Page 1

Case study Kampania witaminizowana czyli o tym, jak zbudowaliśmy dodatkowy kanał dystrybucji warzyw i owoców

+48 32 790-21-21

napisz@4people.pl

www.4people.pl

Facebook

Twitter

Google Plus


O FIRMIE:

Pomodor, czyli owoc albo warzywo Dla firmy Bukat nie ma większego znaczenia, czy pomidor jest owocem czy warzywem. Liczy się to, żeby dostarczyć go na czas i na miejsce. To właśnie elastyczność dostaw jest jednym z czynników, które sprawiły, że Bukat jest liderem na warszawskim rynku świeżych owoców i warzyw.

+48 32 790-21-21

napisz@4people.pl

www.4people.pl

Facebook

Twitter

Google Plus


WYZWANIE:

Uprawa jakotaka, czyli witryna nieco ekstensywna Wraz z rozwojem firmy rosły oczekiwania klienta związane z liczbą klientów pozyskiwanych za pośrednictwem witryny internetowej. Potrzebne było lepsze dopasowanie prowadzonej kampanii do warunków rynkowych oraz bardziej intensywne wykorzystanie strony www.

Założeniem kampanii było zwiększenie efektywności strony jako narzędzia sprzedaży. Efektem miał być wzrost liczby zapytań i telefonów od nowych klientów. W rezultacie – większa sprzedaż.

CEL 1

CEL 2

Uczynienie ze strony narzędzie sprzedaży

Większa sprzedaż firmy z nowego kanału pozyskiwania zamówień.

+48 32 790-21-21

napisz@4people.pl

www.4people.pl

Facebook

Twitter

Google Plus


TAKTYKA:

Sokowirówka, czyli wyciskamy więcej z reklamy Aby wybrać najefektywniejszą formę promocji przeprowadziliśmy Kampanię Dobrego Słowa. Po uważnej analizie jej wyników zdecydowaliśmy się na kampanię Linków Sponsorowanych w obszarze działania firmy, czyli 50 km wokół Warszawy. Dzięki temu oferta firmy Bukat trafia tylko do potencjalnych klientów znajdujących się na obszarze prowadzenia działalności firmy.

Analiza testowej Kampanii Dobrego Słowa

Postanowiliśmy również stworzyć i połączyć wizytówkę Google Maps z linkami sponsorowanymi by dotrzeć do większej ilości internautów poszukujących usług w okolicach Warszawy. Wraz z pojawieniem się komunikatu reklamowego z informacjami dotyczącymi lokalizacji firmy i ich oznaczeniem na mapie Google, zwiększa się atrakcyjność kampanii.

Przeprowadzenie Kampanii Linków Sponsorowanych

Przewaga kampanii Linków Sponsorowanych polega na jej elastyczności. W każdej chwili można dokonać szybkiej zmiany w strategii promocji, a odbiorcy od razu widzą efekty.

+48 32 790-21-21

napisz@4people.pl

www.4people.pl

Osiągnięcie celu

Facebook

Twitter

Google Plus


REZULTATY:

Marchewokowe pole, czyli intensyfikacja witaminizowania Trafny dobór słów i odpowiednia struktura kampanii pozwoliły szybko osiągnąć wysoka pozycje reklamy wśród wyników wyszukiwania Google. Reklamy pojawiają się przeciętnie na pierwszej pozycji, nad wynikami naturalnymi. Podjęte przez nas działania przyniosły wzrost liczby zapytań ofertowych o 15% i wzrost liczby telefonów o 20%. Zrealizowaliśmy założenia kampanii intensyfikując wykorzystanie kanału dystrybucji, jakim jest witryna internetowa. Prowadzona przez nas kampania Linków Sponsorowanych generuje 28% ruchu na witrynie. Aż 74% osób odwiedzających ja w wyniku naszych działań jest zainteresowanych oferta firmy.

+48 32 790-21-21

napisz@4people.pl

www.4people.pl

o 15% Wzrost liczby zapytań mailowych

Facebook

Twitter

Google Plus

o 20% Wzrost liczby zapytań telefonicznych


Rzeczywiście czasami jesteśmy postrzegani jako zbyt bezpośredni i swobodni. Może jesteśmy też lekko agresywni i subtelnie niecenzuralni. Być może również nieco niecierpliwi. Mamy jednak świadomość, że u podstaw takiego zachowania leży specyficzna rzeczywistość informacyjna jaką jest Internet. Internet jest bowiem skrzyżowaniem sfery prywatnej i publicznej. Internet zapewnia nieparlamentarną anonimowość. Internet wymusza szybkość (na serwisach internetowych new'sy pojawiają się po 20 minutach od wydarzenia!). Pracujemy dla najlepszych firm z danych branż, ponieważ wymagają one od swoich partnerów, nie mniej niż od siebie.

Nasza oferta:

SEO

PPC

Social

Właściwe rozwiązania dla Twojej firmy? Więcej na ich temat znajdziesz na naszej stronie internetowej. SPRAWDŹ

Zaufali nam:

+48 32 790-21-21

napisz@4people.pl

www.4people.pl

Design

Facebook

Twitter

Google Plus

Proba  

asdasd asdasd asdasd asdasd asdad