Page 1


Zmienia się świat, styl i jakość życia. Zmienia się architektura wnętrza i wymagania konsumentów. Zmienia się również znaczenie i rola łazienki w życiu naszych Klientów. Dlatego ROCA chce inspirować do tworzenia pięknych przestrzeni, opierając się na znajomości trendów we współczesnym designie i na współpracy z najlepszymi projektantami. Założenia te wyraża hasło: ROCA inspiruje. Zgodnie z nim chcemy tworzyć produkty, które umiejętnie łączą doskonałość formy z funkcjonalnością. Chcemy, aby łazienka, inspirowana produktami ROCA, stała się miejscem pięknym, estetycznym, wysmakowanym i stylowym. Twórcy związani z Koncernem ROCA, pracując nad przemyślanymi i oryginalnymi projektami, czerpią natchnienie z wyrafinowanych i zarazem prostych form stworzonych przez naturę, sięgają do przeszłości, by odnaleźć klasyczne, ponadczasowe piękno, i szukają inspiracji w osiągnięciach innych kultur. Aby pomóc naszym Klientom w zdecydowaniu, jaki charakter ma mieć ich łazienka, i aby ułatwić dobór ceramiki, wprowadziliśmy w naszej ofercie podział na style: Trendy (nowoczesny, o wyrazistym charakterze), Ponadczasowy (neutralny, stonowany i uniwersalny), Romantyczny (tradycyjny, delikatny i ozdobny). Dzięki temu podziałowi każdy będzie mógł stworzyć łazienkę we własnym, niepowtarzalnym klimacie. Każdemu ze stylów przyporządkowaliśmy przedmiot oddający jego charakter. Symbolem Stylu Trendy, o nowoczesnych, prostych liniach, są pędy bambusa. Styl Ponadczasowy przypomina piękny kamień – oryginalny i zarazem trwały, niezależny od upływu czasu. Miękkie kształty, którymi odznacza się Styl Romantyczny, przywodzą na myśl delikatność kwiatu.


Czy wszechobecna technologia i zawrotne tempo zmieniającej się wokół nas rzeczywistości to istota nowoczesności? Czym tak naprawdę jest rozwój i nowoczesność? I czy w ogóle istnieje coś, co można nazwać stylem nowoczesnym? Odpowiedzią na te pytania jest gama produktów przeznaczona dla tych, którzy cenią swobodę kompozycji oraz funkcjonalność zamkniętą w minimalistycznej formie. Nasi projektanci uchwycili w niej zmieniające się tempo naszego świata i zamknęli je w oszczędnej formie, inspirowanej naturą i kulturą Wschodu. To kolekcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym walory użytkowe i estetyczne naszych produktów. To czysty minimalizm w doskonałej formie, gdzie majestatyczny chłód metalu wtapia się w przestrzeń, dając nieograniczoną swobodę. Frontalis, Element i Hall o oryginalnej formie, Veranda i Happening o zaokrąglonych kształtach, Dama Senso i Dama Senso Compacto – te serie ceramiki odznaczają się pięknymi, geometrycznymi kształtami, szlachetnym minimalizmem i nowoczesnością. Minimalistyczne w formie, a zarazem komfortowe, wyposażenie ROCA w Stylu Trendy zapewni każdej łazience nowoczesny wygląd. Ceramice i meblom towarzyszą funkcjonalne baterie o oryginalnych kształtach (z serii Loft Elite, Loft, Touch-T, Touch, Kendo, Atai, Frontalis, Thesis, Moai-T, Moai, Esmai, Targa). Dzięki wyposażeniu ROCA w Stylu Trendy, inspirowanym najnowszymi trendami, połączenie pozornie prostych form i geometrycznych kształtów pozwoli stworzyć miejsce, w którym surowe piękno łączy się z komfortem, co daje oryginalny, intrygujący efekt. Przestrzeń, minimalizm, nowatorstwo – to łazienka ROCA w Stylu Trendy.


Kamień, ten nieprzemijający, niemy świadek historii świata, może stać się źródłem inspiracji. Czy patrząc na niego, widzimy piękno i stałość formy, czy może tylko surowość kształtu? Projektanci ROCA dostrzegli w nim coś więcej – ponadczasowość. Zrozumieli, że są na świecie rzeczy, które pomimo upływu lat trwają w swym pięknie i funkcjonalności. I stworzyli kolekcję ceramiki i baterii ROCA w Stylu Ponadczasowym. Połączyli w niej surowość i oczywistą prostotę formy z funkcjonalnością. Stworzyli serię inspirowaną tym, co w naturze najlepsze, najprostsze, najbardziej uniwersalne. Stworzyli ceramikę nieprzemijającą jak kamień, który przez wieki trwa w swej formie. W części poświęconej Stylowi Ponadczasowemu przedstawiamy serie ceramiki Meridian, Giralda i Victoria o wyrazistej i wyrafinowanej, choć prostej formie oraz różnego rodzaju umywalki i wanny stalowe. Baterie o intrygujących, a zarazem uniwersalnych kształtach: Monodin, Monodin Top, Vectra, Victoria, Victoria Plus i baterie czasowe Sprint, stanowią doskonałe uzupełnienie ceramiki i mebli. Uniwersalność Stylu Ponadczasowego sprawia, że wyposażenie należące do tego stylu można komponować z dodatkami o różnej formie i kolorystyce. Zaokrąglone lub proste linie (zależnie od serii) pasują do każdego wnętrza; dzięki nim łazienka pozostanie piękna, elegancka i modna, a przy tym będzie funkcjonalna. Taka jest łazienka ROCA w Stylu Ponadczasowym.


Zapach kwiatów, światło księżyca, muzyka pełna uczuć, poezja, subtelność i delikatność – czy istnieją słowa, które są w stanie opisać i określić romantyczny charakter człowieka lub przedmiotu? Czy historia nie stanowi dziś niewyczerpalnego źródła inspiracji dla projektantów przestrzeni i formy, łączących w swych pracach delikatność kształtu z wysmakowaniem formy? Takie właśnie są produkty ROCA w Stylu Romantycznym, w których perfekcyjne dopracowanie detalu harmonizuje z emocjami zawartymi w subtelnym kształcie. W części poświęconej Stylowi Romantycznemu, zawierającej reminiscencje różnych epok, prezentujemy m.in. serie ceramiki America i Veronica, których eleganckie, klasyczne linie przywodzą na myśl dzieła antyczne, oraz serię Georgia o zaokrąglonych kształtach. Delikatne formy serii Dama przypominają empirową i secesyjną sztukę użytkową o miękkich, łagodnych liniach, a umywalki różnego rodzaju (także nad- i podblatowe), połączone z odpowiednimi bateriami (serie: Modena, Amura, Silver Crown, Silver Shadow, Verona, M2, Logica, Monojet-N) cechuje dbałość o detal i wyrafinowaną formę. Łazienka wyposażona w ceramikę, baterie i dodatki ROCA w Stylu Romantycznym to idealne miejsce na odpoczynek; wyjątkowo pasują do niej dodatki wnoszące domową atmosferę, jak świece i kwiaty. To przestrzeń posiadająca swój niepowtarzalny charakter, ciepła, bezpieczna, dająca poczucie swobody. Łazienka, w której historia umiejętnie łączy się z teraźniejszością, niebanalny kształt z funkcjonalnością, a subtelność formy – z tradycyjnym wykonaniem. Łazienka ROCA w Stylu Romantycznym.


R amón B enedito

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych projektantów sztuki użytkowej naszych czasów, wielokrotnie wyróżniany prestiżowymi nagrodami. Tworzył dla tak różnych środowisk, jak świat nauki, branża elektroniczna i sektor wyposażenia wnętrz. Od 1973 roku ze swoimi współpracownikami zaprojektował wiele różnorodnych urządzeń (niejednokrotnie łączących zaawansowane technologie różnego rodzaju), meble i lampy, udowadniając, że ekspres do kawy, projektor czy ławka również mogą być dziełami sztuki. Niezależnie od przeznaczenia dzieła Ramona Benedito zawsze miały wspólny mianownik. Niezmiennie od lat jest nim postrzeganie formy przez pryzmat jej funkcjonalności. Nigdy jednak Benedito nie pozwolił sobie na to, by użytkowy charakter projektów zwolnił go z obowiązku nadania im prostych i ponadczasowo eleganckich form. To powoduje, że jego dzieła zaliczają się do najbardziej wysmakowanych. Dla firmy ROCA zaprojektował serie ceramiki Hall i Happening oraz baterie Moai, M2, Logica, Targa i Victoria Plus. Wyróżniają je geometryczny porządek i szykowny minimalizm kształtów, jak również niewielkie rozmiary, dzięki którym są one funkcjonalne także w niedużych wnętrzach.

S chmidt & L ackner

Wielokrotnie nagradzana grupa projektowa Rolanda Schmidta i Klausa Lacknera, której myślą przewodnią w działaniu jest każdorazowe wydobycie „esencji“ z projektowanego przedmiotu; projektantom z tej grupy zależy także na wyrażeniu emocji poprzez kształt, linię. Zajmują się różnymi projektami. Wśród ich prac znalazło się wyposażenie laboratoriów i salonów fryzjerskich, notebooki czy oryginalne materiały piśmiennicze. Na potrzeby firmy ROCA stworzyli dotąd zaskakującą odwagą linię Veranda, o nieco zaokrąglonych kształtach ceramiki, w której nie cofnęli się przed zestawianiem jej z drewnem, co dało imponujący efekt. Inne zaprojektowane przez nich serie ceramiki to Sidney, Georgia, Meridian, Dama Senso Compacto, Dama Senso, Dama, Giralda i Victoria. Schmidt i Lackner są również twórcami serii baterii sanitarnych Silver, która stanowiła przełom w dotychczasowym wzornictwie i zaprezentowała zupełnie nową jakość, a także baterii Touch, Amura, Monojet-N i Monodin Top.

B elén M oneo F educhi i J osé R afael M oneo V allés

BCF S tudio

Rafael Moneo to wykładowca i architekt, prawdziwy człowiek renesansu. Długo by wymieniać liczne wyróżnienia przyznane mu przez branżę architektoniczną na przestrzeni lat. Dość powiedzieć, że jest on laureatem Nagrody Pritzkera – architektonicznego odpowiednika Nobla – za całokształt swej imponującej twórczości.

Marcello Cutino i Susanna Brugnolli to para projektantów, tworząca styl uznany za „niepowtarzalnie włoski“. Nie ulegają oni przejściowym trendom w projektowaniu, nadając swoim projektom charakter ponadczasowo elegancki, ale również praktyczny i wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Projekty, które realizuje z Belén Moneo, odznaczają się „falującą” różnorodnością. Inspiruje go architektura zarówno nowoczesna, jak i starożytna, a zestawiając odległe w czasie inspiracje, każdorazowo tworzy dzieła niepowtarzalne, co powoduje, że trudno rozpoznać w nich tego samego twórcę.

Dla ROCA Cutino stworzył m.in. serię ceramiki America o szlachetnych, klasycznych kształtach.

H erzog & de M euron

Herzog & de Meuron to wielokrotnie nagradzane (m.in. Nagrodą Pritzkera w 2001 roku) biuro projektowe, założone przez Jaquesa Herzoga i Pierre’a de Meuron w 1978 roku w Bazylei. Obecnie jego oddziały znajdują się w Londynie, Monachium, San Francisco, Barcelonie i Pekinie. Związani z biurem architekci pracują na całym świecie przy tak różnorodnych projektach, jak Forum 2004 w Barcelonie, lokomotywownia Auf dem Wolf w Bazylei, winnica Dominus w Napa Valley, ośrodki sportowe i stadiony (m.in. stadion olimpijski w Pekinie), domy towarowe, muzea i teatry oraz domy wielorodzinne i prywatne. Herzog i de Meuron łączą tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technologiami; są znani z niekonwencjonalnych zastosowań materiałów budowlanych.

Rafael Moneo zaprojektował m.in. katedrę Matki Boskiej Anielskiej w Los Angeles. Odpowiadał również za renowację pałacu Villahermosa oraz rozbudowę muzeum Prado i dworca Atocha w Madrycie. Dla firmy ROCA Moneo zaprojektował serię ceramiki sanitarnej Frontalis, z której uczynił subtelne dzieło sztuki. Oszczędność formy i lekko zaokrąglone kształty są charakterystyczne dla całej tej linii.

D avid C hipperfield

Architekt często wyróżniany na całym świecie. Projektuje zarówno obiekty użyteczności publicznej, w szczególności muzea i obiekty sakralne, jak i przedmioty użytkowe. Wśród jego dzieł są muzea, budynki mieszkalne, hotele i biura. Celuje w formach prostych, futurystycznych i przejrzystych. To również twórca łączący wysmakowaną, niezwykle elegancką formę z prostotą ułatwiającą użytkownikom funkcjonowanie w niej. On sam twierdzi, że najbardziej fascynujące w projektowaniu jest nie tyle tworzenie konstrukcji, ile umiejętne wykorzystanie przestrzeni, w której ma się ona znaleźć. Dla firmy ROCA zaprojektował futurystyczną serię Element, niezwykle oszczędną w formie, o wyróżniających się geometrycznych kształtach.

B ullo D esign

M agma D esign

Antonio Bullo to ceramiczny wirtuoz, niejednokrotnie nagradzany za swoje projekty przez różne kapituły konkursowe w Europie. Od wielu lat wykorzystuje swą olbrzymią wiedzę na temat ceramiki we współpracy z największymi firmami przemysłowymi. W projektowaniu kładzie nacisk na pozostawanie w zgodzie z filozofią firmy, dla której projektuje, nie zapominając przy tym również o oczekiwaniach konsumentów.

Magma Design to hiszpańska firma zatrudniająca utalentowanych designerów i inżynierów, których projekty były wielokrotnie nagradzane. Różnorodne zainteresowania zawodowe pracowników firmy pozwalają tworzyć kreatywne rozwiązania dla wielu branż. Magma Design projektuje meble, urządzenia AGD, opakowania. W portfolio firmy znajdują się także systemy identyfikacji wizualnej dla różnych marek oraz prace przy wystawach Expo.

Dla firmy ROCA zaprojektował on dotychczas serie Meridian, Viva Madalena oraz Kalahari – powstałą na bazie prostokąta, z płytkim, kolistym wgłębieniem, charakteryzującą się subtelnym wzornictwem. Stworzył również serie baterii: Kendo, Thesis, Atai, Modena i Esmai.

Dla Koncernu ROCA projektanci z Magma Design stworzyli serie baterii Victoria i Vectra.


SPIS treści Styl Trendy

Styl Romantyczny

CERAMIKA

BATERIE

CERAMIKA

BATERIE

Umywalki . . . . . . . . . . . 15

Element . . . . . . . . . . . . 57

Umywalki . . . . . . . . . . 187

Verona . . . . . . . . . . . . 211

Cala, Fuego, Stratum, Art,

Loft Elite. . . . . . . . . . . . 61

Java, Fidji, Cosmos,

Silver Shadow. . . . . . . 215

Orbita, Terra, Post, Com,

Loft . . . . . . . . . . . . . . . 65

Olimpo, Clio, Espacio,

Silver Crown. . . . . . . . 219

Urbi 1, Urbi 2, Urbi 3,

Touch . . . . . . . . . . . . . . 71

Fontana, Alice

Modena . . . . . . . . . . . 223

Urbi 4, Urbi 5, Urbi 6,

Kendo . . . . . . . . . . . . . 77

America . . . . . . . . . . . 191

Amura . . . . . . . . . . . . 227

Urbi 7, Urbi 8, Foro,

Atai . . . . . . . . . . . . . . . 81

Veronica . . . . . . . . . . . 195

M2. . . . . . . . . . . . . . . 235

Diverta, Mohave, Forum,

Frontalis . . . . . . . . . . . . 85

Sidney. . . . . . . . . . . . . 199

Logica. . . . . . . . . . . . . 241

Long Island, Kalahari,

Thesis. . . . . . . . . . . . . . 89

Georgia . . . . . . . . . . . 203

Monojet-N . . . . . . . . . 247

Coral, Bol, zlew do prania

Moai . . . . . . . . . . . . . . 95

Dama . . . . . . . . . . . . . 207

Office

Singles-Pro . . . . . . . . . 100

Frontalis . . . . . . . . . . . . 27

Esmai . . . . . . . . . . . . . 103

Element . . . . . . . . . . . . 31

Targa . . . . . . . . . . . . . 107

Veranda . . . . . . . . . . . . 35

Rozwiązania

Happening . . . . . . . . . . 39 Hall . . . . . . . . . . . . . . . 43 Dama Senso Compacto

Produkty uniwersalne

natryskowe . . . . . . . . 111 Wellness Toilet . . . . . . 117

i Square . . . . . . . . . . . 49 Dama Senso . . . . . . . . . 53

OFERTA UZUPEŁNIAJĄCA

Stelaże podtynkowe . . . . . . . 251

Styl Ponadczasowy CERAMIKA

BATERIE

Umywalki . . . . . . . . . . 123

Monodin. . . . . . . . . . 151

Aloa, Rodeo, Grand

Monodin Top . . . . . . . 155

Berna, Neo Selene,

Vectra. . . . . . . . . . . . . 161

Berna, Estudio S

Victoria Plus . . . . . . . . 165

Meridian. . . . . . . . . . . 127

Victoria. . . . . . . . . . . . 169

Giralda . . . . . . . . . . . . 133

Sprint . . . . . . . . . . . . . 173

Victoria. . . . . . . . . . . . 139

Wanny stalowe . . . . . . 177

Dostępna łazienka. . . . 145

Pisuary . . . . . . . . . . . . 181

Dodatkowe informacje . . . . . . . . 254 Alfabetyczny spis produktów . . . . . . . . 260 Tabela kolorystyczna i objaśnienia. . . . . . . . 261


Styl Trendy CERAMIKA

BATERIE

Umywalki . . . . . . . . . . . 15

Element . . . . . . . . . . . . 57

Cala, Fuego, Stratum, Art,

Loft Elite. . . . . . . . . . . . 61

Orbita, Terra, Post, Com,

Loft . . . . . . . . . . . . . . . 65

Urbi 1, Urbi 2, Urbi 3,

Touch . . . . . . . . . . . . . . 71

Urbi 4, Urbi 5, Urbi 6,

Kendo . . . . . . . . . . . . . 77

Urbi 7, Urbi 8, Foro,

Atai . . . . . . . . . . . . . . . 81

Diverta, Mohave, Forum,

Frontalis . . . . . . . . . . . . 85

Long Island, Kalahari,

Thesis. . . . . . . . . . . . . . 89

Coral, Bol, zlew do prania

Moai . . . . . . . . . . . . . . 95

Office

Singles-Pro . . . . . . . . . 100

Frontalis . . . . . . . . . . . . 27

Esmai . . . . . . . . . . . . . 103

Element . . . . . . . . . . . . 31

Targa . . . . . . . . . . . . . 107

Veranda . . . . . . . . . . . . 35

RozwiÄ…zania

Happening . . . . . . . . . . 39 Hall . . . . . . . . . . . . . . . 43 Dama Senso Compacto i Square . . . . . . . . . . . 49 Dama Senso . . . . . . . . . 53

natryskowe . . . . . . . . 111 Wellness Toilet . . . . . . 117


umywalki


umywalki 16

17

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Umywalka nablatowa Fuego

Umywalka z blatem ceramicznym Cala

A

B

C

D

Umywalka

A327424..0

750

450

530

300

Umywalka

A327425..0

650

420

450

265

490 × 390 mm

A32722E000

Umywalka nablatowa Art

ø440 mm

600 × 380 mm

A327220000

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Umywalka podwójna z blatem ceramicznym Stratum

Umywalka z blatem ceramicznym Stratum

1300 × 500 mm

1100 × 500 mm

A327630..0

Umywalka nablatowa Art

A327221000

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Umywalka nablatowa Orbita

Umywalka nablatowa Orbita

ø420 mm

630 × 420 mm

A327222000

A327223000

A327631..0

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Umywalka nablatowa Terra Umywalka z blatem ceramicznym Stratum 900 × 500 mm

A327632..0

ø390 mm

A32722D000


umywalki 18

19

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Umywalka Post

Umywalka nablatowa Com

600 × 450 mm

600 × 450 mm

A32722R000

A327224000

Umywalka nablatowa Urbi 1

Umywalka nablatowa Urbi 2

ø450 mm

660 × 380 mm

NOWOŚĆ!

Umywalka nablatowa Urbi 4

Umywalka nablatowa Urbi 5

600 × 450 mm

650 × 400 mm

A32722C000

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

A327225000

NOWOŚĆ!

A327229000

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Umywalka nablatowa Urbi 6

Umywalka nablatowa Urbi 7

640 × 430 mm

600 × 400 mm

A32722B000

A327227000

A327226000

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Umywalka nablatowa Urbi 3 580 × 400 mm

A327228000

Umywalka nablatowa Urbi 8 550 × 400 mm

A32722A000


umywalki 20

21

NOWOŚĆ!

Umywalka blatowa Foro

A

B

C

ø400 mm

A327872..0

400

135

180

ø360 mm

A327880..0

360

120

165

400

135

180

ø400 mm wykończenie A327872570 ARGENTA

Umywalka podblatowa Foro

Umywalka podblatowa Diverta

Umywalka blatowa Diverta

ø410 mm

500 × 380 mm

550 × 425 mm

A327884..0

A327114000

Umywalka Diverta

Umywalka blatowa Diverta

Umywalka Diverta

750 × 440 mm

500 × 380 mm

470 × 440 mm

A327110..0

A327114..0

A327111..0

A327116..0

Umywalka ze zintegrowaną ścianką Diverta 750 × 450 mm

A327112..0


umywalki 22

23

Umywalka Kalahari

Umywalka Mohave 1100 × 430 mm

A327879..0

1100 × 430 mm

A327879..H

Wieszak na ręcznik do umywalki Mohave 1100 mm

A840524001

Syfon ozdobny TOTEM

A506403110

Umywalka Mohave 750 × 430 mm

A327889..0

750 × 430 mm

A327889..H

Wieszak na ręcznik do umywalki Mohave 750 mm

A840597001

Syfon ozdobny TOTEM

A506403110

A

B

C

D

E

Umywalka Kalahari

Umywalka

A327874..0

650 450

230

840 200

1000 × 510 mm

A327897..0

Umywalka

A327874..H

650 450

230

840 200

A840666001

Umywalka

A327878..0

800 490

265

780 400

Wieszak przedni na ręcznik do umywalki Kalahari 1000 mm

Umywalka

A327878..H

800 490

265

780 400

Wieszak boczny na ręcznik do umywalki Kalahari

A840523001

Wieszak przedni na ręcznik do umywalki Kalahari 800 mm

A840665001

Syfon ozdobny TOTEM

A506403110

Wieszak boczny na ręcznik do umywalki Kalahari

A840523001

Syfon ozdobny TOTEM A506403110

NOWOŚĆ!

Umywalka Forum 800 × 550 mm

A32788A000

Kosz do umywalki

A840550000

Umywalka blatowa Kalahari

Umywalka podwójna Kalahari

Umywalka nablatowa Long Island

590 × 500 mm

A327894..0

1200 × 510 mm

900 × 400 mm

Syfon ozdobny TOTEM

A506403110

Wieszak przedni na ręcznik do A840667001 umywalki Kalahari 1200 mm

A327113..0

A327896..0

Wieszak boczny na ręcznik do umywalki Kalahari

A840523001

Syfon ozdobny TOTEM

A506403110


umywalki 24

Umywalka blatowa Coral

Umywalka nablatowa Bol

560 × 480 mm

ø420 mm

A327876..0

ø420 mm – wykończenie ARGENTA

A327876570

A327898..0

Zlew do prania Office 590 × 420 mm

A368953000

Pokrywa Office

A840609000


seria ceramiki

frontalis

projekt: BelĂŠn i Rafael Moneo


seria ceramiki

frontalis

28

29

Umywalka ze zintegrowaną ścianką

Umywalka ze zintegrowaną ścianką

800 × 430 mm

700 × 400 mm

A327580..0

A327581..0

Wanna akrylowa Wanna przyścienna ze zintegrowaną ścianką, pojemność 190 l do poziomu przelewu, wymiar: 1850 × 840 mm

Brodzik A247717..1

Brodzik ceramiczny 1000 × 800 mm

A373581..0

Akcesoria

WC kompakt

Wieszak potrójny 440 × 440 mm

A387583..1

Półka podwójna 440 × 440 mm

A387581..1

Wieszak pojedynczy 180 × 440 mm

A387584..1

Uchwyt na papier toaletowy 180 × 440 mm

A387582..1

Uchwyt na ręcznik 440 × 440 mm

A387580..1

Bidet stojący

Miska WC o/podwójny

A342587..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341580..0

Deska WC wolnoopadająca

A801582..4

Bidet

A357584..0 Do ceramiki Frontalis rekomendujemy serię baterii Frontalis


seria ceramiki

element

projekt: David Chipperfield


seria ceramiki

element

32

33

NOWOŚĆ!

Umywalka 600 × 505 mm

A327570..0

600 × 505 mm

A327571..0

Umywalka nablatowa

Bidet stojący

Bidet podwieszany

700 × 380 mm

Bidet

A357574..0

Bidet

A357575..0

Bidet

A357577..0

Bidet

A357576..0

A327572000

Wanna akrylowa Wanna, pojemność 280 l do poziomu przelewu, możliwość regulacji nóżek, wymiar: 1800 × 800 mm

A247704..0

Wanna z obudową, pojemność 280 l do poziomu przelewu, możliwość regulacji nóżek, wymiar: 1800 × 800 mm

A247816..0

Miska WC podwieszana

WC kompakt Miska WC o/podwójny

A342577..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341570..0

Deska WC wolnoopadająca

A801572..4

Miska WC

A346577..0

Deska WC wolnoopadająca

A801572..4

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka)

A89004000K

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001 Do ceramiki Element rekomendujemy serię baterii Element


NOWOŚĆ!

seria ceramiki

veranda

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki

veranda

36

37

Umywalka

Umywalka z blatem ceramicznym

800 × 560 mm

A327442..0

Półpostument

A337443..0

1000 × 520 mm

A327443..0

WC kompakt

Umywalka podwójna z blatem ceramicznym

Umywalka blatowa

1000 × 520 mm

ø460 mm

A327444..0

A342447..0

Bidet

A357440..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341447..0

A82207200P

Złote dodatki do kompaktu WC oraz bidetu

A82207200P

Złote dodatki do kompaktu WC oraz bidetu Siedzisko do bidetu

A806448..4

Deska WC wolnoopadająca

A801442..4

A327446..0

Umywalka nablatowa 795 × 530 mm

Bidet stojący

Miska WC o/podwójny

A327447..0

Wanna akrylowa

Kabina natryskowa

Wanna przyścienna, pojemność 340 l do poziomu przelewu, możliwość regulacji nóżek, wymiar: 1900 × 1100 mm

A247356..0

Komplet paneli do wanny

A259767..0

Brodzik narożny 1000 × 1000 mm

A275770..0

Kabina Quartz Veranda

AM02010012

Do ceramiki Veranda rekomendujemy serię baterii Thesis


seria ceramiki

happening

projekt: Ram贸n Benedito


seria ceramiki

happening

40

41

Umywalka

Umywalka

560 × 450 mm

A327562..0

580 × 490 mm

A327563..0

Półpostument

A337562..0

Półpostument

A337562..0 Miska WC podwieszana

Umywalka z blatem ceramicznym 800 × 475 mm

A327561..0

Półpostument

A337562..0

Miska WC

A346567..0

Deska WC wolnoopadająca

A801562..4

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka)

A89004000K

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001

Bidet stojący Bidet

A357564..0

Pokrywa do bidetu stojącego lub podwieszanego

A806560..4

Umywalka blatowa 520 × 450 mm

A327565..0

Brodzik Bidet podwieszany Bidet

A357565..0

Pokrywa do bidetu stojącego A806560..4 lub podwieszanego

Brodzik ceramiczny 1000 × 800 mm

A373565000

Podkładka w kolorze drewna TEAK

A291068000

WC kompakt Miska WC o/podwójny

A342567..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341567..0

Deska WC wolnoopadająca A801562..4 Do ceramiki Happening rekomendujemy serie baterii: Loft, Loft Elite


seria ceramiki

hall

projekt: Ram贸n Benedito


seria ceramiki 44

hall 45

NOWOŚĆ!

Umywalka ścienna z możliwością montażu na blacie

Umywalka nablatowa Hall-Top

500 × 250 mm

520 × 440 mm

A325882..0

520 × 440 mm

A327882..H

A325883..0

NOWOŚĆ!

Umywalka ścienna z możliwością montażu na blacie

Umywalka ścienna z możliwością montażu na blacie

650 × 495 mm

A327621000

450 × 380 mm

A327624..0

Półpostument

A337621..0

Wieszak na ręcznik do umywalki

A840597001

Wieszak na ręcznik do umywalki

A840597001

Umywalka asymetryczna ścienna z możliwością montażu na blacie

Umywalka ścienna z możliwością montażu na blacie

Umywalka narożna (prawa) ścienna z możliwością montażu na blacie

Umywalka narożna (lewa) ścienna z możliwością montażu na blacie

650 × 420 mm

A327620..0

550 × 485 mm

A327881..0

430 × 350 mm

430 × 350 mm

Półpostument

A337621..0

Półpostument

A337621..0

Wieszak na ręcznik do umywalki

A840597001

A327622..0

A327623..0


seria ceramiki 46

WC kompakt

Miska WC podwieszana

Miska WC o/podwójny

A342628..0

Miska WC

A346627..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341620..0

Deska WC wolnoopadająca

A801622..4

Deska WC wolnoopadająca

A801622..4

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka)

A89004000K

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001

Bidet stojący

Bidet podwieszany

Bidet

A357624..0

Bidet

A357625..0

Pokrywa do bidetu stojącego lub podwieszanego

A806620..4

Pokrywa do bidetu stojącego lub podwieszanego

A806620..4

Do ceramiki Hall rekomendujemy serię baterii Targa

hall


seria ceramiki

dama senso compacto i square

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki

dama senso compacto i square

50

51

Umywalka

Umywalka ze zintegrowanym półpostumentem

550 × 420 mm

A325513..0

480 × 375 mm

A327514..0

Półpostument

A337511..0

Reling chromowany 800 mm do umywalki A327514..0

A840538000

WC kompakt

Bidet stojący

Miska WC o/podwójny

A342519..0

Bidet

A355517..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341516..0

Pokrywa do bidetu stojącego

A806511..4

Kolanko do odpływu pionowego, odległość od ściany 215 mm

A892009000

Kolanko do odpływu pionowego, odległość od ściany 155 mm

A526505414

Deska WC twarda

A801511..4

Deska WC wolnoopadająca

A801512..4

NOWOŚĆ!

A

B

C

D

Umywalka narożna lewa

Umywalka narożna prawa

Umywalka Dama Senso Square Umywalka

A32751A..0

650

470

530

295

680 × 425 mm

680 × 425 mm

Umywalka

A32751B..0

600

470

470

295

Umywalka

A32751C..0

550

440

450

260

Postument

A337513..0

Półpostument

A337512..0

A327518..0

A327519..0

NOWOŚĆ!

Umywalka Dama Senso Square 350 × 285 mm

A32751D..0

Do ceramiki Dama Senso Compacto i Square rekomendujemy serię baterii Esmai


seria ceramiki

dama senso

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki

dama senso

54

55

Umywalka z postumentem

Umywalka z półpostumentem

Miska WC podwieszana

Bidet stojący

A

B

C

D

A

B

C

D

Umywalka

A327510..0

800

530

640

365

Umywalka

A327510..0

800

530

640

365

Miska WC

A346517..0

Bidet

A355514..0

Umywalka

A325511..0

650

530

590

365

Umywalka

A325511..0

650

530

590

365

Deska WC twarda

A801511..4

Pokrywa do bidetu stojącego

A806510..4

Umywalka

A325512..0

580

460

520

285

Umywalka

A325512..0

580

460

520

285

Deska WC wolnoopadająca

A801512..4

Postument

A335510..0

Półpostument

A337511..0 A840539000

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka)

A89004000K

Reling chromowany 900 mm do półpostumentu A337511..0

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001

Wanna akrylowa Bidet podwieszany Umywalka blatowa

WC kompakt

580 × 485 mm

Miska WC o/podwójny Zbiornik WC 3/6 l

A327515..0

A247606..0

A342515..0

Wanna, pojemność 210 l do poziomu przelewu, możliwość regulacji nóżek, wymiar: 1700 × 800 mm

A341515..0

Panel

A259643..0

Panel boczny

A259644..0

Bidet

Kolanko do odpływu pionowego, A526505414 odległość od ściany 155 mm Deska WC twarda

A801511..4

Deska WC wolnoopadająca

A801512..4

A357515..0

Do ceramiki Dama Senso rekomendujemy serię baterii Monojet-N


seria baterii

element


seria baterii 58

Bateria umywalkowa ścienna podtynkowa

Bateria bidetowa ścienna podtynkowa

Indeks A5A3562C00

Indeks A5A6462C00

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem i głowicą natryskową

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem i z zestawem natryskowym

Indeks A5A2862C00

Indeks A5A2762C00

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym oraz głowicą Indeks A5A2962C00

Do baterii Element rekomendujemy serię ceramiki Element

element


seria baterii

LOFT ELITE

projekt: Roca


seria baterii

loft elite

62

63

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Trzyotworowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Dwuuchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Dwuuchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A3051C00

Indeks A5A4451C00

Indeks A5A0151C00

Indeks A5A2051C00

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa ścienna podtynkowa

Dwuuchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Czterootworowa bateria wannowo-natryskowa z zestawem natryskowym

Dwuuchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa

Indeks A5A6051C00

Indeks A5A0951C00

Indeks A5A4751C00

Indeks A5A8451C00

Do baterii Loft Elite rekomendujemy serię ceramiki Happening


seria baterii

LOFT

projekt: Roca


seria baterii 66

loft 67

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Trzyotworowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Dwuuchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Dwuuchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A3043C00

Indeks A5A4443C00

Indeks A5A0143C00

Indeks A5A2043C00

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa ścienna

Dwuuchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Dwuuchwytowa bateria natryskowa z termostatem, z zestawem natryskowym

Indeks A5A6043C00

Indeks A5A1343C00

Indeks A5A4743C00


seria baterii 68

Termostatyczna bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z przełącznikiem Indeks A5A0643C00

Termostatyczna bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa Indeks A5A0743C00

Czterootworowa bateria wannowo-natryskowa z zestawem natryskowym Indeks A5A0943C00

Dwuuchwytowa bateria wannowo-natryskowa pionowa z wężem i słuchawką Indeks A5A2743C00

Dwuuchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5A8443C00

Do baterii Loft rekomendujemy serię ceramiki Happening

loft


seria baterii

TOUCH

projekt: Schmidt & Lackner


seria baterii

touch

72

73

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka (automatyczny korek)

Indeks A5A3047C00

Indeks A5A3447C00

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Indeks A5A0147C00

Indeks A5A1147C00

Ścienna bateria umywalkowa podtynkowa Indeks A5A4747C00

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym Indeks A5A1347C00

Trzyotworowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Indeks A5A4447C00

Indeks A5A6047C00

Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z termostatem

Bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa z termostatem

Indeks A5A2847C00

Indeks A5A2947C00


seria baterii 74

Czterootworowa bateria wannowo-natryskowa z termostatem na stelażu, z zestawem natryskowym Indeks A5A2647C00

Kolumna wannowo-natryskowa z baterią termostatyczną, z zestawem natryskowym Indeks A5A2747C00

Do baterii Touch rekomendujemy serię ceramiki Sidney

touch


seria baterii

KENDO

projekt: Bullo Design


seria baterii

kendo

78

79

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka (automatyczny korek)

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A3058A00 (inox)

Indeks A5A3458A00 (inox)

Indeks A5A1158A00 (inox)

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Bateria natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Dwuuchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna podtynkowa

Indeks A5A6058A00 (inox)

Indeks A5A0158A00 (inox)

Indeks A5A1358A00 (inox)

Indeks A5A4458A00 (inox)

Indeks A5A2058A00 (inox)


seria baterii

ATAI

projekt: Bullo Design


seria baterii

atai

82

83

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A3034A00 (inox polerowany), indeks A5A3034E00 (inox mat)

Indeks A5A3434A00 (inox polerowany), indeks A5A3434E00 (inox mat)

Indeks A5A0134A00 (inox polerowany), indeks A5A0134E00 (inox mat)

Indeks A5A2034A00 (inox polerowany), indeks A5A2034E00 (inox mat)

Bateria umywalkowa ścienna podtynkowa

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z wylewką obrotową

Indeks A5A6034A00 (inox polerowany), indeks A5A6034E00 (inox mat)

Indeks A5A8434A00 (inox polerowany), indeks A5A8434E00 (inox mat)

Indeks A5A4434A00 (inox polerowany), indeks A5A4434E00 (inox mat)

Kolumna natryskowa z baterią termostatyczną Indeks A5A2734A00 (inox polerowany), indeks A5A2734E00 (inox mat) Do baterii Atai rekomendujemy serię ceramiki Veronica


seria baterii

FRONTALIS

projekt: BelĂŠn i Rafael Moneo


seria baterii

Frontalis

86

87

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna

Jednouchwytowa bateria bidetowa ścienna

Wylewka ścienna 1/2”

Jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna

Indeks A5A3557C00

Indeks A5A6457C00

Indeks A526319800

Indeks A5A4557C00

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa

Jednouchwytowa bateria wannowa ścienna

Indeks A5A0657C00

Indeks A5A2257C00

Indeks A5A1057C00

Do baterii Frontalis rekomendujemy serię ceramiki Frontalis


NOWOŚĆ!

seria baterii

THESIS

projekt: Bullo Design


seria baterii

thesis

90

91

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A0150C00

Indeks A5A2050C00

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z automatycznym przełącznikiem

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa

Indeks A5A6050C00

Indeks A5A0650C00

Indeks A5A2250C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka (automatyczny korek)

Indeks A5A3050C00

Indeks A5A3450C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowa podtynkowa Indeks A5A4750C00


seria baterii

thesis

92

93

Trzyotworowa bateria umywalkowa sztorcowa

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa podtynkowa

Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z termostatem

Bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa z termostatem

Indeks A5A4450C00

Indeks A5A4550C00

Indeks A5A2850C00

Indeks A5A2950C00

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Bateria natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Indeks A5A1150C00

Indeks A5A1350C00

Do baterii Thesis rekomendujemy serię ceramiki Veranda


seria baterii

MOAI

projekt: Ram贸n Benedito


seria baterii

moai

96

97

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka (automatyczny korek)

Indeks A5A6046C00

Indeks A5A3046C00

Indeks A5A3446C00

Indeks A5A6146C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowa podtynkowa

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa (automatyczny korek)

Indeks A5A4746C00

Indeks A5A4446C00

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z przełącznikiem

Indeks A5A1146C00

Indeks A5A0646C00

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z termostatem i przełącznikiem

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa z termostatem

Indeks A5A2846C00

Indeks A5A2946C00

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa

Indeks A5A0146C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa Indeks A5A3146C00

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa ścienna z wylewką 155 mm

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa ścienna z wylewką 180 mm

Indeks A5A4546C00

Indeks A5A4646C00


seria baterii 98

Jednouchwytowa bateria natryskowa podtynkowa Indeks A5A2246C00

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym Indeks A5A2046C00

Bateria natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym Indeks A5A1346C00

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5A8146C00

Do baterii Moai rekomendujemy serię ceramiki Veronica

moai


seria baterii

Singles-Pro 101

NOWOŚĆ!

seria baterii

Singles-Pro

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa z głowicą progresywną (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka z głowicą progresywną (automatyczny korek)

Indeks A5A3036C00

Indeks A5A7536C00


NOWOŚĆ!

seria baterii

ESMAI

projekt: Bullo Design


seria baterii

esmai

104

105

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z automatycznym przełącznikiem

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa

Indeks A5A3031C00

Indeks A5A6031C00

Indeks A5A0631C00

Indeks A5A2231C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa

Indeks A5A3131C00

Indeks A5A6131C00

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A0131C00

Indeks A5A2031C00

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5A8431C00

Do baterii Esmai rekomendujemy serię ceramiki Dama Senso Compacto i Square


seria baterii

TARGA

projekt: Ram贸n Benedito


seria baterii

targa

108

109

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Bateria natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Indeks A5A3060C00

Indeks A5A6060C00

Indeks A5A1160C00

Indeks A5A1360C00

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A0160C00

Indeks A5A2060C00

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5A8460C00

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z wyciąganą wylewką Indeks A5A8160C00

Do baterii Targa rekomendujemy serię ceramiki Hall


rozwiÄ…zania natryskowe


Rozwiązania natryskowe 112

113

NOWOŚĆ!

Wylewka nawannowa Guaira

Wylewka nawannowa Azud

Indeks A505300610

Indeks A505300710

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Wylewka wannowa ścienna 175 mm z perlatorem

Wylewka wannowa ścienna 130 mm

Indeks A526314110

Indeks A526306434

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

Wylewka nawannowa Aruba z przełącznikiem wanna–natrysk Indeks A526241910

Ramię natrysku Cima, 1 funkcja, bez regulacji ciśnienia przepływu wody, długość 227 mm

Ramię natrysku Cima, 1 funkcja, z regulacją ciśnienia przepływu wody, długość 234 mm

Indeks A526312010

Indeks A526309110

NOWOŚĆ!

Kolanko ścienne do podłączenia natrysku – 1/2’’ Indeks A525533100

NOWOŚĆ!

Kurki Aruba do baterii nawannowych

Kurki Amura do baterii nawannowych

Indeks A526170310

Indeks A526172580

Ramię natrysku Surf, 1 funkcja, „Antywandal”, długość 120 mm Indeks A506301814


Rozwiązania natryskowe 114

115

NOWOŚĆ!

Głowica natryskowa Sunami Massage, 4 funkcje, funkcja łatwego czyszczenia EasyClean

Głowica natryskowa Sunami Massage Plus, 4 funkcje, funkcja łatwego czyszczenia EasyClean

Wylewka natryskowa, długość 195 mm, przyłącze 1/2”, bez głowicy

Indeks A5B5731CM0 (chrom), indeks A5B5731M00 (mat)

Indeks A5B1831C00

Indeks A525301600

Deszczownia Vintage Curvo, obrotowe ramię natrysku, wylewka o średnicy 200 mm, ramię 343 mm Indeks A5B9650C00

NOWOŚĆ!

Głowica natryskowa Sunami Massage Plus, 4 funkcje, funkcja łatwego czyszczenia EasyClean

Głowica natryskowa Cima, 1 funkcja, bez regulacji ciśnienia przepływu wody

Indeks A5B1631C00

Indeks A526311810

NOWOŚĆ!

Wylewka natryskowa, długość 165 mm, przyłącze 1/2”, bez głowicy

Indeks A526311710

Indeks A505317100

Deszczownia Vintage Recto, ramię natrysku, wylewka o średnicy 200 mm, ramię 385 mm Indeks A5B9750C00

NOWOŚĆ!

Głowica natryskowa Cima, 1 funkcja, z regulacją ciśnienia przepływu wody

NOWOŚĆ!

Deszczownia Vintage, sufitowe ramię natrysku, wylewka o średnicy 200 mm Indeks 5B9550C00


wellness toilet


wellness toilet 118

119

Funkcje desek

Multiclin PRO I – deska sedesowa z funkcją bidetu (do kompaktów Victoria, Meridian, miski podwieszanej Meridian)

Multiclin PRO II – deska sedesowa z funkcją bidetu (do kompaktów serii Dama, Dama Senso, Giralda, Veronica)

Indeks A811321000

Indeks A811331000

Funkcja bidetu z regulacją temperatury i ciśnienia wody

Funkcja suszenia z regulacją temperatury powietrza

Funkcja automatycznego zamykania pokrywy i łatwego demontażu pokrywy i deski

Czytelny panel sterujący, ułatwiający obsługę urządzenia


Styl Ponadczasowy CERAMIKA

BATERIE

Umywalki . . . . . . . . . . 123

Monodin. . . . . . . . . . 151

Aloa, Rodeo, Grand

Monodin Top . . . . . . . 155

Berna, Neo Selene,

Vectra. . . . . . . . . . . . . 161

Berna, Estudio S

Victoria Plus . . . . . . . . 165

Meridian. . . . . . . . . . . 127

Victoria. . . . . . . . . . . . 169

Giralda . . . . . . . . . . . . 133

Sprint . . . . . . . . . . . . . 173

Victoria. . . . . . . . . . . . 139

Wanny stalowe . . . . . . 177

Dostępna łazienka. . . . 145

Pisuary . . . . . . . . . . . . 181


umywalki


umywalki 124

Umywalka blatowa Aloa

Umywalka blatowa Rodeo

560 × 475 mm

520 × 410 mm

A327865..0

Umywalka podblatowa Grand Berna 620 × 390 mm

A327899..0

A327866..0

Umywalka blatowa lub podblatowa Neo Selene 510 × 395 mm

A322307..0

Umywalka podblatowa Berna

Umywalka narożna Estudio S

560 × 420 mm

440 × 520 mm

A325200..1

Opcja: śruby do Estudio S

A527002610

A327871..1


seria ceramiki

meridian

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki

meridian

128

129

Umywalka z postumentem

A

B

C

D

Umywalka z półpostumentem

A

B

C

D

Umywalka

A327351..3

710 560 650 390

Umywalka

A327351..3

710 560 650 390

Umywalka

A327352..3

650 530 590 360

Umywalka

A327352..3

650 530 590 360

Postument

A337351..3

Półpostument

A337352..1

Umywalka

WC kompakt

Miska WC

Miska WC o/poziomy

A342356..3 A342357..0

Miska WC do górnopłuku o/poziomy

A344353..1

Miska WC o/pionowy Zbiornik WC 3/6 l

A34135G..0

Deska wc twarda

A801360..4

Deska WC twarda

A801360..4

Deska WC wolnoopadająca

A801362..4

Deska WC wolnoopadająca

A801362..4

Umywalka blatowa

450 × 340 mm

A327354..3

Półpostument

A337283..5

620 × 480 mm

A327355..1

Miska WC podwieszana

Umywalka półblatowa 650 × 520 mm

A327357..0

Bidet stojący

Miska WC

A346355..0

Bidet

Miska WC z półką

A346352..5

Deska WC twarda

A801360..4

Pokrywa do bidetu stojącego A806361..4 lub podwieszanego

A357354..3

Deska WC wolnoopadająca

A801362..4

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka)

A89004000K

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001


seria ceramiki 130

Bidet podwieszany Bidet

A357357..0

Pokrywa do bidetu stojÄ…cego A806361..4 lub podwieszanego

Do ceramiki Meridian rekomendujemy serie baterii: Vectra, Monodin

meridian


seria ceramiki

GIRALDA

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki 134

NOWOŚĆ!

Umywalka z postumentem

giralda 135

NOWOŚĆ!

Umywalka narożna

Umywalka z półpostumentem

A

B

C

D

555

645

400

Umywalka

500 × 630 mm

A327468..0

A

B

C

D

A327461..0

700

555

645

400

Szafka Corner do umywalki narożnej

Umywalka

A327461..0

700

Umywalka

A327462..0

630

505

600

355

Umywalka

A327462..0

630

505

600

355

Kolor metaliczny

A849590300

Umywalka

A327463..0

560

480

530

340

Umywalka

A327463..0

560

480

530

340

Kolor drewno klonowe

A849590600

235

Wieszak do szafki, chromowany

A840460001

Umywalka

A32746B..0

Postument

A337461..0

500

425

464

235

Umywalka

A32746B..0

Półpostument

A337460..0

500

425

464

Szafka-lustro

NOWOŚĆ!

Umywalka

Kolor metaliczny

A849600300

Kolor drewno klonowe

A849600600

Umywalka blatowa

450 × 340 mm

A327464..0

Półpostument

A335323..5

600 × 475 mm

A327465..0

Miska WC podwieszana

WC kompakt

Umywalka półblatowa 650 × 515 mm

A327466..0

560 × 450 mm

A327467..0

Miska WC o/poziomy

A342463..0

Miska WC o/pionowy

A342467..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341465..0

Deska WC twarda

A801461..4

Deska WC wolnoopadająca

A801462..4

Miska WC

A346467..0

Deska WC twarda

A801461..4

Deska WC wolnoopadająca

A801462..4

Stelaż podtynkowy do miski A89004000K podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka) Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001


seria ceramiki 136

Bidet stojÄ…cy

Bidet podwieszany

Bidet

A357464..0

Pokrywa do bidetu stojÄ…cego

A806460..4

Bidet

A357465..0

Do ceramiki Giralda rekomendujemy serie baterii: Vectra, Monodin Top

giralda


seria ceramiki

VICTORIA

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki

victoria

140

141

Umywalka z postumentem

A

B

C

D

E

Umywalka z półpostumentem

A

B

C

D

E

Umywalka

A326391000 A325391..0

650

510

520

335

205

Umywalka

A326391000 A325391..0

650

510

520

335

205

Umywalka

A325392007 A326392..0 A32639L000

600

490

480

315

205

Umywalka

A325392007 A326392..0 A32639L000

600

490

480

315

205

Umywalka

A325393007 A325393..0 A32639M000

560

460

450

295

205

Umywalka

A325393007 A325393..0 A32639M000

560

460

450

295

205

Umywalka

A325394..7 A32539D000

520

410

415

255

190

Umywalka

A325394..7 A32539D000

520

410

415

255

190

Postument

A331300007 A331300..5

Półpostument

A336312007 A336312..5

Umywalka Mała umywalka ścienna 350 × 225 mm

WC kompakt A325316..5

Miska WC o/poziomy

A342395007 A342395..0

Miska WC o/pionowy

A342394007 A342394..0

Zbiornik WC „woda stop”

A341390007 A341390..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341392007 A341392..0

Deska WC twarda

A801396..4

Deska WC twarda zawias nierdzewny

A801390..4

Miska WC podwieszana

Umywalka

Umywalka

450 × 340 mm

A325314..5

Półpostument

A335323..5

Umywalka półblatowa 500 × 410 mm

A32739E..0

Miska WC

A346303007 A346303..S

Deska WC twarda

A801396..4

Bidet stojący

Deska WC twarda zawias nierdzewny A801390..4

Bidet

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka)

A89004000K

A355394007 A355394..0

Pokrywa do bidetu stojącego

A806390..4

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001


seria ceramiki 142

Bidet podwieszany Bidet

A355305..S

Do ceramiki Victoria rekomendujemy serie baterii: Victoria, Victoria Plus

victoria


NOWOŚĆ!

dostępna łazienka


dostępna łazienka 146

147

Bateria z uchwytem lekarskim Monodin Top Jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna z uchwytem lekarskim

Uchwyty A5A7635C00 A525836400

Uchwyt umywalkowy stały 550 mm – prawy A8100003PA Uchwyt umywalkowy stały 550 mm – lewy

A8100003LA

Umywalka 640 × 550 mm

A327680000

Syfon podtynkowy do umywalki

A506403207

WC kompakt Miska WC o wysokości 480 mm

A342677000

Zbiornik WC 3/6 l

A341670000

Deska WC antybakteryjna z wycięciem

A801316N04

Uchwyty

Uchwyty

Uchwyt ścienny stały 600 mm, do montażu przy WC lub umywalce

A81000050A

Uchwyt ścienny uchylny 600 mm, do montażu przy WC

A81000070A

Uchwyt ścienny stały 700 mm, do montażu przy WC lub umywalce

A81000060A

Uchwyt ścienny uchylny 700 mm, do montażu przy WC

A81000080A

Bateria z uchwytem lekarskim Victoria Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa z uchwytem lekarskim

A5A3148C00 A525836400

Miska WC podwieszana Miska WC o długości 700 mm Deska WC antybakteryjna z wycięciem

A346677000

Uchwyty

A801316N04

Uchwyt prosty o długości 400 mm

A81000010A

Uchwyty

Uchwyt prosty o długości 600 mm

A81000020A

Uchwyt poziomo-pionowy „L” 400 × 600 mm do montażu przy WC lub krzesełku prysznicowym – prawy

A8100004PA

Uchwyt poziomo-pionowy „L” 400 × 600 mm do montażu przy WC lub krzesełku prysznicowym – lewy

A8100004LA


dostępna łazienka 148

Uchwyty

Uchwyty

Uchwyt ścienno-podłogowy 700 × 800 mm, A8100010PA do montażu przy WC – prawy

Uchwyt mocowany do podłogi, uchylny 600 mm, do montażu przy WC

A81000090A

Uchwyt ścienno-podłogowy 700 × 800 mm, A8100010LA do montażu przy WC – lewy

Uchwyty Lustro uchylne 600 × 600 mm, grubość szkła 6 mm, rama z rurki stalowej o średnicy 25 mm

Uchwyty A81000120A

Krzesełko prysznicowe składane 450 × 400 mm, do montażu w kąciku kąpielowym, wykonane z rurki o średnicy 25 mm

A81000110A


seria baterii

monodin

projekt: Ram贸n Benedito


seria baterii 152

monodin NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna Indeks A5262309L0

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna

Indeks A5272307L0

Indeks A5262304L0

Uchylny drążek ścienny z uchwytem, wężem 1700 mm oraz czterofunkcyjną słuchawką natryskową MIST Indeks A526320110

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa Indeks A5261608L0

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z automatycznym przełącznikiem

Jednouchwytowa bateria natryskowa podtynkowa Indeks A5262346L0

Indeks A5262354L0

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym JET z regulacją natężenia strumienia

Indeks A5275111L0

Indeks A5A0153C0N

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5261610L0

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa Indeks A5261609L0

Do baterii Monodin rekomendujemy serię ceramiki Meridian

153


seria baterii

monodin top

projekt: Schmidt & Lackner


seria baterii

monodin top

156

157

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna

Indeks A5A3035C00

Indeks A5A7635C00

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek) Indeks A5A6035C00 Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa Indeks A5A6135C00

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna Indeks A5A2135C00

Uchylny drążek ścienny z uchwytem, wężem 1700 mm oraz czterofunkcyjną słuchawką natryskową MIST

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym JET z regulacją natężenia strumienia

Termostatyczna bateria wannowo-natryskowa PRADA z zestawem natryskowym

Termostatyczna bateria natryskowa PRADA z zestawem natryskowym

Indeks A5A0135C0N

Indeks A5262473E0

Indeks A5262474E0

Indeks A526320110


seria baterii 158

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z automatycznym przełącznikiem

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa

Indeks A5A0635C00

Indeks A5A2235C00

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5A8435C00

Do baterii Monodin Top rekomendujemy serię ceramiki Giralda

monodin top


seria baterii

vectra

AranĹźacje wykonane w programie Dibanet www.roca.pl/dibanet

projekt: Magma Design


seria baterii

vectra

162

163

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Indeks A5A3061C00

Indeks A5A6061C00

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A0161C00

Indeks A5A2061C00

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5A8461C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna Indeks A5A7661C00

Do baterii Vectra rekomendujemy serie ceramiki: Giralda, Meridian


seria baterii

victoria plus

projekt: Ram贸n Benedito


seria baterii

victoria plus

166

167

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym SACHA

Uchylny drążek ścienny z uchwytem, wężem 1700 mm oraz czterofunkcyjną słuchawką natryskową MIST

Indeks A5272327B0

Indeks A5262370B0

Indeks A5262371BF

Indeks A526320110

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego

Indeks A5261659B0

Indeks A5262372B0

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym TOP

Indeks A5275127B0

Indeks A5A0152C0N

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego

Indeks A5261660B0

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5261675B0

Indeks A5262454B0 Do baterii Victoria Plus rekomendujemy serię ceramiki Victoria


seria baterii

victoria

Aran偶acje wykonane w programie Dibanet www.roca.pl/dibanet

projekt: Ram贸n Benedito (korpus) + Magma Design (uchwyt)


seria baterii

victoria

170

171

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym SACHA

Indeks A5A3048C00

Indeks A5A7648C00

Indeks A5A2048CC0

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna Indeks A5A2148C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa Indeks A5A3148C00

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym TOP

Uchylny drążek ścienny z uchwytem, wężem 1700 mm oraz czterofunkcyjną słuchawką natryskową MIST

Indeks A5A6048C00

Indeks A5A0148C0N

Indeks A526320110

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5A8448C00

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa Indeks A5A6148C00

Do baterii Victoria rekomendujemy serię ceramiki Victoria


NOWOŚĆ! baterie czasowe

sprint

Aranżacje wykonane w programie Dibanet www.roca.pl/dibanet


baterie czasowe

sprint

174

175

Bateria umywalkowa sztorcowa czasowa

Bateria umywalkowa sztorcowa czasowa na wodę zmieszaną

Indeks A5A3117C00

Indeks A5A4217C00

Podtynkowy zawór ciśnieniowy do pisuaru z dopływem z tyłu

Natynkowy zawór ciśnieniowy do pisuaru z dopływem z góry, czasowy wyłącznik

Indeks A5A9017C00

Indeks A5A9217C00 Rurka zasilająca do zaworu ciśnieniowego Indeks A5A9317C00

Bateria umywalkowa ścienna czasowa na wodę zmieszaną

Bateria natryskowa ścienna czasowa z regulacją temperatury

Indeks A5A7817C00

Indeks A5A2117C00

Bateria natryskowa podtynkowa czasowa z regulacją temperatury (z rozetą)

Bateria natryskowa podtynkowa czasowa na wodę zmieszaną (z rozetą)

Indeks A5A2217C00

Indeks A5A2617C00

Zawór spłukujący do pisuaru (natynkowy) Aqualine Indeks A506902010


wanny stalowe


wanny stalowe 178

179

NOWOŚĆ!

Contesa

A

B

Wanna ze stali emaliowanej, górna krawędź płaska, podkładki wytłumiające, uziemienie

Contesa z dwoma otworami na baterię

A

B

Princess-N z chromowanymi uchwytami

A

B

Swing

A

B

Wanna

A2358K0..0

1700

700

Wanna ze stali emaliowanej, górna krawędź płaska, podkładki wytłumiające, uziemienie

Wanna

A2359K0..0

1600

700

Wanna

A2358K7000 1700

700

Wanna ze stali emaliowanej, profilowane podparcia pod łokcie, uchwyty metalowe chromowane, dno antypoślizgowe, podkładki wytłumiające, uziemienie

Wanna ze stali emaliowanej, profilowane podparcia pod łokcie, uchwyty metalowe chromowane, dno antypoślizgowe, podkładki wytłumiające, uziemienie

Wanna

A2360K0..0

1500

700

Wanna

A2359K7000 1600

700

Wanna

A220270..1

1700

750

Wanna

A220070..1

1800

800

Wanna

A2361K0..0

1400

700

Wanna

A2360K7000 1500

700

Wanna

A220370..1

1600

750

Wanna

A220170..1

1700

750

Wanna*

A212106..1

1200

700

Wanna

A2361K7000 1400

700

Wanna

A220470..1

1500

750

Nogi przyklejane

A291021000

Wanna*

A212107..1

1000

700

Nogi przyklejane

A291021000

Nogi przyklejane

A291021000

Panel 1700 mm

A250131..0

Nogi przyklejane

A291021000

Nogi przykręcane

A291028000

Panel 1700 mm

A250131..0

Panel 1800 mm

A250143..0

Nogi przykręcane

A291028000

Panel 1700 mm

A250131..0

Panel 1600 mm

A250133..0

Panel boczny 750 mm

A250181..0

Panel 1700 mm

A250131..0

Panel 1600 mm

A250133..0

Panel 1500 mm

A250135..0

Panel boczny 800 mm

A250182..0

Panel 1600 mm

A250133..0

Panel 1500 mm

A250135..0

Panel boczny 750 mm

A250181..0

Podgłówek do wanny

A291053000

Panel 1500 mm

A250135..0

Panel 1400 mm

A250137..0

Podgłówek do wanny

A291053000

Panel 1400 mm

A250137..0

Panel boczny 700 mm

A250180..0

Panel boczny 700 mm

A250180..0

* Tylko nogi klejone

Swing Plus

A

B

Wanna ze stali emaliowanej, profilowane podparcia pod łokcie, uchwyty metalowe chromowane, dno antypoślizgowe Contesa z siedziskiem Wanna ze stali emaliowanej z wbudowanym siedziskiem, pojemność 73 l do przelewu

A213100..1

A

B

1000

700

Contesa Plus

A

B

Wanna ze stali emaliowanej, górna krawędź płaska, uziemienie

Wanna

A236655..0

1800

800

Wanna

A236755..0

1700

750

Nogi przyklejane

A291021000

Wanna

A237760..0

1700

700

Panel 1800 mm

A250143..0

Wanna

A237360..0

1600

700

Panel boczny 800 mm

A250182..0

Nogi przyklejane

A291021000

Panel 1700 mm

A250131..0

Nogi przykręcane

A291028000

Panel boczny 750 mm

A250181..0

Panel 1700 mm

A250131..0

Podgłówek do wanny

A291053000

Panel 1600 mm

A250133..0

Panel boczny 700 mm

A250180..0


NOWOŚĆ! ceramika

pisuary

Aranżacje wykonane w programie Dibanet www.roca.pl/dibanet


ceramika

pisuary

182

183

NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ!

* Wysokości montażu sugerowane przez producenta. Niniejsze wymiary mogą być ustalane indywidualnie wg potrzeb użytkownika.

Pisuar podwieszany Urito Pisuar podwieszany, dopływ z tyłu; bez zestawu mocowania do ściany

A353315001

Pisuar podwieszany Chic Pisuar, dopływ z tyłu

A35945O000

W komplecie: zestaw montażowy, przyłącze do pisuaru, wkładka porcelanowa

Pisuar ze ściankami Mural

Przegroda pisuarowa Wing

Pisuar ze ściankami bocznymi, w komplecie syfon ceramiczny

A353330001

Zestaw do mocowania

A527002110

Przyłącze zasilające

A525541108

Kolanko zasilające (opcjonalnie)

A526505114

Kolanko odpływowe (wymagane do montażu)

A526505214

Zestaw spłukujący Aqualine Zestaw spłukujący, opcjonalnie

* Wysokości montażu sugerowane przez producenta. Niniejsze wymiary mogą być ustalane indywidualnie wg potrzeb użytkownika.

Pisuar podwieszany Chic Pisuar, dopływ z góry W komplecie: zestaw montażowy, przyłącze do pisuaru, wkładka porcelanowa

Pisuar z pokrywą Urinett Pisuar z pokrywą – dopływ z tyłu, o/poziomy, w komplecie: syfon, kolanko odpływowe oraz przyłącze

A359097..0

Pisuar bez pokrywy Urinett A35945N000

Pisuar bez pokrywy – dopływ z tyłu, o/poziomy

A359093..5

Syfon do odpływu poziomego

A506402110

Przyłącze 1/2”

A525551403

Kolanko odpływowe z uszczelką

A506500214

Śruby do mocowania

A527004410

A506902010

Przegroda pisuarowa

A387090000


Styl Romantyczny CERAMIKA

BATERIE

Umywalki . . . . . . . . . . 187

Verona . . . . . . . . . . . . 211

Java, Fidji, Cosmos,

Silver Shadow. . . . . . . 215

Olimpo, Clio, Espacio,

Silver Crown. . . . . . . . 219

Fontana, Alice

Modena . . . . . . . . . . . 223

America . . . . . . . . . . . 191

Amura . . . . . . . . . . . . 227

Veronica . . . . . . . . . . . 195

M2. . . . . . . . . . . . . . . 235

Sidney. . . . . . . . . . . . . 199

Logica. . . . . . . . . . . . . 241

Georgia . . . . . . . . . . . 203

Monojet-N . . . . . . . . . 247

Dama . . . . . . . . . . . . . 207


umywalki


umywalki 188

189

Umywalka blatowa Java

Umywalka podblatowa Fidji

560 × 475 mm

560 × 475 mm

A327863..0

Umywalka z blatem ceramicznym Cosmos 1300 × 535 mm

A327873..0

Umywalka z blatem ceramicznym Olimpo A325900..1

1100 × 535 mm

Umywalka z blatem ceramicznym Clio 875 × 530 mm

A327891..0

Umywalka nablatowa Fontana 600 × 480 mm* A325890..1 * Możliwość montażu ściennego

A327877..0

Umywalka z blatem ceramicznym Espacio

A

B

C

D

E

F

G

Umywalka

A327421..0

800

485

520

320

150

210

750

Umywalka

A327422..0

700

485

520

320

150

210

650

Umywalka

A327423..0

600

470

500

310

140

200

550

Umywalka ze zintegrowaną ścianką Alice 600 × 460 mm

A327895..0


seria ceramiki

AMERICA

projekt: BCF Studio


seria ceramiki

america

192

193

Umywalka

A

B

C

D

Umywalka

A327491..0

630

510

430

300

Umywalka z blatem ceramicznym

A327490..0

750

525

445

300

Postument

A337490..0

Umywalka z blatem ceramicznym

WC kompakt

750 × 525 mm

Miska WC o/podwójny

A342497..0

Bidet

A357490..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341495..0

Pokrywa do bidetu stojącego

A806490..4

Deska WC twarda

A801490..4

A806490M14

Deska WC w kolorze drewna czereśniowego

A801490M14

Pokrywa do bidetu stojącego w kolorze drewna czereśniowego

Deska WC wolnoopadająca

A801492..4

Deska WC wolnoopadająca w kolorze drewna czereśniowego

A801492M14

A327490..0

Bidet stojący

Wanna akrylowa

Umywalka blatowa 580 × 475 mm

A327495..0

Wanna z chromowanym uchwytem. Pojemność: 250 litrów do poziomu przelewu, możliwość regulacji nóżek. Wymiar: 1800 × 1000 mm

A247552..1

Panel 1800 mm

A259627..0

Panel boczny 1000 mm

A259642..0

Zagłówek

A291066000

Do ceramiki America rekomendujemy serie baterii: Verona, Modena


seria ceramiki

veronica

projekt: Giorgetto Giugiaro


seria ceramiki

veronica

196

197

Umywalka z postumentem

A

B

C

D

Umywalka z półpostumentem

A

B

C

D

WC kompakt

Miska WC podwieszana

Miska WC o/podwójny

A342376..1

Miska WC

A346373..5

Umywalka

A327371..1 810 580 650 410

Umywalka

A327371..1 810 580 650 410

Zbiornik WC 3/6 l

A341377..0

Deska WC twarda

A801379..4

Umywalka

A327372..1 730 550 580 380

Umywalka

A327372..1 730 550 580 380

Deska WC twarda

A801379..4

Postument

A337371..1

Półpostument

A337372..5

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej A89004000K 3/6 l (zabudowa lekka) Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

Umywalka blatowa

Umywalka półblatowa

635 × 475 mm

710 × 525 mm

A327375..1

Bidet stojący A327377..1

A890045001

Bidet podwieszany

Bidet

A357374..1

Bidet

A357375..5

Pokrywa do bidetu stojącego lub podwieszanego

A806379..4

Pokrywa do bidetu stojącego lub podwieszanego

A806379..4

Do ceramiki Veronica rekomendujemy serie baterii: Moai, Atai


seria ceramiki

sidney

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki

sidney

200

201

Umywalka z postumentem

A

B

C

D

Umywalka z półpostumentem

A

B

C

D

Umywalka

A327381..1

700

560

640

395

Umywalka

A327381..1

700

560

640

395

Umywalka

A327382..1

650

530

590

365

Umywalka

A327382..1

650

530

590

365

Postument

A337380..1

Półpostument

A337381..5

Miska WC podwieszana

WC kompakt

Umywalka blatowa 600 × 475 mm

Miska WC o/podwójny

A342386..1

Zbiornik WC 3/6 l

A341385..0

Deska WC twarda

A801380..4

Deska WC wolnoopadająca

A801382..4

Miska WC

A346387..5

Deska WC twarda

A801380..4

Deska WC wolnoopadająca

A801382..4

Stelaż podtynkowy do miski A89004000K podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka) Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001

Umywalka półblatowa A327385..1

650 × 530 mm

A327387..1

Umywalka z blatem ceramicznym

Bidet stojący

930 × 530 mm

Bidet

A357384..1

Pokrywa do bidetu stojącego

A806380..4

A327389..0

Bidet podwieszany Bidet

A357385..0

Do ceramiki Sidney rekomendujemy serie baterii: Silver, Touch


seria ceramiki

GEORGIA

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki

georgia

204

205

Umywalka z postumentem

A

B

C

D

E

Umywalka z półpostumentem

A

B

C

D

E

Umywalka

A327411..0

800

570

570

350

155

Umywalka

A327411..0

800

570

570

350

155

Umywalka

A327412..0

700

550

510

335

155

Umywalka

A327412..0

700

550

510

335

155

Umywalka

A327413..0

600

490

435

290

150

Umywalka

A327413..0

600

490

435

290

150

Postument

A337410..0

Półpostument

A337412..0

WC kompakt

Miska WC podwieszana

Miska WC o/podwójny

A342417..0

Miska WC

A346417..0

Zbiornik WC 3/6 l

A341415..0

Deska WC twarda

A801410..4

Deska WC twarda

A801410..4

Deska WC wolnoopadająca

A801412..4

Deska WC wolnoopadająca

A801412..4

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka)

A890040..0

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045..1

Bidet stojący Umywalka blatowa 630 × 490 mm

Umywalka półblatowa A327415..0

680 × 520 mm

A327417..0

Bidet podwieszany

Bidet

A357414..0

Bidet

A357415..0

Pokrywa do bidetu stojącego

A806410..4

Siedzisko do bidetu

A806418..4

Pokrywa do bidetu stojącego z siedziskiem A806411..4 Siedzisko do bidetu

A806418..4

Wanna akrylowa

Umywalka z blatem ceramicznym 950 × 550 mm

A327419..0

Wanna owalna, pojemność 210 l do przelewu, możliwość regulacji nóżek. Wymiar: 1850 × 1000 mm

A247566..0

Panel (do wanny wolnostojącej niezbędne są 2 panele)

A259641..0

Do ceramiki Georgia rekomendujemy serie baterii: Amura, M2


seria ceramiki

DAMA

projekt: Schmidt & Lackner


seria ceramiki

dama

208

209

Umywalka z postumentem

A

B

C

D

Umywalka z półpostumentem

A

B

C

D

Umywalka

A325321..3

700

560

610

390

Umywalka

A325321..3

700

560

610

390

Umywalka

A325322..3

630

505

540

330

Umywalka

A325322..3

630

505

540

330

Postument

A331325..1

Półpostument

A335322..0 Miska WC podwieszana

WC kompakt

Umywalka

Miska WC

A346327..3

Deska WC twarda do szybkiego demontażu

A801327..4

A341325..0

Stelaż podtynkowy do miski podwieszanej 3/6 l (zabudowa lekka)

A89004000K

A801327..4

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego (chrom)

A890045001

Miska WC o/poziomy

A342329..3

Miska WC o/pionowy

A342324..3

Zbiornik WC 3/6 l Deska WC twarda do szybkiego demontażu

Umywalka blatowa

450 × 340 mm

A326325..5

Półpostument

A335323..5

600 × 475 mm

A325324..1

Bidet stojący

Bidet podwieszany

Bidet

A351324..1

Pokrywa do bidetu stojącego

A806320..4

Bidet

A357325..3

Umywalka półblatowa 650 × 515 mm

A325326..1

Do ceramiki Dama rekomendujemy serię baterii Logica


seria baterii

verona


seria baterii

VERONA

212

213

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Dwuuchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa z wysoką wylewką (automatyczny korek)

Indeks A5072118F0

Indeks A5072119F0 Dwuuchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym Dwuuchwytowa bateria wannowo-natryskowa pionowa z zestawem natryskowym

Indeks A5062221F0

Indeks A5062223F0

Trzyotworowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Dwuuchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Dwuuchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Dwuuchwytowa sztorcowa bateria zlewozmywakowa z wysoką wylewką

Indeks A5072120F0

Indeks A5075032F0

Indeks A5062222F0

Indeks A5061388F0

Do baterii Verona rekomendujemy serię ceramiki America


seria baterii

silver shadow

projekt: Schmidt & Lackner


seria baterii

silver shadow

216

217

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Trzyotworowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Bateria natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Indeks A5A3040C00

Indeks A5A4440C00

Indeks A5A1140C00

Indeks A5A1340C00

Bateria umywalkowa podtynkowa Indeks A5A4740C00

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa z termostatem

Czterootworowa bateria wannowo-natryskowa z termostatem, wężem i pięciofunkcyjną słuchawką

Indeks A5A6040C00

Indeks A5A0140C00

Indeks A5A2940C00

Indeks A5A2640C00

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z prysznicem

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa

Indeks A5A2040C00

Indeks A5A2240C00

Indeks A5A8440C00

Indeks A5A8140C00 Do baterii Silver Shadow rekomendujemy serię ceramiki Sidney


seria baterii

silver crown

projekt: Schmidt & Lackner


seria baterii 220

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Indeks A5A3042C00

Indeks A5A6042C00

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa Indeks A5A2242C00

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A0142C00

Indeks A5A2042C00

silver crown


seria baterii

modena

AranĹźacje wykonane w programie Dibanet www.roca.pl/dibanet

projekt: Bullo Design


seria baterii

modena

224

225

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z automatycznym przełącznikiem

Indeks A5A3033C00 (chrom), indeks A5A3033CG0 (chrom-złoto)

Indeks A5A6033C00 (chrom), indeks A5A6033CG0 (chrom-złoto)

Indeks A5A0633C00

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A5A0133C00 (chrom), indeks A5A0133CG0 (chrom-złoto)

Indeks A5A2033C00 (chrom), indeks A5A2033CG0 (chrom-złoto)

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa Indeks A5A2233C00 (chrom), indeks A5A2233CG0 (chrom-złoto)

Do baterii Modena rekomendujemy serię ceramiki America


seria baterii

amura

projekt: Schmidt & Lackner


seria baterii

amura

228

229

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa z wyciąganą wylewką (automatyczny korek)

Bateria umywalkowa z fotokomórką na wodę zmieszaną, zasilana z sieci 230 V (w komplecie transformator zasilający)

Bateria umywalkowa z fotokomórką, zasilana z baterii 4 × 1,5 V bez korka automatycznego (w komplecie puszka na baterie)

Indeks A527234670

Indeks A527234970

Indeks A526174500

Indeks A526171200

Bateria umywalkowa z fotokomórką i automatycznym korkiem, zasilana na baterie 4 × 1,5 V (w komplecie puszka na baterie)

Bateria umywalkowa z fotokomórką, wersja „Antywandal”, zasilana z sieci 230 V (w komplecie transformator zasilający)

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Indeks A527234700

Indeks A526174700

Indeks A527514570

Indeks A526245070

Opcjonalnie: transformator zasilający

Opcjonalnie: puszka na baterie

Indeks A525093407

Indeks A525940307

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego Indeks A526245170


seria baterii

amura

230

231

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Bateria wannowo-natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym

Indeks A526245270

Indeks A526244880

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A526171570

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z prysznicem

Bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa z termostatem

Bateria trzyotworowa nawannowa z długą wylewką 210 mm

Bateria trzyotworowa nawannowa z krótką, niską wylewką 130 mm

Indeks A526245780

Indeks A527306480

Indeks A527306780

Indeks A526172370

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego Indeks A526245370

Bateria natryskowa ścienna z termostatem, z zestawem natryskowym Indeks A526244980


seria baterii 232

Bateria wannowo-natryskowa z długą wylewką 210 mm, z wężem i słuchawką chromowaną Sunami Massage Plus

Bateria wannowo-natryskowa z krótką wylewką 130 mm, z wężem i słuchawką chromowaną Sunami Massage Plus

Indeks A527306580

Indeks A527306680

Bateria wannowo-natryskowa termostatyczna, z wężem i słuchawką chromowaną Sunami Massage Plus Indeks A527306880

Do baterii Amura rekomendujemy serię ceramiki Georgia

amura


seria baterii

m2

projekt: Ram贸n Benedito


seria baterii 236

m2 237

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek)

Indeks A5262483K0

Uchylny drążek ścienny z uchwytem, wężem 1700 mm oraz czterofunkcyjną słuchawką natryskową MIST

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego

Indeks A526320110

Indeks A5262486K0

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z automatycznym przełącznikiem

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa

Indeks A5275147K0

Indeks A5A0155C0N

Indeks A5262481K0

Indeks A5262482K0

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego

Indeks A5272352K0

Jednouchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa Indeks A5261739K0

Indeks A5261740K0

Indeks A5262484K0


seria baterii 238

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5261743K0

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z wylewką górną Indeks A5261741K0

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z prysznicem Indeks A5261742K0

Do baterii M2 rekomendujemy serię ceramiki Georgia

m2


seria baterii

logica

projekt: Ram贸n Benedito


seria baterii

logica

242

243

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek) Indeks A5272321J0

Jednouchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego

Uchylny drążek ścienny z uchwytem, wężem 1700 mm oraz czterofunkcyjną słuchawką natryskową MIST

Indeks A5262344J0

Indeks A526320110

Indeks A5A0154C0N

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z automatycznym przełącznikiem

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego

Indeks A5262353J0

Indeks A5262339J0

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa Indeks A5261640J0

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek) Indeks A5275123J0 Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa Indeks A5261641J0

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym MIST*

Indeks A5262356J0 *S  łuchawka natryskowa posiada funkcje: deszcz, strumień z bąbelkami powietrza, mgiełka, kropelki

Indeks A5262340J0


seria baterii 244

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa Indeks A5261645J0

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z wylewką górną Indeks A5261681J0

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z prysznicem Indeks A5261656J0

Do baterii Logica rekomendujemy serię ceramiki Dama

logica


seria baterii

monojet-n

projekt: Schmidt & Lackner


seria baterii

monojet-n

248

249

NOWOŚĆ!

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa (automatyczny korek) Indeks A5A3039C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowo-zlewozmywakowa ścienna Indeks A5A7739C00

Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa Indeks A5A3139C00

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa (automatyczny korek)

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym MIST*

Indeks A5A6039C00

Indeks A5A0139C0N

Jednouchwytowa bateria bidetowa sztorcowa Indeks A5A6139C00

Uchylny drążek ścienny z uchwytem, wężem 1700 mm oraz czterofunkcyjną słuchawką natryskową

Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa podtynkowa z automatycznym przełącznikiem

Indeks A526320110

Indeks A5A0639C00

Jednouchwytowa bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z wylewką górną

Indeks A5A2239C00

Indeks A5A8439C00

* Słuchawka natryskowa posiada funkcje: deszcz, strumień z bąbelkami powietrza, mgiełka, kropelki.

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna z zestawem natryskowym Indeks A5A2039C00 Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego Indeks A5A2139C00

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa sztorcowa z prysznicem Indeks A5A8139C00 Do baterii Monojet-N rekomendujemy serię ceramiki Dama Senso


NOWOŚĆ!

oferta uzupełniająca

STELAŻE PODTYNKOWE


oferta uzupełniająca

stelaże podtynkowe

252

253

Stelaż podtynkowy

Stelaż podtynkowy

Stelaż podtynkowy do WC 3/6 l (zabudowa lekka)

A89004000K

Opcja: szyna montażowa do stelaża podtynkowego Duplo

A890024000

Przycisk 3/6 l do stelaża podtynkowego Duplo (chrom)

A890045001

Stelaż podtynkowy do bidetu (zabudowa lekka)

A890071000

Stelaż podtynkowy Stelaż podtynkowy do umywalki (zabudowa lekka)

A890073000

Stelaż podtynkowy Stelaż podtynkowy do pisuaru z dopływem z tyłu (zabudowa lekka)

Stelaż podtynkowy A890074100

Stelaż podtynkowy do pisuaru A890074000 z dopływem z góry (zabudowa lekka)


ceramika 254

Umywalki ROCA – różnorodność aranżacji i rozwiązań

Umywalka blatowa

Umywalka z półpostumentem

Umywalka podblatowa

Umywalka narożna

Umywalka nablatowa

Umywalka z postumentem

Umywalka półblatowa

Umywalka z blatem ceramicznym

ROCA

Ceramika ROCA: jakość, funkcjonalność, komfort

Dwa mechanizmy spłukiwania: mechanizm spłukiwania 3/6 l (dwudzielne spłukiwanie, możliwość spłukiwania 3 lub 6 litrami wody) i mechanizm spłukiwania „WODA STOP” (kontrola zużycia wody przez możliwość zatrzymania jej w każdym momencie spłukiwania).

Bogata oferta umywalek: ROCA oferuje umywalki w wielu rozmiarach, które świetnie nadają się do różnych powierzchni łazienkowych.

Komfort użytkowania: wygodne siedziska oraz deski WC wolnoopadające.

Dokładne spłukiwanie: zamknięty kołnierz miski WC ułatwia dokładne spłukiwanie.

Montaż: łatwy montaż półpostumentów do umywalek bez konieczności wiercenia dodatkowych otworów w ścianie.

Jakość: zawiasy nierdzewne gwarantują najwyższą jakość użytkowania.

Podwójny odpływ: odpływ poziomy i pionowy.

Łazienka dostępna: kompletna oferta dla osób starszych i niepełnosprawnych.

255


baterie 256

ROCA

Oszczędność wody i energii w bateriach jednouchwytowych

Komfort i bezpieczeństwo w bateriach termostatycznych

Baterie Roca zapewniają oszczędność wody i energii, co przynosi korzyści ekonomiczne, jak również sprzyja środowisku naturalnemu.

Wannowe i natryskowe baterie termostatyczne to kolejny sposób na oszczędność wody oraz energii. Takie rozwiązanie stosowane w bateriach Roca umożliwia osiągnięcie oczekiwanej temperatury strumienia wody w bardzo krótkim czasie oraz utrzymanie jej bez zmian tak długo, jak tego potrzebujemy.

100% przepływu wody

Y OD ) W malne y FA aks R E c ie m S T(zuży

CLICK

(zuż

ANEJ I E S Z miczne) Z Mycie ekono

CLICK informuje o przechodzeniu w zakres maksymalnego wypływu wody, co pozwala na jego ograniczenie aż do 50%

Bateria termostatyczna wannowo-natryskowa jest wyposażona w przełącznik regulujący przepływ wody, wbudowany w prawy uchwyt baterii, co ułatwia jego obsługiwanie. Posiada także ogranicznik przepływu wody, który zachęca użytkownika do rozsądnego zużycia wody. Obudowa zewnętrzna baterii nie nagrzewa się, a uchwyt termostatu wyposażony jest w regulator ograniczający temperaturę wody do 38°C, co zapobiega poparzeniu. Dla firmy Roca bezpieczeństwo jest zagadnieniem najwyższej wagi.

Dzięki zaworowi termostatycznemu umieszczonemu w głowicy termostatycznej już w ciągu 7 sekund strumień wody z baterii osiąga wybraną temperaturę.

0% przepływu wody

Głowica ceramiczna R44 PLUS

Wygoda i ekonomia Baterie termostatyczne Roca umożliwiają osiągnięcie stałej temperatury wody w minimalnym czasie, co gwarantuje komfort użytkowania oraz oszczędność wody i energii.

70%

bateria termostatyczna

100%

bateria z głowicą ceramiczną ECODISK

bateria tradycyjna

Zużycie wody

50%

jakość i Wytrzymałość baterii Roca Głowica R44 PLUS – element sterujący baterii (widok od góry) ECODISK – to centralna część głowicy ceramicznej, którą można ustawić w dowolnej pozycji, kontrolując tym samym zużycie wody w maksymalnej temperaturze. Na rysunku ECODISK w pozycji „woda letnia” (po obróceniu pierścieniem) – energooszczędne zużycie wody zmieszanej.

Baterie Roca wyposażono w zawór ceramiczny o wysokiej wytrzymałości, który gwarantuje doskonałą jakość użytkowania przy ponad 500 000 cykli oraz odporność na uderzenia ciśnienia aż do 50 barów. Wszystkie elementy baterii Roca i wykończenie zewnętrzne zostały poddane restrykcyjnym testom, co pozwoliło na przyznanie im najbardziej wymagających certyfikatów jakości. Roca, jako jeden z niewielu producentów armatury na świecie, zajmuje się wytwarzaniem każdego z jej elementów (korpusu baterii, głowic). Dzięki temu ma możliwość ścisłej kontroli wszystkich etapów procesu produkcji, a co za tym idzie – udzielania tak długich gwarancji: 5 lat na baterie i 10 lat na głowice ceramiczne.

257


dodatkowe info o firmie 258

KOMPLEKSOWA OFERTA Firma ROCA, oferując kompleksowe wyposażenie łazienkowe: ceramikę, baterie, wanny, dodatki oraz idąc za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i wzorniczymi, stwarza możliwość zaprojektowania i zaaranżowania całej łazienki w dowolnym stylu i klimacie.

ROCA

Strony www Zapraszamy Państwa na strony internetowe Koncernu. Można tam znaleźć nie tylko zawsze aktualną ofertę oraz nowości produktowe, ale także inspirujące aranżacje i bogato ilustrowane katalogi (istnieje możliwość ich zapisania lub wydruku). Na stronach dostępne są również aktualne biblioteki CAD.

Dibanet Ceramika:

– to profesjonalny program do projektowania łazienek w 3D. Łatwy w obsłudze, daje możliwość szybkiej wizualizacji zaprojektowanej łazienki i generowania listy produktów. Doskonale nadaje się zarówno do wykorzystania przez profesjonalny salon sprzedaży, jak i do użytku domowego. Program jest bezpłatny i dostępny na stronie www.roca.pl/dibanet

Dystrybucja i serwis Koncern ROCA dysponuje siecią przedstawicielstw handlowych na terenie całej Polski; pracujący w nich doradcy Klienta oraz Dział Inwestycji ROCA służą pomocą i udzielają informacji na temat produktów. Do dyspozycji naszych Klientów są także autoryzowani serwisanci świadczący usługi gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich produktów oznaczonych markami Grupy ROCA. Wanny

Baterie

certyfikaty Produkty ROCA posiadają różnego rodzaju certyfikaty, potwierdzające ich jakość: atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny, certyfikaty Instytutu Szkła i Ceramiki oraz deklaracje zgodności z Polskimi Normami. Wyroby sanitarne ROCA posiadają hiszpańskie, niemieckie i francuskie certyfikaty jakości, które zaświadczają, że produkty są zgodne z wymogami obowiązujących w tych krajach norm oraz standardów europejskich.

GWARANCJA Koncern ROCA obejmuje swoje produkty gwarancjami na: Meble

Dodatki łazienkowe

259


260

261

Alfabetyczny spis produktów

00

BIAŁY

17

PERGAMON

19

BEŻOWY

23

AGAIS

25

NIEBIESKI CRETA

27

RÓŻOWY CAIRO

69

SZARY MANHATTAN

91

EDELWEISS

93

JAŚMIN

92

GRAFIT

57

ARGENTA

Ceramika

Alice (umywalka) . . . . . . . . . . . . 189

Happening (seria ceramiki). . . . . . 39

Urbi (umywalki). . . . . . . . . . . . . . 18

Frontalis

Aloa (umywalka) . . . . . . . . . . . . 124

Java (umywalka). . . . . . . . . . . . . 188

Urinett (pisuar) . . . . . . . . . . . . . 182

Element

Veranda

America

America (seria ceramiki). . . . . . . 190

Kalahari (umywalki) . . . . . . . . . . . 23

Urito (pisuar). . . . . . . . . . . . . . . 182

Amura (seria baterii). . . . . . . . . . 226

Kendo (seria baterii). . . . . . . . . . . 77

Vectra (seria baterii). . . . . . . . . . 161

Art (umywalki). . . . . . . . . . . . . . . 17

Loft (seria baterii). . . . . . . . . . . . . 65

Veranda (seria ceramiki). . . . . . . . 35

Happening

• (1)

Veronica

Sidney

Georgia

Atai (seria baterii). . . . . . . . . . . . . 81

Loft Elite (seria baterii). . . . . . . . . 62

Verona (seria baterii) . . . . . . . . . 211

Berna (umywalka) . . . . . . . . . . . 124

Logica (seria baterii). . . . . . . . . . 241

Veronica (seria ceramiki). . . . . . 195

Hall

Meridian

Dama Senso Compacto i Square

Dama Senso

Dama

Giralda

Victoria

Dostępna łazienka

Bol (umywalka) . . . . . . . . . . . . . . 24

Long Island (umywalka) . . . . . . . . 22

Victoria (seria baterii). . . . . . . . . 169

Cala (umywalki). . . . . . . . . . . . . . 16

M2 (seria baterii). . . . . . . . . . . . 235

Victoria (seria ceramiki) . . . . . . . 139

Chic (pisuary) . . . . . . . . . . . . . . 182

Meridian (seria ceramiki) . . . . . . 127

Victoria Plus (seria baterii). . . . . 165

Clio (umywalka). . . . . . . . . . . . . 189

Moai (seria baterii). . . . . . . . . . . . 95

Wellness Toilet (Mullticlin) . . . . . 117

Com (umywalka). . . . . . . . . . . . . 18

Modena (seria baterii) . . . . . . . . 223

Contesa (wanny). . . . . . . . . . . . 178

Mohave (umywalki). . . . . . . . . . . 22

Coral (umywalka) . . . . . . . . . . . . 24

Monodin (seria baterii). . . . . . . . 151

Cosmos (umywalka) . . . . . . . . . 188

Monodin Top (seria baterii) . . . . 155

Dama (seria ceramiki) . . . . . . . . 207

Monojet-N (seria baterii). . . . . . 246

Dama Senso (seria ceramiki). . . . . 53

Mural (pisuar) . . . . . . . . . . . . . . 183

Dama Senso Compacto i Square (seria ceramiki) . . . . . . . . . . . . . . 49 Diverta (umywalki). . . . . . . . . . . . 20 Dostępna łazienka (seria ceramiki i dodatków). . . . . . . . . . . . . . . . 145 Element (seria baterii) . . . . . . . . . 57 Element (seria ceramiki). . . . . . . . 31 Esmai (seria baterii) . . . . . . . . . . 103 Espacio (umywalki). . . . . . . . . . 189 Estudio S (umywalka). . . . . . . . . 124 Fidji (umywalka). . . . . . . . . . . . . 188 Fontana (umywalka). . . . . . . . . . 189 Foro (umywalki). . . . . . . . . . . . . . 20 Forum (umywalka). . . . . . . . . . . . 22 Frontalis (seria baterii) . . . . . . . . . 85 Frontalis (seria ceramiki). . . . . . . . 27 Fuego (umywalka). . . . . . . . . . . . 16 Georgia (seria ceramiki). . . . . . . 203 Giralda (seria ceramiki). . . . . . . . 133 Grand Berna (umywalka). . . . . . 124 Hall (seria ceramiki). . . . . . . . . . . 43

Umywalki blatowe Kalahari

Coral

Java

Aloa

Rodeo

Neo Selene

Neo Selene (umywalka). . . . . . . 124

Foro

Office (zlew do prania). . . . . . . . . 24

Foro

Diverta

Berna

Grand Berna

Neo Selene

Foro

Diverta

Espacio

Stratum

Kalahari

Olimpo (umywalka). . . . . . . . . . 188 Orbita (umywalki) . . . . . . . . . . . . 17 Post (umywalka). . . . . . . . . . . . . . 18 Princess-N (wanna). . . . . . . . . . 179 Rodeo (umywalka). . . . . . . . . . . 124 Rozwiązania natryskowe . . . . . . 111 Sidney (seria ceramiki). . . . . . . . 199 Silver Crown (seria baterii) . . . . 219 Silver Shadow (seria baterii). . . . 215

Umywalki podblatowe •

Umywalki z blatem ceramicznym •

Cala

Umywalki nablatowe

Singles-Pro (seria baterii) . . . . . . 100

Diverta

Sprint (seria baterii) . . . . . . . . . . 173

Bol

Hall

Stelaże podtynkowe. . . . . . . . . . 250

Hall-Top

Stratum (umywalki) . . . . . . . . . . . 16

Long Island

Swing (wanny). . . . . . . . . . . . . . 179

Fontana

Art

Orbita

Terra

Fuego

Post

Com

Urbi

Targa (seria baterii). . . . . . . . . . . 107 Terra (umywalka). . . . . . . . . . . . . 17 Thesis (seria baterii). . . . . . . . . . . 89 Touch (seria baterii). . . . . . . . . . . 71


262 00

BIAŁY

17

PERGAMON

19

BEŻOWY

23

AGAIS

25

NIEBIESKI CRETA

27

RÓŻOWY CAIRO

69

SZARY MANHATTAN

91

EDELWEISS

93

JAŚMIN

92

GRAFIT

57

ARGENTA

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferty Koncernu Roca, zapraszamy do lektury katalogów.

Umywalki różne Diverta

Mohave

Kalahari

Forum

Hall

Estudio narożna

Alice

Ibia

• (2)

Katalog inwestycyjny ROCA

Pozostałe wyroby Pisuar Urinett z pokrywą

Pisuar Urinett bez pokrywy

Pisuar Mural

Pisuar Urito

Pisuar Chic

Przegroda pisuarowa Wing

WC Tureckie Oriental

Multiclin Pro I / Pro II

Katalog ROCA „Małe Wszystko do Łazienki”

Katalogi produktowe POOLSPA

(1) (2)

Katalog ROCA „Wszystko do Łazienki”

Katalog POOLSPA „Wszystko do Łazienki”

Miska wc dla dzieci dostępna tylko w kolorze białym Tylko umywalka Kalahari 650 mm (A327874..0)

Wybierając kolor, wystarczy zastąpić (..) z indeksu produktu właściwym kodem koloru. Gama kolorów: 00 – BIAŁY, 17 – PERGAMON, 19 – BEŻOWY, 23 – AGAIS, 25 – NIEBIESKI CRETA, 27 – RÓŻOWY CAIRO, 69 – SZARY MANHATTAN. Specjalne wykończenia matowe: 91 – EDELWEISS, 93 – JAŚMIN, 92 – GRAFIT. Nowość: 57 – ARGENTA.

Objaśnienie symboli: Katalog LAUFEN

bez otworu na baterię przelotowy otwór do osadzenia baterii możliwe odpłatne wykonanie otworu przez autoryzowany serwis

Katalog Viva Madalena

Zapraszamy również na strony internetowe Koncernu ROCA

www.roca.pl

www.poolspa.pl

www.laufen.pl

www.madalena.pl


Producent zastrzega sobie prawo do zmiany wyglądu, konstrukcji i parametrów przedstawionych w tym katalogu wyrobów bez uprzedniego powiadomienia. Aranżacja wnętrz przedstawionych w katalogu nie musi odpowiadać wymogom prawidłowej instalacji sanitarnej. Niniejszy katalog nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanych na zdjęciu.

08/2008

www.roca.pl

Inspiracje Roca  

Katalog produktów Roca

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you