.

2. MASSAAŽIFUNKTSIOONIGA JUHIISTE Juhiistme seljatoe sisse on paigutatud viie pneumaatilise tunneliga süsteem . Lateraalselt paigutatud vatsakesed võimaldavad valida nelja liiki massaaži vahel (järjestikune või juhuslik, õrn või intensiivne), et pakkuda juhile maksimaalset lõõgastust.

1

3. ÕHUIONISAATOR SAMSUNG PLASMA® on reisimugavuse tõstmisel viimane sõna, mis genereerib aktiivseid vesinikuaatomeid ja negatiivseid hapnikuioone. Sõltuvalt valitud funktsioonist (Clean või Relax), parandab seade õhu kvaliteeti salongis ja vähendab saastatud õhust tekitatud lihaspingeid ja peavalu.

2

4. PANORAAMKATUS Kaks väljast läbipaistmatut UV kaitsega klaaspaneeli, millest ühte saab mugavalt paigaldada 4 erinevasse positsiooni, teine – liikumatu paneel aga tagab salongi hea valgustatuse ja lisab avarust. 5. TAGURDUSKAAMERA JA PARKIMISANDURID Teevad parkimisel manööverdamise hõlpsamaks, kuna annavad sõiduki taga asuvatele objektidele liginemisest märku üha sagenevate helisignaalidega. Lisaks eelmainitud süsteemile lisab turvalisust veel tahavaate-kaamera, mis kuvab pildi navigatsiooniekraanile, andes juhile ülevaate vabast ruumist ja liikumistrajektoorist vastavalt rooliratta pöördenurgale. 6. TFT EKRAANILE KUVATUD NÄIDIKUD TFT (Thin Film Transistor) ehk kiletransistor. Need kolm tähte on tuleviku armatuurlaudade sünonüümiks. TFT võimaldab klassikalistest kontrollnäidukitest kirkamat ja selgemat kujutist värvilisel kuvaril.

3

4

5

6


AUDIO- JA SATELLIIT NAVIGATSIOONISÜSTEEMID

NAVIGATSIOON

1

1

2

3

1. 3D RAADIO ARKAMYS® Ühe CD-ga 3D heliga tuuner Arkamys® on tehnika viimane sõna: Bluetooth® ühendus, topeltantenn, roolirattale paigutatud kontrollnupud ja 8 kõlari vahendusel voogav 3D heli. 2.BOSE® AUDIOSÜSTEEM Selleks, et tagada Renault Latitude reisijatele kõrgekvaliteediline heli, on Renault BOSE® insenerid ühendanud oma teadmised ja loonud spetsiaalslte autosalongi tarbeks mõeldud helisüsteemi. See koosneb 10 kõrgkvaliteetsest BOSE® kõlarist, mis on ühendatud digitaalse 6-kanalise võimendiga. See võimaldab BOSE® süsteemil luua tervet salongi hõlmava tõetruu ja rikkaliku panoraamse helifooni. 3. ALATI SOBIV MUUSIKA Ühenda oma digitaalsed kaasaskantavad audioseadmed USB ja iPod-i pesadesse ja juhi muusikat mugavalt roolile paigutatud kontrollnuppude abil.

4

4. BLUETOOTH® TELEFONIKOMPLEKT Tänu roolirattale paigutatud kontrollnuppudele ja sisseehitatud mikrofonile on sõidu ajal kõnele vastamine nüüd täiesti ohutu.

1. TEENUSED REAALAJAS Tänu kaasaegsele TomTom® tehnoloogiale on nüüd võimalik saada reaalajas detailset liiklusinformatsiooni - näiteks teele jäävate kiiruskaamerate, huviväärsuste (Google Local Search) või siis 5 lähima päeva ilmaprognoosi kohta. 2. CARMINAT TOMTOM® LIVE Carminat TomTom® Live on Renault’ uus sisseehitatud navigatsioonisüsteem. Äärmiselt lihtne ja kasutajasõbralik süsteem on varustatud paljude praktiliste funktsioonidega. Keskne juhtpaneel tagab mugava ja lihtsa juurdepääsu erinevatele funktsioonidele. Lisaks on võimalik alla laadida ka laia teenuste valikuga rakendus TomTom® Home. 3. CARMINAT DVD On äärmiselt funktsionaalne satelliitnavigatsioonisüsteem kõikide vajalike funktsioonidega: navigatsioon, audiosüsteem ja telefoniside. Seda meediasüsteemi saab juhtida häälkäskluste abil või siis kesksel kontrollpaneelil asuvate nuppude abil. Kogu informatsioon kuvatakse kõrge resolutsiooniga 7“ ekraanile. Keskkonsoolis asuv 6 CDaudiosüsteem võimaldab mitmeid tunde kestvat muusikaelamust. Carminat DVD on varustatud ka Euroopa kaardil olevate statsionaarsete radarite hoiatusfunktsiooniga

2

3


LISAVARUSTUS

1

2

8. AROOMIPIHUSTI TÄITED Punased marjad, taimetee, mango, roheline loodus, hinnaline lill, sinine ookean – on valik aroome, millega saad vastavalt oma meeleolule salongi atmosfääri luua. Tänu täitepadrunite mugavale formaadile on neid kerge vahetada. Saadaval Renault’ esindustes.

1.TEKSTIILMATID (77 11 426 795) vastavad täpselt kabiini mõõtmetele ja sobituvad sajaprotsendiliselt tehasevarustuses olevate põrandamattidega. Matid harmoneeruvad ideaalselt salongi interjööriga, on nägusad ja turvalised.

9. VÕRKTASKU (09 16 052 000) Võimaldab pakiruumis pisemaid esemeid püstises asendis hoida ja annab sellega lisaruumi.

2. KROOMITUD KÜLJEPEEGLITE KORPUSED (77 11 425 444) Kroomitud korpused sobivad külgpeeglitele ideaalselt ja lisavad auto välisilmele kõrgklassi aktsenti. 3. KIIRESTI EEMALDADAV VEOKONKS

10. SAHTLITEGA KOTT (77 11 427 525)

Konksu eemaldamine toimub ilma abivahenditeta. Saadaval on ka profileeritud varrega veokonks. 4. PAGASIRUUMI PÕRANDA KAITSEVAIP (84 97 559 72R) Eemaldatav vaip kaitseb põrandat mustuse ja niiskuse eest. Seda saab puhastamiseks kergesti eemaldada.

4

10

5. PAKIRUUMI KROOMITUD ILUÄÄRIS (84 81 099 46R)

See dekoratiivne liist lisab elegantsust sinu sõiduki pakiruumi alaosale.

5

6

9

Nahast kott vastab täpselt pakiruumi mõõtudele ja on elegantne.

(77 11 423 689)

3

8

6. PORISIRMID Sobivad täpselt poritiibadega ja sulanduvad auto välisilmega. Esimesed ja tagumised porisirmid säästavad auto alaosa pritsmete, kivikeste eest ja väldivad kriimustusi. 7. SPORTLIKUD AKSESSUAARID rõhutavad veelgi auto voolujoonelist kuju. Komplekti kuuluvad tagumine põrkeraud, porisirmid, külgmised spoilerid, mis annavad masinale sportlikult elegantse välisilme.

7


VIIMISTLUS EXPRESSION Diskreetsetes grafiiditoonides tekstiilistmekatted ja rikkalik varustus: automaatne kliimakontroll, elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid, kiirusepiiraja, reguleeritava nimmetoega juhiiste , MP3 Bluetooth® raadio ja CD-mängija…..

PRIVILEGE Kroomitud nupud, kvaliteetsed viimistlusmaterjalid, vormide harmoonia…. Renault Latitude Privilege pakub täisvarustusega elegantset interjööri: hands-free Renault’ kaart, tagumised parkimisandurid, elektrooniline seisupidur, kahetsooniline kliimaseade, Carminat TomTom® Live navigatsioonisüsteem, Arkamys® 3D surround helisüsteem ja raadio, Plug &Music ühendustega paneel. Saadaval nii kunst- kui naturaalnahast istmekatetega.

INITIALE Läikivmustad keskkonsooli dekoratiivsed elemendid, nahksed istmekatted… see on kõige luksuslikuma varustusega Latitude. Kaasaegsed mugavused, mis on elegantselt interjööri sobitatud: elektrilise soojendusega esiistmed, juhiistmel massaažifunktsioon, kahesüsteemne õhuionisaator ja aroomipihusti, kolmetsooniline õhukonditsioneer, Carminat DVD navigatsioonisüsteem, tagurduskaamera, BOSE® audiosüsteem … kõik et luua maksimaalsed sõidumugavused. Nahkkatted on saadaval beežina või grafiidivärvi.


VARUSTUSTASEMED Standardvarustus: ABS ja pidurdusassistent Järsul pidurdamisel süttivad ohutuled Rindkere ja vaagnapiirkonda kaitsvad eesmised ja külgmised turvapadjad Eesmised ja tagumised turvakardinad Kolmeastmelised pingepiiraja ja eelpingutiga turvavööd esilistmetel Kolmeastmelised pingepiiraja ja eelpingutiga turvavööd kõigil tagumistel istmetel Eesmised peatoed, mis kaitsevad tagant otsasõidu korral kaelavigastuste eest ISOFIX kinnituskohad tagumistel äärmistel istmetel Halogeenesituled Udutuled

LED-tehnoloogiaga tagatuled Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega, suunatuledega küljepeeglid Elektrilise tõstukiga, impulsslülitiga esiaknad Elektrilise tõstukiga tagaaknad CD MP3 Bluetooth® Classic, topeltantenn RDS, RCA analoogühendus Kesklukustusega Renault’ uksekaart Käsipidur Reguleeritava kõrgusega esiistmed + juhiiste nimmetoega Grafiiditoonis sisustus Kahe topsihoidjaga käetugi tagaistmel 60/40 kokkuklapitav tagaiste 16” Interlude valuveljed Kroomitud küljeakende raamid

Kerevärvi põrkerauad, küljepeeglite korpused ja uksekäepidemed Pagasiruumil kroomitud iluliist Kaasreisija turvapadja käsitsi deaktiveerimine ESP kontrollsüsteem Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja Valgus- ja vihmaandur Kahetsooniline tolmuanduriga kliimaseade ja aktiivsöefilter Tagumine parkimisandurite süsteem Alarmivalmidus Varuratas

Standardvarustus = Expression + Elektrooniline seisupidur Kombineeritud polster (tekstiil+kunstnahk) Elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid Nahkne rooliratas Alumiinium-lävepakud

17” LIBRETTO valuveljed Suunatavad, tulepesuritega topeltoptilised esituled Renault’ hands-free kaart uste avamiseks ja mootori käivitamiseks Carminat TomTom® Live navigatsioonisüsteem + Euroopa kaardi uus versioon ”Näpud vahel” funktsiooniga tagumiste akende tõstukid

Radio CD MP3 3D Sound by Arkamys® helisüsteem, Bluetooth®, RDS topeltantenn, Plug & Music (Jack pesadega, USB)

Standardvarustus = Privilege + Isetumenev tahavaatepeegel Elektriliselt reguleeritavad, kokkuklapitavad ja salvestavate seadistustega küljepeeglid Toonitud tuuleklaasid Elektriliselt reguleeritavad, soojendusega ja salvestuvate seadistustega esiistmed, juhipoolne massaažifunktsiooniga Kolmetsooniline tolmuanduriga kliimaseade ja aktiivsöega filter

18” Symphonie valuveljed Topelt-väljalasketoru (V6) Rehvirõhu jälgimise süsteem Kahe funktsiooniga õhuionisaator Super Plasma Samsung® (Clean& Relax) Aroomipihusti Eesmine ja tagumine parkimisandurite süsteem + parkimiskaamera Päiksesirmid tagaaknal ja küljeakendel

Bose® Sound System helisüsteem (CD MP3 Bluetooth®, RDS topeltantenn, Plug & Music (Jack pesad, USB)) Nahkne polster Nahkne rooliratas + läikivmustad elemendid Metallikvärv Navigatsioonisüsteem ITD2 koos 7 ” ekraaniga Vaibad

Expression

PrivilEge

INITIALE

VÄRVID

VALGE GLACIER WHITE

VALGE ECRU WHITE

SININE BLUE NIGHT

VELJED LIBRETTO 17”

VELJED SYMPHONIE 18”

VELJED

VELJED INTERLUDE 16”

MUST BLACK NIGHT

BEEŽ BEIGE MINERAL

HALL SILVER GRAY

HALL GRAPHITE GRAY


TEHNILISED NÄITAJAD MOOTORID Ülekande tüüp

2.0 16V 140 Bioetanol E85

2.0 dCi 150

2.0 dCi 175

2.0 dCi 175

3.0 V6 240

1 998 84 / 90,1 4 / 16 10,0 : 1 103 (140) pööretel 6 000 195 pööretel 3 750 Mitmepunkti Euro 5

1 995 84 / 90 4 / 16 15,5 : 1 110 (150) pööretel 4 000 340 pööretel 2 000 Otsesissepritse FAP Euro 5

1 995 84 / 90 4 / 16 15,5 : 1 127 (175) pööretel 4 000 380 pööretel 2 000 Otsesissepritse FAP Euro 5

1 995 84 / 90 4 / 16 15,5 : 1 127 (175) pööretel 3 750 360 pööretel 2 000 Otsesissepritse FAP Euro 5

2 998 84 / 90 6 / 24 15,5 : 1 177 (240) pööretel 3 750 450 pööretel 1 500 Otsesissepritse FAP Euro 5

5,6

5,6

5,6

Elektriline, isereguleeruv roolivõimendi 5,8

6-ne manuaal

MOOTORID

Kubatuur (cm3) Silindri läbimõõt ja kolvikäik (mm) Silindrite/klappide arv Surveaste Maksimumvõimsus KW (hj) pööretel (p/min) Maksimaalne pöördemoment Nm pööretel (p/min) Sissepritse tüüp Kübemefilter Emissioonistandardid

6-ne manuaal

ROOLISÜSTEEM

Roolivõimendi Min pöörderaadius (m)

6-ne manuaal

6-ne automaat

Elektro-hüdrauliline roolivõimendi

VEDRUSTUS Ees Taga

5,6

6-ne automaat

McPherson-tüüpi Multi-link

PIDURID

ABS/pidurdusassistent Ventileeritud eesmised ketaspidurid (mm) Ventileeritud tagumised ketaspidurid (mm)

VELJED JA REHVID

Velje mõõt 16’’ Velje mõõt 17’’ Velje mõõt 18’’

SOORITUS

Tippkiirus (km/h) Kiirendus (0-100 km/h) (s) Kiirendus (400 m) (s) Kiirendus (1000 m) (s)

296 300

296 300

Standardne 296 300

320 300

320 300

215/55 R16 -

225/50 R17 -

225/50 R17 -

225/50 R17 235/45 R18

225/50 R17 235/45 R18

205 9,30 16,70 30,50

210 10,30 17,40 31,30

220 9,20 16,60 29,70

215 9,90 17,00 31,00

235 7,60 15,50 28,20

181 / 172 10,9 / 14,7 6,3 / 8,5 7,9 / 10,7

140 7 4,6 5,3

70 144 7,2 4,6 5,5

170 8,4 5,5 6,5

188 10,0 5,7 7,2

1 425 2 020 3 520 595 1 500 650

1 535 2 140 3 640 605 1 500 650

1 620 2 180 3 680 560 1 500 650

1 655 2 250 3 750 595 1 500 650

KÜTUSEKULU VASTAVALT NORMIDELE EWG nr 93/116 (l/100 km & g/km kohta) Kütusepaagi maht CO2 emissioon (g/km) bensiin/bioetanool E85 Linnas (l/100 km) Linna-ekstra (l/100 km) Kombineeritud (l/100 km)

MASSID (kg)

Tühimass Täismass Haagisega sõiduki täismass Maksimaalne kandevõime Piduritega haagise suurim lubatud mass Piduriteta haagise suurim lubatud mass Pagasiruumi maht koos varurattaga (dm3)

1 535 2 150 3 650 615 1 500 650 477

Väljatoodud andmed võivad muutuda sõltuvalt sõiduki varustustasemest. Kütusekulu ja CO2 näitajaid mõjutavad isiklik sõiduharjumus ning mitmed teised mitte-tehnilist laadi mõjurid. CO2 on peamine globaalset soojenemist mõjutav kasvuhoonegaas. Renault’ sõidukite utiliseerimine, taaskasutamine toimub kooskõlas keskkonnakaitsealaste nõuete ja taaskasutust reguleerivate seadustega. Sõidukite ja nende kasutatud osade lammutamine viiakse läbi vastavalt jäätmekäitlust puudutavatele nõuetele. Eelpoolmainitud näitajad võivad muutuda tulenevalt sõiduki varustustasemest.

Renault Latitude

vastab kolmele kriteeriumile:

ümbritsevale keskkonnale mõju vähendamiseks on sõiduk toodetud ISO 14001 sertifitseeritud tehastes ning iga sõiduk sisaldab vähemalt 5% ümbertöödeldud plastikut. sõiduki CO2 tase on alla 140 g/km või see töötab biokütusega. programmiga väljendab Renault selgelt, et arvestab keskkonnaga sõiduki igal eluetapil. Sõidukite loomisel võetakse arvesse, et 85 protsenti materjalidest oleks hiljem taaskasutatavad materjalide või energiaallikana. Seeläbi muudetakse lihtsamaks ka saastekontroll sõiduki eluea lõpus (eelkõige eralduvate vedelike osas).


VARUSTUS JA LISAVARUSTUS

EXPRESSION

PRIVILEGE

INITIALE

l l l l l l l l l l l l l l

l l l l l l l l l l l l l l

AKTIIVNE JA PASSIIVNE TURVALISUS ABS ja pidurdusassistent Rindkere ja vaagnapiirkonda kaitsvad eesmised ja külgmised turvapadjad Eesmised ja tagumised turvakardinad Järsul pidurdamisel süttivad ohutuled Eesmised peatoed, mis kaitsevad järsul pidurdamisel kaelavigastuste eest Kolmeastmelised pingepiiraja ja eelpingutiga turvavööd esilistmetel Kolmeastmelised pingepiiraja ja eelpingutiga turvavööd kõigil tagumistel istmetel ESP süsteem Kokkupõrkel automaatselt avanev uste lukustussüsteem Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus Alarmivalmidus Kiirusepiiraja Alumiiniumveljega varuratas ISOFIX lapsetooli kinnituskohad tagumistel äärmistel istmetel Rehvirõhu jälgimissüsteem Sisseehitatud korgiga kütusepaagi kate

-

-

l

l

l l l l l l l l l l l l l l l l

l l l l l l l l l

l l l l l l l l

l l l l l l l l

-

-

l

-

-

l l l

l l

-

l l

VÄLIMUS Pagasiruumil dekoratiivne kroomitud liist Kroomitud võre ja kerevärvi põrkerauad Kroomitud väljalasketoru (V6 dCi versioonil kaks toru) Küljeakendel kroomitud liistud Kerevärvi küljepeeglite korpused Kerevärvi uksekäepidemed LED tehnoloogiaga tagatuled Tumendatud põhjaga esituled 16“ Interlude valuveljed 17“ Libretto valuveljed 18“ Symphonie valuveljed Metallikvärv

-

l l

INTERJÖÖR Alumiinium-lävepakud Suur TFT ekraan ning kroomitud liistud näidikupaneelidel Roostevabast terasest dekoratiivelemendid keskkonsoolil Läikivmustad dekoratiivelemendid keskkonsoolil Õmblustega kate armatuurlaual Grafiithall kangaspolster ja sisustuselemendid Mustjas tekstillist ja nahast kombineeritud polster, grafiiditooni sisustuselemendid Beež tekstillist ja nahast kombineeritud polster, hallikas-beežid sisustuselemendid Mustjas nahkne polsterdus, grafiiditooni sisustuselemendid Beež nahkne polsterdus, hallikas-beežid sisustuselemendid Eesmised ja tagumised põrandamatid Nahkne rooliratas Nahkne roolliratas puidust elementidega

l l

-

-

-

l 

-

-

l  l

l

l

-

-

-

l

l

l

-

-

P

l l

l l l

l l l

-

-

l

-

P

l

l

MUGAVUS Tagumine parkimisandurite süsteem (valgus- ja helisignaaliga, võimalus välja lülitada) Eesmine ja tagumine parkimisandurite süsteem ja tagurduskaamera Tagaistmed 60/40 kokkuklapitavad Renault’ hands-free uksekaart Kahetsooniline tolmuanduriga kliimaseade ja aktiivsöefilter Kolmetsooniline tolmuanduriga kliimaseade (temperatuurikontroll vasakul/paremal/taga), aktiivsöefilter ja tolmuandur, mis lülitab automaatselt sisse õhu siseringluse Aroomipihusti, valida on võimalik kahe erineva lõhna ja eri intensiivsustasandite vahel Elektrooniline seisupidur Kahe funktsiooniga õhuionisaator Super Plasma Samsung® (Clean & Relax) Impulsslülitiga, elektrilise tõstukiga esi- ja tagaaknad Zen Package pakett: elektriliselt reguleeritav iste koos massaažifunktsiooniga, õhuionisaator Samsung Super Plasma®, aroomipihusti, parkimisandurite süsteem eesmise ja tagumise kaameraga Toonitud tuuleklaasid Elektriliselt reguleeritavad, soojendusega ja salvestuvate seadistustega esiistmed, juhipoolne massaažifunktsiooniga Reguleeritava kõrgusega esiistmed + juhiiste nimmetoega Päiksesirmid tagumistel küljeakendel Panoraamne katuseaken (läikivmust välisviimistlus) Comfort Package pakett: päiksesirmid tagumistel küljeakendel ja panoraamne katuseluuk

-

-

-

P

l

l

l l l l

-

l

-

-

l

l

-

P P

l l l l 

-


EXPRESSION

PRIVILEGE

INITIALE

RAADIO, NAVIGATSIOONI- JA MULTIMEEDIASÜSTEEMID RCA analoogühendus Plug & Music digitaalühendus (USB pesa+ Jack) Carminat TomTom® Live kontrollpult keskkonsoolil Carminat TomTom® Live navigatsioonisüsteemi Euroopa kaart Carminat DVD Bluetooth®, GPS navigatsioonisüsteem Euroopa kaartidega 7 “16 / 9 häälkäsklustega värviline ekraan, juhtpult keskkonsoolil Radio CD MP3 mängija Bluetooth® süsteemiga, kontrollnupud roolil Radio CD MP3 3D mängija Sound by Arkamys koos Bluetooth® kommunikatsioonisüsteemiga, kaheksa kõlarit ja kontrollnupud roolil Bose® helisüsteem – 10 kõlarit, 6 plaadiga CD-vahetaja, MP3 Bluetooth® kommunikatsioonisüsteem ja kontrollnupud roolil Bluetooth® Phone hands-free

l

-

-

-

l l l

l

-

l

 

l

-

l

l

l

l l

l l l l l l

-

l l

NÄHTAVUS Automaatne päevatulede sisselülitamise ja klaasipuhastite käivitussüsteem Katikuga peegel juhi ja kaasreisija päiksesirmidel / dokumendisahtel juhi pool Peeglite valgustus Udutuled (v.a. V6 dCi) Elliptilised halogeentuled Elliptilsed, suunatavad ning pesuritega topeltoptilised esituled Isetumenev tahavaatepeegel Integreeritud suunatuledega küljepeeglid Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega küljepeeglid (juhipoolne sfääriline)) Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega, salvestuvate seadistustega küljepeeglid (juhipoolne sfääriline) Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid (automaatselt uste lukustamisel)

l l

l

-

l l l l

l l

-

-

l l  l

l l

l l l l l l l l l l

l l l l l l l l l l

l l l l l l l l l l

PANIPAIGAD Eesmine liigutatav käetugi keskkonsoolil Topsihoidjate ja panipaigaga käetugi tagaistmel Avatud sahtlid esi- ja tagaustes Jahutusega suletav kindalaegas Panipaik keskkonsoolis, käetoe all Suitsetaja pakett 12 V pistikupesa lisavarustuse ühendamiseks keskkonsooli tagaosas 12 V pistikupesa lisavarustuse ühendamiseks keskkonsoolis asuvas panipaigas, käetoe all Päikseprillide hoidja (pole saadaval koos panoraamse katuseaknaga) Kindalaegas juhist vasakul l = standardvarustus        = lisavarustus       P = paketi osa       - = pole saadaval

MÕÕTMED

Pagasiruumi maht (dm3) Koos varurattaga Mõõdud (mm) A Teljevahe B Kogupikkus C Eesmine ülend D Tagumine ülend E Rööbe ees F Rööbe taga G Kogulaius koos kokkuklapitud küljepeeglitega G1 Kogulaius koos küljepeeglitega H Koormamata sõiduki kõrgus J Koormamata sõiduki pagasiruumi läve kõrgus K Koormaga sõiduki kliirens L Salongi laius põlvekõrguselt M Salongi laius eesistujate küünarnukkide kõrgusel M1 Salongi laius tagaistujate küünarnukkide kõrgusel N alongi laius eesistujate õlgade kõrgusel N1 Salongi laius tagaistujate õlgade kõrgusel P Salongi kõrgus eesistmelt mõõdetuna 14° nurgaga Q Salongi kõrgus tagaistmelt mõõdetuna 14° nurgaga Y1 Pagasiruumi alaserva laius Y2 Pagasiruumi laius rattakoobaste vahel Z Laadimiskõrgus Z2 Laadimiskõrgus pagasiruumi katteni Z3 Laadimispikkus tagaistme seljatoeni

477

2 762 4 897 1 035 1 100 1 565 1 562 1 832 2 072 1 483 742 127 253 1 513 1 474 1 460 1 444 913 859 1 047 1 171 364 513 1 044


GARANTII

renault LATITUDE

aastat

või 150 000 km

soovitab

Kuigi oleme teinud kõik, et selles brošüüris oleks võimalikult täpne ja ajakohane teave, jätab Renault endale õiguse mudeleid ja nende omadusi, kirjeldust, varustust ning lisavarustust ilma etteteatamiseta muuta. Brošüürid paratamatult vananevad ja muutuvad teatud mõttes ebatäpseks, kuna mudelite omadusi, kirjeldust, varustust ning lisavarustust võidakse muuta pärast allpool mainitud brošüüri kirjastamise kuupäeva ning need andmed võivad erineda brošüüris esitatud kirjeldusest. Seetõttu on oluline enne toodete ostmist küsida Renault’ edasimüüjalt, kas tellitud toote omadused, spetsifikatsioonid, varustus ning lisavarustus vastab reklaamile.

Latitude  

Renault Latitude

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you