Page 2

BLIV KLAR TIL GOLF I VINTERMÅNEDERNE

HOPTIMIST

GOLO RAFLESPIL

STEMPLER TIL GOLFBOLDE

SELFIEGOLF

199

199

89

279

501416050

SL650 BÆREBAG

Black/lime, black/red, black/white

5014095

531318001

399

149

WELL PUTTEMÅTTE 50140182

DAPHNE HEADCOVER DRIVER ELLER FAIRWAY

QUICKGUIDE TIL GOLFREGLERNE

CS2 IAN POULTER PUTTEMÅTTE

Vor normalpris 1.199

249

129

699

999

12 stk. i lime, gul, orange el. pink 531018001

VINTERTEES - JUMBO PYRAMIDE 531118003

29

LAUNCH MAT VINTERMÅTTE 531418001

149

HÅNDVARMERE 531418010

19

WINTERSOF HANDSKER

VINTERSTØVLER

VINTERSTØVLER

982137850, 982137851

051366965, 051367402

055253990

055296110

Dame & herre

199

ALINA LUFFER Sort, navy, pink 2412963756

299

Herre & dame

259

Herre

1.099

VINTERLUFFER 01141010

199

50141217

1141605

EXPERT LF

Dame

1.099

HJ PERFORM VINTERHANDSKER Dame & herre

861318001, 861318002

249

Åbningstider: Mandag-torsdag kl. 10.00-17.30 Fredag kl. 10.00-18.00 Lørdag kl. 10.00-14.00 Gælder alle Golf Experten butikker www.golfexperten.dk

EN

VINTERHANDSKER

50140197

STORT UDVALG AF DIVERSE TILBEHØR EDE HAVDE ALT – PERFEKTE JULEGAVEIDEER TIL GOLFSPILLEREN SOM TRO

GO

99

501418005

VINTERLUFFER

537318001

TITANIUM VINTERBOLDE

501417002

ASBRI MARKERINGSMÆRKE

ASBRI VEGAS POKERCHIP

ASBRI TOUR CAP CLIP

ASBRI PITCHFORK

MIND GAME AF THOMAS BJØRN

29

39

79

129

249

961418011

STRIPTEEZ 50110167

59

961418012

CHEERLEADER TEES 50110168

59

961418014

961418013

POP-UP TRÆNINGSNET

Mål: 310/240*180*195cm (-+)5cm 537619002

799

Golf Experten Aalborg · Løven 9, City Syd · 9200 Aalborg SV. · Telefonnr.: 72 16 17 20 · aalborg@golfexperten.dk Golf Experten Tilst · Agerøvej 25 · 8381 Tilst · Telefonnr.: 70 26 02 03 · tilst@golfexperten.dk Golf Experten Herning · Silkeborgvej 102 · 7400 Herning · Telefonnr.: 97 22 02 03 · herning@golfexperten.dk Golf Experten Kolding · Albuen 19 · 6000 Kolding · Telefonnr.: 74 44 02 03 · kolding@golfexperten.dk Golf Experten Odense · Middelfartvej 3 · 5000 Odense · Telefonnr.: 66 16 06 77 · odense@golfexperten.dk Golf Experten Greve · Agenavej 39B · 2670 Greve · Telefonnr.: 43 53 00 99 · greve@golfexperten.dk Golf Experten Herlev · Herlev Hovedgade 195 · 2730 Herlev · Telefonnr.: 44 84 06 77 · herlev@golfexperten.dk Golf Experten Hørsholm · Cirkelhuset · Christianshusvej 4 · 2970 Hørsholm · Telefonnr.: 45 76 41 48 · horsholm@golfexperten.dk Golf Experten Webshop · Agerøvej 25 · 8381 Tilst · Telefonnr.: 39 68 38 78 · webshop@golfexperten.dk

50141150

AYAIDA FLASKE 501418006

169

Profile for Morten Buckhøj

GOLFBLADET november 2019  

Free monthly golf magazine from Denmark. Last issue of 2019.

GOLFBLADET november 2019  

Free monthly golf magazine from Denmark. Last issue of 2019.

Advertisement