Page 1

Tai, kas madinga šiandien

Gatvės stilius

Gatvės stilius Naujausi įvazdžiai

Tavo mėgstamiausias lookbooker’is!

Telefonas 555 555 5556 Faksas 555 555 5554 El. pašto adresas gatvėsstilius@gmail.com

Nr.1 2012-03-29 (1)

Mados savaitės užkulsiai


Gatvės stilius Šiame numeryje :

Gatvės stilius

„Mugler“ pristatė kolekciją moterims su

Karščiausi dienos įvaizdžiai tiesiai iš Niujorko, Paryžiaus ir Milano Mėsgtamiausių lookbooker’ių TOP10 2012 metų mados savaitės

2 4 10

Mados namų „Mugler“ kūrybos vadovas ir ekscentriškosios Lady Gagos stilistas Nicola Formichetti, bandydamas naujam gyvenimui prikelti šį prekės ženklą, daug laiko praleido tyrinėdamas mados namų archyvinę medžiagą. Kolekcijoje dominavo Tolimųjų Rytų įkvėpti kailiu dekoruoti drabužių modeliai, dizainerė daug dėmesio skyrė pečių linijai, kuri buvo subtiliai akcentuota ir užapvalinta. Neišvengta skeletų motyvų. Ant podiumo karaliavo dvi spalvos – juoda ir balta. Gyvybės įpūtė tik keli geltonos ir raudonos spalvų rūbai.

Tiesiai iš Milano, Niujorko ir Paryžiaus

P

ristatome Jums didžiausio populiarumo internete susilaukusius dienos įvaizdžius tiesiai iš pasaulio mados sostinių! Ieškokite įkvėpimo!

Puslapis 2

Puslapis 13


Gatvės stilius

Gatvės stilius

Minkšta „Fendi“ kolekcija

M

ilano mados savaitėje minkštą kolekciją pristatė „Fendi“ mados namai. 2012-2013 m. rudens-žiemos kolekcijoje dominavo kailis, kuris su kiekvienu ant podiumo pasirodžiusi modeliu transformavosi į nepaprasto grožio meno kūrinius, pradedant viršutiniais drabužiais ir baigiant kailinėmis suknelėmis bei skusto kailio kostiumėliais...

Puslapis 12

Puslapis 3


Gatvės stilius

Gatvės stilius

Romantiškas „Dolce & Gabbana“ barokas

M

ilane italų dizaineriai Domenico Dolce ir Stefano Gabbana pristatė prabangią šių metų rudens ir žiemos kolekciją, praturtintą barokiniais motyvais. Auksiniais siūlais ant drabužių buvo išsiuvinėti baroko laikų cherubinai. Kolekcijoje dominavo įvairaus ilgio apsiaustai su gobtuvais, jų kraštai irgi buvo išsiuvinėti auksu. Apsiaustus modeliai vilkėjo ant nėriniuotų juodų arba baltų suknelių.

T

ris mėnesius vyko arši kova tarp stiliaus dievukų fanų. Ir ko gi tik nebuvo : atvirų pykčio scenų, meilės prisipažinimų, draugiškų susitaikymų. Iš viso mūsų elektroninę balsavimo dėžę užtvindė daugiau kaip 500 000 madą dievinančių gerbėjų. Galiausiai, susumavę rezultatus, sudarėme taip ilgai lauktą tinklalapio lookbook.nu stilingiausiųjų 10. Tikimės, kad mėgausitės rezultatu !

10 VIETA: Andreas Wijk

Puslapis 4

Puslapis 11


Gatvės stilius

Gatvės stilius 9 VIETA: Lua P.

Pirmyn, atgal ar niekur?

Paryžiaus mados savaitės perliukai

D

izaineriai iš viso pasaulio plūdo į Paryžių, kur vyko mados savaitė, skirta pristatyti ateinančio rudens bei žiemos kolekcijas. Išsiskirti iš gausybės demonstruojamų kolekcijų bandyta pačiomis įvairiausiomis priemonėmis, pradedant pačiais drabužiais, modelių įvaizdžiu, makiažu, fantastiniais aksesuarais, pridėtinėmis detalėmis, baigiant pasirodymo scenografija.

8 VIETA: Vini Uehara

Puslapis 10

Puslapis 5


Gatvės stilius

Gatvės stilius 1 VIETA : Ebba Zingmark

7 VIETA : Andy T.

6 VIETA : Peter Adrian

Puslapis 6

Puslapis 9


Gatvės stilius

Gatvės stilius 5 VIETA : Frida Johnson

3 VIETA : Juliett Kuczynska

2 VIETA : Adam Gallagher

Puslapis 8

4 VIETA : Bobby Raffin

Puslapis 7

Žurnalas  
Žurnalas  

Šiame žurnale aprašomos naujausios mados naujienos.

Advertisement