Page 1

Pożyczki bez BIK


Co to jest

BIK ?

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej to instytucja, której zadaniem jest gromadzenie, integrowanie oraz udostępnianie historii kredytowej Klientów banków oraz instytucji pozabankowych.


Na

czym polega pożyczka

bez BIK?

Instytucja udzielająca nam pożyczki nie sprawdza naszej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. To duże udogodnienie dla wielu osób, które nie posiadają pozytywnej historii w BIK np. z powodu problemów z płynnymi spłatami zobowiązań wobec banków.


Jakie dokumenty

należy

przedstawić aby dostać

pożyczkę

?

Najczęściej wymaganym dokumentem jest dowód osobisty, który potwierdza naszą tożsamość. W niektórych przypadkach należy przedstawić również dokument potwierdzający nasze dochody np. ostatnie potwierdzenie przelewu wynagrodzenia.


W jaki sposób

mogę otrzymać pożyczkę

?

W większości instytucji pozabankowych istnieje możliwość wysłania wniosku o pożyczkę przez Internet. Najczęściej od drugiej pożyczki dostępna jest możliwość składania wniosków pożyczkowych za pomocą usługi SMS.


W

jaki

sposób mam

spłacić pożyczkę

?

Spłaty pożyczki dokonuje się za pośrednictwem przelewów internetowych bądź przelewów wykonywanych w placówce Poczty Polskiej bądź filii banku.


A co w

przypadku

kiedy nie będę w stanie

zwrócić pożyczki w

terminie

?

Istnieje możliwość przedłużenia terminu jej spłaty.


Gdzie mogę

znaleźć

więcej informacji na temat pożyczek bez

BIK?

Więcej szczegółowych informacji dotyczących pożyczek bez BIK-u dostępnych jest na stronie internetowej https://www.mini-credit.pl/pozyczka-bez-bik

Pożyczki bez bik  

Zapraszam do zapoznania się z prezentacją multimedialną, która w całości została poświęcona tematyce pożyczek bez BIK, czyli pożyczek, które...

Pożyczki bez bik  

Zapraszam do zapoznania się z prezentacją multimedialną, która w całości została poświęcona tematyce pożyczek bez BIK, czyli pożyczek, które...

Advertisement