Page 1

RENAULT kangoo

drive the change


RENAULT’ FINANTSEERIMISVÕIMALUSED Renault’ liising pakub uue auto soetamiseks mitmeid erinevaid võimalusi. Ole kas ettevõtja või eraklient - Renault’ liising aitab välja valida just sinu võimalustele ja soovidele kõige paremini vastava plaani. Säästa oma aega ja raha – kõik formaalsused saad korda ajada otse ametlikes Renault’ müügiesindustes, ilma et peaksid panka minema.

RENAULT’ GARANTII Renault sõiduautod on kaetud 5 aastase tehasegarantiiga, millel on läbisõidulimiit 100 000km. Garantii katab kõik materjali-, montaaži- ja tootmisvead, sellest hetkest kui auto omanik on sõlminud garantiilepingu. Kõik garantii korras paigaldatud detailid ja parandustööd on kaetud Renault’ garantiiga kuni selle lõppemiseni.

RENAULT ASSISTANCE Juhul kui autol ilmneb rike Euroopa riikides, võid ööpäevaringselt pöörduda abi saamiseks RENAULT ASSISTANCE’i poole. Seda teenust saab kasutada kogu RENAULT’ garantiiga kaetud perioodi jooksul. Renault’ garantii pakub kohapealse remondi teenust. Kui aga peaks ilmnema, et kohapeal remond­itöid teostada ei saa, tagatakse auto pukseerimine lähimasse volitatud RENAULT’ teenin­dusse. Garantiiremondi tingimustele kvalifitseeruvatel juhtudel tagatakse remondi ajaks asendusauto. Teise võimalusena pakume juhi ja kaassõitjate transporti ja majutust hotellis, koos kulude kompenseerimisega, juhul kui auto ei liigu ja teda ei saa remontida samal päeval 50 km raadiuses nende elukohast.


UUS KANGOO: VEELGI MUGAVAM JA PRAKTILISEM

Uus Kangoo on mitmekülgne auto, mille loomisel on kasutajaga igal sammul arvestatud. Uuenenud disain, praktiliselt ammendamatud võimalused salongi interjööri kohandamiseks ning juhi ja kõigi kaasreisijate mugavusega maksimaalne arvestamine on Kangoo loomisel suurepäraselt õnnestunud.

1


VÕIMALUS IGAPÄEVARUTIINIST VABANEMISEKS PÄEV UUE KANGOO ROOLIS – UUTMOODI NAUDING

Uue Kangoo täiustused ja uuendused nii kere kui juhtimisfunktsioonide osas muudavad sõitmise lihtsalt naudinguks. Uue Kangoo stabiilne käitumine kurvides ning täiustatud pidurid kindlustavad sujuva ja hääletu sõidu. Uuel Kangool on diiselmootor, mis tagab suure jõudluse juures madalad ekspluateerimiskulud ja CO2 emissiooni. Selleks, et kindlustada tasakaalustatud ohutuse tase, on auto varustatud uusimate turvaseadmetega nagu: 4 ketaspidurit, ABS pidurite blokeerimise vastane süsteem, koormustundlik süsteem ESP ja esirataste libisemisvastane süsteem ASR.

2


RIKKALIKULT RUUMI KÕIGE JAOKS ÜLLATAVALT MAHUKAS PAGASIRUUM JA PRAKTILISED KATUSEREELINGUD – LIHTNE JA MUGAV

Avar pagasiruum on varustatud riiuliga, millesse pagas peita. See jagab ruumi kaheks, et eraldada näiteks märjad ja kuivad esemed või kaitsta purunemisohtlikku pagasit. Pikkade esemete transportimiseks saab tagumise istme alla klappida. Suuremate esemete transportimiseks on mugava ja praktilise võrguga võimalik salong pagasiruumist eraldada. Unikaalse konstruktsiooniga katusreelinguid on kerge seadistada vastavalt vajadusele. Selleks pole vaja isegi tööriistu kasutada.

3


PAGASIRUUM 1. KOLM LAEKAPPI TAGAOSAS Asetsevad lae all nagu lennukis. Nii on igal tagaistmel reisijal oma isiklik pagasilaegas.

1

3

3. PANIPAIK KESKKONSOOLIS JA TAGAISTME KÄETOES. Nii juhi kui ka kaassõitjate käsutuses on praktiline ruum topside, pudelite ja CD-de turvaliseks hoiustamiseks.

2. LAERIIUL-PANIPAIK Lai ja sügav riiul esiklaasi ülaosas.

2

4

4. PANIPAIK ARMATUURLAUAS Hea asukoha ja suurusega nišš, kuhu mahuvad nii ajakirjad, kaardid, märkmik või raamatud.

5

6

7

5. SULETAV KINDALAEGAS on piisavalt suur, et mahutada sülearvuti ja mitmed muud väärtuslikud esemed. 6. PANIPAIGAD USTE SISEKÜLGEDES on äärmiselt praktilised ja käepärased. Disainitud mahutama ka 1,5-liitrist veepudelit.

9. PAGASIRUUMI PÕRANDAVÕRK Väldib pagasiruumis olevate esemete libisemist sõidu ajal.

7. KAARDITASKU JA ALLAKLAPITAV LAUD on esiistme seljatoe tagaküljel ning sobivad ideaalselt dokumentide, raamatute, kaartide ja ajakirjade jaoks. 8. PANIPAIGAD PÕRANDAS Asuvad tagaistme juures ja sobivad väiksemate esemete hoiustamiseks. 8

4

9


MUGAVUS JA TURVALISUS 1

2

3 3. AUDIOSÜSTEEM USB ja iPod® ühendus võimaldab mängida MP3 mängija ja iPod® faile, süsteemi juhtimine toimub roolirattalt. Jack-tüüpi ühendusega on võimalik kasutada ükskõik millist audioseadet.

1. PARDAKOMPUUTER Kuvab ekraanile kogu vajaliku informatsiooni. 2. PÜSIKIIRUSE HOIDJA / KIIRUSEPIIRAJA Vali püsikiirus või määra maksimaalselt lubatud kiirus – vastavalt vajadusele.

iPod

-ile

5

4

6

4. ELEKTRILISTE TÕSTUKITEGA AKEN PAREMAL LIUGUKSEL 5. TAGUMISED PARKIMISANDURID Manööverdamisel avastavad ja annavad kiirenevate helisignaalidega märku objektidest, millele tagurdamisel lähenete. 6. AUTOMAATSED ESITULED JA KOJAMEHED Andurid asetsevad tuuleklaasil tahavaatepeegli kõrgusel. Need lülitavad esituled hämardumisel automaatselt sisse ja käivitavad kojamehed, kui hakkab sadama.

10. KAASSÕITJA TURVAPADJA DEAKTIVEERIMINE Võimaldab juhi kõrvalistmele lapse turvatooli paigaldada. 11. KATUSEAKEN Kaheosalise akna esimene osa on avatav ja tagumine, suurem osa fikseeritud.

7

10 12. TURVAPATJATE SÜSTEEM Kaks programmeeritud avanemisega eesmist turvapatja, kaks külgmist turvapatja ja kaks turvakardinat.

8

Bluetooth®

9

11

7-8. CD JA MP3 MÄNGIJAGA RAADIO, ERALDI EKRAANIGA 8. KLIIMASEADE Sisetemperatuuri ja ventilatsiooni automaatne reguleerimine. 9. KÄED VABAD BLUETOOTH® MOBIILIÜHENDUS Täielikult integreeritud süsteem võimaldab telefonikõnesid sõiduki seadmetelt juhtida ja ekraanilt jälgida. Telefoniga rääkimiseks soovitame eelnevalt peatuda mõnes turvalises kohas.

12

5


LISAVARUSTUS 1. ISTMEKATTED Istmete kaitsmiseks ja sisustuse kergemaks hooldamiseks on uuel Kangool spetsiaalsed Renault’ istmekatted.

2. NAVIGEERIMINE TomTom® navigatsioonisüsteem – detailsete Lääne- ja Kesk-Euroopa kaartidega.

3. PÕRANDAMATID EXPRESSION Uue Kangoo mõõtudele täpselt vastavad Expression klassikalised tekstiilmatid on tänase põlvkonna veluurviimistlusega.

2

3

4

5 5. EEMALDATAV HAAGISEKONKS RDSO RDSO haagisekonksu eemaldamine toimub spetsiaalsete tööriistade abita ning selle kasutamine ei muuda sõiduki väljanägemist

4. VALUVELGEDE TURVAKINNITUSED Kangoo valuveljed on kaitstud turvalise kinnitussüsteemiga, et hoida ära vargust ja kadumist.

7. “KÄED VABAD” SÜSTEEM Unikaalse Bluetooth® “käed vabad” süsteemi abil on ühenduste haldamine lihtsam ja mugavam. Sellel on 2,2 tolline ekraan ning kontaktide otsimine ja kõnede tegemine toimub telefoni taskust võtmata.

6

7

6. ALARM Alarm on oluline lisavarustuse element, mis vähendab ärandamise või sissemurdmise võimalust. Kaitse oma sõidukit ja selle osasid ning kabiini jäetud esemeid. 8. TOONITUD KLAASID Uuele Kangoole hästi sobivad toonitud klaasid pakuvad kaitset uudishimulike pilkude eest ning muudavad sõidu mugavamaks (kaitsevad kuuma ilma ning ka pimestamise eest). 6

9 8

10 9. VÕRGUGA SAHTEL Võrguga kaetud püstine sahtel pakub asjade hoiustamiseks lisaruumi ning selle paigutus võimaldab esemeid püstises asendis hoida. 10. RAADIO JA KÕLARID Kogu informatsioon Pioneer, Alpine, Kenwood ja Sony toodete kohta on saadaval Renault’ partneritelt.


VÄRVID

VALGE GLACIER WHITE (389)

PUNANE CARMEN RED (719)

KOLLANE SOLAR YELLOW (ENG)

SININE SURF BLUE (RNP M)

PUNANE OPORTO RED (NNG M)

SININE STAR BLUE (RNL M)

PRUUN BROWN MOKA (CNB M)*

SININE BLUE SILVER (RNP M)

BEEŽ TOPAZ (C66 M)

MUST JET BLACK (GND M)

Varustus

Polster

Mittemetallikvärv Valge Glacier white 389

Oasis Helios Privilege SL Tech Run l

: Standardvarustus

Kangas Kangas Kangas Kangas  : Lisavarustus

- : Ei ole saadaval

Metallikvärv

Punane Carmen red 719

Kollane Solar yellow ENG

Sinine Surf blue M RNP

Punane Oporto red M NNG

Sinine Star blue M RNL

Pruun Brown moka* M CNB

Sinine Blue silver M RNP

Beež Topaz M C66

Must Jet black M GND

l

l

l

l

l

l

-

-

l

M : Metallikvärv *Jõuab hiljem müügile

VARUSTUS Standardvarustuse põhielemendid: ABS koos pidurdusassistendiga, AFU ja MSR Parempoolne liuguks, avaneva aknaga Juhi ja kaasreisija kohandatavad turvapadjad Uksega samal küljel vasakpoolne paneel on avatava aknaga 180° avanevad asümmeetrilised, klaasidega tagauksed, soojenduse ja klaasipuhastiga 4 ketaspidurit 15” veljed täismõõdus rehvidega Reguleeritava kõrgusega rooliratas Pagasiruumi kate

1/3 – 2/3 kokkuklapitav tagaiste, turvavöödega ning võimalusega tekitada sile põrandapind Keskkonsooli moodul esiistmete vahel Avatud keskkonsool esiistmete vahel Roolivõimendi Kaugjuhtimisega kesklukustus ning uste automaatne lukustus sõidu ajal Immobilaiser Kangaspolster Titane Eesmised ja tagumised põrkerauad kerevärvi, küljeliistud hallid Tahhomeeter

Elektriliste tõstukitega esiaknad, juhipoolne impulsslülitiga Plastikust, täielikult integreeritud põrandakate kabiinis ja pagasiruumis ISOFIX lapsetooli 2 kinnituskohta tagumistel äärmistel istmetel Kandevõime reisijakohtadega versioonidel Suurem kandevõime kommertssõidukitel Teise istmerea taha kinnitatud võre – ainult kommertssõidukitele versioonil N1

Standarvarustus Oasis +: Manuaalne konditsioneer esiosas CD, MP3 mängijaga raadio, eraldi ekraaniga Vasakpoolne liuguks, avaneva aknaga Reguleeritava kõrgusega mugavam juhiiste Riiul kabiini katuse all Keskkonsooli moodul esiistmete vahel (laekaga käetugi, kangaga kaetud)

Ventilaatorid tagaistmel reisijatele Multifunktsionaalne riiul pagasiruumis Täielikult kaetud pagasiruum (Taplux) Kerevärvi eesmine ja tagumine põrkeraud ning küljeliistud Kerevärvi, elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega küljepeeglid Udutuled Kangaspolster Elegie Pardakompuuter

Tagaistmete ees põrandas panipaigad Kabiinis ja pagasiruumis integreeritud põrandakate ISOFIX lapsetooli kinnituskohad tagumistel istmetel Kiirusepiiraja (ainult Helios ja Privilege versioonidel) Õietolmufilter

Standardvarustus Helios +: Laealused riiulid (ainult Privelege) Soojenduse ja klaasipühkijaga tagaluugi aken Kangaspolster Celsium Kerevärvi põrkerauad ja hõbedased lisaelemendid

Innovaatilised pikisuunas katusereelingud + ristipidi keeratavad (kaks-ühes), (ainult Privilege) Tumedamalt toonitud tagumised küljeaknad ja tagaaken (või tagaluugi aken) Nahkne rooliratas

Eraldi ekraaniga CD-raadio, MP3 ja Bluetooth® Tumendatud esituled (ainult Privilege)

Standardvarustus Privilege +: Integreeritud navigatsioonisüsteem Carminat TomTom® Kangaspolster Fairway Punast värvi interjöörielemendid

TomTom® Edition logo Lisavarustuses: Kiirusepiiraja Laealused riiulid

Innovaatilised pikisuunas katusereelingud + ristipidi keeratavad (kaks-ühes),

OASIS

HELIOS

PRIVILEGE

SL TECH RUN 7


SISUSTUS oASIS Kangoo Oasis versioon on Titanium polstriga. Üldpilti ilmestavad kerevärvi põrkerauad ja küljepeeglid.

hELIOS Kvaliteetne Elegie polster, tumehall keskkonsool. Ventilaatoriavade, tahhomeeteri ja konditsioneeri paneeli korpused on tumedates kroomtoonides. Matid, kroomitud välimised uksekäepidemed ja kerevärvi ukseliistud järgivad hamooniliselt üldstiili.

PRIVILEGE Kangoo Oasis versioon on Titanium polstriga. Üldpilti ilmestavad kerevärvi põrkerauad ja küljepeeglid. Celsius polster, näidikute valge ümbris, nahkne rooliratas, tumendatud esituled, tugevamalt toonitud aknad, uudse lahendusega katusereelingud, kerevärvi eesmised ja tagumised põrkerauad koos musta värvi tagumise kerekaitse ja kõrgendatud esiosa kaitsega lisavad uuele Kangoole sportlikku väljanägemist. 8


sl Tech run Farway polster, punase raamiga külgmised armatuurlaua venitlaatoriavad ning punased elemendid küljeuste paneelidel annavad sõidukile unikaalselt uuendusliku ilme.

MÕÕTMED

Sisustustasemed MÕÕTMED, KANGOO (mm) A Teljevahe B Kogupikkus C Eesmine ülend D Tagumine ülend E Rööbe ees F Rööbe taga G Kogulaius koos / ilma küljepeegliteta H Koormamata sõiduki kõrgus / koos katusereelingutega H2 Avatud tagaukse kõrgus maapinnast J Lävekõrgus K Kliirens koormamata / koormatud sõiduki korra M Küünarnukiruum esiistmete juures M1 Küünarnukiruum tagaistmete juures

Oasis / Helios

Privilege / SL Tech Run

2 697 4 213 807 709 1 521 1 533 1 829 / 2 133 1 819 / 1 882 2 011-2 070 573-615 183-211 / 151-176 1 510 1 539

2 697 4 255 826 732 1 521 1 533 1 829 / 2 133 1 819 / 1 882 2 011-2 070 573-615 183-211 / 151-176 1 510 1 539

Sisustustasemed KANGOO MATMENYS (mm) N Siselaius esiistmete juures N1 Siselaius tagaistmete juures Q1 Sisekõrgus tagaistmete juures Y Tagaukse ava ülaosa laius Y1 Laius rattakoobastest ülalpool Y2 Laius rattakoobaste peal Z Koorma kõrgus Z1 Koorma pikkus Z2

Koorma pikkus eesistmetelt / kokkuklapitud tagaistme korral

Z3 Salongi pikkus Pagasiruumi maht min / max. (dm3)

Oasis  /  Helios

Privilege / SL Tech Run

1 464 1 511 1 155 1 105 1 162 1 121 1 115 611

1 464 1 511 1 155 1 105 1 162 1 121 1 115 611

937 / 1 803

937 / 1 803

1 716

1 716

660 / 2 866

660 / 2 866

9


MOOTORID kW

1,6 16V E85 Nm

75 60

200

45

150

100

30

DIISELMOOTOR

Võimsus Pöördemoment

15

dCi 70/75 dCi FAP Kombineerib suure jõumomendi ja võimsuse ning väikse kütusekulu.

00 1000

2000

3000

4000

5000

6000 p/min

kW

kW

dCi 70 hj

50

dCi 75 hj FAP

60

130 115

40 30

160

100

30

130

85

100

20

dCi 85 Tagab optimaalse jõumomendi ja võimsuse väga mõistliku kütusekulu juures.

Nm

Nm

50

40

20

10

10 1000

2000

3000

4000

5000 p/min

1000

4000

5000

6000 p/min

Nm

70

Nm

70

3000

dCi 90 hj FAP

kW

kW

dCi 85 hj

2000

250

55

55

BENSIINIMOOTOR 1,6 16V E85 Paindlik, optimaalse võimsustasemega mootor on kohandatud E85 biokütusele.

90 dCi FAP Spetsiaalse filtri abil väheneb emissiooni ja suitsu maht. dCi 105 / d Ci 110 FAP Spetsiaalse diisliflitriga või ilma. Tagab optimaalse võimsuse ja kütusekulu suhte ning töötab väga vaikselt.

200 200

40

40

175

150

150 100

125

25

25

100

10

10 1000

2000

3000

4000

5000 p/min

1000

3000

4000

75

Nm

Nm 70

60

240 220 200 180 160 140 120 100

50

30

5000 p/min

dCi 110 hj FAP

kW

kW

dCi 105 hj

90

2000

240 220 200

45

180 160 140

30

10

15 1000

2000

3000

4000

5000 p/min

1000

Renault Kangoo

2000

3000

4000

5000 p/min

1.

2.

1-2. 5 või 6-KÄIGULINE MANUAAL Kuuenda käiguga sõites on kütusekulu lihtsam kontrolli all hoida ning ka mootori töö on vaiksem.

vastab kolmele kriteeriumile:

ümbritsevale keskkonnale mõju vähendamiseks on sõiduk toodetud ISO 14001 sertifitseeritud tehastes; sõiduki CO2 tase on alla 140 g/km või see töötab biokütusega; iga sõiduk sisaldab vähemalt 5% ümbertöödeldud plastikut. Renault 10

arvestab keskkonnaga sõiduki igal eluetapil.


TEHNILISED NÄITAJAD Mootori versiooni nimetus/versioon

1,6 16V E85 / 1,5 dCi 70 hj, 1,5 dCi 85 hj, 1,5 dCi 90 hj, 1,5 dCi 105 hj, 1,5 dCi 110 hj, 1,5 dCi 75 hj 1,5 dCi 90 hj 1,5 dCi 110 hj Off Road v.a. N1 v.a. N1 Off Road v.a. N1 Off Road KW0UB5 KW0UD5 KW04B5 KW05B5 KW05D5 KW0HB6 KW0HD6 KW2UC5 KW2VCD KW2BS5 KW25C5 KW2CS6 KW2HC6 5 / reisijakohtade- 5 / reisijakohtade- 5 / kommerts- 5 / reisijakohtade- 5 / kommerts- 5 / reisijakohtade- 5 / reisijakohtade- 5 / kommerts- 5 / reisijakohtade- 5 / reisijakohtadega sõiduk ga sõiduk sõiduk ga sõiduk sõiduk ga sõiduk ga sõiduk sõiduk ga sõiduk ga sõiduk EURO5 EURO5 EURO 4 EURO5 EURO 4 EURO5 EURO5 EURO 4 EURO5 EURO5 1 598 1 598 1 598 1 598 1 461 1 461 1 461 1 461 1 461 1 461 K4M K4M K9K K9K K9K K9K K9K K9K K9K K9K 1 598 1 598 1 461 1 461 1 461 1 461 1 461 1 461 1 461 1 461 Mitmepunkti Otsesissepritse Ühisanumsissepritse bensiin diisel 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 16 16 8 8 8 8 8 8 8 8 jah jah jah jah jah 79 (107) 5750 79 (107) 5750 50 (68) 55 (75) 4000 63 (85) 66 (90) 4000 66 (90) 4000 78 (106) 80 (109) 4000 80 (109) 4000 148 (3750) 148 (3750) 185 (1750) 180 (1750) 200 (1750) 200 (1750) 200 (1750) 240 (2000) 240 (2000) 240 (2000) 1,6 16V E85

Sõiduki tehniline tüüp: standardkandevõime Sõiduki tehniline tüüp: suurem kandevõime Istmete arv/seadistamisvõimalused MOOTORID Mootor Mootori töömaht (cm3) Sissepritse tüüp Kütus Silindrite arv Klappide arv Kübemefilter FAP Max võimsus kW (hj) Max pöördemoment Nm (p/min)* KÄIGUKAST Tüüp Edaspidiste käikude arv ÜLEKANDESÜSTEEM Tüüp ROOL Pöörderaadius äärekivide / seinte vahel m (rehvi laius) Rooli pöörete arv TELJED JA VELJED Tagasild Rehvimõõt PIDURID Eesmised ketaspidurid (mm) Tagumised ketaspidurid (mm) SOORITUS Tippkiirus (km/h) Kiirendus 0-100 (s) KIIRUS (km/h 1000 p/min juures) Esimese käiguga Teise käiguga Kolmanda käiguga Neljanda käiguga Viienda käiguga Kuuenda käiguga Tagumise käiguga KÜTUSEKULU CO2 emissioon (g/km) Linnas (l/100km) Linna-ekstra (l/100km) Kombineeritud (l/100) Kütusepaagi maht (l) MASSID (KG) (sulgudes lisavarustusena suurem kandevõime) Tühimass (lisavarustuseta) Täismass Lubatud täismass haagisega Maksimaalne kandevõime Lubatud täismass piduriteta haagisega Lubatud täismass piduritega haagisega

JR5 5

JR5 5

JR5 5

JR5 5

JR5 5

JR5 5

JR5 5

TL4 6

TL4 6

TL4 6

Veojõu kontroll 10,7 3,2 Torsioontagasild 195/65 R15 LI91 205/60 R16 LI96 195/65 R15 LI95 195/65 R15 LI91 195/65 R15 LI95 195/65 R15 LI91 205/60 R16 LI96 195/65 R15 LI95 195/65 R15 LI91 205/60 R16 LI96 280 274 165 14,0

169 14,0

147 19,6

151 17,5

158 16,0

158 15,0

158 15,0

170 13,0

170 12,3

170 13,0

7,2 13,0 19,1 24,3 29,9 7,5

7,1 13,0 19,1 24,2 29,8 7,5

8,3 15,2 23,5 32,0 41,1 8,8

8,1 14,7 22,7 30,9 40,7 8,5

8,3 15,2 23,5 32,0 41,1 8,8

8,1 14,7 22,7 30,9 40,7 8,5

8,3 15,1 23,4 31,8 41,9 8,7

7,9 15,2 22,3 30,3 38,7 46,2 8,0

7,9 15,2 22,3 30,3 38,7 46,2 8,0

7,8 14,9 21,9 29,7 38,0 45,4 7,9

183 b.d. b.d. b.d.

183 b.d. b.d. b.d.

138 5,8 4,9 5,2

137 5,9 4,8 5,2

140 5,9 5,0 5,3

137 5,9 4,8 5,2

140 6,0 4,9 5,3

146 6,4 5,0 5,5

140 6,2 4,8 5,3

144 6,4 5,0 5,5

1319 (1320) 1954 (2094) 3004 (3147) 565 (709) 1050 697

1373 1958 3008 565 1050 724

1415 2119 3169 704 1050 745

1319 (1366) 1982 (2119) 3032 (3169) 514 (704) 1050 697

1389 2009 3059 514 1050 732

60 1320

1050 697

1373 1958 3008 604 1050 724

1388 2097 3147 709 1050 732

1319 1954 3004 565 1050 697

1388 2097 3147 709 1050 732

(*) Maks. on näidatud kW mõõtühikuna, hj näitajad on teisendatud ja ümardatud.

VELJED

Väljatoodud andmed võivad muutuda sõltuvalt sõiduki varustustasemest. Kütusekulu ja CO2 näitajaid mõjutavad isiklik sõiduharjumus ning mitmed teised mitte-tehnilist laadi mõjurid. CO2 on peamine globaalset soojenemist mõjutav kasvuhoonegaas. Renault’ sõidukite utiliseerimine, taaskasutamine toimub kooskõlas keskkonnakaitsealaste nõuete ja taaskasutust reguleerivate seadustega. Sõidukite ja nende kasutatud osade lammutamine viiakse läbi vastavalt jäätmekäitlust puudutavatele nõuetele. Väljatoodud näitajad iseloomustavad lisadeta baasversiooni ning võivad tulenevalt sõidukipõhistest näitajatest erineda. 15" VELJED BRIGANTINE

15" VELJED EGEE

15" VALUVELJED CINETIC

16" VALUVELJED SOLONIA

11


STANDARDVARUSTUS

Oasis

Helios

Privilege

SL Tech Run

AKTIIVNE JA PASSIIVNE TURVALISUS ABS koos pidurdusassistendiga, AFU ja MSR funktsioon ASR veojõukontroll ja ESP koormustundlik elektrooniline stabiilsuskontroll (v.a. N1 ja Off-Road) Kokkupõrkel kohanduvad juhi ja kaasreisija turvapadjad Kõrvalistuja turvapadi, väljalülitamisvõimalusega, et paigaldada lapse turvatool Esiistmetel külgmised turvapadjad (v.a. N1) Eesmised ja tagumised turvakardinad (v.a. N1) Reguleeritava kõrgusega eesmised turvavööd, pingepiirajate ja eelpingutitega 3-punkti turvavööd kolmel tagumisel istmel ISOFIX lapsetooli kinnituskohta esiistmel ISOFIX lapsetooli 2 kinnituskohta tagumistel äärmistel istmetel Kaugjuhtimisega kesklukustus ja uste automaatlukustus sõidu ajal Immobilaiser Turvatalad esiuste polstris Tankimise ajal tankimispüstoli ja kütuse kokkupuutel katkev kütusevool

l

l

l

l

-

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

-

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

VÄLISILME – UKSED JA AKNAD Parempoolne liuguks, avatava aknaga Vasakpoolne liuguks, avatava aknaga Ukse vastas vasakpoolne paneel avaneva aknaga Kaks 180° avanevat asümmeetrilist, klaasiga tagaust (soojenduse ja klaasipuhastiga) Klaasiga tagaluuk, aknasoojenduse ja klaasipuhastiga Eesmised klaasipuhastid pehmete harjastega Katuseaken (esimene osa on avatav ja tagumine, suurem osa fikseeritud) – (v.a. N1) Plastikust katuseluuk (välistab turvakardinad ja N1, nõuab topelt-küljeuksi, 180° tagauksi) Kaitsefiltriga toonitud klaasid Tumedamalt toonitud külje-või tagaaknad (või tagaluuk)

l

l

l

l

l

l

l

l

-

-

-

l

l

l

l

l

l

l

l

-

l

l

-

-

-

l

l

VÄLISILME Comfort Pack:elektriliselt reguleeritavad, kokkuklapitavad, soojendusega küljepeeglid (v.a. N1) + elektriliselt reguleeritavad aknad külgmistel liugustel (v.a. N1) + valgus- ja vihmasensoritega automaatselt reageerivad päevatuled ja klaasipuhastid Salongist käsitsi reguleeritavad küljepeeglid, juhipoolne mittesfääriline Elektriliselt reguleeritavad, soojendusega kerevärvi küljepeeglid Eesmine ja tagumine kerevärvi põrkeraud Eesmine ja tagumine põrkeraud, kerevärvi ja lakiga kaetud Halli tooni küljeliistud Kerevärvi lakiga küljeliistud Kroomtoonis uksekäepidemed (Oasis: hall plastik) Innovaatilised pikisuunas katusereelingud, võimalusega pöörata ristisuunas (kaks-ühes) Udutuled Tumendatud esituled Automaatsed päevatuled Follow me home funktsiooniga tuled Vihma- ja valgusandurid (automaatselt süttivad tuled ja käivituvad kojamehed) 15" veljed 15" valuveljed (v.a. N1) 16" veljed (v.a. N1) 16" valuveljed (v.a. N1) 15" valuveljed Brigantin 15" valuveljed Egee

-

l

-

-

-

l

l

l

l

l

-

-

-

-

l

l

-

-

-

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

-

-

l

-

l

l

l

l

-

l

l

l

l

-

-

l

-

-

-

-

l

l

l

l

l

l

l

l

l

-

 l

SISUSTUS – KABIIN JA ARMATUURLAUD Lisapeegel tagaistme jälgimiseks Reguleeritava kõrgusega rooliratas Manuaalne kliimaseade Automaatne kliimaseade (nõutav Pack Comfort) Standardküte Õietolmufilter Elektriliselt reguleeritavad esiaknad, juhipoolne impulsslülitiga 12V pistikupesa armatuurlaual lisavarustuse ühendamiseks (suitsetaja paketis sigaretisüütajas) 12V pistikupesa lisavarustuse ühendamiseks tagaistmelt Peegel kaasreisija päiksesirmil Suitsetaja paketis sigaretisüütajas

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

-

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

-

-

l

l

l

l

l

l

l

l

JUHTIMINE Roolivõimendi Tahhograaf Pardakompuuter (kuvab informatsiooni sõiduki toimimise kohta) Kiirusepiirja (nõutav on pardakompuutri, raadio olemasolu) Standardkandevõime (suurem kandevõime versioonil N1) Suurem kandevõime – kandeklass 700 kg Tagumised parkimisandurid Põlemajäänud tulede märguanne + avatud ukse märguanne Kinnitamata turvavöö valgus- ja helimärguanne

12


Oasis

Helios

Privilege

SL Tech Run

KOMMUNIKATSIOON MP3 ja CD-mängijaga raadio, eraldi ekraaniga (RAD 15A) MP3 ja CD-mängijaga Bluetooth® raadio, eraldi ekraaniga (RAD16A) Radio Sat CD-mängijaga ja eraldi ekraan, MP3, Bluetooth® ja USB (RAD17A) Satelliitnavigatsioonisüsteem

P

l

l

l

-

-

ISTMED Functional Pack PKSFON, funktsionaalsus: Kokkuklapitav kõrvaliste (võimalus tekitada sile põrandapind)+ Esiistmete seljatugedel kokkuklapitavad lauad Juhiistme pikisuunaline reguleerimine, seljatoe nihutamine lebamisasendisse Reguleeritava kõrgusega, mugavam juhiiste (ainult koos vasakpoolse küljeuksega) Kõrvalistme pikisuunaline reguleerimine, seljatoe nihutamisega lebamisasendisse Soojendusega esiistmed (nõutav mugavam juhiiste, lisaks kokkuklapitavale kõrvalistmele) Taskud esiistmete tagaküljel 1/2 – 1/3 kokkuklapitav tagaiste, võimalusega tekitada sile põrandapind Reguleeritava kõrgusega peatoed ees ning 3 peatuge taga

-

l

-

-

-

l

l

l

l

l

l

l

-

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

SISEVIIMISTLUS Salongis ja pagasiruumis plastikust põrandakate, integreeritud Salongis ja pagasiruumis kangast põrandakate, integreeritud Pagasiruumis kangast põrandakate, integreeritud Plastikust lisakate pagasiruumile (v.a. N1) Osaline pagasiruumikate (OBIO1) Täielikult kaetud pagasiruum (TAPLUX) Külgmiste ventilaatorite raamid: 1/ harjatud kroom 2/ tume metallik 3/punane Tagauste plastikpaneelid tumehallid Esiuste kangaspaneelid: 1/beež 2/ hõbehall 3/ punane Halli värvi sisemised uksekäepidemed ja aknatõstukid 1/harjatud kroomitooni sisemised uksekäepidemed Musta värvi näidikute taustada Musta värvi näidikute taustad (kroomitud servadega) Grafiithall rooliratas Heledat värvi rooliratas, koos kroomitud keskkonsooli elementidega Tumehall nahkne rooliratas, keskkonsooli elemendid kroomitooni Grafiithall käigukang Tumehall käigukang Kroomitud, matt käigukang Ventilaatorite või manuaalse kliimaseadme kontrollpaneel kroomivärvi, matt Konditsioneeri kontrollpaneel tumehall, metallik Kliimaseadme kontrollpaneel tumehall, metallik

l

-

-

-

l

l

l

-

l

l

l

l

-

-

-

-

l

l

l

l1

l1

l2

l3

l

-

-

-

l

1 1

l

l

l

-

-

l

l l

2

l3

1

l1

-

-

l

-

-

l

l

l

l

l

l

l

l

-

-

-

-

l

l

l

l

-

-

-

-

l

l

l

l

l

l

l

PANIPAIGAD JA PAKIRUUM 15 l mahuga lukustatav panipaik armatuurlauas Riiul salongi lae all A4 mõõdus, avatud tasku armatuurlaua ülaosas Avatud panipaigaga käetugi istmete vahel Keskkonsooli moodul, kaetud (panipaigaga keskmine käetugi) Keskkonsooli moodul (laekaga käetugi), plastikkattega Laealused riidulid, eraldi igale reisijale (v.a. N1) Panipaigad esiustes ning külgmises liugukses 2 põrandalaegast tagaistmel (tagaistmel reisijatele) Pagasiruumi kate Multifunktsionaalne riiul pagasiruumis Kaubaruumi salongist eraldav võrk

l

l

l

l

l

l

l

-

-

-

-

l

l

l

-

-

-

-

l

l

l

l

l

l

l

l

l

-

-

-

-

l

l

l

l

l

l

l

SISEVALGUSTUS Laelambid ees Laelamp taga Kesklukustusega seotud automaatne valgustus Taimeriga kabiinivalgustus Põrandalambid

-

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

l

-

l

l

-

l

l

-

l

-

l

l

MOOTORID 1,6 16V 105 hj Euro 5 1,5 dCi 70 hj Euro 4 (kommertssõiduk) 1,5 dCi 85 hj Euro 4 (kommertssõiduk) 1,5 dCi 90 hj Euro 5 1,5 dCi 105 hj Euro 4 (kommertssõiduk) 1,5 dCi 110 hj Euro 5

l

: standardvarustus

 : lisavarustus

P : lisavalikus või paketi osana

l

l

– : pole saadaval

Väljatoodud varustuselemendid sõltuvad igas riigis kinnitatud versioonidest. Mõni valik võib olla osa paketist või nõuda mõne teise lisavarustuse elemendi olemasolu või välistada mõnda neist. Tähelepanu: brošüüris on arvesse võetud Kangoo lähituleviku uuendusi ja seetõttu võivad osad näitajad, varustus või lisavarustus olla tegelikkuses saadava veidi hiljem (rohkem infot Renault ametlikult esindajalt).

13


RENAULT kangoo

Oleme teinud kõik, et selles brošüüris oleks täpne ja ajakohane teave. Renault’l on õigus korrigeerida tehnilisi andmeid, spetsifikatsioone, varustust ja lisavarustust vastavalt vajadusele. Renault’ ametlikke esindajaid teavitatakse muudatustest esimesel võimalusel. Brošüürid ajapikku vananevad ja mõned tehnilised andmed, spetsifikatsioonid, varustus või lisavarustus võivad muutuda pärast brošüüri ilmumise kuupäeva ning seetõttu võivad andmed olla ebatäpsed. Seetõttu pidage enne toodete ostmist nõu Renault’ esindustega. Trükitehniliste võimaluste tõttu võivad fotodel olevad kere või sisustuse värvitoonid tegelikkusest mõnevõrra erineda. Kõik õigused on kaitstud. Käeoleva brošüüri paljundamine ükskõik millisel viisil on ilma Renault’ kirjaliku loata keelatud. Seaduse järgi ei ole see brošüür müügipakkumine.

Kangoo  

Renault Kangoo

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you