Page 1

Exclusive „Luxusní dovolená není výsadou jen bohatých a slavných. Ať máte jakékoliv možnosti platí i pro Vás, že je nutné čas od času vypnout a nechat jiné aby o Vás pečovali. Dlužíte to sami sobě.“

KYPR

www.perlystredomori.cz

katalog zájezdů a služeb | sezóna 2010 PERLY STŘEDOMOŘÍ | IZRAEL | KORFU | KRÉTA | KYPR | SICÍLIE


16

Exclusive

Nissi Beach

KYPR AYIA NAPA | LARNAKA | LIMASSOL | PAPHOS | PROTARAS

Paphos


INFORMACE O DESTINACI KYPR

17

PROČ PRÁVĚ NA KYPR? Kypr je ostrov značné krásy a omračujících kontrastů, od zlatých linií pobřeží s křišťálově čistým mořem až po vznešené zalesněné hory s panenskou přírodou a okouzlujícími vesničkami. Kypr, přezdívaný též ostrovem bohyně lásky Afrodity, která se zde podle Homéra zrodila z mořské pěny, má velice příjemné klima s průměrnými denními teplotami neklesajícími ani v nejstudenějším měsíci - lednu - pod 15 °C. Často bývá také nazýván ostrovem slunce. Během dlouhého teplého léta je ostrov rájem pro plavce a milovníky vodních sportů. Od listopadu do března je počasí mírné a po většinu času slunečné. Ve skutečnosti se Kypr může pochlubit více než 300 slunečnými dny v roce! Vzhledem ke své poloze, ve východní části Středomoří, má Kypr jedny z nejzdravějších klimatických podmínek na světě a je také označován za křižovatku tří kontinentů: Evropy, Afriky a Asie. Každého jistě překvapí rozmanitá fauna a flóra. Nachází se zde více než 1800 druhů rostlin (z toho 127 druhů nenaleznete nikde jinde na světě!). Zejména pro své nádherné pláže a hory, kosmopolitní města, idylické vesničky a veselé obyvatelstvo je Kypr vyhledávaným místem odpočinku pro lidi všech věkových kategorií, a to téměř po celý rok.

NAŠE LETOVISKA Nikósie (Lefkosia) je hlavním městem již tisíc let a zároveň největším městem Kypru. V původním městě, které je ohrazeno silnou zdí postavenou Benátčany, je na malé ploše soustředěno velké množství monumentů a památek. Vedle historických zajímavostí i archeologické muzeum a prezidentský palác. Limassol (Lemesos), druhé největší město, je prosperující pobřežní přístav a ideálním výchozím bodem pro výlety po ostrově i pro okružní plavby. Město je známé svými obchody, tavernami, nočním životem a tak je také často označován jako „Malá Paříž“. Konají se zde různé slavnosti a festivaly vína a karnevaly. Po celém městě i jeho okolí je mnoho historických a archeologických památek a zajímavostí (starověké naleziště Kourion či Amathous, amfiteátr v Episkopi, hrad Kolossi), muzea (lidového a byzantského umění). Dlouhá přímořská promenáda je plná palem, zeleně a míst k odpočinku. Nejznámější turistickou atrakcí města je místní hrad Limassol vybudovaný v byzantském stylu. Přímo v Limassolu jsou dlouhé písečné a místy oblázkové pláže. V okolí se nachází další známé pláže jako Lady´s Mile Beach (nejbližší pláž od Limassolu, je dlouhá cca 7 km), Governor´s Beach (pláž má tmavý písek a leží cca 30 km na východ od Limassolu), Kourion Beach (jezdí sem místní autobusy z Limassolu), Avdimou Beach (cca 17 km na západ od Kourion Beach divoká písčitá pláž s velmi čistou vodou). Přímo v Limassolu je také vodní park „Wet & Wild“ se spoustou skluzavek, tobogánů a jiných atrakcí. Další větší vodní areál je v nedalekém Fasouri.Transfer na letiště v Larnace trvá cca 1 hod. Larnaka, leží na slunečném jihovýchodním pobřeží, přímo u známé slunečné pláže a patří mezi nejstarší kyperská města. Město bylo založeno již v 9. století př. n. l. Féničany. Přímořské letovisko vyrostlo na místě historického města Kition. Mezi nejhezčí části patří pobřežní palmová promenáda Finikudes s typickou poklidnou atmosférou, kouzelnými plážemi s přírodním pískem, mnoha bary, kavárnami, tavernami a množstvím obchůdků s nejrůznějšími suvenýry. Nedaleko se nachází ,,solné jezero“, které je v chladnějších měsících navštěvováno hejny plameňáků a dalších vzácných druhů ptactva. Mezinárodní letiště se nachází na okraji města. Cesta do Larnaky (cca 8 km) trvá asi 20 minut.

GASTRONOMIE - Taverny poskytují výtečnou kyperskou kuchyni a příjemně překvapí také množství restaurací, které nabízejí bohaté kombinace jídel z řecké a turecké kuchyně. Typickým místním pokrmem je tzv. „meze“ - spousty talířků s různými předkrmy, z nichž si každý nabere to, na co má právě chuť. Pro milovníky dobrého a kvalitního vína znalci doporučují ochutnat některé ze široké nabídky lahodných červených vín z nichž nejznámější je dezertní víno „Commandaria“. AKTIVNÍ ODPOČINEK - Noční život v hlavním městě Lefkosii (Nikósii) i v ostatních městech a přímořských letoviscích je velice četný a různorodý, pro každého něco. Kypr je ostrov k objevování, ostrov bezmezných možností. Turisty z celého světa láká právě pro nepřeberné množství způsobů jak trávit čas na čerstvém vzduchu, což umožňuje středomořské klima ostrova téměř po celý rok. K nim patří zejména pěší turistika, cykloturistika, fotografování, pozorování ptactva, rybaření a archeologie. Pro ty, kteří hledají kulturní vyžití, je Kypr kolébkou muzeí a jiných historických památek od řeckých chrámů a římských pamětihodností až po malované byzantské kostely a křižácké hrady. Mezi městy Limassol a Larnaka v horách leží klášter „Stavrovouni“, nejstarší klášter na Kypru založený r. 327, který uchovává třísku z Kristova kříže. PLÁŽE - Mořská voda na Kypru patří k nejčistším a nejteplejším ve Středomoří. Celkem 52 zdejších pláží bylo oceněno pro svou kvalitu tzv. modrou vlajkou („Blue Flag“)! Všechny pláže na Kypru jsou veřejné včetně pláží u hotelů. Je možné si zde pronajmout za cenu cca EUR 8,-/den 2 lehátka a slunečník.

Měsíc

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

Vzduch v °C

19

22

26

30

32

32

31

28

23

Moře v °C

15

17

20

22

24

24

24

21

19

VZDÁLENOSTI z Nikósie Limassol Paphos Larnaka Ayia Napa

80 km 152 km 47 km 81 km

z Limassolu Paphos Larnaka Ayia Napa

Doporučujeme navštívit Pafos (Paphos) v západní části ostrova, který je zapsán do Seznamu kulturních památek UNESCO. Celá tato oblast je v podstatě otevřené muzeum.

142 km 184 km

z Larnaky Ayia Napa

41 km

72 km 70 km 107 km

TURECKO

Ayia Napa (Agia Napa) patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější letoviska ostrova ležící v jeho východní části. Nachází se zde dva zálivy - Nissi a Macronissos s plážemi s nejkrásnějším a nejjemnějším pískem na celém ostrově. Malebné staré centrum láká k podvečerním romantickým procházkám. Najdete tu mnoho restaurací, taveren, bary, diskotéky, obchody. Můžete navštívit mořské akvárium a nebo originálně řešený aquapark ve stylu antických památek. Ze sportu doporučujeme jízdu na koni, minigolf, bowling, bungee jumping a mnoho vodních sportů (např. potápění a windsurfing). Transfer do Ayia Napa (cca 40 km) trvá cca 50 minut. Protaras je menší obdobou Agia Napy, od které se nachází jen cca 6 km. Na předměstí je vršek s kostelem Ayios Ilias, odkud je úžasný výhled na město a okolí. Pro tuto oblast jsou charakteristické tisíce větrných mlýnů a malých ostrůvků. Je to ráj pro milovníky vodních sportů, především windsurfingu, vodního lyžování a potápění a to díky křišťálově průzračnému moři. Najdete tu snad nejkrásnější pláž ostrova - „Fig Tree Bay“ - a v jejím okolí mnoho zálivů s malými privátními plážemi. Na jaře se tu koná květinový festival zvaný „Anthestiria“. Cesta do Protarasu (cca 60 km) trvá asi 1 hodinu.

z Paphosu Larnaka Ayia Napa

Středozemní moře

KYPR Paphos

Limassol

Protaras Ayia Napa Larnaka

Středozemní moře

XI.


18

KYPR AYIA NAPA

HIGHLIGHTS 296 pokojů snídaně / polopenze / plná penze rodinná dovolená wellness centrum kongresová turistika / team-building vhodné pro vozíčkáře (2 pokoje) SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: 3 000 m pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 382

Adams Beach Hotel ***** Hotel se nachází přímo na překrásné písečné pláži v zálivu „Nissi Bay“. Centrum letoviska Ayia Napa je vzdáleno cca 3 000 m.

Vybavení: Recepce se směnárnou, několik restaurací, piano bar, taverna „Vala Beach“, bar u bazénu, kadeřnictví, obchod se suvenýry, květinářství, klenotnictví, ambulance, pět výtahů, lobby s možností Wi-fi připojení k internetu, kongresové centrum (max. 1 050 osob), vlastní kaple pro pořádání svatebních obřadů včetně doplňkových služeb, wellness centrum, dětské hřiště, venkovní soustava bazénů. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s postraním nebo přímým výhledem na moře/záliv (typ „superior“ s možností přistýlky) mají vlastní sociální zařízení (WC, vana, fén), klimatizaci/vytápění, TV-SAT, minibar, trezor, připojení k internetu a balkon. Family pokoj (FR 3+2) je prostornější a navíc má sprchu. Family suity (FR suite 3+2) mají oddělený dětský pokoj (posuvné dveře) s palandou a sprchu. Queen suita (3+2) má oddělený dětský pokoj (posuvné dveře) s palandou, gaučem a samostatné WC se sprchou. Na vyžádání luxusní suity pro max. 2 dospělé osoby (např. „Honeymoon“ s vířivkou přímo v ložnici!).

Stravování: V základní ceně jsou zahrnuty bohaté snídaně anglického typu formou švédských stolů. Možnost dokoupení obědů a nebo večeří. Pláž: Nádherná písečná pláž leží přímo u hotelu (zdarma lehátka a slunečníky). Sport a zábava: V hotelu se nachází wellness centrum „Olympic Health Club and Spa“ (krytý bazén, v zimě s vyhřívanou vodou, se dvěma vířivkami a dětským bazénem - zdarma, dále za poplatek sauna, parní sauna, solárium, fitnes, indické masáže hlavy, masáže horkými kameny a jiné exotické druhy masáží, thalasoterapie, aromaterapie, kosmetické procedury - např. čokoládové, kávové nebo grepové zábaly, mléčné koupele). Zdarma mají hoteloví hosté k dispozici tělocvičnu a tenisový kurt. Součástí hotelu je dále půjčovna aut, squash, stolní tenis, biliard, herna, venkovní soustava bazénů se skluzavkami a vodními atrakcemi a plážový volejbal. Od května do října animační programy, aerobik, živá hudba a od dubna do října dětský klub (4 - 12 let).

Adams Beach Hotel ***** 31.05. - 12.07. 25.10. - 01.11. 30.08. - 06.09 12.07. - 19.07. 19.07. - 30.08. Ayia Napa 06.09. - 25.10. dospělý v 1/2 BL, AC, postraní MS, standard 27 200 29 100 29 600 30 100 30 800 dospělý v 1/2 BLM, AC standard* 29 600 33 200 33 700 34 200 34 900 dospělý v 1/2 BL, AC, postraní MS, superior 31 300 34 900 35 400 35 900 36 600 dospělý na přistýlce 26 600 29 300 29 600 30 000 30 500 dospělý v FR 3+2 BL, AC 33 700 37 300 37 800 38 300 39 000 2. a 3. dítě 2-12 let se 2 dosp. v FR 22 000 23 800 24 100 24 300 43 100 dospělý v FR suite 3+2 BL, AC 37 800 41 400 41 900 42 400 43 100 2. a 3. dítě 2-12 let se 2 dosp. v FR suite 24 100 25 900 26 100 26 400 26 700 1. dítě 2-12 let se 2 dosp. os. v FR nebo superior 11 300 11 300 11 300 11 300 11 300 Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, ovoce na pokoji při příjezdu, welcome drink, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: polopenze (doplatek za večeře) Kč 5 350,-/dosp. os./týden, Kč 3 250,-/dítě 2-12 let/týden, plná penze (doplatek za obědy a večeře) Kč 9 170,-/dosp. os./týden, Kč 5 350,-/dítě 2-12 let/týden; *nebo dospělý v 1/2 BL, AC superior Pozn.: přistýlka není možná v pokojích typu “standard”, 2. přistýlka není možná v pokojích typu “superior”! Služby na vyžádání: hotelové suity “Queen”, “Executive”, “Honeymoon”, “Ambassador”, “King” a “Presidential”, jednolůžkové pokoje


KYPR AYIA NAPA

HIGHLIGHTS 294 pokojů polopenze / plná penze / all inclusive rodinná dovolená kongresová turistika / team-building SVATEBNÍ OBŘADY všech druhů (katolické, křesťanské, civilní) 3 profesionální fotbalová hřiště VZDÁLENOSTI centrum: 2 500 m pláž: cca 100 - 150 m KÓD OBJEKTU 386

Atlantica Aeneas Resort ***** Luxusní moderní hotel je postaven v rozlehlé zahradě, obklopen palmami a středomořskou vegetací. Součástí komplexu je soustava bazénů s různými fontánami, vířivkami, mosty a vodopády, která je jednou z největších v Evropě! Leží v blízkosti překrásné písečné pláže „Nissi Beach“ a cca 2 500 m od letoviska Ayia Napa. Vybavení: Recepce se směnárnou, mini market s prodejnou suvenýrů, klenotnictví, parkoviště, několik restaurací a barů, internetový kout, ambulance (na zavolání), kadeřnictví, venkovní soustava bazénů, konferenční centrum (max. 500 osob), katolický kostel (pro pořádání katolických svatebních obřadů s kapacitou do 150 osob), křesťanský ortodoxní kostel i romantické prostory v zahradách a vnitřní obřadní síň pro civilní obřady včetně doplňkových služeb, dětské hřiště. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (pokoje s výhledem na bazén s max. 1 přistýlkou) jsou vybaveny klimatizací/vytápěním, telefonem, mini ledničkou, TV-SAT, radiem, trezorem, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha a vana, fén) a balkonem. Pokoje typu „executive“ s přímým vstupem do bazénu a „superior“ s výhledem na bazén (max. 2 přistýlky) jsou prostornější s obývacím prostorem („executive“ typ má navíc možnost vířivky - za příplatek) a family suity (FR suite 4+2) mají obývací část oddělenou a navíc dvě palandy (za příplatek výhled na bazén). Atlantica Aeneas Resort ***** Ayia Napa dospělý v 1/2 BL, AC* 1. dítě 2-12 let se 2 dosp. os.** 2. dítě 2-12 let se 2 dosp. os. v 1/2 BL, AC 3. a 4. dítě 2-16 let ve FR SUITE 4+2*** dospělý na přistýlce dospělý v 1/1 BL, AC

Stravování: V základní ceně jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů. Možnost dokoupení večeří, obědů nebo rozšíření na all inclusive (plná penze a navíc svačiny a neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů). Pláž: Nádherná písečná pláž „Nissi Beach“ leží přes silnici cca 100 - 150 m od hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). Sport a zábava: Všem hostům je zdarma k dispozici soustava venkovních bazénů s vodními atrakcemi, vnitřní bazén (vyhřívaný v zimním období), lehátka a slunečníky u bazénů, sluneční terasy, animační programy pro dospělé i děti včetně mini klubu, taneční večery s živou hudbou, kabaretní a folklórní show. V rámci „all inclusive“ programu jsou v ceně tenisové kurty (poplatek za osvětlení), basketbalové hřiště, aerobik, stolní tenis, fitnes, tři profesionální fotbalová hřiště, squash, minigolf, sauna, parní sauna (ostatní hosté za poplatek). Dále za poplatek biliard, masáže, solárium a na pláži vodní sporty (šlapadla, kanoe, windsurfing, vodní lyžování, parasailing).

31.05. - 01.07.

01.07. - 24.07. 28.08. - 01.10.

24.07. - 28.08. 01.10. - 31.10.

26 000 11 300 18 200 16 400 16 500 36 200

27 500 11 300 18 900 16 400 16 500 37 700

28 200 11 300 19 300 16 400 16 500 35 700

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: all inclusive Kč 8 980,-/dosp. os./týden, Kč 4 500,-/dítě 2-12 let/týden; polopenze (doplatek za večeře) Kč 4 400,-/ dosp. os./týden, Kč 2 200,-/dítě 2-12 let/týden; výhled na bazén (max. 1 přistýlka) Kč 1 200,-/os./týden, SUPERIOR výhled na bazén (max. 2 přistýlky) Kč 2 600,-/os./týden, EXECUTIVE výhled na bazén (max. 2 přistýlky) Kč 4 200,-/os./týden; EXECUTIVE s vířivkou a výhledem na bazén (max. 2 přistýlky) Kč 5 170,-/os./týden; FR SUITE (min. 4 os.) Kč 8 220,-/os./týden; FR SUITE MS (min. 4 os.) Kč 9 750 ,-/os./týden *max. 2 přistýlky **nebo 1. a 2. dítě 2-12 let v pokojích typu FR SUITE *** cena za jedno dítě

19


20

KYPR AYIA NAPA

HIGHLIGHTS 271 pokojů snídaně, polopenze, plná penze studia, hotelové suity, bungalovy (na vyžádání), bohaté sportovní možnosti wellness centrum kongresová turistika / team building služby concierge golfové cvičné odpaliště u hotelu VZDÁLENOSTI centrum: 800 m letiště: 50 km pláž: přímo u hotelu KÓD OBJEKTU 513

Grecian Bay Hotel ***** Luxusní hotel s jedinečnou atmosférou leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova v zahradě se subtropickou vegetací. Do centra střediska Ayia Napa s mnoha restauracemi, bary a obchody dojdete za cca 10 minut.

Vybavení: Recepce se směnárnou a službami concierge, hlavní restaurace „Esperia“, á la carte restaurace „D’or“, rybí taverna „Fisherman’s Hut“, kavárna „Aurora“, dva hotelové bary, plážový bar, kadeřnictví, obchod s novinami a dárky, butik, kosmetický salon, kongresové centrum (několik sálů, největší pro max. 660 osob), noční klub, wellness centrum, venkovní bazény. Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s centrálním vytápěním mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana, fén), telefon, minibar, radio, TVSAT, trezor a balkon. K dispozici je několik typů pokojů včetně studií, hotelových suit a bungalovů s různými výhledy. Některé pokoje je možné propojit (vhodné pro vícečetné rodiny s dětmi). Stravování: Základní cena je uvedena se snídaní. Za příplatek obědy a večeře. Vše je podáváno formou švédských stolů.

Grecian Bay Hotel ***** Ayia Napa dospělý v 1/2 BL, AC dítě 2-11 let se 2 dosp. os. na přistýlce dospělý na přistýlce dospělý v 1/2 BLM, AC dítě 2-11 let se 2 dosp. os. na přistýlce dospělý na přistýlce dospělý v 1/2 Presidental suite

Pláž: Vlastní písečná pláž je od hotelu oddělena jen subtropickou zahradou. Za poplatek možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Sport a zábava: Hoteloví hosté mohou zdarma využívat venkovní bazén pro dospělé a děti, tenisové kurty, squashový kurt, wellness centrum (krytý bazén, fitnes, vířivka, sauna, parní sauna), golfové cvičné odpaliště (driving range) a aerobik. Za poplatek masáže, kadeřnictví, kosmetické a léčebné procedúry, stolní tenis, biliard, herna, vodní sporty na pláži.

31.05. - 26.07. 18.10. - 01.11.

26.07. - 02.08.

11.10. - 18.10.

02.08. - 11.10.

29 900 20 100 25 500 33 500 21 900 28 200 82 100

30 000 20 200 25 600 33 600 22 000 28 300 82 100

30 600 20 400 26 000 34 200 22 200 28 700 82 100

30 800 20 600 26 200 34 400 22 400 28 900 82 100

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: polopenze Kč 6 880,-/os./týden, plná penze Kč 7 450,-/os./týden


KYPR AYIA NAPA

HIGHLIGHTS 334 apartmánů bez stravy / snídaně / polopenze / plná penze / all inclusive rodinná dovolená kongresová turistika / team-building vířivka, sauna, masáže VZDÁLENOSTI centrum: 1 500 m pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 383

Callisto Holiday Village **** Callisto - hotelový komplex postavený ve stylu vesničky - leží přímo u písečné pláže a cca 1 500 m od centra Ayia Napy, centra zábavy a nakupování.

Vybavení: Recepce, restaurace „Artemis“ a „Hesperides“, bar u bazénu „Oceanus“, aperitiv bar „Arcas“, konferenční sál (max. 600 osob), venkovní soustava bazénů, internetový kout. Ubytování: Studio (typ garsoniéry pro max. 3 osoby) a apartmán (oddělená dvoulůžková ložnice, pro max. 4 osoby). Oba typy mají kuchyňský kout, mini ledničku, radio, telefon, trezor, toaster, kávovar, troubu, TV-SAT, koupelnu - sprcha/vana, WC a balkon nebo verandu. Na vyžádání „superior“ pokoje (nově vybavená studia a apartmány navíc s fénem, masážní sprchou, vybavením pro žehlení a mikrovlnou troubou). Stravování: Základní cena zahrnuje polopenzi. Za příplatek možnost dokoupení obědů nebo all inclusive (snídaně, obědy a večeře, svačiny a alkoholické a nealkoholické nápoje). Vše formou švédských stolů.

Callisto Holiday Village **** Ayia Napa dospělý ve studiu pro 2 osoby* 3. dospělá osoba ve studiu dospělý v apartmánu pro 2 osoby** 2. dítě 2 - 12 let se 2 dosp. os.** 3. nebo 4. dospělá osoba v apartmánu** 1. dítě 2 - 12 let se 2 dosp. os. dospělý v 1/1 studio

Pláž: Písečná pláž s travnatou plochou s lehátky a slunečníky leží přímo u hotelu. Sport a zábava: Dva venkovní bazény, dětské bazény, vodní atrakce, vnitřní bazén, vířivka, sauna, masáže, fitnes, tenisové kurty, plážový volejbal, multifunkční hřiště, vodní pólo a volejbal, videohry, stolní tenis, biliard a stolní hry. Pro děti miniklub a dětské hřiště, animační programy včetně tanečních večerů (od května do října).

31.05. - 05.07. 30.08. - 06.09. 18.10. - 25.10.

06.09. - 18.10.

05.07. - 12.07.

23.08. - 30.08.

12.07. - 23.08.

23 400 20 500 24 300 17 200 21 300 11 300 29 800

25 300 21 900 26 300 18 200 22 800 11 300 32 900

25 800 22 300 26 700 18 400 23 100 11 300 33 700

26 300 22 800 27 200 18 800 23 500 11 300 34 600

26 700 23 100 27 700 19 000 23 900 11 300 35 400

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive”, služby delegáta Volitelné doplatky: plná penze (doplatek za obědy) Kč 1 720,-/os./týden, Kč 860,-/děti 2-12 let/týden, all inclusive (doplatek za obědy a all inclusive služby) Kč 2 870,-/os./týden, Kč 1 440,-/děti 2-12 let/týden; MS Kč 1 720,-/týden v termínu 05.07. - 30.08., Kč 1 530,-/týden v ostatních termínech; postraní MS Kč 1 340,-/týden v termínu 05.07. - 30.08., Kč 1 150,-/týden v ostatních termínech (doplatky za MS a postraní MS se vztahují na apartmán/studio) *max. 3 osoby ve studiu **max. 4 osoby v apartmánu

21


22

KYPR AYIA NAPA

HIGHLIGHTS 154 bungalovů bez stravy / polopenze / plná penze rodinná dovolená bohaté sportovní možnosti tělocvična, sauna kongresová turistika / team-building VZDÁLENOSTI centrum: 4 000 m pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 391

Kermia Beach Bungalow Hotel **** Jedinečný komplex, který se skládá z centrální budovy a samostatných bungalovů, byl postaven na ploše 60 000 m2 v typickém kyperském stylu malé zahradní vesničky, přímo u moře a v levé části mysu „Capo Greco“. Centrum letoviska Ayia Napa je vzdáleno cca 4 000 m. Vybavení: V centrální budově je k dispozici recepce se směnárnou a wi-fi připojením k internetu, hlavní restaurace „Cavo Greco“, á la carte restaurace „Alkion“, bar u bazénu „Albatross Pool Grill Bar“, koktejlový bar „Sunset“, konferenční sál, venkovní bazén, dětské hřiště, mini market. Ubytování: Samostatné bungalovy tří typů: studio pro 2-3 os. (42 m2, typ garsoniéra, max. 1 přistýlka) a apartmány pro 2-4 osoby a 4-6 osob (54 - 72 m2, jedna nebo dvě dvoulůžkové ložnice, max. 2 přistýlky). Všechny bungalovy jsou postaveny v typickém kyperském stylu a jsou vybaveny kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením (WC, vana, fén), dále mají klimatizaci/vytápění, TV-SAT, trezor, radio, telefon s připojením k internetu a verandu. Stravování: Základní cena je bez stravy. Za příplatek je možná snídaně, polopenze (snídaně a večeře) nebo plná penze (navíc obědy). Vše formou švédských stolů.

Kermia Beach Bungalow Hotel **** Ayia Napa dospělý ve studiu pro 2 os. BL, AC dospělý v apartmánu pro 2 os. BL, AC dospělý v apartmánu pro 4 os. BL, AC dospělý na přistýlce* 1. dítě do 12 let na přistýlce* 2. dítě do 12 let na přistýlce** dospělý v jednolůžkovém studiu BL, AC

Hotel pořádá časté speciální tematické večery (např. kyperský, italský, středomořský, barbecue, rybí a jiné). Pláž: Vlastní písečná pláž se nachází přímo u resortu (zdarma lehátka a slunečníky). Sport a zábava: Přímo u moře se nachází bazén se sladkou vodou. Hotel nabízí snad všechny druhy sportu: pět tenisových kurtů (dva osvětlené), volejbal, lukostřelba, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, biliard, tělocvična, sauna, aerobik, půjčovna in-line bruslí (ideální podmínky pro in-line bruslení v blízkém okolí!) a kol, vodní sporty (windsurfing, plachtění, vodní lyžování, paragliding, potápění, rybaření). Pro nejmenší je tu od dubna do října miniklub a pro všechny animační programy (včetně tanečních hodin např. salsa, cha-cha, vodní pólo, strečink, gymnastika), taneční večery s živou hudbou.

19.10. - 31.10.

31.05. - 07.06.

07.06. - 19.10.

24 300 26 700 23 100 16 400 11 300 14 000 29 400

27 400 29 800 25 200 17 400 11 300 14 800 33 100

27 900 30 300 25 500 17 600 11 300 14 900 33 700

Cena zahrnuje: 7x ubytování, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dětská postýlka Volitelné doplatky: snídaně Kč 1 340,-/dosp. os./týden, Kč 960,-/dítě 2-12 let/týden; polopenze (snídaně a večeře) Kč 3 820,-/dosp. os./ týden, Kč 2 870,-/dítě 2-12 let/týden; plná penze (snídaně, obědy a večeře) Kč 5 730,-/dosp. os./týden, Kč 4 200,-/dítě 2-12 let/týden *se 2 plně platícími os. ve studiu nebo apartmánu pro 2 os. nebo se 4 plně platícími os. v apartmánu pro 4 os. **se 2 plně platícími os. v apartmánu pro 2 os. nebo se 4 plně platícími os. v apartmánu pro 4 os.


KYPR AYIA NAPA

HIGHLIGHTS 270 pokojů snídaně / polopenze / plná penze rodinná dovolená wellness centrum kongresová turistika / team-building SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: 2 000 m pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 389

Nissi Beach Resort **** Hotelový komplex s centrální budovou a bungalovy je umístěn na ploše 100 000 m2, uprostřed tropické zahrady a přímo na jedné z nejkrásnějších kyperských pláží - „Nissi beach“. Potkat tu můžete na pláži či v zahradě místní „obyvatele“ - maskoty hotelu velice přátelské pelikány „Nissi“. Centrum letoviska Ayia Napa je vzdáleno cca 2 000 m. Vybavení: V centrálním hotelu je recepce se směnárnou, internetový kout (Wi-fi připojení zdarma v baru a v lobby), kadeřnictví, obchod se suvenýry a novinami, butik, moderní kongresový sál (max. 500 osob), hlavní restaurace s venkovní terasou „Ambrosia“, dále taverna „Nissi“, bar s terasou „Bacchus“, bar u bazénu, pět plážových kiosků s občerstvením, dětské hřiště a parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou umístěny v centrálním hotelu (mořská strana za příplatek). Dále jsou zde k dispozici samostatné bungalovy umístěné přímo u moře typu: BEACH bungalov pro max. 3 os. a SUITE BEACH bungalov pro max. 2 os. a nebo jako rodinný pokoj (FR 2+2) pro max. 4 os. Všechny typy pokojů jsou po renovaci a vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha a vana, fén), TV-SAT, trezorem, telefonem, radiem, minibarem, balkonem nebo terasou a jsou klimatizované/ vytápěné. Součástí je také vybavení pro přípravu kávy a čaje. Pokoje v bungalovech jsou situovány na mořskou stranu, suity mají navíc prostornou obývací část. Nissi Beach Resort **** Ayia Napa dospělý v 1/2 BL, AC dospělý v 1/2 BLM, AC dítě 2-12 let na přistýlce dospělý v 1/2 BEACH bungalov BLM, AC dítě 2-12 let na přistýlce dospělý v 1/2 SUITE BEACH bungalov BLM, AC* dítě 2-12 let na přistýlce

Stravování: Základní cena je se snídaní. Obědy a večeře jsou možné za příplatek. Vše formou švédských stolů. Pláž: Dokonalá bílá písečná pláž „Nissi beach“, dlouhá 500 m, se nachází přímo u resortu (zdarma lehátka a slunečníky). Z jedné části je zátoka chráněna ostrůvkem „Nissi“. Sport a zábava: Tenisové kurty, plážový volejbal, mini fotbal, minigolf, basketbal, vodní aerobik, potápění, vodní lyžování, kanoe, windsurfing, herna, stolní tenis, biliard, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), wellness centrum (vyhřívaný - v zimním období - vnitřní bazén, fitnes, solárium, vířivka, sauna, parní sauna, masáže, kosmetické procedury). Animační programy pro dospělé i děti včetně miniklubu, taneční večery s živou hudbou a tradičními kyperskými tanci.

28.10. - 04.11.

31.05. - 16.07. 16.10. - 28.10.

16.07. - 16.10.

23 900 26 800 11 300 29 200 19 800 33 000 21 700

25 100 27 900 11 300 30 300 20 300 35 200 22 700

28 200 31 100 11 300 33 200 21 800 40 500 25 400

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, welcome drink, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytováníletiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: polopenze (doplatek za večeře) Kč 3 630,-/dosp. os./týden, Kč 1 820,-/dítě 2-12 let/týden; plná penze (doplatek za obědy a večeře) Kč 7 260,-/dosp. os./týden, Kč 3 630,-/dítě 2-12 let/týden Pozn.: Jedna přistýlka je možná ve všech typech pokojů, vyjma FR (až 2 přistýlky). *nebo dospělý ve FR 2+2 SUITE BEACH bungalov BLM, AC Služby na vyžádání: Jednolůžkové pokoje, dospělý na přistýlce.

23


24

KYPR AYIA NAPA

HIGHLIGHTS 54 apartmánů/studií bez stravy/snídaně/polopenze/plná penze rodinná dovolená SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: turistická část (Ayia Napa 4 km) pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 440

So Nice Boutique Suites **** Jedním z předních evropských designerů renovovaný resort s bungalovy a první boutique hotel v letovisku je umístěn v tropické zahradě v oblasti Makronissos, v turistické části, východně od centra letoviska Ayia Napa, které je vzdálené cca 4 000 m (dostupné pravidelnou autobusovou linkou). Pouhá zeleň a trávníky dělí hotel od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova - „Golden Beach“. Hotel je známý zejména svou jedinečnou rodinou atmosférou. Vybavení: Recepce s připojením k internetu, venkovní bazén s odděleným dětským bazénem s lehátky, terasou a barem, TV místnost a venkovní terasa s posezením, restaurace na snídaně, nový sushi lounge bar, dětské hřiště, parkoviště. Pouhých 50 m od hotelu se nachází supermarket. Ubytování: Apartmány a studia jsou všechny laděny do pastelových tónů v kombinaci s bílou a precizně vybaveny moderním italským nábytkem a nejnovější technologií - LCD TV-SAT (v apartmánech vždy dvě), podlahové vytápění, klimatizace (za příplatek), internetové připojení, kuchyňský kout včetně sklokeramické varné desky, ledničky, elektrické trouby, mikrovlnné trouby a toasteru, dále trezor, telefon, žehlička. Mramorová koupelna je vybavena WC, vanou a fénem. „Beach Block“ apartmány mají vlastní střešní terasu s designovým nábytkem na slunění včetně možnosti privátní „večeře při svíčkách“.

So Nice Boutique Suites **** Ayia Napa dospělý ve studiu pro 2 os. AC dospělý na přistýlce ve studiu AC dítě 2-14 let se 2 dosp. os. ve studiu AC dospělý v apartmánu pro 2 os. AC dospělý na přistýlce v apartmánu AC dítě 2-14 let se 2 dosp. os. v apartmánu AC

Stravování: Základní cena je bez stravy (možnost vaření ve vybavených kuchyňkách). Za příplatek snídaně, polopenze a nebo plná penze. Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů, obědy á la carte. Časté jsou tematické večery (kyperský, italský, mexický, čínský,…). Pláž: Dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu - od hotelu ji dělí pouze zelená zahrada. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Sport a zábava: Venkovní bazén pro dospělé i děti, dětské hřiště, zahrada s prostorem na volejbal nebo mini fotbal, na pláži vodní sporty (potápění, paragliding, jízda na banánu a další). V dosahu pěší chůze od hotelu se nachází vodní park „Waterworld Waterpark“.

21.10. - 04.11.

23.08. - 21.09.

31.05. - 07.06.

07.06. - 23.08. 21.09. - 21.10.

20 700 16 500 15 500 23 100 17 700 16 700

25 500 18 900 17 900 27 900 20 100 19 100

27 600 20 000 19 000 30 000 21 200 20 200

27 900 20 100 19 100 30 300 21 300 20 300

Cena zahrnuje: 7x ubytování, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: snídaně Kč 1 530,-/dosp. os./týden, Kč 760,-/dítě 2-12 let/týden; polopenze (snídaně a večeře) Kč 4 200,-/dosp. os./ týden, Kč 2 100,-/dítě 2-12 let/týden; plná penze (snídaně, obědy a večeře) Kč 6 120,-/dosp. os./týden, Kč 3 060,-/dítě 2-12 let/týden; “Beach Block” Kč 7 640,-/os./týden; výhled na bazén nebo MS Kč 1 720,-/os./týden


KYPR LARNAKA

HIGHLIGHTS 193 pokojů snídaně / polopenze / plná penze rodinná dovolená kongresová turistika / team-building wellness centrum SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: turistická část (Larnaka 10 km) pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 441

Golden Bay Beach Hotel ***** Luxusní hotel, postavený v rozlehlé zahradě s tropickými palmami a květinami, leží přímo u písečné pláže v turistické části Larnaky. Centrum letoviska je vzdálené cca 10 km (letiště cca 14 km). V okolí hotelu můžete navštívit restaurace, bary, obchody.

Vybavení: Recepce, wi-fi připojení k internetu, francouzsko-italská restaurace „Les Etoiles“, „Yacht Club“ (restaurace s venkovní terasou a nádherným výhledem na moře, kde se podávají snídaně), restaurace „Thalassa“ u bazénu (obědy), taverna „Ouzeri“ (kypersko-byzantská kuchyně), koktejlový bar v moderním stylu, „Shakespear“ bar - typická anglická „hospůdka/bar“, bar u bazénu (včetně stoliček umístěných přímo v bazénu), venkovní i krytý bazén, wellness centrum, kadeřnictví, dětské hřiště, na ploše 300 m2 kongresové sály, kaple pro pořádání svatebních obřadů. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu „standard“ a hotelová apartmá typu „mini suite“, „grand suite“ a „presidential suite“ jsou klimatizované/vytápěné, mají vlastní sociální zařízení (WC, bidet, sprcha nebo vana, fén), telefon, wi-fi připojení k internetu, TV-SAT, Sony Playstation, minibar, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje a balkon nebo terasu (některé na mořskou Golden Bay Beach Hotel ***** Larnaka dospělý v 1/2 BL, AC standard dospělý v 1/2 BLM, AC standard dospělý v 1/2 terasa, MS, AC mini suite typ A dospělý v 1/2 terasa, MS, AC mini suite typ B 1. dítě 2-12 let se 2 dosp. os. dospělý v 1/1 BL, AC standard

stranu). Každá „mini suita“ má na prostorné terase vlastní slunečník a lehátka a vždy pro tři „mini suity“ je společná vířivka. „Grand suity“ mají v koupelně navíc vířivku a „presidential suita“ má proti typu „grand“ navíc privátní terasu s vlastní vířivkou s lehátky a slunečníkem. Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně, za příplatek možnost rozšíření na polopenzi (navíc večeře) a nebo plnou penzi (navíc obědy a večeře). Vše je podáváno formou bohatých švédských stolů. Pláž: Dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma. Sport a zábava: Venkovní a krytý bazén, moderně vybavený fitnes, wellness centrum se saunou, párou a vířivkou, kosmetickým salonem, dále potápěčské centrum, dětský klub, na pláži vodní sporty (šlapadla, kanoe, čluny, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, jízda na banánu a další).

31.05. - 01.08. 20.10. - 31.10.

01.09. - 20.10.

01.08. - 01.09.

23 600 28 600 29 400 30 600 11 100 30 800

24 800 29 800 30 600 31 800 11 100 32 000

25 300 30 300 31 000 32 200 11 100 32 500

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: polopenze (doplatek za večeře) Kč 4 200,-/dosp. os./týden, plná penze (doplatek za obědy a večeře) Kč 8 410,-/dosp. os./týden, postraní MS (příplatek k pokoji 1/2 BL, AC standard) Kč 2 290,-/os./týden Pozn.: MINI suite typ A - s výhledem na moře, privátní zahrada a sdílená vířivka, MINI suite typ B - s výhledem na bazén a přímý výhled na moře, privátní zahrada a sdílená vířivka (sdílené vířivky jsou vždy pro 3 mini suity) Služby na vyžádání: 2. dítě 2-12 let se 2 dosp. os., dospělý na přistýlce, pokoje typu “GRAND SUITE” a “PRESIDENTIAL SUITE” (max. 2 osoby)!

25


26

KYPR LARNAKA

HIGHLIGHTS 228 pokojů polopenze / plná penze rodinná dovolená kongresová turistika / team-building wellness centrum gay friendly SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: 6 000 m pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 390

Palm Beach Hotel & Bungalows **** Luxusní, renovovaný hotel, který nabízí ubytování v centrální budově a nebo v jednopatrových bungalovech je umístěn uprostřed exotické rozlehlé zahrady, přímo u vlastní písečné pláže. Centrum letoviska Larnaka je vzdálené cca 6 km. Nedaleko hotelu najdete několik restaurací a obchodů. Vybavení: Recepce se směnárnou, dvě restaurace, taverna, kavárna, čtyři bary, obchod se suvenýry, klenotnictví, kongresový sál (max. 750 osob) a dva menší konferenční sály (pro 20 - 40 osob), parkoviště, kadeřnictví, dva výtahy, vlastní kaple pro pořádání svateb včetně doplňkových služeb, wellness centrum, dva venkovní bazény, dětské hřiště. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a pokoje typu „garden studio 2+2“ situované v bungalovech (jsou prostornější, navíc mají obývací část s gaučem a vybavení pro přípravu kávy a čaje) jsou klimatizované/vytápěné, mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, vana, fén), telefon, Wi-fi připojení k internetu, TV-SAT, radio, minibar, trezor a balkon (některé na mořskou stranu). Na vyžádání suity typu „Royal“ (47 m2), „Ambasador“ nebo „Presidential“ (60 m2).

Palm Beach Hotel & Bungalows **** Larnaka dospělý v 1/2 BL, AC dospělý na přistýlce dospělý ve 2+2 BLM, AC garden studio bungalov dospělý na přistýlce 2. dítě 2-12 let se 2 dosp. os. 1. dítě 2-12 let se 2 dosp. os. na přistýlce* dospělý v 1/1 BL, AC

Stravování: Polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře výběr z menu nebo švédské stoly), případně za příplatek rozšíření na plnou penzi (navíc obědy - výběr z menu). Pláž: Dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Sport a zábava: Bohaté sportovní vyžití zajišťují dva tenisové kurty, squash, stolní tenis, dva venkovní bazény, jeden krytý bazén (v zimním období vyhřívaný), dětský bazén, na pláži vodní sporty (potápění, šlapadla, kanoe, čluny, windsurfing, vodní lyžování, paragliding). Bowling a jízda na koních cca 6 km od hotelu. Součástí hotelu je také wellness centrum (sauna, parní sauna, vířivka, solárium, fitnes, masáže).

31.05. - 12.07. 18.10. - 25.10.

11.10. - 18.10.

06.09. - 11.10. 12.07. - 19.07.

30.08. - 06.09.

19.07. - 30.08.

25 300 22 000 30 300 27 000 11 100 11 100 31 000

26 100 22 600 31 200 27 700 11 100 11 100 31 900

26 500 22 900 31 500 27 900 11 100 11 100 32 200

26 900 23 200 31 900 28 200 11 100 11 100 32 700

27 900 23 900 33 000 29 000 11 100 11 100 33 700

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: MS (nevztahuje se na garden studio bungalov) Kč 1 910,-/os./týden, plná penze (doplatek za obědy) Kč 3 630,-/dosp. os./týden, Kč 1 820,-/dítě 2-12 let/týden Služby na vyžádání: Na vyžádání ROYAL, AMBASSADOR a PRESIDENTIAL suity *v pokoji 1/2 i 2+2 garden studio bungalov


KYPR LIMASSOL

HIGHLIGHTS 304 pokojů 6 restaurací, 4 bary snídaně / polopenze / plná penze rodinná dovolená kongresová turistika / team-building wellness centrum SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: turistická část (Limassol 8 km) pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 450

Four Seasons Beach Hotel ***** Hotel byl otevřen pod řetězcem „Four Seasons“ v roce 1993. Leží v turistické části Limassolu, cca 8 km od centra města a přímo na písečné pláži. Je vhodný i pro tu nejnáročnější klientelu - služby na špičkové úrovni, vyhlášené restaurace a krásné prostředí - to je záruka příjemné dovolené. V okolí najdete několik obchodů, restaurací a barů. Od 1. ledna 2010 je hotel plně nekuřácký. Vybavení: Recepce, wi-fi připojení k internetu, několik restaurací („Mavrommatis“ - řecká, „Vivaldi“ - italská, „Seashells“ - rybí, „Seasons Oriental“ - červen-říjen - orientální, „Café Tropical“ - mezinárodní), kavárna s občerstvením „Colors Café“ a několik barů. V hotelu je rozsáhlé konferenční centrum, špičkové wellness centrum, venkovní bazén (listopad-březen vyhřívaný) ve stylu laguny s brouzdalištěm se skluzavkou pro děti a druhý bazén v zahradní zóně přístupný pouze pro dospělé (uzavřený od listopadu do března), nákupní zóna s exklusivními butiky, klenotnictvím a 24hodinovým květinářstvím a vlastní kaple pro svatební obřady. Ubytování: Klimatizované/vytápěné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky typu „superior“ a rodinné pokoje (FR) typu „studio“ a „beach studio“ a hotelová apartmá (tzv. suity – na vyžádání) jsou luxusně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení (WC, vířivá vana pro dva s vestavnou sprchou, fén), telefon, připojení k internetu, TV-SAT s herními stanicemi a placenými filmy, radio, minibar, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje a balkon (některé na mořskou stranu). FR jsou prostornější (možnost až 4 osob) a v koupelně mají navíc oddělenou sprchu. Všechny FR mají nádherný výhled na moře. Suity mají kromě základního vybavení jako pokoje navíc soukromý „check-

in“ přímo v pokoji, bezplatné vybalení zavazadel, dodávku časopisů a každodenního anglického tisku, každý den mísu ovoce na pokoji a další dle typu suity. Suity typu „Garden“ se nachází v samostatném křídle přístupném pouze pro dospělé (přízemí a první patro) a mají vlastní vstup do bazénu přímo z pokoje (říční laguna vedoucí do zahradního bazénu). Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně, za příplatek možnost rozšíření na polopenzi (navíc bufetová večeře) nebo tzv. „dinearound“ (večeře možné po předchozí rezervaci také v některé z á la carte restauraci) a nebo plnou penzi (navíc obědy a večeře). Vše je podáváno formou bohatých švédských stolů. Po předchozí rezervaci možnost á la carte večeře v některé z hotelových gurmánských restaurací. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma. Sport a zábava: Venkovní bazény, wellness centrum „Shiseido Spa“ s krytým bazénem s mořskou vodou, saunou, párou a vířivkou (vstup zdarma), kadeřnickým a kosmetickým salonem s mnoha druhy masáží a léčebnými procedurami, moderně vybavený fitnes s tělocvičnou, potápěčské centrum, dětský klub, tenisové kurty, animační programy pro dospělé i děti, na pláži vodní sporty.

Four Seasons Beach Hotel ***** 31.05. - 19.07. 19.07. - 26.07. 23.08. - 30.08. 26.07. - 23.08. Limassol 30.08. - 25.10. dospělý v 1/2 BL, AC superior 34 100 36 200 38 300 38 900 dospělý v 1/2 BLM, AC superior 42 600 44 600 46 700 47 400 dospělý ve FR 2+2 studio BLM, AC 46 200 48 200 49 600 51 000 dospělý ve FR 2+2 beach studio BLM, AC 46 200 48 200 49 600 51 000 dospělý v 1/1 BL, AC superior 47 400 49 400 51 500 52 200 1 dítě 2-12 let se 2 dosp. os. na přistýlce (pouze superior) 11 500 11 500 11 500 11 500 2 děti 2-12 let se 2 dosp. os. na přistýlce (pouze family)* 11 500 11 500 11 500 11 500 Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: polopenze (doplatek za večeře) Kč 6 880,-/dosp. os./týden, Kč 3 440,-/dítě 2-12 let/týden; “dinearound” (viz. popis - doplatek za večeře) Kč 7 170,-/dosp. os./týden, Kč 4 590,-/dítě 2-12 let/týden; plná penze (doplatek za obědy a večeře) Kč 13 000,-/ dosp. os./týden Kč 6 500,-/dítě 2-12 let/týden Služby na vyžádání: suity typu “Junior family”, “Penthouse”, “Executive”, “Princess”, “Garden”, “Prince” a “Royal”, dospělý na přistýlce, 2 děti 2-18 let v samostatném pokoji (se 2 dosp. os.) *cena za 1 dítě

27


28

KYPR LIMASSOL

HIGHLIGHTS 272 pokojů all inclusive rodinná dovolená kongresová turistika / team-building wellness centrum vhodné pro vozíčkáře (pokoje typu „executive“) SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: v turistické oblasti „Amathus“, 11 000 m (Limassol) pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 384

St. Raphael Beach Resort ***** Moderní hotelový komplex se nachází na jedné z nejznámějších a největších pláží Limassolu, v oblasti „Amathus“, uprostřed rozlehlé exotické zahrady. Komplex s hlavní budovou a nově postaveným „executive“ křídlem je situován v klidné části, cca 11 km od centra Limassolu. Pěší chůzí jsou vzdáleny obchody, restaurace a bary. Do centra Limassolu jezdí pravidelná autobusová linka (zastávka před hotelem), případně Vám recepce zajistí taxi. Vybavení: Atrium s recepcí, směnárna, šest restaurací, tři bary (jeden je součástí bazénu), kongresový sál (max. 525 osob) a několik menších konferenčních místností, vlastní hotelová marina - přímo u hotelu (max. 237 lodí), obchod se suvenýry, klenotnictví, kadeřnictví, dětské hřiště, parkoviště, dva venkovní bazény, dětský bazén, nový vodní park u pláže, wellness centrum. Ubytování: Renovované dvoulůžkové pokoje typu „standard“ a „marina“ (max. 1 přistýlka kromě „standard“ s výhledem do parku - 2 přistýlky) v hlavní budově a zcela nové pokoje v novém křídle typu „executive“, „executive marina“ a „executive pool“ (max. 2 přistýlky) jsou klimatizované/vytápěné, mají vlastní sociální zařízení (WC, vana, fén), telefon, připojení k internetu, LCD TV-SAT, radio, minibar, trezor a vybavení pro přípravu kávy a čaje. Většina pokojů je s balkonem a výhledem na moře. Na vyžádání pokoje typu „ADMIRAL suite“ (s balkonem, vířivkou a oddělenou obývací částí - v hlavní budově). Stravování: All inclusive - plná penze (snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů), dopolední a odpolední svačiny, půlnoční snack, neomezená konzumace domácích alkoholických a nealkoholických nápojů, tematické večery s živou hudbou (několikrát týdně), po předchozí rezervaci

možnost stravování v některé ze specializovaných restaurací („Octagon“ - italská kuchyně, „Phoenician“ - arabská a středomořská kuchyně, „Splash“ - rychlé občerstvení a grilované pokrmy, „Sailor’s Rest“ - mezinárodní kuchyně exclusivní jachetní klub - na místě se platí menší poplatek - cca Kč 250,-/os. - bez nápojů). Pláž: Písečná pláž s oddělenou částí s marinou se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma na travnatých slunečných terasách v blízkosti pláže a u bazénů (na pláži za poplatek). Sport a zábava: V rámci all inclusive programu mají klienti zdarma k dispozici dva venkovní bazény se sladkou vodou (jeden s dětskou skluzavkou), oddělený dětský bazén, vnitřní bazén (vyhřívaný v zimním období), vířivku, fitnes, saunu, parní saunu, zkoušku potápění v bazénu, tenisové kurty (platí se osvětlení a vybavení), stolní tenis, stolní hry, boccii, plážový volejbal, badminton, půjčovnu surfů, kanoí, šlapadel a vybavení pro šnorchlování, miniklub (4 - 12 let), večerní show, kabaret, latinské tance, iluzionistická show a kyperský folklór. Za poplatek wellness centrum (masáže, solárium, kosmetické procedúry). V blízkosti možnost jízdy na koních, minigolf a další vodní sporty na pláži.

St. Raphael Beach Resort ***** 31.05. - 27.06. 16.09. - 31.10. 27.06. - 16.09 Lomassol dospělý v 1/2 AC standard 32 400 34 900 36 500 dospělý v 1/2 BLM, AC standard 34 900 37 000 39 900 dospělý v 1/2 BL, AC executive 36 100 38 200 41 100 dospělý v 1/2 BLM, AC marina 37 500 39 400 42 300 dospělý v 1/2 BLM, AC executive marina 39 700 41 800 44 700 dospělý v 1/2 BL, AC executive pool 42 100 44 200 46 900 1. dítě 2-7 let se 2 dosp. os. 11 500 11 500 11 500 1. dítě 7-12 let se 2 dosp. os. 18 500 18 500 18 500 2. dítě 2-12 let se 2 dosp. os.* 20 600 20 600 20 600 Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi (služby all inclusive), letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letištěubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let bez nároku na služby a sedadlo v letadle; *pouze v pokojích typu “executive” a “standard AC” Služby na vyžádání: dospělý na přistýlce, suita “Admiral” a jednolůžkový pokoj.


KYPR LIMASSOL

HIGHLIGHTS 280 pokojů polopenze / plná penze kongresová turistika / team-building wellness centrum vhodné pro vozíčkáře SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: v turistické oblasti „Yermasoyia“, 5 000 m (Limassol) pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 388

Atlantica Miramare Bay Resort **** Hotel postavený v moderní architektuře leží přímo u vlastní písečné pláže, uprostřed exotické zahrady, v centru turistické oblasti „Yermasoyia“. Od ruchu centra města Limassol je vzdálen cca 5 000 m (od hotelu jezdí pravidelná autobusová doprava, případně možnost využití hotelového taxi), ale v blízkosti můžete navštívit taverny, bary a obchody turistického centra „Yermasoyia“. Vybavení: Recepce se směnárnou, TV místnost, mini market se suvenýry, klenotnictví, kadeřnictví, parkoviště, hlavní restaurace s terasou „Thalasa“ a „Mermaid“, á la carte restaurace „The Red Room“, bar v bazénu „Atlantis“, aperitiv bar „Asteria“, internetový kout (Wi-fi připojení v lobby a v oblasti aperitiv baru), čtyři konferenční místnosti (max. 400 osob). Ubytování: Dvoulůžkové, vkusně zařízené pokoje typu „standard“ (28 m2, možnost vzájemného propojení pro rodiny s dětmi), „superior“ (31 m2), „deluxe“ (39 m2), „deluxe terrace“ (25 m2 + 12 m2 venkovní terasa s lehátky, slunečníkem a vířivkou) s možností max. jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací/vytápěním, vlastním sociálním zařízením (WC, vana, fén), telefonem s připojením k internetu, LCD TV-SAT, radiem, minibarem, trezorem a balkonem (mořská strana za příplatek). Na vyžádání pokoje typu „DELUXE Honeymoon“ (25 m2 + 39 m2 venkovní terasa s lehátky, slunečníkem a vířivkou) a nebo „JUNIOR Suite“ (38 m2 s částečně oddělenou obývací částí). Všechny pokoje typu „deluxe“ mají navíc vybavení pro přípravu kávy a čaje a všechny typy (kromě „standard“)

víno a ovoce při příjezdu (typ „deluxe honeymoon“ luxusní víno při příjezdu a každodenní doplňování ovoce). Stravování: Základní cena je s polopenzí. Za příplatek plná penze (navíc obědy). Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů, obědy výběrem z menu. Pláž: Vlastní písečná pláž s lehátky a slunečníky (zdarma) se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici také na travnatých slunečných terasách v blízkosti pláže. Sport a zábava: Hoteloví hosté mají zdarma k dispozici dva venkovní bazény se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, tenisové kurty (za poplatek pouze osvětlení), stolní tenis, stolní hry, fitnes s tělocvičnou, sportovní animační programy (hry v bazénu, zkouška potápění v bazénu, aerobik, vodní aerobik, kvízy, ochutnávka vína a další), večerní show, živá hudba. Za poplatek dále biliard, potápěčské centrum, vodní sporty na pláži (šlapadla, kanoe, windsurfing, vodní lyžování, parasailing). Součástí hotelu je také wellness centrum „Il Mare“ (sauna, parní sauna, vířivka, masáže, kosmetické centrum).

Atlantica Miramare Bay Resort **** 28.06. - 26.07. 02.08. - 30.08. 31.05. - 28.06 26.07. - 02.08. 30.08. - 27.09. Limassol 11.10. - 31.10. 27.09. - 11.10. dospělý v 1/2 BL, AC standard 23 500 24 500 24 900 27 200 27 600 dospělý v 1/2 BLM, AC standard 25 700 26 400 26 800 29 300 29 600 dospělý v 1/2 BL, AC superior 26 900 27 600 28 000 30 500 30 800 dospělý v 1/2 BLM, AC superior 28 800 29 800 30 200 32 700 32 900 dospělý v 1/2 BLM, AC deluxe terrace 32 400 33 400 33 800 36 300 36 500 dospělý v 1/2 BLM, AC deluxe 30 000 31 000 31 400 33 900 34 100 dítě 2-14 let se 2 dosp. os. na přistýlce 11 500 11 500 11 500 11 500 11 500 Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, welcome drink, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytováníletiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: plná penze (doplatek za obědy a večeře) Kč 3 630,-/dosp.os./týden, Kč 1 820,-/dítě 2-14 let/týden, jednolůžkový pokoj Kč 3 630,-/týden Služby na vyžádání: dospělý na přistýlce, jednolůžkový pokoj

29


30

KYPR PAPHOS

HIGHLIGHTS 290 pokojů snídaně / polopenze / plná penze kongresová turistika / team-building wellness centrum 18ti jamkové golfové hřiště (golfová nabídka viz. str. 8) tenisová akademie rodinná dovolená SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: 17 km Paphos pláž: 1 000 m (zdarma hotelový shuttle bus) KÓD OBJEKTU 451

Intercontinental Aphrodite Hills Resort ***** V roce 2005 nově otevřený resort je umístěn na dvou plošinách rozdělených roklinou, 300 m nad hladinou moře v místech, kde se podle pověsti z pěny zrodila bohyně lásky Aphrodite. Nachází se cca 17 km východně od Paphosu, přímo uprostřed fascinující přírody na ploše 234 ha a kromě profesionálního 18ti jamkového golfového hřiště je součástí resortu také rozsáhlé wellness centrum a tenisová akademie. Vybavení: Recepce se směnárnou, obchod se suvenýry, konferenční sály (na ploše 590 m2 od 50 až do 900 osob) a business centrum, kryté a venkovní bazény, garáže, 4 restaurace a 3 bary přímo v hotelu (asijská a evropská kuchyně, středomořská rybí, s tématickými večery a u bazénu) a několik dalších v „Clubhousu“ na golfovém hřišti a na náměstí vesničky, kde je také byzantská kaple pro pořádání svateb, banka, lékárna, minimarket, květinářství, optika, luxusní butiky a klenotnictví. Ubytování: Klimatizované/vytápěné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou všechny luxusně a vkusně zařízeny. Všechny typy pokojů mají min. 33 m2 s balkonem nebo terasou, prostornou luxusní koupelnu (WC, sprcha, vana, fén), minibar, trezor, TV-SAT s radiem a placenými kanály, telefon, vybavení na přípravu kávy a čaje, žehličku a žehlicí prkno. Na vyžádání pokoje a suity typu „Club“, které se nachází v oddělené části hotelu a součástí je mnoho výhod a služeb. Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně, za příplatek možnost rozšíření na polopenzi (navíc večeře) a nebo

plnou penzi (navíc obědy a večeře). Vše je podáváno formou bohatých švédských stolů. Na výběr je ze čtyř hotelových restaurací. Pláž: Hotel má svou soukromou pláž, cca 1 000 m vzdálenou, na kterou jezdí zdarma hotelový shuttle bus. Sport a zábava: Kolem celého resortu se rozprostírá 18ti jamkové golfové hřiště (golfová nabídka viz. str. 8). Součástí resortu je také wellness centrum „The Retreat Spa“ rozdělené do pěti částí - 24hodinové fitnes centrum, horní část (sauna, pára, kadeřnictví, odpočinková zóna a 9 masážních místností), dolní část s řecko-římskými lázněmi „Thermae“ (tepidarum, hammam, finská sauna, caldarium s aroma párou, laconium a frigidarium, 2 místnosti na manikúru/pedikúru a thajská místnost pro dva), zahrada (2 venkovní masážní pavilony, vodní fontány, terasa s lehátky, bar a restaurace) a bazény se sluneční terasou. Tenisová akademie s 9ti kurty a novým stadionem pro 600 diváků s kurzy pro dospělé i děti (4 17 let), dětský klub, jízdy na koních, minigolf.

Intercontinental Aphrodite Hills Resort ***** 31.05. - 12.07. 18.10. - 25.10. 12.07. - 19.07. 19.07. - 13.09. 13.09. - 18.10. Paphos dospělý v 1/2 standard, BL, AC* 39 300 39 900 40 400 40 700 41 200 dospělý v 1/2+1 standard, BLM, AC** 43 600 44 200 44 700 45 100 45 600 dospělý v 1/2+1 club room, BLM, AC** 49 600 50 300 50 700 51 100 51 600 osoba v deluxe club suite s vířivkou, BLM, AC (min. 3 os.)*** 73 000 73 000 73 000 73 000 73 000 dospělý v 1/2+1 junior suite s bazénem, BLM, AC 74 200 74 200 74 200 74 200 74 200 1 nebo 2 děti 2-12 let se 2 dosp. os.**** 10 800 10 800 10 800 10 800 10 800 Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně (v označeném termínu v ceně polopenze), letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, privátní transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle. Volitelné doplatky: polopenze (doplatek za večeře) Kč 6 500,-/dosp. os./týden, Kč 4 870,-/dítě 13-18 let/týden, Kč 3 250,-/dítě 7-13 let/ týden; plná penze (doplatek za obědy a večeře) Kč 9 940,-/dosp. os./týden, Kč 7 450,-/dítě 13-18 let/týden, Kč 4 970,-/dítě 7-13 let/ týden (děti do 7 let zdarma); jednolůžkový pokoj Kč 9 560,-/os./týden (příplatek k základní ceně) Služby na vyžádání: 2 děti 2-18 let v samostatném pokoji nebo dospělý na přistýlce, “Junior Suite Standard”, “Junior Suite Club Rooms” (max. 3 osoby) a “Deluxe Club Suites s privátním bazénem” (max. 4 osoby) Pozn.: ZDARMA řecko-římské lázně pro osoby starší 18 let *výhled do zahrady nebo na bazén, **výhled na golf a moře, ***na vyžádání cena pro 2 nebo 4 osoby ****cena za jedno dítě


KYPR PROTARAS

HIGHLIGHTS 228 pokojů snídaně / polopenze / plná penze / all inclusive rodinná dovolená wellness centrum kongresová turistika / team-building SVATEBNÍ OBŘADY VZDÁLENOSTI centrum: 2 000 m pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 387

Golden Coast Beach Hotel **** Hotelový komplex, který byl nedávno rekonstruován, leží v tropické zahradě, přímo u písečné pláže, v klidné části a v blízkosti zátoky s marinou. Letovisko Protaras je vzdálené cca 2 000 m. Spojení s městečkem zajišťuje pravidelná autobusová linka.

Vybavení: Recepce se směnárnou, internetový kout, kadeřnictví, hlavní restaurace „Atrium“, á la carte restaurace s venkovní terasou „Calypso“, taverna „T‘ Apomesimero Ouzeri“, bar u bazénu „Poseidon“, bar na pláži, aperitiv bar se stylovou venkovní terasou s koktejlovým barem „Hesperides“, dvě plně vybavené konferenční místnosti. V blízkosti je několik barů, obchodů a taveren. Ubytování: Klimatizované/vytápěné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, family pokoje typu „standard“ pro max. 4 os. nebo „XL“ pro max. 5 osob a suity typu „MINI“ a „GRAND“ (s možností 1 přistýlky) jsou všechny vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/ vana, bidet, fén), TV-SAT, trezorem, telefonem, radiem, minibarem, připojením k internetu a balkonem. Součástí je také vybavení pro přípravu kávy a čaje. MINI suity jsou všechny umístěny v prvním patře s výhledem na moře, GRAND suity mají oddělenou ložnici od prostorné obývací části, v koupelně vířivku a jsou také na mořskou Golden Coast Beach Hotel **** Protaras dospělý v 1/2 BL, AC standard dítě 7-12 let s 2 dosp. os. na přistýlce dospělý na přistýlce dospělý v FR 2+2 BL, AC standard dítě 2-7 let v FR 2+2 se 2 dosp. os. dítě 7-12 let v FR 2+2 se 2 dosp. os. dítě 2-12 let s 2 dosp. os. na přistýlce*

stranu, „XL“ a „standard“ family pokoje jsou prostornější s oddělenou obývací částí a situované do parku. Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně. Za příplatek je možné služby rozšířit na polopenzi (navíc večeře), plnou penzi (navíc obědy a večeře) a all inclusive (plná penze, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů, svačiny). Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). Sport a zábava: Hoteloví hosté mají k dispozici venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, animační programy (vodní aerobik, zkouška potápění, boccia, strečink, stolní tenis, jízda na kole, vodní pólo, lukostřelba, squash, tenis, plážový volejbal), za poplatek wellness centrum, vnitřní bazén s vířivkami, sauna, solárium, parní sauna a kosmetické centrum s masážemi, fitnes, jízda na banánu, parasailing, půjčovna skútrů, lodí a kanoí, vodní lyžování.

18.10. - 25.10.

31.05. - 28.06.

28.06. - 05.07.

05.07. - 02.08. 30.08. - 18.10.

02.08. - 30.08.

18 300 11 500 16 800 20 700 13 500 15 600 11 500

22 800 11 500 20 200 25 200 14 700 17 900 11 500

23 300 11 500 20 600 25 700 14 800 18 100 11 500

23 600 11 500 20 900 26 100 14 900 18 300 11 500

24 300 11 500 21 300 26 700 15 000 18 600 11 500

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, letenku včetně všech poplatků, transfer letiště-ubytování-letiště, palivový příplatek, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: polopenze (doplatek za večeře) Kč 2 680,-/dosp. os./týden, Kč 1 340,-/dítě 7-12 let v 1/2 standard/týden, plná penze (doplatek za obědy a večeře) Kč 4 590,-/dosp. os./týden, Kč 2 300,-/dítě 7-12 let v 1/2 standard/týden, all inclusive (doplatek za obědy, večeře a služby all inclusive) Kč 5 350,-/dosp. os./týden, Kč 2 680,-/dítě 7-12 let v 1/2 standard/týden, (dítě 2-7 zdarma v “1/2 standard”; postraní MS (1/2 standard) Kč 1 150,-/os./týden, MS (1/2 standard) Kč 1 910,-/os./týden Služby na vyžádání: Jednolůžkový pokoj, pokoj typu XL FR 3+2, 1/2 MINI suite, 1/2 GRAND suite

31


32

KYPR PROTARAS

HIGHLIGHTS 18 vil každá vila s vlastním bazénem! luxusní vybavení rodinná dovolená přímo u písečné pláže VZDÁLENOSTI letiště: 45 km (Larnaka) centrum: 2 000 m (Protaras), 8 km (Ayia Napa) pláž: přímo u ubytování KÓD OBJEKTU 536

Louis Althea Kalamies Luxury Villas ***** Nové (2009) luxusní vilky, každá s vlastním bazénem a kompletním moderním stylovým vybavením, jsou postavené přímo u moře v klidné oblasti cca 2 000 m od centra turistického městečka Protaras. Spojení mezi Protarasem a Ayia Napou zajišťuje pravidelná autobusová doprava. Vybavení: Každá z 18ti vilek má vlastní bazén. V centrální recepci je směnárna, možnost pronájmu trezoru, půjčovna aut a kol a taxislužba. Možnost zajištění doktora na zavolání. V blízkosti najdete supermarket a parkoviště, 500 m je vzdálená banka a lékárna. Ubytování: 14 vilek (typ A) má max. kapacitu 6 osob (3 dvoulůžkové ložnice, 1 koupelna s vanou, druhá koupelna se sprchou a samostatná toaleta, cca 120 m2) a 4 vilky (typ B) mají max. kapacitu 8 osob (4 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny se sprchou, třetí koupelna s vířivkou a samostatná toaleta, cca 180 m2, výhled na moře). Všechny mají dokonale vybavenou kuchyň s velkým jídelním stolem včetně ledničky, myčky, toasteru, mikrovlnné trouby a pračky, telefon, obývací místnost s hudebním a DVD přehrávačem a TV-SAT, klimatizaci (od června do října), vytápění (od dubna pokud je třeba), fén, žehličku a žehlící prkno a balkon nebo terasu s lehátky a slunečníky.

Louis Althea Kalamies Beach Villas ***** Protaras osoba ve vile pro 4 osoby (typ A) osoba ve vile pro 5 osob (typ A) osoba ve vile pro 6 osob (typ A) osoba ve vile pro 7 osob (typ B) osoba ve vile pro 8 osob (typ B)

Stravování: Vlastní vaření v dokonale vybavených kuchyních. Mnoho restaurací a barů se nachází v turistickém centru Protarasu. Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u vilek. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Plážové ručníky je možné si vypůjčit za vratnou kauci. Sport a zábava. Každá vilka má vlastní venkovní bazén na terase se sladkou vodou (hloubka 1,40 m). K dispozici jsou lehátka a slunečníky (ručníky za vratnou kauci). Necelý kilometr je vzdálený aquapark v Protarasu a cca 9 km v Ayia Napě. Sportovní vyžití v blízkém Protarasu dle místní nabídky.

31.05. - 28.06.

18.10. - 25.10.

28.06. - 05.07.

05.07. - 26.07. 23.08. - 18.10.

26.07. - 02.08.

02.08. - 23.08.

31 100 27 400 24 900 29 200 27 100

31 300 27 500 25 000 30 500 27 500

33 200 29 000 26 300 32 200 29 700

34 700 30 300 27 300 33 400 30 800

35 200 30 700 27 600 33 900 31 200

38 000 32 900 29 500 36 500 33 500

Cena na osobu zahrnuje: letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, týdenní pronájem vily, spotřebu vody a energie, ložní prádlo, závěrečný úklid, zákonné pojištění CK (pouze v kombinaci s další službou, např. strava, doprava), komplexní cestovní pojištění “exclusive”


KYPR PROTARAS

HIGHLIGHTS 166 apartmánů snídaně / polopenze / all inclusive rodinná dovolená krytý bazén, sauna, masáže bohaté sportovní aktivity VZDÁLENOSTI centrum: 5 000 m (centrum Protarasu) pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 449

Malama Holiday Village ***+ Vesnička, postavená v elegantním koloniálním stylu přímo u moře se nachází v klidné oblasti na okraji Protarasu, cca 5 000 m od jeho centra. Dvoupatrové vilky jsou obklopeny zelení a leží přímo u písečné zátoky s malebnými skalnatými útvary. Resort je vhodný jak pro klidnou rodinnou dovolenou s dětmi tak pro páry (po středisku nejezdí auta, pouze elektrické vozíky). Vybavení: Vstupní hala s recepcí se směnárnou a wi-fi připojením k internetu (možnost pronájmu trezoru), koktejlový bar „Le Repos“, restaurace „La Piazza“, restaurace u bazénu „Seaview“, tři bary včetně snack baru u bazénu, dvě konferenční místnosti, minimarket, obchod se suvenýry, parkoviště, internetový kout, venkovní bazén, krytý bazén, dětský klub. Ubytování: Prostorné klimatizované apartmány (cca 75 - 106 m2) pro 2 až 6 osob mají 1 nebo 2 dvoulůžkové ložnice, obývací část s možností až 2 přistýlek (dva oddělené gauče) s vybaveným kuchyňským koutem a jídelní částí, stropní větrák, TV-SAT, prostorný balkon nebo verandu, telefon a 1 nebo 2 koupelny (WC, sprcha, fén). Některé jsou situovány na mořskou stranu. Stravování: Základní cena je se snídaní. Za příplatek polopenze a nebo all inclusive. Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů. All inclusive má navíc obědy á la carte a alkoholické a nealkoholické nápoje domácí produkce. Několikrát v týdnu speciální tematické večery. Malama Holiday Village ***+ Protaras dospělý v 1/2 suite BLM, AC dospělý v 1/4 suite BL, AC 1. dospělý na přistýlce 2. dospělý na přistýlce* dítě 2-12 let na přistýlce dospělý v 1/1 BL, AC

Pláž: Menší písečná pláž přístupná po několika schodech se nachází přímo pod hotelem (od recepce cca 300 m). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Sport a zábava: Venkovní bazén pro dospělé i děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), krytý vyhřívaný bazén (v chladném období) s vířivkou postavený ve stylu exotické jeskyně, fitnes, sauna, pára, masáže, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, joggingová trať, squash, vodní sporty na pláži, potápěčská škola, stolní tenis, tenisové kurty, biliard, půjčovna kol a aut (hoteloví hosté mají slevu na auto 10 %), dětské hřiště a dětský klub „Malamino“, animační programy pro dospělé i děti.

31.05. - 07.06.

07.06. - 01.07. 21.10. - 31.10.

01.07. - 21.10.

34 800 49 900 16 300 15 700 12 000 36 200

35 300 51 000 16 600 15 800 12 000 37 700

42 100 64 400 17 500 16 600 12 000 35 700

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, letenku včetně všech poplatků, palivový příplatek, transfer letiště-ubytování-letiště, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: polopenze (doplatek za večeře) Kč 3 440,-/dosp. os./týden, Kč 1 720,-/dítě 2-12 let/týden; all inclusive (doplatek za obědy, večeře a all inclusive služby) Kč 7 840,-/dosp. os./týden, Kč 4 010,-/dítě 2-12 let/týden *pouze v 1/4 suite BL, AC

33


34

KYPR PROTARAS

HIGHLIGHTS 243 pokojů snídaně / polopenze / plná penze / all inclusive rodinná dovolená kongresová turistika / team-building bohaté sportovní možnosti VZDÁLENOSTI centrum: 1 500 m pláž: přímo u pláže KÓD OBJEKTU 385

Cavo Maris Beach Hotel ***+ Plážový hotel je umístěn v nádherné přímořské oblasti, nedaleko střediska Protaras (cca 1 500 m). Leží uprostřed tropické zahrady s rozlehlými, pečlivě upravovanými trávníky určenými k relaxaci a odpočinku, které se táhnou až k hotelové písečné pláži. Stálým autobusovým spojením se dostanete jak do nedalekého Protarasu tak do cca 6 km vzdálené Ayia Napy. Vybavení: Recepce se směnárnou a možností pronájmu trezoru, venkovní a vnitřní restaurace, koktejlový bar s kavárnou, konferenční místnost (max. 300 osob), obchod se suvenýry a novinami, internetový kout, venkovní bazén pro dospělé i děti, bar a občerstvení u bazénu, dětské hřiště, dva výtahy. Obchody, bary a restaurace jsou od hotelu vzdáleny cca 100 m. Ubytování: Renovované (zima 2007/2008) dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (postraní nebo přímá mořská strana za příplatek), family pokoje typu FR 2+2 (prostornější typ pro max. 4 osoby), FR 3+2 mezanin suite (druhý pokoj a koupelna se nachází v patře) a FR 3+2 premier suite (navíc má oddělenou obývací část) pro max. 5 os. s postranním nebo přímým výhledem na moře (za příplatek). Všechny jsou vybaveny klimatizací/vytápěním, vlastním sociálním zařízením (WC, vana, fén), TV-SAT s videem, radiem, telefonem, minibarem/lednicí (za poplatek) a balkonem. Na vyžádání vybavení pro přípravu kávy a čaje. Zdarma dětská postýlka (na vyžádání). Stravování: Základní cena zahrnuje snídaně. Za příplatek je možné služby rozšířit na polopenzi (navíc večeře), Cavo Maris Beach Hotel ***+ Protaras dospělý v 1/2 BL, AC 1. dítě 2-12 let se 2 dosp. os. na přistýlce 2. dítě 2-12 let se 2 dosp. os. na přistýlce dospělý ve FR 2+2 BL, AC 1. a 2. dítě 2-11 let se 2 dosp. os. na přistýlce ** dospělý ve FR 3+2 mezanin suite BL, AC * 1. a 2. dítě 2-11 let se 2 dosp. os. na přistýlce **

plnou penzi (navíc obědy a večeře) nebo all inclusive (plná penze, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů domácí produkce, svačiny). Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů. Pláž: Vlastní písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky (zdarma) jsou k dispozici na travnatých relaxačních zónách v blízkosti pláže (na pláži za poplatek). Proslulá zátoka s nádhernou pláží „Fig Tree Bay“ je vzdálená cca 15 minut pěší chůze. Sport a zábava: Venkovní bazén se sladkou vodou s lehátky a slunečníky (zdarma), dětský bazén, miniklub, animační programy (strečink, jogging, aerobik, vodní gymnastika, různé sportovní soutěže a turnaje), večerní zábava (kyperské hudební večery s tradičními tanci, karaoke, show, kabaret, bingo). Za poplatek herna, hřiště na basketbal a plážový volejbal, lukostřelba, biliard, na pláži a v blízkosti hotelu (cca 350 m v zálivu „Green Bay Beach“) vodní sporty - vodní lyžování, parasailing, šlapadla, kanoe, čluny. All inclusive zahrnuje tenisové kurty (poplatek za osvětlení) a stolní tenis (ostatní hosté za poplatek).

23.10. - 31.10.

31.05. - 01.07.

01.10. - 23.10.

01.07. - 01.08. 01.09. - 01.10.

01.08. - 01.09.

18 000 11 500 14 300 19 000 14 700 19 900 15 300

19 000 11 500 14 700 19 900 15 200 20 900 15 800

20 200 11 500 15 300 21 100 15 800 22 100 16 400

20 700 11 500 15 600 21 600 16 100 22 600 16 600

21 600 11 500 16 100 22 600 16 500 23 500 17 100

Cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x snídaně, letenku včetně všech poplatků, transfer letiště-ubytování-letiště, palivový příplatek, zákonné pojištění CK, komplexní cestovní pojištění “exclusive” Akce: ZDARMA dítě do 2 let v dětské postýlce bez nároku na služby a sedadlo v letadle Volitelné doplatky: polopenze (doplatek za večeře) Kč 2 290,-/dosp. os./týden, Kč 1 150,-/dítě 2-12 let/týden, plná penze (doplatek za obědy a večeře) Kč 3 820,-/dosp. os./týden, Kč 1 910,-/dítě 2-12 let/týden, all inclusive Kč 5 730,-/dosp. os./týden, Kč 2 870,-/dítě 2-12 let/týden, MS Kč 2 000,-/os./týden, postraní MS Kč 1 000,-/os./týden Pozn.: *nebo FR 3+2 premier suite BL, AC, **cena za jedno dítě Služby na vyžádání: dospělý na přistýlce; dospělý v 1/1

PSE2010-Kypr  

„Luxusní dovolená není výsadou jen bohatých a slavných. Ať máte jakékoliv možnosti platí i pro Vás, že je nutné čas od času vypnout a nechat...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you