TRANEMO ÜRÜN KATALOĞU

Page 1

TRANEMO ADVANCED WORKWEAR

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


ALEV ALMAZ İŞ KIYAFETLERİNDE UZMAN

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


TRANEMO ÜRÜNLERİ ALEV ALMAZ VE ELEKTRİK ARKINA DAYANIKLI DOĞAL KUMAŞLARDAN ÜRETİLMEKTE OLUP – SAĞLANAN KORUMA YIPRANAMAZ VEYA KUMAŞIN YIKANAMASI İLE ETKİSİNİ YİTİRMEZ. BU NEDENLE, KUMAŞ TARAFINDAN SUNULAN KORUMA GİYSİNİN ÖMRÜ BOYUNCA SÜRER.

ÜRÜNLERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER ; ENERJİ METALURJİ, ULAŞIM,

ALTYAPI, KİMYASALLAR , PETROKİMYA KAMU HİZMETLERİ, MÜTEAHHİTLİK,

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


TÜM GİYSİLERİMİZ İLGİLİ EN STANDARTLARINA GÖRE TAM OLARAK SERTİFİKALANDIRILMIŞTIR.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


TRANEMO SKINSAFE ™ TRANEMO SKİNSAFE ™, Aleve, Isıya ve Elektrik Ark yaralanmalarına karşı koruma için tasarlanmış çok katmanlı sistemimizin adıdır. Cilt seviyesinden başlayarak, Tranemo tasarımı, insan odaklı yaklaşımı ile kullanıcıyı korumanın odağına koyar.

KALKAN

HAVA BOŞLUĞU

YALITIM

HAVA BOŞLUĞU

CİLT KORUMA HAVA BOŞLUĞU

SİZİN CİLDİNİZ

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


TRANEMO SKINSAFE ™ Bir Kalın Tabaka Yerine Çoklu İnce Tabakaların Kullanılması, Kullanıcıya Daha Hafif ve Hareket Serbestliği Sağlayan Alev Almaz Koruyucu Giysiler Sunar. Bu, Kullanıcının Daha Efektif ve Uzun Süreler Çalışmasını Sağlar. 1.KATMAN—CİLT KORUMASI Bir kaza durumunda, yanlış iç çamaşırı giymek kumaşın cildinizde yanmasına ve erimesine neden olabilir. Buna karşı korunmak için, Alev Almaz iç çamaşırımız aşağıdaki faydaları sunar: •

Doğal Alev Almaz güvenliği

Yumuşaklık ve rahatlık

Anti-statik güvencesi

Terletmezlik

2.KATMAN—YALITIM Yılın daha soğuk aylarında konforu arttırmak için yalıtkan bir orta katman giyilmelidir. Bu katman, 1. ve 3. katmanlar arasında ısıya ve düşük sıcaklıklara karşı yalıtılmış bir mesafe oluşturur. 3.KATMAN—KALKAN Herhangi bir dış katmanın birincil işlevi koruma olmalıdır - ancak, her gün giyilen bu giysiler, aynı zamanda vücuda tam olarak oturmalı ve rahatlık, hareket özgürlüğü sunmalı ve depolama gibi pratik ihtiyaçları karşılamalıdır. HAVA BOŞLUĞU TRANEMO SKINSAFE ™ sisteminin katmanları arasındaki hava boşluğu, ısıyı engelleme, soğuğa karşı yalıtım ve zorlu çalışma koşullarında ekstra güvenlik sağlama yeteneğini artıran düşük bir iletkenliğe sahiptir.

SİZİN CİLDİNİZ

CİLT KORUMA

YALITIM

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

KALKAN


ALEV ALMAZ SERİSİ

RİSK DEĞERLENDİRMESİ Her şirket çalışanlarına işyeri kaynaklı tehlikelerden, doğru koruma sağlamak için kendi Risk Değerlendirmesini yapmak ile sorumludur. Müşteriler Risk Değerlendirmeleri ve özel gereksinimleri ile bize geldiğinde, onlar için doğru çözümü bulmaya çalışıyoruz. Tranemo, çözümün işlevsel, pratik, rahat olduğundan emin olmaya çalışır ve çalışanlara doğru koruma düzeylerini sunar.

Her duruma göre işlevsellik ve koruma geliştirebiliriz ve çoğu zaman standartları karşılamanın çok ötesine geçeriz.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


RİSK DEĞERLENDİRMESİ

ELEKTRİK VE ENERJİ SEKTÖRÜ RİSK DEĞERLENDİRMESİ • Elektrik Arkı - Erimiş Metal sıçraması - Radyant ısı - Konvektif ısı - Elektrik şoku - Şok dalgaları - Yüksek gürültü - Optik radyasyon - Toksik gaz • Alev ve Isı • Trafik kazaları (açık havada çalışma)

RİSK TANIMLAMASI Elektrikçi olarak çalışırken EN ISO 11612 ile birlikte IEC 61482-2'ye göre sertifikalandırılmış giysilere ihtiyacınız var çünkü elektrik arkı riski ile karşı karşıyasınız. Çalışan elektrikçilere dış mekanlarda ayrıca EN ISO 20471 sertifikalı Yüksek Görünürlüklü giysiler gerekebilir, Elektrik Ark kazası, KKD giysilerini farklı şekillerde etkiler ancak doğru kıyafet seçimleri ile bu risklerin etkisini en aza indirmeye yardımcı olabilir. Tranemo Skinsafe ™ ‘in dış katmanın KKD 2 ve Ark derecesi (ATPV veya EBT değeri NFPA 70E) 8 cal / cm² ulaştığı bir sistemi 'nin kullanılmasını öneririz. Doğru Koruma seçiminizi kolaylaştırmak için tüm Tranemo Elektrik Ark giysilerinin dış FR etiketinde Ark Değerlendirme değerleri bulunmaktadır. İleriki zamanlarda ELIM değerini de bu etiketlerin üzerlerinde belirteceğiz.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


RİSK DEĞERLENDİRMESİ

DÖKÜMCÜLER ve DÖKÜMHANELER RİSK DEĞERLENDİRMESİ Erimiş metal sıçraması • Alev ve Isı • Isı stresi • Elektrik Ark (sınırlı) • Trafik kazaları (sınırlı)

RİSK TANIMLAMASI Bir giysiye yapışan erimiş metal yanıklara neden olabilir. Bu riski en aza indirmek için EN ISO 11612 D ve E kapalı cepler ve gizli metal parçalar gibi bazı tasarım gereksinimlerini tanımlar. Isı stresi de bu ortamlarda bir risktir. Radyan ısıyı engellemek ve korumayı arttırmak için 2 veya 3 katmanlı Tranemo Skinsafe ™ sistemi önerilir. Katmanlar arasındaki hava boşluğu kullanıcıyı ısı ve enerjiden korur. Tranemo giysilerinin çoğu, trafikle ilgili kazaları önlemek için görünürlük de içerir. Demir ve çelik Erimiş demir veya çelik ile çalışırken, EN ISO 11612 E1-E3'e göre sertifikalı - burada E3 en yüksek seviyedir - giysilere ihtiyacınız vardır. Kumaş erimiş demire dayanabilirse, normalde erimiş bakır, erimiş fosfor bronz ve erimiş pirinç içinde dayanıklı olduğu kabul edilebilir. Alüminyum Erimiş alüminyumla çalışırken, EN ISO 11612 D1-D3'e göre giysiler gerekir - burada D3 en yüksek seviyedir. Kumaş erimiş alüminyuma dayanabilirse, normalde erimiş alüminyum bronz ve erimiş metallere karşı da dayanıklı olduğu kabul edilebilir. Çinko Çinko, kumaşa yapıştığı için KKD giysilerini farklı bir şekilde zorlar. Tranemo Apex ürün yelpazesi Aramid ise, çinko kumaşa yapışsa bile açılmayacak bir dış katmana sahiptir. Radyan ısıyı engellemek ve korumayı artırmak için Apex ayrıca ceketin ve pantolonun önünde çift katmanlı kumaş içerir. Erimiş çinko ile çalışırken, en az 420 ° C'den (çinko erime noktası) daha yüksek bozunma sıcaklığına sahip bir kumaştan yapılmış, EN ISO 11612'ye göre sertifikalı giysilere ihtiyacınız vardır.

Diğer Metaller Diğer metaller ve alaşımlar farklı erime sıcaklıklarına sahiptir olduklarından KKD yada diğer koruyucu giysilerin viskoziteye ve üretim süreçlerinde bizlere farklı şekillerde meydan okuyacaktır. Diğer erimiş metallerle çalışıyorsanız, lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


RİSK DEĞERLENDİRMESİ

KAYNAK SEKTÖRÜ RİSK DEĞERLENDİRMESİ • Kaynak kıvılcımları • Alev ve Isı • Isı stresi

RİSK TANIMLAMASI Ağır kaynakla çalışırken, EN ISO 11612 ile birlikte en yüksek koruma seviyesi olan EN ISO 11611 sınıf 2'ye göre sertifikalı giysilere ihtiyacınız vardır. Kaynak kıvılcımlarının giysiye yapışmamasını veya açık bir cebe girmemesini sağlamak için tasarım EN standardında çok kısıtlanmıştır. UV ve ısı radyasyonu KKD giysilerini zorlayacak ve kullanıcı için ısı stresine neden olacaktır. Tranemo, kullanıcıların konforunu artırmak ve kaynak için uygun bazı aralıklarda ısı stresini önlemek için kapalı havalandırmalar eklemiştir. Radyan ısıyı engellemek ve korumayı arttırmak için 2 veya 3 katmanlı Tranemo Skinsafe ™ sistemi önerilir.

Süreçle ilgili kriterlere göre kaynakçı giyim türleri 1. Sınıf

Sıçramaların ve damlaların az olduğu manuel kaynak teknikleri; Gaz kaynağı, TIG kaynağı, MIG kaynağı, Mikro plazma kaynağı, Lehimleme, Punta kaynağı, MMA kaynağı (rutil kaplı elektrot ile)

Sıçramaların ve damlaların yoğun olduğu manuel kaynak teknikdsgfxgfg leri; MMA kaynağı (bazik veya selüloz kaplı elektrot ile), MAG 2. Sınıf kaynağı (CO2 veya karışık gaz ile), MIG kaynağı (yüksek akım ile), Kendinden blendajlı özlü ark kaynağı, Plazma kesme, Oluk açma, Oksijen kesme, Termal püskürtme.

Çalışma koşulları ile ilgili kriterlere göre kaynakçı giyim türleri Makinelerin çalışması;

1. Sınıf

Oksijen kesme makineleri, Plazma kesme makineleri, Direnç kaynak makineleri, Termal püskürtme direnci, Tezgah kaynağı. Makinelerin çalışması;

2. Sınıf

Kapalı alanlarda, baş üstü kaynaklama / kesme işlemlerinde veya karşılaştırılabilir kısıtlı konumlarda.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


RİSK DEĞERLENDİRMESİ

DEMİRYOLU SEKTÖRÜ RİSK DEĞERLENDİRMESİ • Tren kazaları • Elektrik Arkı - Erimiş Metal sıçraması - Radyant ısı - Konvektif ısı - Elektrik şoku - Şok dalgaları - Yüksek gürültü - Optik radyasyon - Toksik gaz • Alev ve Isı • Kaynak kıvılcımları (sınırlı) RİSK TANIMLAMASI Demiryolu endüstrisinde çalışırken, görünür olması için EN ISO 20471 / RIS-3279-TOM (GO / RT) uyarınca sertifikalı giysilere ihtiyacınız vardır. Buna ek olarak, FR koruma giysileri, Elektrik Ark riski varsa, IEC 61482-2 ile birlikte EN ISO 11612 sertifikasına sahip olmalıdır. Dış katmanı PPE 2 ile uyumlu ve 8 cal / cm²'nin üzerinde Ark Derecesine (NFPA 70E'ye göre ATPV veya EBT değeri) sahip bir Tranemo Skinsafe ™ sistemi önerilir. Tüm Elektrik Ark giysileriniz, doğru korumayı seçmenizi kolaylaştırmak için dış FR etiketinde ürünün Ark Derecesi değeri gösterilmektedir. Ayrıca, kaynak ile çalışıyorsanız, korumanızı tamamlamak için EN ISO 11611 sertifikalı giysilere veya aksesuarlara ihtiyacınız vardır.

TRAFİK SEKTÖRÜ RİSK DEĞERLENDİRMESİ • Trafik kazaları • Gündüz ve gece görülebilir olmak RİSK TANIMLAMASI Hareketli araçların bulunduğu açık havada bir alanda çalışırken Alev Almaz kıyafetler giyiyorsanız, hem aydınlık hem de karanlık koşullarda görünür olmanızı sağlamak için EN ISO 20471 standardına göre sertifikalı giysilere ihtiyacınız vardır. Trafiğe ne kadar maruz kalırsanız, kullanmanız gereken yüksek Görünürlüklü koruyucu giysi sınıfı o derece artmaktadır. Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


RİSK DEĞERLENDİRMESİ

MADEN SEKTÖRÜ RİSK DEĞERLENDİRMESİ • Trafik kazaları (açık hava sahalarında ve yeraltı madenciliği) • Alev ve Isı • Patlama riski / ATEX ortamı (sınırlı) • Elektrik Ark (sınırlı) • Kaynak kıvılcımları (sınırlı)

RİSK TANIMLAMASI Madencilik ortamında çalışırken, açık ve yeraltı madenlerindeki araçların çevresinde çalışırken görünürlük sağlamak için EN ISO 20471'e göre sertifikalı giysiler gereklidir. Büyük araçlar büyük kör noktalara sahip olabilir ve bu nedenle Yüksek Görünürlüklü giysiler çok önemlidir. ATEX ortamlarında çalışma (patlayıcılarla çalışma veya yeraltında metan / doğal gaz varlığında çalışma gibi) Tranemo, EN ISO 11612 ile birlikte EN 1149-5 standardına göre sertifikalı giysileri tavsiye eder. Bir giysinin Anti-Statik özellikleri, patlamaya neden olabilecek kıvılcım (tutuşma kaynağı) oluşturma riskini en aza indirir. FR giysilerimizin çoğu EN 1149-5 sertifikalıdır ve kumaşlara anti-statik lifler karıştırılmıştır. Bir giysinin metal detayları varsa, kullanım sırasında EN tasarım gerekliliklerine göre kaplanması gerekir. Tranemo ayrıca çok çeşitli Metal olmayan FR giysilere sahiptir. Madencilikte, çoğu işçi bakım ve altyapı işleri ile uğraşmaktadır ve elektrikçiler için Elektrik Ark riski de vardır. IEC 61482-2 olarak işaretlenmiş doğru kıyafet çözümü ile bu risklerin etkisi en aza indirilecektir. Dış katmanı PPE 2 ile uyumlu ve 8 cal / cm²'nin üzerinde bir Ark Derecesine (NPPA 70E'ye göre ATPV veya EBT değeri) sahip bir Tranemo Skinsafe ™ sistemi önerilir. Tüm Elektrik Ark giysilerimiz, doğru korumayı seçmenizi kolaylaştırmak için dış FR etiketinde belirtilen Ark Derecesi değerine

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


ATEX / PATLAYICI SEKTÖRÜ RİSK DEĞERLENDİRMESİ Cantek Jersey AT

• Patlama riski

Cantek Terry

Tera TX Non-Metal

• Alev ve Isı RİSK TANIMLAMASI ATEX ortamlarında çalışırken Tranemo, EN ISO 11612 ile birlikte EN 1149-5 standardına göre sertifikalı giysileri tavsiye eder. Bir giysinin Anti-Statik özellikleri, bir kıvılcım (tutuşma kaynağı) oluşturarak patlamaya neden olmasıdır ki patlayıcı alanlarda çalışırken bu çok önemlidir, örn. petrokimya, gaz ve diğer patlayıcı endüstrileri. FR giysilerimizin çoğu EN 1149-5 sertifikalıdır. EN 1149-5 olarak işaretlenmiş anti-statik giysilerin ATEX bölgeleri 1, 2, 20, 21 ve 22 ile giyilmesi amaçlanmıştır. Oksijenle zenginleştirilmiş ortamlarda veya 0 bölgesinde, Anti-Statik giysiler ilk önce İş Güvenlik uzmanı tarafından onaylanmadan kullanılmamalıdır. Yıpranma ve aşınma, giysinin korunmasını etkileyebileceğinden bu ortamlarda doğru şekilde giyilmeleri çok önemlidir. Anti-Statik giysiler kumaşa dokunan Anti-Statik liflere sahiptir ve metal parçalar EN tasarım gerekliliklerine göre kaplanmıştır. Yüksek Görünülürlük ayrıntılarına sahip Tera TX Non-Metal serisi özellikle ATEX ortamları için uygundur.

Gaz, buğu ve buharlar için Atex bölgesi sınıflandırmaları

Toz için Atex bölgesi sınıflandırmaları

Bölge 0

Hava ve yanıcı gaz, buğu veya buhar karışımının sık sık meydana geldiği ve uzun süre devam ettiği ortam.

Bölge 20

Patlayıcı toz bulutlarının sık sık ve uzun süre göründüğü ortam.

Bölge 1

Normal koşullar altında hava ve yanıcı gaz, buğu veya buhar karışımının oluşacağı ortam.

Bölge 21

Patlayıcı toz bulutlarının normal koşullar altında ortaya çıkabileceği ortam.

Bölge 2

Normal koşullar altında hava ve yanıcı gaz, buğu veya buhar karışımının meydana gelebileceği ancak çabuk seyreltildiği ortam.

Bölge 22

Patlayıcı toz bulutlarının ortaya çıkma olasılığının olmadığı ve eğer ortaya çıkarsa da hızla ortamdan kaybolacakları ortam.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


PETROKİMYA SEKTÖRÜ RİSK DEĞERLENDİRMESİ • Patlama riski / ATEX-çevre • Isı ve Alev • Kimyasal Sıçramalar

Cantek Jersey AT

Cantek Terry

Tera TX Non-Metal

• Trafik kazaları (sınırlı) • Elektrik Ark (Endüstriyel Elektrikçiler) RİSK TANIMLAMASI Petrokimya endüstrisinde çalışırken Tranemo, EN 13034, EN 1149-5 ve EN ISO 11612'ye göre sertifikalı giysiler önermektedir. Giysinin Anti-Statik özellikleri, patlamaya neden olabilecek kıvılcım (tutuşma kaynağı) oluşturma riskini en aza indirir . EN 13034'e göre sertifikalı Tranemo kumaşlarının çoğunda kimyasal maddelere karşı koruma sağlayan bir işlem vardır. Elektrik Arkı riski varsa, IEC 61482-2'ye göre sertifikalı giysilere de ihtiyacınız vardır. Yüksek Görünürlük EN ISO 20471, çalışma ortamında hareketli araçlardan kaynaklanan bir risk varsa veya çalışanın görünürlüğünün önemli olduğu durumlarda da gerekli olabilir.

ELEKTRİKLİ ARABA ÜRETİM SEKTÖRÜ RİSK DEĞERLENDİRMESİ • Elektrik Ark - Erimiş Metal sıçraması - Radyant ısı - Konvektif ısı - Elektrik şoku - Şok dalgaları - Optik radyasyon - Toksik gaz • Alev ve Isı RİSK TANIMLAMASI Elektrikli otomobil endüstrilerinde çalışırken Tranemo, EN ISO 11612 ve IEC 61482-2 standardına göre sertifikalı giysiler önermektedir. Araç aküleri ve arızalı akülerle çalışırken Elektrik Ark riski vardır. IEC 61482-2 olarak işaretlenmiş doğru kıyafet çözümü ile bu risklerin etkisi en aza indirilecektir. Dış katmanı PPE 2 ile uyumlu ve 8 cal / cm²'nin üzerinde bir Ark Derecesine (NPPA 70E'ye göre ATPV veya EBT değeri) sahip bir Tranemo Skinsafe ™ sistemi önerilir. Tüm Elektrik Ark giysileriniz, doğru korumayı seçmenizi kolaylaştırmak için dış FR etiketinde belirtilen Ark Derecesi değerine sahiptir. Ara sıra kaynak yapmak için, kumaşın EN ISO 11611'i geçmesi veya daha fazla koruma sağlamak için kaynak aksesuarlarını kullanması gerekir. Görünür ayrıntılara sahip Tera TX Non-Metal serisi, yukarıdaki sertifikaları onayladığı ve metal olmayan / çiziksiz olduğu için otomobil endüstrileri için uygundur. Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


ALEV ALMAZ Doğal kumaştan yapılmış alev almaz giysiler. Elektrik arkına maruz kalma riski bulunan ortamlarda, ergimiş metallerle çalışmak için, petrokimya endüstrisinde, elektrik ve enerji endüstrisinde veya ATEX sınıfı ortamlarda çalışmak için uygun olan giysiler de dahil olmak üzere geniş bir alev almaz giysi yelpazesine sahibiz. Amacımız, tek bir giysi içinde mümkün olduğu kadar çok gereksinimi yerine getirmek. Giysilerin bir kaza meydana gelmesi halinde çalışanların korunmasını sağlamak için işlevsel ve rahat olması gerekir.

SHELL FR Hafif ve Polyester içermeyen Doğal Alev Almaz ve bantlanmış SHELL giysiler. Ürünler EN 343'e uygun, nefes alabilen rüzgar ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Kumaşın tabanı, özel bir dokuma ile birlikte, giysilere rahatlık ve pürüzsüzlük kazandıran doğal bir elyaf olan viskozdur. Membran astarında mükemmel nefes alma özelliği, kullanıcının giysiyi tüm gün rahatça kullanmasını ve aşırı hareket gerektiğinde bile rahat ve güvenli çalışmasını sağlar. Shell giysiler, hafif, havadar ve rahat giyilmeleri için Cantex astar ile birlikte ince bir ağ ile kaplanmıştır. Kullanıcı, sıcaklık, koruma ve faaliyete göre alt giyecek kıyafetlere karar verebilmektedir. Shell giysilerinde yüksek Ark Derecelendirmesi (21.3 cal / cm², KKD) vardır ve eğer bunu 3 katmanlı bir sistemde birleştirirseniz, en yüksek koruma seviyesine erişebilirsiniz (PPE 4 ile Ark değeri 48 cal / cm²'dir) ).

STRECTCH FR Aşırı hareket kabiliyeti sunan yeni nesil giysiler. Şimdi Tranemo, Enerji and Altyapı sektöründeki işçiler için koruyucu iş kıyafetlerinin mevcut en yenilikçi ve rahat ürünlerden biri olmasını sağlamak için bir adım daha atıyor. Pazarın ilk gerçek Alev Almaz streç pantolonu, yepyeni bir seviye de konfor getiriyor - her zamankinden daha modern bir tasarıma sahip ve kadınların ölçüleri için de mevcut. Yumuşak Shell ceketi, pantolonla giymek için mükemmeldir, rüzgar geçirmez ve suya dayanıklıdır. Ek olarak, Elektrik Ark riski bulunan yerlerde çalışmak için etkileyici 28 cal / cm² Ark Patlaması koruması sunar. Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


OFİS FR Ofiste çalışan ama aynı zamanda FR/ARC tehlikesi olan ortamlarda da bulunan personeliniz için mükemmel bir çözüm.

OUTBACK HW Dayanıklı, konforlu ve dış koruma sağlayan kaynakçı kıyafetleri. Yeni OUTBACK HEAVY WELDING serimizle, eşsiz bir içsel elyaf karışımından oluşturulan yeni geliştirilen Alev Almaz malzemenin avantajlarından yararlanacaksınız. Alev Almaz özellikleri, liflerin moleküler yapısında bulunduğundan, kimyasal maddelerle işlenmiş giysilerden farklı olarak yıkama ile etkisini kaybetmez veya yıpranamaz. Sonuç, birinci sınıf koruma ile uzun ürün kullanım ömrünü birleştirerek daha akıllı, daha güvenli ve daha ekonomik, uzun vadeli bir çözüm haline getiren bir seridir.

TERA TX Enerji endüstrisi için hafif ve güçlü doğal Alev Almaz iş kıyafetleri. TeraTX, mevcut doğal Alev Almaz giyim çeşitlerimizin en iyi unsurlarını bir araya getirerek geliştirilmiştir. Cantex ürün yelpazemizden mükemmel Doğal Alev Almaz özelliklere sahip olan ve Aramid ürün yelpazemizden daha hafif ağırlıkta kumaş ve yüksek dayanıklılık avantajlarını dahil ettik. TeraTX, EN 61482-1-1 (Açık Ark) uyarınca Kategori 2 (8 cal / cm² üzerinde) gereksinimlerini karşılar. TERA TX, geniş kadın yelpazesi de dahil olmak üzere tüm havalar için kapsamlı bir koleksiyondur. Giysiler EN ISO 11612, EN 1149-5, IEC 61482 -2 ve EN ISO 20471'e göre sertifikalandırılmıştır.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


TERA TC ARC2 TERA TX Arc 2, daha yüksek seviyede koruma sağlayan hafif 2 katmanlı bir çözümdür. Yırtılmaz, işlevli, yumuşak ve dayanıklı Tera TX, modern tasarımla yüksek konfor sağlar ve yumuşak iç astar ile birleştirildiğinden elektrik ark koruması seviyesi IEC 61482-2 CL.2 için onaylanmıştır. Tera TX, Avrupa genelindeki bazı pazar lideri güç ve kamu hizmeti sektörleri ile işbirliği içinde geliştirilmiştir ve giysiler, bu kullanıcıların ihtiyaç duyduğu kalite ve işlevselliğe sahiptir. Bu ürün yelpazesi, IEC 61482-2 CL.2 (7 kA) uyarınca elektrik enerjisi dağıtım veya elektrik enerjisi üretimi içinde çalışan herhangi bir şirket veya koruma talebinde bulunan herhangi bir elektrik tesisatı çalışanları için idealdir.

CANTEX 57 Metal endüstrileri, dökümhaneler ve bakım hizmetleri için Alev Almaz giysiler. CANTEX 57, erimiş demir E3'e karşı en yüksek korumalı korumaya sahip metal endüstrileri için Doğal Alev Almaz giysiler grubumuzdur. Koleksiyon, elektrik çarpmalarına karşı iyi bir koruma sağlar ve kaynak ve kimyasal sıçramasına karşı korunma sertifikasına sahiptir. Ek olarak, Yüksek görünürlük ve yansıtıcı malzemedeki detaylarla görünürlük daha iyi hale gelir. Ürün yelpazesinde ayrıca kadın grubu giysileri de var.

CANTEX 54 Elektrik endüstrisi ve bakımı için Doğal Alev Almaz giysiler, çok sayıda cep ve örneğin elektrikle veya bakım işlerinde çalışan işçilere uyacak pratik detaylarla donatılmıştır. Statik elektriğin kaçınılması gereken bir ortamdaysanız, bu çalışma kıyafetleri sizin için mükemmeldir.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


CANTEX HI-VIS Doğal Alev Almaz her mevsim için Yüksek Görünürlüklü giysiler. CANTEX HI-VIS, tek bir katman (HRC 2) için 15 cal / cm² ATPV ile elektrik çarpmalarına karşı benzersiz bir koruma sağlayacak olan yeni Cantex 2.0 kumaş ile güncellenecektir. Yeni kumaş EN ISO 20471'e göre sertifikalandırıldığından CANTEX HI-VIS ile her zamankinden daha fazla görünür olacaksınız. Ayrıca, yeni kumaş daha yumuşak ve daha rahattır. Koleksiyon, yüksek görünürlüklü giysilere ihtiyaç duyan bakım hizmetlerinde veya elektrik arkına maruz kalabileceğiniz elektrik ve enerji endüstrilerinde veya statik elektriğin kaçınılması gereken endüstrilerde kullanılmak için tasarlanmıştır

MAGMA Alüminyum ve metalurji endüstrisi için doğal yün bazlı Alev Almaz ve Yüksek Görünürlük sağlayan Magma, erimiş demir, çelik, alüminyum ve diğer birçok metal ve alaşımın sıçramasına dayanacak şekilde geliştirilmiştir. Alüminyuma (D3) ve demire (E3) karşı en yüksek korumayla sertifikalandırılmıştır. Magma, özellikle hassas alanlarda takviyelere sahiptir ve radyan ısıya karşı yüksek korumaya sahiptir. Görünürlüğün arttırılması, endüstriyel ortamdaki kazalara karşı koruma sağlar. Hepsi daha güvenli bir iş yeri için.

İÇ GİYİM Koruyucu giysilerinizi Alev Almaz iç giyim ile tamamlayın. Ürün yelpazemiz, kıyafetinizi tamamlayabileceğiniz birçok temel katmana sahiptir.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


HIGH VISIBILITY Hi-Vis Workwear ile görünün ve güvende olun. Çalışma alanlarında net bir şekilde görünmesi gerekenler için, geniş bir yüksek görünürlük giysi yelpazesine sahibiz. Tüm yüksek görünürlüğü olan giysiler, geçerli standartlara uygun olarak onaylanmıştır, bu da işte görüneceğinden emin olabileceğiniz anlamına gelir. Görünürlüklerinin ve performanslarının sürekliliğini sağlamak için yüksek görünürlüklü giysilerinize doğru bakmanız önemlidir.

VISION HV Vision HV serisi, Yüksek Görünürlük aralığını yeni konfor ve işlevsellik seviyelerine ulaşan giysilerle tamamlar. Streç paneller, pamuk bakımından zengin kumaşla birlikte, cilde yumuşak bir his verir ve onları özellikle fiziksel olarak zorlu işlerde giyilmeleri için son derece konforlu hale getirir. Polyester elyaf karışımı sayesinde, giysiler HTPA (Yüksek Mukavemetli Poliamid) takviyeli dizlik cepleri ve yüksek yırtılma ve aşınma direnci sağlayan tırnak cepleri ile giysinin ömrünü önemli ölçüde artırır.

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


STANDARTLAR & SEMBOLLER Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


KKD Yönetmeliği (AB) 2016/425 - PPE Regulation (EU)2016/425 Tüm İşverenler İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına ilişkin bir risk değerlendirmesi yapmakla yükümlüdür. • Tehlike tanımlama - Zarar verme potansiyeli olan risk faktörlerini belirleyin. • Risk analizi ve risk değerlendirmesi - Tehlike ile ilişkili riski analiz edin ve değerlendirin. • Risk kontrolü - Tehlikeyi ortadan kaldırmak için uygun yolları belirleyin veya tehlike giderilemediğinde riski kontrol edin.

Koruyucu giysiler için CE işareti Tüm Tranemo PPE Giysileri CE işaretlidir. CE işareti, Onaylanmış Kuruluşun bu tür elbiseleri KKD Yönetmeliği (AB) 2016/425'e göre incelediğini gösterir. Tranemo giysilerinde bu sembolü etiketin üstünde bulacaksınız. CE etiketi ayrıca kıyafetin hangi standartları ve sınıfları için onaylandığını göstermektedir.

EN ISO 11612 Isıya ve aleve karşı koruyucu giysiler

EC 61482-2: 2018 Elektrik Arkının termal tehlikesine karşı koruyucu giysi ELIM 8,1 cal/cm² EBT 8,7 cal/cm² APC 1

EN 1149-5 Elektrostatik özelliklere sahip koruyucu giysi

EN ISO 11611 Kaynak ve ilgili işlemlerde kullanım için koruyucu giysiler

EN ISO 14116 Düşük Seviye Alev Almaz koruyucu giysi

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


EN 13034 Tip PB [6] Sıvı kimyasallara karşı koruyucu giysi

EN ISO 20471 Yüksek Görünürlüklü Giysiler

EN 342 Soğuğa karşı koruyucu giysi

EN 343 Yağmura karşı koruyucu giysi

EN 61482-1-1 Orta gerilim aralığını içeren (> 1000V) “Açık Ark testi” ARC RATING 9,5 cal/cm² Class 1 KKD 1 / CAT 1 - 4-8 cal / cm² KKD 2 / CAT 2 - 8-25 cal / cm² KKD 3 / CAT 3 - 25-40 cal / cm² KKD 4 / CAT 4 -> 40 cal / cm² EN 61482-1-2 Kutu testi - giysilerin APC'sini (Ark Koruma Sınıfı) kısıtlamalı ve doğrudan bir ark kullanarak test eder. APC 1 - 168kJ (4kA, 400V) APC 2 320kJ (7kA, 400V)

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


ÜRÜNLER Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – MEGA TX

5135 94 FR SHELL CEKET

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1, IEC 61482-2: CL.2, EN 1149-5, EN ISO 11611: CL.1 A1+A2, EN 13034: TYPE PB[6], EN ISO 20471: CL.2* (XS-S) CL.3 (M-4XL), EN 343: 3.3, TRANEMO SKINSAFE ARC RATING: 21,3 CAL/CM ² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş soft Shell kaban, su geçirmez bant dikişli ve nefes alan file tip astarlı ürün EN 343 3/3 sertifikalıdır. ( rüzgar ve su geçirmez, nefes alabilir ) Kaban, kolları yukarıda uzun süre çalışabilmek için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Ön fermuarı gizli ve çıt çıtlı. Ayrılabilir ve ayarlanabilir kapüşon. Fermuarlı göğüs cepleri. Anahtarlık. Fermuarlı iki iç cep bunlardan belgeler ya da ipad konulabilecek olanına entegre cep telefonu cebi, kulaklık tutucu, Fermuarlı yan cepler. Ayarlanabilir kol genişliği ve iç manşetler. Kabanın eteği kordon ile ayarlanabilir. Kabanın eteği ve kolları lisanslı HTFR Dobby kumaş ile ekstra dayanıklıdır. Yüksek konfor için reflektif şeritler dikiş yerine ısıl işlemle eklenmiştir. 9128 kodlu fiberfur iç yelek ile kullanıma uygun üretilmiştir * Kaban kombin olarak 5132 94 kodlu pantolon ile giyildiğinde EN ISO 20471 CL.3 için onaylanmıştır. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 943: Mega TX 230IR, 230 g / m², LOI:% 25,5 804: Ekstra dayanıklı kumaş, HTFR Dobby, 295 g / m² 805: FR file astar, 160 g / m² 911: Astar, Cantex Pro 145, 160 g / m², LOI:% 26,7 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 94 HV sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


NON-METAL FR – MEGA TXFR – WINDTECH FR

5145 95 NON-METAL FR SHELL CEKET

EN ISO 11612: A1 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.2, EN 1149-5, EN 13034: TYPE PB[6], EN ISO 20471: CL.2* (XS-S) CL.3 (M4XL),

ARC RATING: 28 CAL/CM² Açıklama Ürün metal içermez, su ve rüzgara karşı dirençli doğal alev almaz kumaştan üretilmiş yüksek görünür özelliklidir, konforu yüksektir, kolları yukarıda uzun süre çalışabilmek için ergonomik olarak tasarlanmıştır ve yüksek Arc rating değerine sahiptir. Yüksek konfor için reflektif şeritler dikiş yerine ısıl işlemle eklenmiştir, Ön fermuarı gizli ve çıtçıtlı, sol göğüs cebi kapaklı, sağ göğüs cebi fermuarlı ve mikrofon yeri, kulaklık tutuculu yaka, fermuarlı yan cepler, sol kol üstünde cırtlı cep, ID tutucu kordon ve gizli anahtarlık, kolların iç tarafında örgü kumaştan manşetler vardır, kabanın eteği kordon ile ayarlanabilir. * Kabanın kombine bir sertifikası vardır EN ISO 20471 CL.1 veya CL.2'ye göre sertifikalı Tranemo pantolon veya bahçıvan tulum ile birlikte giyildiğinde EN ISO 20471 CL.3 için onaylanmıştır. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 950: Windtech FR 340, 340 g / m², Su ve rüzgâr dirençli EN ISO 11611 CL2 LOI: 29,5% 804: Ekstra dayanıklı kumaş, HTFR Dobby, 295 g / m² Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 94 HV sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – CANTEX 2.0

5419 88 FR CEKET

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 E3 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, EN ISO 11611: CL.1 A1+A2, EN 13034: TYPE PB[6], TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 15 CAL/CM² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş yüksek Ark rating değeri olan kaban, konvektif ve radyant ısıya karşı iyi koruma sağlar. Gizli ön fermuar. Kapaklı ve gizli anahtarlık tutuculu göğüs cepleri, fermuarlı cep telefonu cebi. Kapaklı yan cepler. İki büyük iç cep. Kapaklı kol cepleri. Boyun koruması için yükseltilmiş yaka. Ayarlanabilir bel ve manşetler. Rahat hareket için Actionback. Kontrast dikişli. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 883: Cantex 2.0, 350 g / m², LOI:% 32,3 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-3XL Renk Seçenekleri 03 Lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – CANTEX 2.0

5451 88 FR PANTALON

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 E3 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, EN ISO 11611: CL.1 A1+A2, EN 13034: TYPE PB[6], TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 15 CAL/CM² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş yüksek Ark rating değeri olan pantolon. Konvektif ve radyant ısıya karşı yüksek koruma sağlar. Yan cepler. Kapaklı arka cepler. Kapaklı kargo cebi, ayrı cep telefonu cebi ve takım tutucular. Kapak altında gizli anahtarlık tutucusu. Cetvel cebi. Diz pedi cepleri. Kontrast dikişli. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 883: Cantex 2.0, 350 g / m², LOI:% 32,3 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri 30 "- 50" R, 32 "- 40" T, 34 "- 48" S Renk Seçenekleri 03 Lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – MAGMA

5625 87 FR PANTALON

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 D3 E3 F1, IEC 61482-2: CL.1

ARC RATING: 9,5 CAL/CM² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş pantolon, erimiş alüminyuma karşı en yüksek koruma sağlayan, rahat bir kumaştan üretilmiştir. Kumaş ayrıca diğer erimiş metallere karşı koruma özelliğine sahiptir. Ön cepler. Kapaklı kalça cebi. Kapaklı cetvel cebi. Bacaklarda ince yansıtıcı şeritler eklenmiştir. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 873: Magma C, 370 g / m², EN ISO 11611 CL.2, ISO 9185 Cryolite, LOI:% 25,9 874: Floresan, Magma HV, 375 g / m², EN ISO 11611 CL.2, ISO 9185 Cryolite, EN ISO 20471, LOI:% 33,4 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri 30 "- 50" R, 32 "- 40" T, 34 "- 48" S Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – MAGMA

5636 87 FR CEKET

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 D3 E3 F1, IEC 61482-2: CL.1

ARC RATING: 9,5 CAL/CM² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş pantolon, erimiş alüminyuma karşı en yüksek korumayı sağlayan rahat bir kumaştan üretilmiştir. Kumaş ayrıca diğer erimiş metallere karşı koruma özelliğine sahiptir. Ön fermuarı gizli ve çıt çıtlı. Ekstra koruma için yüksek yaka ve uzatılmış ense. Kapaklı göğüs cepleri, sağ kapağın altındaki gizli anahtarlık, kalem / aletler için kordon. Flaplı geniş yan cepler. Ayarlanabilir çıtçıtlı manşetler. Kol ve üst omuzlarda yansıtıcı şeritler eklenmiştir. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 873: Magma C, 370 g / m², EN ISO 11611 CL.2, ISO 9185 Cryolite, LOI:% 25,9 874: Floresan, Magma HV, 375 g / m², EN ISO 11611 CL.2, ISO 9185 Cryolite, EN ISO 20471, LOI:% 33,4 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – TERA TX

5821 81 FR PANTALON

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: APC 1, EN 1149-5, EN 13034: TYPE PB[6], EN ISO 20471: CL.1, TRANEMO SKINSAFE

ELIM: 8,1 CAL/CM ² EBT: 8,7 CAL/CM ² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş dirençli Hi-Vis pantolon, rahat ve yüksek yırtılma direnci ile hafif bir kumaştır. Yan cepler. Kapaklı arka cepler. Kapaklı kargo cebi, gizli anahtarlık tutucusu ve ilk yardım cebi. Cetvel cebi ve halkalı gizli bıçaklı düğme. Ayarlanabilir iç dizlik cepleri. Kontrast dikişli. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 811: Tera TX, 260 g / m², EN ISO 11612 E1, EN ISO 11611 CL.1, LOI:% 29,8 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri 30 "- 50" R, 32 "- 40" T, 34 "- 48" S Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert 92 sarı / gri

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – TERA TX

5828 81 FR KADIN PANTALONU

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: APC 1, EN 1149-5, EN 13034: TYPE PB[6], EN ISO 20471: CL.1, TRANEMO SKINSAFE

ELIM: 8,1 CAL/CM ² EBT: 8,7 CAL/CM ² Açıklama Doğal alev almaz, rahat bir his ve yüksek yırtılma direncine sahip hafif bir kumaştan üretilmiş Hi-Vis endüstri pantolonu. Yan cepler. Cep kapaklı arka cepler. Kapaklı kargo cebi, gizli anahtarlık tutucusu ve ilk yardım cebi. Cetvel cebi ve halkalı gizli bıçaklı düğme. Ayarlanabilir iç dizlik cepleri. Kontrast dikişli. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 811: Tera TX, 260 g / m², EN ISO 11612 E1, EN ISO 11611 CL.1, LOI:% 29,8 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri Bayanlar 10-22 Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert 92 sarı / gri

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – TERA TX

5830 81 FR CEKET

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: APC 1, EN 1149-5, EN 13034: TYPE PB[6], EN ISO 20471: CL.3, TRANEMO SKINSAFE

ELIM: 8,1 CAL/CM ² EBT: 8,7 CAL/CM ² , 94 Açıklama Doğal alev almaz, rahat bir his ve yüksek yırtılma direncine sahip hafif bir kumaştan üretilmiş dikey göğüs ceplerine sahip Hi-Vis endüstri ceketi. Ön fermuarı gizli ve çıt çıtlı. Fermuarlı dikey göğüs cepleri. Yan cepler. Kapaklı ve gizli anahtarlık tutuculu kol cebi. İç tarafta cep telefonu cebi. İç cepler ve belge cepleri. Ayarlanabilir bel ve manşet. Kontrast dikişli. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 811: Tera TX, 260 g / m², EN ISO 11612 E1, EN ISO 11611 CL.1, LOI:% 29,8 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert 92 sarı / gri

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – TERA TX

5834 81 CEKET

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 E1 F1, IEC 61482-2: APC 1, EN 1149-5, EN ISO 11611: CL.1 A1+A2, EN 13034: TYPE PB[6], EN ISO 20471: CL.2*, TRANEMO SKINSAFE

ELIM: 8,1 CAL/CM ² EBT: 8,7 CAL/CM ² Açıklama Ürün Metal içermez ve Doğal alev almaz, rahat bir his ve yüksek yırtılma direncine sahip hafif bir kumaştan üretilmiş Hi-Vis endüstri ceketi. Ön fermuarı gizli ve çıt çıtlı. Boyun koruması için yükseltilmiş yaka. Çift mikrofon tutucusu. Kapaklı cepler. Kapaklı sol göğüs cebi. Fermuarlı dikey göğüs cebi. Kapaklı kol cebi, gizli anahtarlık tutucusu. ID cebi ve kalem için kordonlar. Kapaklı yan cepler. Ayarlanabilir bel ve manşetler. * Ceketin kombine bir sertifikası vardır ve Tranemo pantolon veya EN ISO 20471 CL.1 veya CL.2'ye göre sertifikalı önlük pantolon ile birlikte giyildiğinde EN ISO 20471 CL.3 için onaylanmıştır. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 811: Tera TX, 260 g / m², LOI:% 29,8 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 94 sarı/lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – TERA TX

5839 81 FR BAYAN CEKETİ

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: APC 1, EN 1149-5, EN 13034: TYPE PB[6], EN ISO 20471: *CL.2 (S-M) CL.3 (L-XXL), TRANEMO SKINSAFE

ELIM: 8,1 CAL/CM ² EBT: 8,7 CAL/CM ² , 94 Açıklama Doğal alev almaz, rahat bir his ve yüksek yırtılma direncine sahip hafif bir kumaştan üretilmiş dik göğüs ceplerine sahip Hi-Vis endüstri ceketi. Ön fermuarı gizli ve çıt çıtlı. Fermuarlı dikey göğüs cepleri. Yan cepler. Kapaklı ve gizli anahtarlık tutuculu kol cebi. İç tarafta cep telefonu cebi. İç cepler ve belge cepleri. Ayarlanabilir bel ve manşet. Kontrast dikişli. * Ceketin kombine bir sertifikası vardır ve Tranemo pantolon veya EN ISO 20471 CL.1 veya CL.2'ye göre sertifikalı önlük pantolon ile birlikte giyildiğinde EN ISO 20471 CL.3 için onaylanmıştır. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 811: Tera TX, 260 g / m², EN ISO 11612 E1, EN ISO 11611 CL.1, LOI:% 29,8 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri Bayanlar S-XXL Renk Seçenekleri 92 sarı / gri

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – CANTEX PRO

5931 91 FR CEKET "ZİYARETÇİ"

EN ISO 11612: A1 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5

ARC RATING: 5,2 CAL/CM² Açıklama Üzerinde metal bulunmayan, doğal alev almaz kumaştan üretilmiş, “ ZİYARETÇİ” yazısı göğüs ve sırtta işlemeli ceket. Çıtçıtlı gizli önden kapatma. İki göğüs cebi ve ön cep ayrıca İç cep mevcuttur. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 911: Cantex Pro 145, 160 g / m², Floresan EN ISO 20471, LOI:% 26,7 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-3XL Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


NON-METAL FR – TERA TX

6020 81 NON-METAL FR PANTOLON

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 E1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, *EN ISO 11611: CL.1 A1+A2, EN 13034: TYPE PB[6], TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 9,5 CAL/CM² Açıklama Hafif bir kumaştan, rahat bir his ve yüksek yırtılma direncine sahip doğal alev almaz kumaştan üretilmiş dirençli pantolon. Ürün Metal içermez. Ön cepler. Kapaklı kalça cepleri. Kapaklı kargo cebi, cep telefonu cebi, gizli anahtarlık tutucusu ve alet askısı. Cetvel cebi. Ayarlanabilir iç dizlik cepli. * Giysinin esas olarak kaynak işlemlerine yönelik olması durumunda, lütfen firmamızdan kullanım önerileri isteyin. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 811: Tera TX, 260 g / m², LOI:% 29,8 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri 30 "- 50" R, 32 "- 40" T, 34 "- 48" S Renk Seçenekleri 03 lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – TERA NON-METAL TX FR – TERA TX

6030 81 NON-METAL FR CEKET

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 E1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, *EN ISO 11611: CL.1 A1+A2, EN 13034: TYPE PB[6], TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 9,5 CAL/CM² Açıklama Hafif ve rahat bir his veren yüksek yırtılma direnci ile görünürlüğü arttırılmış metal içermeyen ve doğal alev almaz kumaştan üretilmiş ceket. Ön fermuarı gizli ve çıt çıtlı. Ensesi yükseltilmiştir. Kapaklı göğüs cepleri. Kapaklı kol cebi, gizli anahtarlık tutucusu ve ID için kordon. Kapaklı yan cepler. Kapaklı iki iç cep. Cep telefonu cebi. Ceketin eteği kordonlu. Ve ayarlanabilir manşetli. Omuz ve kollarda yansıtıcı şeritler vardır. * Giysinin esas olarak kaynak işlemlerine yönelik olması durumunda, lütfen firmamızdan kullanım önerileri isteyin. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 811: Tera TX, 260 g / m², Floresan EN ISO 20471, LOI:% 29,8 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR –NON-METAL TERA TX FR – WINDTECH FR

6032 95 NON-METAL FR SOFTSHELL

EN ISO 11612: A1 B1 C1 F1, IEC 61482-2: APC 2, EN 1149-5, EN 13034: TYPE PB[6]

ELIM: 23,0 CAL/CM ² EBT: 28,0 CAL/CM ² Açıklama Ürün metal içermez. Rüzgâr ve suya dayanıklı doğal alev almaz kumaştan üretilmiş shoftshell ceket. Daha fazla görünürlük ve çok yüksek konfor sunar. Ceketin yüksek Ark Rating’i vardır. Kolları yukarıda uzun süre çalışabilmek için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Daha fazla konfor için ısı yalıtımlı yansıtıcı şeritler eklenmiştir. Gizli çıtçıtlı fermuar ve baskı çıtçıtlı çift fırtınalı kanat. Kapaklı sol göğüs cebi. Mikrofon için fermuarlı ve delikli sağ göğüs cebi. Yaka da kulaklık tutucu. Fermuarlı yan cepler. Kapaklı sol kol cebi, gizli anahtarlık tutucusu ve ID için kordon. Kolların iç tarafında örgü kumaştan manşetler mevcuttur. Ceketin eteği büzgülüdür. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 950: Windtech FR 340, 340 g / m², rüzgâr ve suya dayanıklı, EN ISO 11611 CL.1, Floresan EN ISO 20471, LOI:% 29,5 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR – TERA NON-METAL TX FR – TERA TX

6035 81 NON-METAL FR CEKET

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 E1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, *EN ISO 11611: CL.1 A1+A2, EN 13034: TYPE PB[6], TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 9,5 CAL/CM² Açıklama Ürün Metal içermez. Doğal alev almaz, rahat bir dokunuş ve yüksek yırtılma direncine sahip hafif bir kumaştan üretilmiş ceket. Ön fermuarı gizli ve çıt çıtlı. Ense kısmı yükseltilmiştir. Kapaklı göğüs cepleri. Kapaklı kol cebi, gizli anahtarlık tutucusu ve ID için kordon. Kapaklı yan cepler. Kapaklı iki iç cep. Cep telefonu cebi Kabanın eteği kordon ile ayarlanabilir. * Giysinin esas olarak kaynak işlemlerine yönelik olması durumunda, lütfen Tranemo'dan kullanım önerileri isteyin. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 811: Tera TX, 260 g / m², LOI:% 29,8 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 03 lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR-MERINOS BX

6302 90 FR ALT İÇLİK

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 10,9 CAL/CM ² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş yumuşak triko uzun alt içlik. Merino yün ve FR-viskoz. Esnek bel. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 902: Merino BX, 250 g / m², LOI:% 28,5 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 82 siyah / gri

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR-MERINOS BX

6309 90 FR BALIKÇI YAKA ÜST İÇLİK

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 10,9 CAL/CM ² Açıklama Ürün Metal içermez. Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş yumuşak triko balıkçı yaka içlik. Merino yün ve FR viskoz. Balıkçı yaka ve uzun kollu, gizli fermuarlı. Ense kısmı yükseltilmiş. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 902: Merino BX, 250 g / m², LOI:% 28,5 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 82 siyah / gri

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR-MERINOS BX

6310 90 FR BOXER ŞORT

EN ISO 14116: INDEX 3, EN 1149-5

Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş yumuşak boxer şort. Merinos yünü ve FR-viskon. Esnek bel. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 901: Merinos RX, 200 g / m², LOI:% 27,7, EN ISO 11612 A1 + A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2 CL.1, Yay Değerlendirme 5,5 cal / cm² Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 07 siyah

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR-MERINOS BX

6312 90 FR ALT İÇLİK

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 5,5 CAL/CM² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş yumuşak triko uzun alt içlik. Merino yün ve FR-viskoz. Esnek bel. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 901: Merinos RX, 200 g / m², LOI:% 27,7 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 07 siyah

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR-MERINOS BX

6315 90 FR UZUN KOLLU İÇLİK

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 5,5 CAL/CM² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş uzun kollu içlik. Merino yün / FR viskoz triko. Sıfır Yaka. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 901: Merinos RX, 200 g / m², LOI:% 27,7 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 07 siyah

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR-MERINOS BX

6319 90 FR BALIKÇI YAKA ÜST İÇLİK

EN ISO 11612: A1+A2 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 5,5 CAL/CM² Açıklama Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş balıkçı yaka iç çamaşırı. Merino yün / FR viskoz triko. Yaka da gizli fermuar. Yükseltilmiş ense. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 901: Merinos RX, 200 g / m², LOI:% 27,7 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 07 siyah

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


STRETCH

6352 85 STRETCH KOT PANTOLON

EN ISO 11612: A1 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5

ARC RATING: 12,8 CAL/CM ² Açıklama Ürün Metal içermez. Doğal alev almaz kumaştan üretilmiş dar kesim ve klasik 5 cep tasarımlı jean pantolon. Yan cepler. Bozuk para cebi. Kalça cepleri. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 850: Denim Streç 1.0, 345 g / m², EN ISO 11612 E2, EN ISO 11611 CL.1, LOI:% 29,4 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri 30 "- 50" R, 32 "- 40" T, 30 "- 48" S Renk Seçenekleri 34 Mavi kot

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


MEGA TX

6357 94 GÖMLEK

EN ISO 11612: A1 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5

ARC RATING: 8,8 CAL/CM² Açıklama Yakanın iç kısmı, ön plaketi ve kelepçeleri ile yakanın iç kısmındaki lacivert detayları, metal içermeyen, doğal alev almaz kumaştan üretilmiş dirençli ofis gömleği. Sol tarafta göğüs cebi. Ayarlanabilir manşetli uzun kollar. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 942: Mega TX 235, 235 g / m², EN ISO 11611 CL.1, LOI:% 26,7 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 15 açık mavi

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR - CANTEK JERSEY

6372 89 FR UZUN KOLLU T-SHIRT

EN ISO 11612: A1 B1 C1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 5,1 CAL/CM² Açıklama Uzun kollu ve görünürlüğü arttırılmış, doğal alev almaz kumaştan üretilmiş Tişört. % 20 geri dönüştürülmüş pamuk kullanılmıştır. Yuvarlak boyun. Fitilli kollar. Daha fazla konfor için ısı yalıtımlı yansıtıcı şeritler. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 895: Cantex Jersey AT, 190 g / m², Floresan EN ISO 20471, LOI:% 26,0 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR- CANTEK JERSEY

6375 89 FR SWEATSHIRT

EN ISO 11612: A1 B1 C2 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 17,8 CAL/CM ² Açıklama Metal içermeyen, doğal alev almaz kumaştan üretilmiş sıfır yakalı görünürlüğü arttırılmış sweatshirt. % 20 geri dönüştürülmüş pamuk kullanılmıştır. Fitilli boyun, manşetler ve kemer. Daha fazla konfor için ısı yalıtımlı yansıtıcı şeritler eklenmiştir. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 899: Cantex Terry, 290 g / m², LOI:% 26,5 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XXS-4XL Renk Seçenekleri 94 sarı / lacivert

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


FR—CANTEK PRO

8120 91 FR GÖMLEK

EN ISO 11612: A1 B1 C1 F1, IEC 61482-2: CL.1, EN 1149-5, TRANEMO SKINSAFE

ARC RATING: 5,2 CAL/CM² Açıklama Metal içermeyen, doğal alev almaz kumaştan üretilmiş ofis gömleği. Düğmeli gizli ön göğüs cepleri. Üründe kullanılan ana kumaş ve diğer kumaşların kodları ve özellikleri: 911: Cantex Pro 145, 160 g / m², LOI:% 26,7 Yıkama talimatı

Beden Seçenekleri XS-4XL Renk Seçenekleri 02 kırmızı

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi


Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

İstanbul

Ankara

And Plaza No: 8/10 D İç Kapı No: 5

Birlik Mahallesi 428. Cadde No:4 Çankaya / Ankara / Türkiye

Ataşehir / İstanbul – TÜRKİYE

0 (312) 482 13 11

0 (216) 939 67 35

info@radyum.com.tr www.radyum.com.tr

Radyum Tekstil Medikal Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi