Page 1


Jsme volné umělecké seskupení dvou mladých architektek a výtvarnice. Zabýváme se architekturou od návrhů interiérů až k řešení veřejných prostorů. Máme zkušenosti se všemi stupni technické dokumentace od studie po prováděcí dokumentaci. Spolupracujeme s architektonickými ateliéry (M1 architekti, Jiran a Partner architekti, ateliér Skupina Marcely Steinbachové, a další). Výtvarník do skupiny přináší vyšší umělecké cítění. Zabývá se grafickými úkoly a naší vizuální prezentací. Dlouhodobě spolupracujeme s firmou Profil nábytek a.s., kde se podílíme na vytváření návrhů interiérů. Praktická zkušenost se tak dostávají do konfrontace s našim architektonickým a výtvarným cítěním. Vzniká tak fungující a estetický celek. Během spolupráce s firmou DDL jsme získaly zkušenosti v aplikacích dekorativních motivů na laminátové desky. Tuto technologii lze využit pro tisk dekoru na desky s vysokou odolností. V současnosti vytváříme katalog s kompletní nabídkou interiérového vybavení dřevných domků (bezpovoleni.cz). Zaměřujeme se také na návrhy veřejných prostor menších měst a obcí. V této souvislosti jsme zpracovávaly návrh revitalizace centra obce Předboj a Kounice. Projekty jsou v současné době ve fázi příprav k realizaci. V poslední době jednáme i s muzeem Aleše Hrdličky v Humpolci o možné podobě nové expozice antropologické sbírky. Náš tým nepracuje uzavřeně, usilujeme o spolupráci s jinými obory a profesemi - projektanti, urbanisté, sociologové, výtvarnými umělci a teoretiky. Tato mezioborová spolupráce přináší nové podněty a obohacuje projekt.


Ing. arch. Monika Čermáková Architektka, diplomovala v roce 2012 na Fakultě architektury ČVUT v ateliéru Romana Kouckého s projektem nového experimentálního divadla na Kampě. Prošla ateliérem Jana Jehlíka, Jana Bočana a Romana Kouckého. Během studia absolvovala studijní stáž na universitě v italské Florencii a po studiu pracovní stáž v ateliérů Altro_studio v Římě. Další pracovní zkušenosti získala v ateliéru M1 architekti, kde spolupracovala i na urbanistické soutěži „Transformace industriálního území Ruzyně na novou obytnou čtvrť Prahy 6“, ve které získali 2. cenu (první udělena nebyla). V současnosti spoluprcuje s ateliérem Jiran a partner architekti s.r.o. a je spoluzakladatelkou volného uměleckého uskupení Arte_triko. e-mail: monika_c@email.cz mobil: +420 777 740478 Ing.arch. Dita Mrázková Architektka, diplomovala v roce 2013 na Fakultě architektury ČVUT v ateliéru Michala Kuzemenského s projektem Bydlení pro seniory v Podvinní. Prošla ateliérem Jana Jehlíka, Miroslava Cikána a Michala Kuzemenského. Během studia absolvovala studijní stáž na universitě ve francouzském Grenoblu. Další pracovní zkušenosti získala spoluprácí s MgA. Marcelou Steinbachovou a působením v občasnkém sdružení Kruh, které se zabývá propagací architektury. Je přijata do Školy architektury Emila Přikryla na AVU v Praze .Je spoluzakladatelkou volného uměleckého uskupení Arte_triko. e-mail: ditka.mrazkova@gmail.com mobil: +420 721 636 236 Iveta Čermáková Výtvarný umělec, vystudovala Střední uměleckou školu grafickou v Jihlavě, obor propagační grafika, poté byla přijata na AVU do ateliéru kresby prof. Jitky Svobodové. Během studia absolvovala studijní stáž na universitě Taipei National University of the Arts. Prošla ateliérem malby Jiřího Černického na VŠUP a Šalounově ateliéru pod vedeni Otto Silke Knapp. Pracovní zkušenosti získala v Design centru ČR a Divan design studio v Praze. V Současnosti studuje v ateliéru monumentální tvorby Jiřího Příhody. Je spoluzakladatelkou volného uměleckého uskupení Arte_triko. e-mail: iveta-cermakova@seznam.cz mobil: +420 777 740 475


Návrh a realizace interiérů apartmánu Stará Škola spolupráce realizace:

Profil nábytek a.s. 2008

Apartmán Stará škola byl v roce 2008 zrekonstruován z budovy staré školy na moderní a příjemné ubytovací zařízení. Nábytek Block je určen pro ubytovací zařízení vysokého standardu. V moderním interiéru zdůrazňuje svými jednoduchými tvary čisté linie a příjemný pocit ze dřeva, proto najde své uplatnění při zařizování hotelů, apartmánů a bytových prostor. Block se vyrábí ve variantách dubový masiv, dýha a laminovaná dřevotříska s předními plochami v bílém lesku. Nábytek Block je vybaven kováním pro jednoduché otvírání skřínek bez úchytek. Kolekce obsahuje komody, jídelní a konferenční stoly, dvoulůžka a samostatná lůžka, které lze podle potřeby spojit nebo oddělit nočním stolkem.

www.apartman-staraskola.cz www.profil-nabytek.cz


Corporate identity apartmánu Stará Škola realizace: 2008


Armadillo box, nízkoenergetická obytná jednotka spolipráce: L’École nationale supérieure d’architecture de Grenoble návrh: 2009-2010 realizace: 2012


Návrh revitalizace centra obce Kounice spolupráce: Ing.arch. Antonín Škrába návrh: 2012-2013 realizace: 2013-2014


Návrh revitalizace centra obce Předboj spolupráce: Ing.arch.Kristýna Lhotská, Ing.arch. Daniela Boušová návrh: 2012


Návrh a realizace dřevěného nábytku Roksor realizace: materiál:

2012 zohýbaný roksor stříkaný barvou, modřínová prkna povrchově upravena voskem


návrh interiérové vybavení mobilních domů - fáze 1 - kuchyně S,M,L Mobilní domky jako bezbariérové bydlení pro mladé rodiny, rekreační nebo přechodné bydlení (pro pracovníky na stavbách), zázemí pro rybáře či myslivce, nebo jako trvalé bydlení pro seniory. spolupráce: návrh: realizace:

Profil nábytek a.s., Svět interiérů, Domy bez povoleni 2013 léto 2013

KITCHEN S

www.bezpovoleni.cz www.svetinterieru.cz www.profil-nabytek.cz

KITCHEN M

KITCHEN L


návrh dekorativních motivů na desky pro firmu DDL Laminované desky se zalaminovanými originálními motivy dekorů Jedná se o využití nové technologie zalaminovaných obrazů, která umožňuje zákazníkovi i v malém množství ovlivnit motiv, který bude zalaminován a nového ekologického materiálu natur concept, který je zdravotně nezávadný a má nadstandardní mechanicko fyzikální vlastnost.

www.ddl.cz www.divan.cz


Skupinová výstava v galerii NoD 2012


Vizuální styl výstavy “Antonín Chittussi a jeho pohledy na česká města” Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, 2007


Katalog pro zdravotnictví a sociální zařízení Profil nábytek a.s. 2012

arte3ko  

portfolio prací

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you