Page 64

Zien & Doen Wijngaarden

Attracties

Avitera Hartjensstraat7 7045 AH Azewijn 0314 65 26 53 info@avitera.nl avitera.nl

Aaltense Musea Markt 14 7121 CS Aalten 0543 47 17 97 info@aaltensemusea.nl aaltensemusea.nl

Wijnboerderij ‘t Heekenbroek Tellingstraat 7 6996 DZ Drempt 0314 38 19 88 heekenbroek@xs4all.nl heekenbroek.nl

Cactus Oase Jongermanssteeg 6 7261 KA Ruurlo 0573 45 18 17 info@cactusoase.nl cactusoase.nl

Wijngaard Hesselink Vredenseweg 168 7113 AE Winterswijk Henxel 0543 56 22 43 info@wijngaardhesselink.nl wijngaardhesselink.nl

Erve Brooks Broekhuisdijk 5 7275 CB Gelselaar 0545 48 13 71 info@erve-brooks.nl erve-brooks.nl

Wijngoed Montferland Munsterweg 4 7081 HJ Gendringen 0315 38 62 80 leon@wijngoedmontferland.nl wijngoedmontferland.nl

Erve Kots Eimersweg 8 7136 HG Lievelde 0544 37 16 91 info@ervekots.nl ervekots.nl Free-wheel Netwerkwerk 7 7251 KV Vorden 0575 55 42 28 info@free-wheel.nl free-wheel.nl Henriette Polak Zaadmarkt 88 7201 DE Zutphen 0575-516879 museazutphen@zutphen.nl museazutphen.nl Hof van Eckberge Lintveldseweg 1a 7151 NK Eibergen 0545 46 11 00 info@hofvaneckberge.nl hofvaneckberge.nl Huis Bergh Hof van Bergh 8 7041 AC ‘s-Heerenberg 0314 66 12 81 info@huisbergh.nl huisbergh.nl Huis Verwolde Jonker Emilelaan 4 7245 TL Laren 0573 40 18 25 julie@landgoedverwolde.nl landgoedverwolde.nl

64 | Achterhoek gids 2015

Kaasboerderij Weenink Eimersweg 3 7137 HG Lievelde 0544 37 14 46 info@kaasboerderijweenink.nl kaasboerderijweenink.nl Kasteel Vorden De Horsterkamp 8 7251 AZ Vorden 0575 55 06 84 info@kasteelvorden.nl kasteelvorden.nl Klimbos Achterhoek Hengeloseweg 2 7261 LV Ruurlo 088 554 66 36 achterhoek@klimbos.nl klimbosachterhoek.nl Markant Outdoorcentrum Gildeweg 7 7047 AR Braamt 0314 33 54 49 info@markant-outdoorcentrum.nl markant-outdoorcentrum.nl Min40celsius Hoofdstraat 14 7076 BB Varsselder 06 57 22 38 68 info@min40celsius.nl min40celsius.nl Museum More Hoofdstraat 28 7213 CW Gorssel info@museummore.nl museummore.nl Speelboerderij de Neeth Neethweg 6 7122 RB Aalten 0543 45 19 66 info@deneeth.nl deneeth.nl

Golfbanen Golfbaan ‘t Zelle Varsselseweg 45 7255 NR Hengelo 0575 46 75 33 info@gczelle.nl gczelle.nl ‘t Lohr Lohrpad 2 7083 AX Voorst / Gendringen 0315 63 16 97 info@hetlohr.nl golfinvoorst.nl

Paardensport Diekshuus Ulftseweg 4A 7081 AA Gendringen 0315 63 25 44 info@diekshuus.nl diekshuus.nl Hippisch Centrum de Achterhoek / ‘t Hoftijzer Kruisdijk 14 7122 JX Aalten 0543 46 66 93 info@manegedeachterhoek.nl manegedeachterhoek.nl

Sauna Palestra Stroombroek Landweerswal 2 7047 CE Braamt 0314 39 98 00 palestra.stroombroek@landal.nl palestra.nl

Stedelijk Museum Zutphen Rozengracht 3 7201 JL Zutphen 0575 51 68 78 museazutphen@zutphen.nl museazutphen.nl Villa Mondriaan Zonnebrink 4 7101 NC Winterswijk 0543 51 54 00 info@villamondriaan.nl villamondriaan.nl Dit is een selectie van Achterhoekse bedrijven. Kijk voor meer bedrijven op Achterhoek.nl.

Magazine achterhoek geluksgids 2015  

Kom het geluk proeven in de Achterhoek. In deze gids lees je alles over het veelzijdige aanbod van de regio. Van leuke attracties en eveneme...

Magazine achterhoek geluksgids 2015  

Kom het geluk proeven in de Achterhoek. In deze gids lees je alles over het veelzijdige aanbod van de regio. Van leuke attracties en eveneme...

Advertisement