__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1

podzim/zima 2014

moje

časopis nákupního centra

Inspirujte se kolekcí podzim-zima

&19 slevových ˚ kuponu

exkluzivně pro OLOMOUC city

Tereza Kerndlová

VIP rozhovor na straně 6–7

VÍCE NEŽ 70 OBCHODŮ POD JEDNOU STŘECHOU


moje

4

Rychlý nákup

MILÍ ČTENÁŘI A ZÁKAZNÍCI,

Zdeněk Volf Centre Manager Olomouc CITY Margareta Šulcová Marketing Coordinator Olomouc CITY

6 12 20

Pro muže to nej…

ROZHOVOR s Terezou Kerndlovou

ROZHOVOR s Pavlem Paterou

Obsah:

www.mojecity.cz

máte před sebou poslední letošní číslo magazínu Moje CITY plného zajímavého čtení a tipů. Inspirujte se nabídkou pro barevné podzimní a zimní dny a přijďte si vybrat zboží podle svého gusta do obchodně společenského centra Olomouc CITY. V příjemné atmosféře u nás nakoupíte elegantní a sportovní módu i oblečení pro vaše nejmenší. Vyberete si doplňky pro váš útulný domov a také vše, co patří ke zdravému životnímu stylu. Nově jsme pro vás otevřeli obchodní jednotky Herba – zdravá výživa, Nordblanc a Stival. Další novinkou, kterou můžete o Vánocích udělat radost svým nejbližším, jsou dárkové poukazy Olomouc CITY, které koupíte na managementu obchodního centra. V Amazonii, kde na konci roku přibydou další atrakce, čeká na vás i vaše děti velká zábava. V 1. patře minigolf, 5D kino a moderní multikino CineStar jsou tou pravou volbou pro celou rodinu. Nezapomeňte sledovat náš web a Facebook, Nákupáčci vás tam upozorňují na aktuální akce a nabídku prodejen. Nově pro naše zákazníky chystáme věrnostní kartu MOJE CITY KLUB, která přinese více výhod, více slev, soutěže o krásné ceny. Novinku vám představíme v lednu. Máte se na co těšit. Přejeme vám krásný předvánoční čas.

Úvodní slovo . . . . . . . . . . . . . . . . . 3 Rychlý nákup. . . . . . . . . . . . . . . .4–5 Rozhovor s Terezou Kerndlovou . . . .6–7 Amazonie. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8 Aktuality. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 9 Pro ženy. . . . . . . . . . . . . . . . . 10–11 Pro muže . . . . . . . . . . . . . . . . 12–13 Slevové kupony. . . . . . . . . . . . . 14–15 Pro děti. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16 Ostatní tipy . . . . . . . . . . . . . . . . . .17 Sport a volný čas. . . . . . . . . . . . 18–19 Rozhovor s Pavlem Paterou . . . . . . . .20 Design a bydlení. . . . . . . . . . . . 22–23 Recepty . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Fejeton, soutěž . . . . . . . . . . . . . . . .25 Mapa centra . . . . . . . . . . . . . . . . . 27

MOJE CITY, časopis nákupního centra Olomouc City. Vydává: Čistá Jižní Morava a.s., Rozkošného 1058/3, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 24188166. Evidenční číslo: MK ČR E 21067. Vychází třikrát do roka. Toto číslo vyšlo 15. 11. 2014. Vedoucí projektu: Margareta Šulcová, kontakt: info@mojecity.cz, web: www.mojecity.cz. Grafické, redakční a foto práce: m-ARK Marketing a reklama, s.r.o. Přetiskování redakčních a foto materiálů bez souhlasu vydavatele není dovoleno. Samostatně neprodejné. Změna cen produktů vyhrazena. Vydavatel neodpovídá za obsah inzerce. Foto na titulní straně: archiv Fero Deak.

www.facebook.com/OlomoucCITY


Rychlý nákup | Olomouc City

Šťastná výherkyně

90 tisíc si nákupy užila jako celebrita

Foto: Mako Hindy

Velká soutěž Rychlý nákup v Olomouc CITY má svou šťastnou výherkyni. První cenu – 90 tisíc korun na nákupy v obchodním centru, získala v sobotu 27. září paní Žaneta Němcová z Olomouce. „Přála bych tento zážitek každé ženě! Bylo to naprosto skvělé,“ uvedla vítězka jen několik desítek minut poté, co spolu s manželem vrchovatě naplnili několik nákupních vozíků zbožím z 23 prodejen v celkové hodnotě 89 959 korun. Mladé ženě stačila k výhře jediná účtenka z nákupu nad 500 korun, s níž se hned druhý den soutěže zaregistrovala, a její poměrně přesný tip. Na otázku „Kolik zákazníků se zúčastní soutěže Rychlý nákup v Olomouc CITY od 12. 7. do 19. 9. 2014?“ odpověděla tipem 1 848 osob. Ve skutečnosti soutěžilo jen o tři méně, tedy 1 845 zákazníků. Výherkyně a další úspěšní soutěžící převzali své hodnotné ceny v rámci velké oslavy 9. narozenin obchodního centra Olomouc City.

4

www.mojecity.cz

„Soutěže se mohl účastnit každý, kdo v kterémkoli obchodě nákupního centra Olomouc CITY nebo v hypermarketu Globus v období od 12. července do 19. září nakoupil za více než pět set korun, zaregistroval svou účtenku na recepci obchodního centra a pokusil se správně zodpovědět tipovací otázku. Jméno vítězky oznámil moderátor narozeninové párty Patrik Hezucký v průběhu odpolední show plné vystoupení pozvaných umělců a hostů. Na pódiu pak Žaneta Němcová převzala symbolický výherní šek a kufřík s bankovkami v hodnotě 90 tisíc korun. „Bušilo mi srdce a skoro jsem koktala. Následovala obrovská radost a také obavy, jak vše zvládneme,“ popsala své první pocity vítězka Žaneta Němcová, kterou vzápětí po vyhlášení čekal velký

úkol – utratit výhru během dvou hodin v minimálně 20 obchodech Olomouc CITY, přičemž z každé prodejny si mohla odnést zboží maximálně za čtyři a půl tisíce korun. Výherkyně nakonec jako pravá žena zvládla nákup v časovém limitu a s přehledem a podle svých slov si jej užila jako opravdová celebrita. „Máte spoustu peněz, můžete nakoupit kdekoli, každý kolem vás běhá, prodavačky jsou vstřícné a všichni se na vás usmívají. Prostě skvělý zážitek!“ Výhra v soutěži byla podle Žanety Němcové sice nečekaná, ale rozhodně velmi vítaná. Největší radost si prý udělala kožešinovou vestičkou a šperky, které krátce předtím obhlížela ve výloze klenotnictví. „Jsme rádi, že si paní Němcová vybrala v našich prodejnách tolik pěkného zboží. Zároveň nás těší, že lidé přišli v tak hojném počtu na oslavu devátých narozenin obchodního centra a opravdu se skvěle bavili,“ uvedla Margareta Šulcová s tím, že největší ohlas zřejmě sklidila taneční vystoupení a pěvecké hvězdy Markéta Konvičková a Tereza Kerndlová. „Zpívalo se mi tu bezvadně. Publikum bylo super, lidi se bavili a zpívali si se mnou. V Olomouci jsem vystupovala už mnohokrát, jsou tu příjemní lidé a vždycky se sem těším,“ uvedla po energií nabitém vystoupení Tereza Kerndlová. Podle Margarety Šulcové se zákazníci mohou také příští rok těšit na velkou soutěž a minimálně stejně velkou oslavu kulatin obchodního centra Olomouc CITY.

„Sousedi si budou O své emoce a zážitky z velkého říkat, že jsme a rychlého nakupování se štěstím vykradli zářící výherkyně Žaneta Němcová podělila jen pár desítek minut po skonbanku“ čení dvouhodinového nákupního limitu. Kdy jste se zapojila do soutěže? O prázdninách jsem v Olomouc CITY nakoupila nad pět set korun a všimla si letáčku k soutěži. Zaregistrovala jsem účtenku, tipla si počet účastníků a pak jsem na to zapomněla. Vůbec jsem nedoufala, že bych něco mohla vyhrát, a ono to vyšlo!

Když jste se v den vyhlášení vypravila do Olomouc CITY, jak jste viděla své šance? Měla jsem zvláštní pocit. Honilo se mi hlavou: Co když vyhraju těch 90 tisíc? Co nakoupím? Jak vše stihnu? Ale pak jsem si řekla, že se nebudu stresovat, třeba to nevyjde… Měla jste z domu sepsaný nákupní seznam? Ptala jsem se dětí, co by chtěly, kdyby to vyšlo. Děti to viděly jednoduše: koupíme televizi a tím to skončí. To ještě nevěděly, že podmínkou je nákup v nejméně dvaceti obchodech. Promyšlené jsme to neměli, jen jsem si chtěla koupit nějaký šperk. Splnila jste si své přání? Ano, koupila jsem si krásné náušnice

a řetízek. Jsem moc spokojená. Pomáhal vám manžel. Přál si také něco? Koupila jsem mu pěkné boty, které chtěl. Pořídila jsem spoustu věcí dětem. Už jsem vlastně udělala vánoční nákup. Navíc má starší syn za tři dny osmnáct, takže i pro něj mám nějaké dárky. Užila jste si nakupování? Bylo to naprosto skvělé! Devadesát tisíc v hotovosti nesla v kufru ochranka, která mě doprovázela do obchodů a všechno platila. Já jsem jen velela, kam se půjde… Prodavačky byly vstřícné a ve všem mi pomáhaly. Připadala jsem si jako celebrita. Nebyla jste ve stresu, že máte všechno utratit během dvou hodin? Časový limit byl zpočátku dost zavazující. Hodně jsem spěchala, a dokonce jsem se i rozběhla. Pak jsem ale zvolnila a zapomněla na čas. Skončila jsem dokonce před limitem a dala si v restauraci jídlo, protože jsem byla vyčerpaná. Podělila jste se hned o radost se svými blízkými? Teď jsem volala rodičům, řekla jsem jim, ať se posadí, a oznámila jim to. Hrozně mi výhru přáli. Nikomu jinému jsem ještě nestihla zavolat, ale manžel myslím už ano. Odhadnete, jak bude probíhat dnešní den? Máme tu spoustu vrchovatě naložených vozíků. Až tu hromadu věcí dáme do auta a odvezeme domů, sousedi si asi budou říkat, že jsme vykradli banku. Doma pak všechno v klidu probereme. A možná, že budu žasnout, co jsem to vlastně koupila.

Fota na této straně: Mako Hindy

Olomouc City | Rychlý nákup

Foto: Mako Hindy

www.mojecity.cz

5


Olomouc City | Rozhovor s Terezou Kerndlovou

exkluzivně pro OLOMOUC city

Rozhovor s Terezou Kerndlovou | Olomouc City Užila jste si vystoupení v Olomouc CITY? Publikum bylo super, všichni se bavili a zpívali se mnou, nabilo mě to spoustou energie. V Olomouci jsem vystupovala už mnohokrát, jsou tu fajn lidé a vždycky se sem těším. Většinu času pobýváte v Praze, jak často se dostanete za rodiči na venkovský statek u Brna? V Praze jsem usazená už asi osm let, ale na Moravu se snažím jezdit co nejčastěji. S manželem navštěvujeme mé rodiče tak jednou nebo dvakrát do měsíce a v létě, kdy máme víc volna, si sem jedeme i na dva týdny odpočinout. Máme u našich soukromí, strávila jsem v těch místech dětství a ráda se tam vracím. V hitu k seriálu Vinaři zpívá Michal Malátný o „moravské krvi“. Jaká podle vás je? Moraváci jsou, když je víc poznáte, většinou hodně otevření a vstřícní lidé. Pozvou vás domů, nabídnou něco dobrého k jídlu a pití. Dobrosrdečnost a pohostinnost, tyto vlastnosti jsou pro ně myslím charakteristické.

Tereza

Kerndlová

Pro fanoušky chystám novinky

Návštěvníky Olomouc CITY si osmadvacetiletá Tereza Kerndlová získala perfektním vystoupením a nemizejícím úsměvem. Krásná a úspěšná rodačka z Moravy rozdala stovky autogramů a prozradila víc o svém šťastném manželství, pracovních plánech, vlažném vztahu ke sportu a kuchařském antitalentu. 6

www.mojecity.cz

S manželem René Mayerem jste se brali vloni v srpnu. Jak na svatbu vzpomínáte? Vzali jsme se 8. srpna v jedenáct v noci v Nevadě v Las Vegas, jen my dva a svědci. Po návratu do Česka jsme na Moravě u našich udělali velkou oslavu pro kamarády, známé a členy rodiny. Pozvali jsme asi 130 lidí, a přestože se tady už obřad nekonal, měla jsem na sobě svatební šaty, aby si mě mí nejbližší mohli užít jako nevěstu. Byla to moc příjemná a krásná párty.

Tereza a její manžel René tvoří už 11 let šťastný pár.

Mnozí lidé odjíždějí k moři i o Vánocích. Kde vy letos strávíte vánoční svátky? Na Štědrý den býváme s Rendou a jeho synem Patrikem u našich na Moravě a potom ještě u Rendovy maminky. Bude to tak i letos. Vůbec by mi ale nevadilo trávit svátky někde u moře, v teple. pochopení, rozumíme si, náš vztah se vyvíjí a posouvá. Jsme spolu šťastní a jsem vděčná za to, že jsem tak brzy v mém životě potkala tak skvělého muže. Nic nám neschází. Plánujete děti? Na to je zatím čas. Renda má syna z prvního manželství. A já zatím nejsem na děti připravená. Jak jste si užila podzimní dovolenou ve Španělsku? Byli jsme tam s manželem poprvé na pár dní už v květnu. Byli jsme tak nadšení, že jsme okamžitě na září naplánovali dovolenou a řekli mým rodičům, že by měli jet s námi. Všichni jsme si to moc užili. I naši, kteří většinou na dovolené nejezdí, protože táta pořád zpívá.

Jak si udržujete štíhlou postavu? Jsem docela líná a sport moc nevyhledávám. Pro dobrou postavu se ale opravdu musím hýbat, takže si doma občas zacvičím na vibrační plošině, taky hodně tancuji a pohybuji se na vystoupeních. Naštěstí jsem už za puberty šest let závodně stepovala a svaly si pamatují, takže i když chvilku necvičím, nijak zvlášť to není vidět. Musím se ovšem hlídat v jídle, mám sklony ke „kyprosti“ v genech. Ví se o vás, že se zdravě stravujete… Ano, mé stravování je trošku „nuda“, ale neznamená to, že si občas nedám českou kuchyni, kterou máma tak výborně vaří. Taky miluju polomáčené sušenky a obecně všechno sladké. Takže dá se říct, že občas hřeším, ale zdravá strava převažuje. Snažím se jíst hodně ryby, mořské plody a saláty a vyhýbám se třeba knedlíkům a tučným omáčkám.

Jste spokojená se svojí novou kapelou? Mám ji teprve několik měsíců, takže jsme vlastně na začátku. Jsou to čtyři moc šikovní kluci – hráči, a k nim dvě tanečnice na  pódiu. Letos jsme vystupovali na několika akcích. Máme připravenou více než hodinovou show, muzika skvěle dýchá a mě to moc baví. Doufám, že příští rok nás čeká hodně vystoupení, a doufám, že i tady v Olomouci. Co berete jako zatím největší úspěchy vaší kariéry? Ke každé desce mám nějaký specifický vztah. Kdybych ale měla vypíchnout nějaké konkrétní úspěchy, tak je to určitě stejnojmenná skladba z alba Schody z nebe, která má na You Tube více než 13 milionů zhlédnutí, což je neskutečné číslo. Pak určitě duet s Richardem Müllerem, kterého považuji za obrovskou ikonu naší hudby a velkou osobnost. Ale nechtěla bych opomenout ani mého tátu, který si se mnou zazpíval spoustu pěkných skladeb. A také loňskou cenu od diváků Óčka anebo cenu MTV za videoklip roku. Čím se chystáte překvapit své fanoušky? Možná to zdánlivě může vypadat, že jsem už delší dobu nic nového nevytvořila. Já ale intenzivně pracuji na skladbách. Nebudu prozrazovat, kolik jich mám a jaké budou. Rozhodně se v rámci několika měsíců mohou fanoušci těšit na nové písničky a videoklipy.

Vaříte i vy sama? Vůbec! (smích) Vařím maximálně tak kafe a čaj, a to ještě špatně. Naštěstí můj muž úplně senzačně vaří, a navíc je to jeho koníček. Jídla připravuje jen podle sebe, žádné recepty, má pro to neskutečný cit. Možná že pro děti jednou budu připravovat nějaké kašičky. Jestli se budou dát jíst… (smích)

Změnilo se pro vás něco rok po svatbě? Je to úplně stejné jako před ní. Rozdíl snad může pocítit pár, který je spolu před svatbou krátce a pořádně se nezná. Později třeba zjistí, že nemají společné zájmy a že chce každý v životě něco jiného. To ale není náš případ. S Reném jsme už 11 let a není důvod, proč by se mezi námi mělo svatbou něco měnit. Všechno je stejně krásné jako předtím.

Prozradíte nějaký dobrý tip v péči o krásu? Určitě dostatek spánku, pitný režim a důkladné odličování pleti každý den. I když jsem strašně unavená, nikdy se mi nestane, že bych šla spát s make-upem.

Co je potřeba k tomu, aby vztah vydržel? Zřejmě neexistuje zaručený recept. Musíte zkrátka najít toho pravého. Toho, kdo vás vždy chápe, podrží vás. Někoho, s kým se vždy zasmějete. Myslím, že je moc důležité mít společné zájmy a životní cíle, podobné názory na život… My máme společný cíl, Renda mi pomáhá s kariérou, skládá texty, zastupuje mě, vymýšlí videoklipy. Máme pro sebe vzájemně

Nakupujete ráda? Na čem tak zvaně ujíždíte? Dá se říct, že nakupuji ráda. Nejvíc mám asi bot, které už skoro nemám kam dávat, a taky se mi líbí malé zdobené kabelky. Foto: Mako Hindy

Tereza se svou novou kapelou.

Fota: Archiv Terezy Kerndlové

www.mojecity.cz

7


Olomouc City | Dětský svět

Aktuality | Olomouc City

Ráj pro děti bude větší Obří průlezky, trampolína, skákací hrad, houpačky, skluzavky, balónkový bazének a další atrakce si užívají už rok děti v největším vnitřním herním centru v Olomouci – v kouzelné Amazonii, která je v nákupním centru Olomouc City. Přestože je Amazonie obrovská, má rozlohu jedenáct set metrů čtverečních, během podzimu se bude rozšiřovat její herní část i posezení pro rodiče.

Starší děti ocení PlayStation Room

Anketa

mezi dětmi

Jak se vám líbí v Amazonii?

Tobiášek Skřebský 3 roky, Olomouc Nejvíc se mi tady líbí trampolína, rád na ní skáču. Taky chodím na skluzavku. Do Amazonie chodím s tátou a hodně taky s babičkou. Klárka Barešová 6 let, Olomouc V Amazonii se mi líbí všechno. Kromě dvou atrakcí jsem už byla na všem, ale na ty taky půjdu. Chodím sem moc ráda. Před Amazonií se mohou děti každý měsíc těšit na maňásková představení a jiná divadýlka.

Amazonie je pro děti vysoké do 150 centimetrů. Ti nejmenší, tedy děti do tří let, mají svůj koutek, kde si mohou hrát v klidu a bezpečí. Starší děti se pak mohou vyřádit na nejrůznějších atrakcích, a když jim při zdolávání atrakcí vyhládne, je pro ně v Amazonii připravené i občerstvení. V AMAZONII SE POŘÁD NĚCO DĚJE Amazonie, to nejsou jen atrakce. Pro děti tu připravují stále nové programy. Spoustu legrace si mohou děti užít při malování na obličej, pořádají tanečky pro nejmenší, výtvarné dílny, hledání amazonského pokladu a probíhají tady i odpoledne s klaunem plná her a soutěží, konají se maňásková představení, nejrůznější dílničky. A nově se také otevřel v Amazonii – PlayStation Room. V Amazonii se prostě pořád něco děje. Co a kdy – to můžete sledovat na webu a Facebooku.

8

MASKOT TUKAN SE UŽ TĚŠÍ NA VÁNOCE O zábavu se také stará maskot Amazonie – tukan, a ten už se moc těší na Vánoce a chce si je i s dětmi pořádně užít. Děti se mohou těšit na tvoření s tukanem, kdy budou moci vyrábět dárky pod stromeček a pro radost vytvářet náramky, magnetky a vánoční přáníčka. V amazonském fotokoutku si pak mohou děti nechat udělat fotky na památku. V Amazonii nezapomínají ani na zvířátka a v předvánočním čase tam vyroste strom splněných přání pro pejsky. NEZAPOMENUTELNÉ DĚTSKÉ OSLAVY V Amazonii také dělají jedinečné oslavy narozenin dětí. Pro oslavence a jeho kamarády připraví narozeninový stůl s balonky, girlandami, popcornem, bonbony, limonádou či dětským sektem nebo originálním narozeninovým dortem. A u takové oslavy nesmí chybět vystoupení klauna, návštěva tukana či malování na obličej. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný zážitek.

Verunka Boudníková 5 let, Olomouc Tady v Amazonii se vždycky potěším. Líbí se mi tady všechno. Teď jsem na prolézačkách, moc se mi to líbí. Štěpánek Šebrle 3 roky, Lanškroun Přijeli jsme sem s mámou a bráchou, jeli jsme do Olomouce na výlet. Nejvíc se mi tady líbí skákací hrad a hrát si v kuličkách.

Nově se v nákupním centru Olomouc City otevřela herní místnost PlayStation Room, kde si přijdou na své zejména starší děti. Na závodním simulátoru Gran Turismo 6 si poměří síly v závodních sedačkách. Na pohybovém ovladači PlayStation Move se pro změnu mohou nechat unést sportovními výkony a herní serie Wonderbook je vtáhne do děje díky rozšířené realitě. Otevřeno od pondělí do pátku od 10 do 20 hodin, v sobotu a v neděli už od 9 hodin do 20 hodin.

Pro zdravý životní styl:

Otevřela se nová prodejna zdravé výživy

Věnujte svým blízkým dárkový poukaz na vánoční nákupy v OC CITY.

Využití dárkových poukazů

Nové dárkové poukazy slouží k nákupu zboží v obchodním centru Olomouc CITY v prodejnách označených samolepkou „Tady berou dárkové poukazy Olomouc CITY“. Dárkové poukazy se vydávají na správě obchodního centra (vedle obchodní jednotky Gate v přízemí) ve všední den, po–pá 9.00–17.00 hod. Více se dozvíte na webových stránkách mojecity.cz.

Voní to tu bylinkami, čaji, sušeným ovocem. Řeč je o nově otevřené moderní prodejně zdravé výživy Herba, která se nachází v galerii v prvním poschodí. Na své si tu přijde každý, kdo chce žít zdravě, vegetariáni, vegani i ti, kteří mají bezlepkovou či jinou dietu. V regálech tam najdete sušené ovoce i ořechy, všechny druhy bylinek, rozmanité čaje, bylinné tinktury, bylinnou kosmetiku, potravinové doplňky, produkty pro bezlepkové, ale i jiné diety a vegetariánské i veganské potraviny. V prodejně Herba – zdravá výživa – můžete pořídit i vánoční nákup, nabízejí tady také dárkové balíčky a dárkové koše. Přijďte se podívat, setkáte se s milou obsluhou a určitě si vyberete.

Jakub Vlček 5 let, Mohelnice Jsem rád, když sem přijdeme. Nejvíc se mi tady líbí skákací hrad. Teď stavím s gumovými kostkami. Ještě ale půjdu na trampolínu a na prolézačky. Líbí se mi tady úplně všechno.

Kontakt:

Olomouc CITY tel.: 737 658 475 e-mail: info@amazoniecity.cz www.amazoniecity.cz www.facebook.com/Amazonie

www.mojecity.cz

www.mojecity.cz

9


Olomouc City | Pro ženy

Pro ženy | Olomouc City

Půvabné a elegantní při každé příležitosti

Dámská šála s pašmínem 359 Kč

Dámská podprsenka Triumph – True curves forever WHU 990 Kč Dámské kalhotky Triumph – True curves forever HIPSTER 490 Kč

Opět je tu sezóna svetrů, kabátů a hřejivých bund. Nezapomeňte si do svého šatníku pořídit nejméně jeden společenský kabát a vysoké boty, které oceníte po celou zimní sezónu.

DITA Dámský kabát RELIS 2 999 Kč

Značkové sako PRESS KLAUDIA 799 Kč

Značkové šaty PRESS 1 999 Kč

Dámský kabát 9 999 Kč Dámská košilka FOLLIA 1 390 Kč Dámská souprava SASSA Podprsenka 690 Kč Brazilky 390 Kč

Značkové šaty PRESS 1 799 Kč

JOLA Dámská kabelka 2 480 Kč

Značkové šaty PRESS 2 999 Kč

Dámské kozačky LASOCKI 1 899 Kč Značkové šaty PRESS MONIKA 1 599 Kč

DITA Dámské šaty PRETTY WOMEN 2 999 Kč

Dámské hodinky 700 Kč

Dámská vůně JEAN PAUL GAULTIER 2 299 Kč

Dámská podprsenka Triumph – Sexy Angel WHU 1 050 Kč Dámské kalhotky Triumph – Sexy Angel HIPSTER 420 Kč

Dámská bunda 7 999 Kč

Dámské šaty Trend UP 1 799 Kč

Dámská souprava zlatá Náhrdelník 15 700 Kč Náramek 6 960 Kč Prsten 3 570 Kč

Dámská šála 199 Kč

SENAD Dámská kabelka Agnes 750 Kč

Šperk Pandora od 390 Kč DITA Dámské sako EDAN 1 399 Kč

10

www.mojecity.cz

Dámské boty kotníkové LASOCKI 1 299 Kč

Dámský svetr 598 Kč

Dámské šaty 1 290 Kč

www.mojecity.cz

11


Pro muže | Olomouc City

Olomouc City | Pro muže

Pro muže to nej…

Pánské brýle 2 000 Kč

Pánský kabát 6 990 Kč

S blížícími se mrazíky muži jistě ocení tipy na pohodlné oblečení, které zahřeje. Šála je nejen praktickým, ale i úžasným doplňkem, který by neměl chybět v žádném mužském šatníku.

Pánská košile s kravatou SLIMFIT 1 190 Kč Kravata 490 Kč

Pánské hodinky POLICE 3 580 Kč

Pánské trenýrky CALVIN KLEIN 1 390 Kč

Pánská šála 128 Kč

Ocelový náramek POLICE 1 250 Kč

Pánská vesta 1 190 Kč

Pánský svetr 498 Kč Pánská bunda DARELL 3 999 Kč

SENAD Pánská taška RANGER 1 390 Kč

Pánská košile SLIMFIT 1 190 Kč

Pánská košile 1 470 Kč

Pánské pyžamo HALLMARK 590 Kč

Pánská šála 590 Kč

SENAD Pánská peněženka SENDI 490 Kč

Pánská bunda 549,50 Kč

Pánské rifle 199 Kč Pánské trenýrky 319 Kč

Pánská vůně L´ HOMME IDEAL GUERLAIN 1 759 Kč Pánské boty LASOCKI 1 299 Kč Pánské hodinky PRIM 35 600 Kč

12

www.mojecity.cz

www.mojecity.cz

13


kupony

20 % 20 % 10 % BUTIK SIMONA A DITA

10 %

pro vás

Slevové

Sleva 20 % na jeden produkt Huhubamboo dle vlastního výběru

Slevu je možné uplatnit po předložení kuponu v Olomouc City v termínu 18. 11.–2. 12. 2014. Sleva se nevztahuje na již zlevněné a akční zboží. Prodejna v 1. patře.

Sleva 20 % na nezlevněné zboží a 5 % na zlevněné zboží

Slevy nelze kombinovat. Neplatí na poukázky. Nelze použít zákaznickou kartu A3 SPORT. Platnost kuponu do 31. 11. 2014.

SLEVA 10 % na váš nákup

Platnost kupónu do 30. 11. 2014. (Sleva neplatí na již zlevněné a akční zboží. Slevy nelze sčítat.) Prodejna v 1. patře.

SLEVA 10 % při nákupu nad 1000 Kč

Nevztahuje se na již zlevněné zboží a slevy nelze sčítat. Platnost kuponu do 30. 11. 2014. Prodejna v 1. patře.

25 % 2+1

25 % Sleva na šperky a hodinky pattic

Platnost slevového kuponu do 31. 1. 2015.

Kavárna CITY: 2+1 kopeček zmrzliny

Při koupi 2 kopečků dostanete 3. zdarma. Poukaz prosím hlaste hned při objednávce. Platnost poukazu do 7. 12. 2014.

52 Kč

20 % 20 %

Kavárna CITY: 1x Perníčkové nebo Masala Chai Latte za zvýhodněnou cenu 52 Kč

Platnost poukazu do 5. 12. 2014.

Sleva 20 % na celý nezlevněný sortiment

v parfumerii Marionnaud OC Olomouc City. Sleva platí od 18. 10. 2014 do 30. 11. 2014. Slevu nelze kombinovat s jinými slevovými nabídkami, šeky či bonusy a nelze ji uplatnit na nákup dárkových poukazů.

Sleva 20 % na jeden vstup pro jedno dítě

Platí do 30. 12. 2014.

10 % 20 % 20 %

10 %SLEVA na bytový textil (povlečení, přikrývky, polštáře, prostěradla, ručníky a deky)

Platí do 28. 11. 2014 a neplatí na již zlevněné a akční zboží. Slevy nelze sčítat. Prodejna v 1. patře. “

15 % SLEVA na 3 ks, 20 % SLEVA na 4 a více ks

Sleva se vztahuje pouze na povlečení, přikrývky, polštáře, prostěradla, ručníky a deky. Slevy nelze sčítat a neplatí na již zlevněné a akční zboží.” Platí do 24. 11. 2014. Prodejna v 1. patře.

20 % sleva na nezlevněné zboží

Platnost slevového kuponu do 15. 12. 2014

200 kč 69 Kč

Při nákupu kolekce DRAPS nad 800 Kč sleva 200 Kč

Platí pouze pro nezlevněné zboží. Slevy nelze sčítat. Akce platí do 30. 11. 2014.

Amazonie kavárna: káva s dortem za zvýhodněnou cenu 69 Kč

Káva: na výběr espresso lungo nebo 7 g cappuccino. Dort: výběr z medovníku nebo čokoládového dortu. Platnost pouze po–pá vyjma svátků do 5. 12. 2014. Poukaz hlaste, prosím, při objednávce.

10 %

SLEVA 10 % NA MALÉ DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE

Sleva neplatí na akční a letákové zboží. Slevy nelze kombinovat. Platnost akce 15.–30. 11. 2014.

20 % 20 % 20 %

SLEVA 20 % při nákupu

od 20. 11.–4. 12. 2014

20 % SLEVA na zboží značky  NATURANA

Platnost do 7. 12. 2014.

SLEVA 20 % na zboží značky TRIUMPH

Platnost kuponu od 17. 11. 2014 do 27. 11. 2014. Prodejna v 1. patře.

Amazonie kavárna: 1 kopeček zmrzliny zdarma ke kávě

1 kopeček

Platnost po–pá vyjma svátků, do 5. 12. 2014. Poukaz hlaste, prosím, při objednávce.

Ho d iH n ko yd ian kš yp ear kš yp e r k y

8

590569 8 590569 095897095897


Olomouc City | Pro děti

Ostatní tipy | Olomouc City

Období splněných dětských přání

Co by nemělo chybět…

Balea sprchový gel Purple Kisses 300 ml 29,90 Kč Balea balzám na rty s brusinkou 10 ml 37,90 Kč

Pouzdro 103 Kč

Balea tělový balzám s brusinkou 200 ml 64,90 Kč

Dětské brýle 1 000 Kč

Info o cenách zboží na prodejně.

JOLA Dětská peněženka PIMBOLI 150 Kč

Květinová pleťová voda 50 ml z levandule, z lístků růže a pomerančových květů a dalších... cena od 93 Kč

JOLA Manikúra 745 Kč

Zdravá a lehká svačinka NUTREND vždy u sebe od 6,90 Kč.

Zdraví a relax

Vláčkodráha Dráha je po sestavení dlouhá 103 cm a široká 47 cm. Sada obsahuje 95 dílků. MOC: 1699,90 Kč AKČNÍ CENA: 1299,90 Kč

Sada velká dům S melodiemi, se zvukovými a světelnými efekty z vysoce kvalitního plastu. Na baterie – jsou součástí. Rozměry balení: 75 x 48 x 15 cm MOC: 1799,90 Kč AKČNÍ CENA: 1399,90 Kč

ILLY Perníčkové latte 59 Kč/0,3 l

JUICE QUEENS Lahůdka (pomeranč, maliny, banán, skořice) 69 Kč/0,5 l

HUHUBAMBOO, Gold Edition, 100 % přírodní masová pochoutka pro psy, různé příchutě 60 g 89 Kč HUHUBAMBOO, Platinum Edition, 100 % přírodní masová pochoutka pro kočky, různé příchutě 50 g 64 Kč

Minigolf

Dětský koutek Tarzánek v 1. patře OC Olomouc CITY

je určen dětem od 3 do 10 let. Každý den se na všechny děti těší profesionální pečovatelky a jejich pestrý program. Po–Pá od 10.00 do 21.00 hod., So–Ne od 9.00 do 21.00 hod. Tel. kontakt na dětský koutek 737 279 640.

16

www.mojecity.cz

V 1. patře OC Olomouc CITY přijďte poměřit své minigolfové schopnosti se svými přáteli nebo si jen tak zahrát. Vstupné (1,5 hod. hry): dospělí 80 Kč/osoba děti, studenti 60 Kč/osoba 10 vstupů 600 Kč/osoba prcek do 100 cm zdarma. Po–Pá 10.00–21.00 hod., So–Ne 9.00–21.00 hod. www.minigolfolomouc.cz

Chtěli byste vědět, jaké to je řítit se vesmírem nebo po závodní dráze, a nebo si vychutnat naplno podmořský svět, jako byste skutečně plavali v moři? Není třeba nikam cestovat! Můžete jen zasednout do sedaček, nasadit 3D brýle a hned skočit do světa zábavy a dobrodružství.

Tady je svět ještě v pořádku.

www.mojecity.cz

17


Olomouc City | Sport a volný čas

Sport a volný čas | Olomouc City

Užijte si zimu

v dobré kondici S přicházející zimou je nezbytné otevřít šatník a pečlivě prozkoumat jeho obsah: kvalitní oblečení a obuv pro outdoorové sporty JSOU základním vybavením, které Vás udrží v teple i při celodenním pobytu venku. Pokud upřednostňujete pobyt v tělocvičně, zaměřte se na poslední trendy!

Dámská taška VANS 1 350 Kč

Hodinky 350 Kč

Pánská mikina 1 399 Kč Pánská bunda CARS 2 699 Kč

Pánské triko DRAPS 650 Kč Pánské kalhoty DRAPS 1 690 Kč

Dámská bunda 4 799 Kč Dámská prošívaná bunda Alpine Pro Nicosia Původní cena 2199 Kč Aktuální cena 1399 Kč Sleva 35 %

Dámské rifle ESPERANTO 1 899 Kč

Dámská bunda CARS2 2 799 Kč

Dámské legíny 79 Kč

Dámská zimní obuv ICEBUG MERIBEL Původní cena 3690 Kč Aktuální cena 2799 Kč Sleva 20 %

Výměnu baterie u vodotěsných hodinek provádíme na počkání

Dámské brýle Artdeco 3 500 Kč

Čepice 599 Kč Čepice 899 Kč

Pánské sportovní hodinky CASIO 3 690 Kč Sluchátka fialová 550 Kč Sluchátka barevná 999 Kč

Pánské tepláky 298 Kč Dámské boty NIKE 990 Kč

18

www.mojecity.cz

Pánské boty ADIDAS 990 Kč

Pánské boty ADIDAS – kotníkové 1 190 Kč

www.mojecity.cz

19


Olomouc City | Rozhovor s Pavlem Paterou

Rozhovor s Terezou Maxovou | Olomouc City do takové situace jako vloni Kladno s Chomutovem, kdy poslední čtvrtinu soutěže už bylo jasné, že jdou do baráže. Uděláme pro to maximum.

Olomouc City je hrdým partnerem HC Olomouc!

Pavel Patera ˇ ˇ Tak skvelou partu jsem necekal!

ČTYŘNÁSOBNÝ SVĚTOVÝ ŠAMPION A ČESKÁ HOKEJOVÁ LEGENDA PAVEL PATERA TEĎ JAKO LÍDR HC OLOMOUC POMÁHÁ V EXTRALIZE PŘÍMO NA LEDU I SVÝMI ZKUŠENOSTMI V KABINĚ. TŘIAČTYŘICETILETÉHO STŘEDNÍHO ÚTOČNÍKA, KTERÝ KE KOHOUTŮM PŘIŠEL Z KLADNA, PRÝ V OLOMOUCI PŘEKVAPILA SKVĚLÁ PARTA, NESMÍRNÁ BOJOVNOST A OBROVSKÁ PODPORA FANOUŠKŮ. Který zápas zatím patřil k nejhezčím? Asi nejlíp se nám zatím povedl zápas v Plzni, kde jsme vyhráli 5:2. Tým šlapal od začátku do konce, byli jsme lepší a vyhráli zaslouženě. Nebylo pak o to horší doma prohrát? Samozřejmě je to nepříjemné. Potřebovali jsme tak dva tři zápasy vyhrát, díky tříbodovému systému by tým vyletěl v tabulce nahoru. Bohužel se to s Hradcem nepovedlo. Pokaždé nás ale čekají další důležité zápasy, obzvlášť pokud je to s týmy, které jsou v tabulce kolem nás.

20

www.mojecity.cz

Jak jste se adaptoval v novém týmu? Pár kluků jsem tu znal, ale absolutně jsem nečekal tak skvělou partu. Všichni – mladí, staří, trenéři, manažeři – táhnou za jeden provaz a z toho jsem nadšený, na tom se dá stavět. Díky tomu se taky Olomouc dostala do extraligy. Všichni jsou ochotni, jak se říká „padnout na hubu za toho druhého“. Nemám tady v Olomouci jediný problém, adaptoval jsem se velmi rychle – jak v kabině, tak ve městě. Hraje se vám dobře na olomouckém stadionu? Je tu teď hokejový boom, atmosféra a diváci nás ženou dopředu. Dotlačí nás třeba i k tomu, že v těžkém zápasu o gól vyhrajeme namísto těsné prohry. Se Zlínem nebo Libercem nás lidi doslova vyhecovali ke třem bodům. Co byste fanouškům vzkázal? Jejich podpory si strašně moc vážíme! Pro mě bylo naprosto úžasné, když jsme prohráli s Boleslaví 0:4 a fanoušci ještě pět minut po zápase fandili a drželi s námi. Když se zápas nepovede a vy cítíte, že jsou fanoušci pořád s vámi, je to o to krásnější. Kde vidíte Kohouty na konci sezony? Je samozřejmě rozdíl, kde je vidím a kde je chci vidět. (smích) Úžasné by bylo, kdybychom byli do toho desátého místa. Hlavně ať se vyhneme baráži.

Motivací loňské sezony bylo dostat se po 17 letech do extraligy. Co vás teď motivuje před každým zápasem? Cíl je jasný – potřebujeme se vyhnout baráži, aby se tu zachránila extraliga. Musíme být pořád na dosah týmů kolem desátého místa, abychom se měli o co prát v každém zápase. Nechceme se dostat Fota na této straně: Deník

• Jaké jsou nejzajímavější zážitky dlouhé hokejové kariéry? Bylo Nagano opravdu nejvíc? Do kolika se dá hrát hokej?

Zajímavé odpovědi na tyto a další otázky čtěte v nezkrácené verzi rozhovoru na www.mojecity.cz anebo https://www.facebook.com/OlomoucCITY

www.mojecity.cz

21


Olomouc City | Design a bydlení

Design a bydlení | Olomouc City

Design a bydlení

Župany s novým uživatelským komfortem „DRY in WET“ (suchý ve vlhkém), informace o cenách v obchodě VEBA

Vaše bydlení se PŘES zimní sezónou jistě promění ve Váš hrad, pokud budete pamatovat na doplňky. Nové povlečení by mělo být samozřejmostí - nebojte se vybírat takové, které má vzory typické pro dané roční období. A pamatujte: Váš byt rozjasní i nepatrný detail, který je pro Vás nový a neokoukaný.

SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU Hu huuu lavanda 100 % bavlna 1 099 Kč

Jo Nesbø: Přízrak 399 Kč

Ložní soupravy, 100 % bavlna, s úpravou „EASY CARE“ (lehčí údržba), informace o cenách v obchodě VEBA

Tulip fuchsia 100 % bavlněný satén 1 499 Kč

Helen Fieldingová: Bridget Jonesová Láskou šílená 349 Kč

SWISSDENT WHITENING Soft zubní kartáčky s patentovaným tvarem zástřihu čisticí plochy či čisticí hlavice, výhodné rodinné balení 2+1 160 Kč Stůl Authentico 180 x 90 cm 14 990 Kč Židle BFW 1 950 Kč Aranžmá květin od 120 Kč

SWISSDENT CRYSTAL regenerační noční krém pro zuby s bělicím efektem bez fluoridů, 50 ml 390 Kč Dárková taštička cena od 124 Kč Porcelánový hrnek MARAMA obsah 0,75 l 259 Kč Dárkové balení od 219 Kč

22

www.mojecity.cz

Herní konzole Microsoft Xbox 360 4GB + Kinect senzor + 3 hry zdarma (Forza Horizon, Kinect sports 1, Kinect Adventures) Akční cena: 5 999 Kč

Kuchyňský robot ETA GRATUS Akční cena: 9 999 Kč

Far Cry 4 – novinka v prodejnách HRÁČ – vaše zásobárna her od 18. 11. 2014.

www.mojecity.cz

23


Čtení a soutěž | Olomouc City

Olomouc City | Recepty

Vánoční recepty

z divadelních kuchyní Jak to voní o Vánocích v rodinách žen, jejichž povoláním či posláním je jeviště? Zeptali jsme se předních hereček a sólistky baletu z Moravského divadla v Olomouci na jejich oblíbené vánoční recepty. Herečka Ivana Plíhalová doporučuje dietní tvarožník Ivana Plíhalová, členka činohry Moravského divadla v Olomouci, peče o Vánocích také tvarožník. „Není to sice přímo vánoční recept, ale je velmi dietní a v rámci Vánoc vhodný,“ uvádí k receptu Ivana Plíhalová. TVAROŽNÍK Co potřebujeme: 4 vaničky nízkotučného tvarohu, 6 vajec, 250 g moučkového cukru, 2 vanilkové cukry, 2 vanilkové pudingové prášky, 2 lžíce rumu, kůra z 1 citrónu, špetka soli, máslo na vymazání a strouhanka nebo kokos na vysypání plechu či formy. Ve velké míse smíchám tvaroh, 6 žloutků, moučkový a vanilkový cukr, přisypu 2 sáčky vanilkového pudingového prášku, nastrouhám citrónovou kůru, přidám 2 lžíce rumu a na závěr vmíchám sníh z 6 bílků se špetkou soli. Hmotu naleji buď na máslem vytřený a strouhankou či kokosem vysypaný

plech, nebo do dortové formy a půl až tři čtvrtě hodiny peču na 150 až 200 stupňů. Po vychladnutí vyklopím na talíř a jednotlivé porce zdobím čokoládovým či jahodovým toppingem. Baletka Michaela Tsepeleva dělá zamilované oči Sólistka baletu Moravského divadla v Olomouci Michaela Tsepeleva tradičně na Vánoce peče zamilované oči. „Recept na zamilované oči jsem převzala od své maminky, a to nejen pro jeho lehkou přípravu, ale hlavně pro krásný název,“ sděluje Michaela Tsepeleva. ZAMILOVANÉ OČI Co potřebujeme: 15 dkg másla, 20 dkg moučkového cukru, 20 dkg lískových ořechů, 1/2 tabulky čokolády na vaření, na ozdobu 5 dkg mandlí. Máslo dobře utřeme s cukrem a vmícháme strouhané či

drcené ořechy a nastrouhanou čokoládu na vaření. Dobře vypracujeme těsto, z něhož tvoříme malé kuličky. Klademe je na plech vyložený pečicím papírem a mírně zmáčkneme, aby vznikly uprostřed dolíčky. Do nich vtiskneme polovinu oloupané mandle. Pečeme ve středně vyhřáté troubě 10 až 15 minut. Herečka Vendula Fialová si pochutná na šlehačkové roládě „Šlehačková roláda je recept od mé maminky. Vždy si na ní pochutnám,“ sdělila herečka Moravského divadla v Olomouci Vendula Fialová. ŠLEHAČKOVÁ ROLÁDA Co potřebujeme: 5 vajec, 100 g moučkového cukru, 1 lžíce kakaa, 1 šlehačka, 1 ztužovač, pečicí papír, slunečnicový olej. Pět žloutků šleháme s cukrem a pak přidáme kakao. Z 5 bílků ušleháme sníh, který zamícháme do směsi. Pečicí papír postříkáme slunečnicovým olejem a vylijeme na něj těsto a dáme plech do trouby vyhřáté na 200 stupňů. Pečeme 10 minut. Ušleháme šlehačku se ztužovačem. Z trouby vytáhneme plech, sesuneme pečicí papír s upečeným těstem z plechu a sundáme pečicí papír. Upečené těsto natřeme šlehačkou a srolujeme do rolády, kterou zabalíme do pečicího papíru a necháme v lednici ztuhnout.

Jak mít klidné

Vánoce 1. 12. Je důležité mít plán vánoční přípravy. Přečetla jsem si, že by člověk měl mít vypsaná čísla, kam volat, když neteče voda, nejde elektřina či se někdo zraní. To mě vyděsilo, stejně jako představa, že nastal čas na pečení perníčků, aby do Vánoc změkly. Ale Vánoce by měly být hlavně svátky veselé a pohodové. 5. 12. Kolegyně z práce, která už v říjnu měla dárky nakoupené a zabalené, začala nakupovat na další Vánoce. Do práce přišla ve svetru s vánočním vzorem soba. Její náušnice nápadně připomínají baňky na stromeček. Chybí jí jen svíčka u nosu. 8. 12. Kolegyně z práce zapálila doma františka. Chtěla nemocným dětem vytvořit vánoční atmosféru. Syn jí teď pořád do práce volá, že doma hoří. Kolegyně je naštvaná, že dnešní děti nechápou tradice. Další telefonát od dcery vzala vážně. František, postavený na televizi, se prohořel do televize. Takže budou mít letos novou. O dárek je postaráno. 13. 12. Nejvyšší čas pustit se do cukroví. K pečení potřebujeme a připravíme si: čtyři děti, dvanáct talířků, dvanáct receptů, suroviny a organizační talent. Oříškem může být nedostatek dětí. Jejich shánění nechávám na vaší fantazii a schopnostech. Na talířky dáme lístečky s názvy druhů cukroví (působíme tak gramotně). Začneme postupně vážit suroviny na jednotlivé druhy cukroví (působíme matematicky schopně) a předáváme je ke zpracování dětem. Zapneme troubu (působíme tak technicky zdatně) a kontrolu-

Sudoku Jak se jmenují postavičky, které s námi žijí v Olomouc CITY a starají se o skvělé nákupy v našem obchodním centru?

24

www.mojecity.cz

jeme pracovní postup dětí, radíme jim, pochvalou je povzbuzujeme ke zvýšené aktivitě (působíme tak pedagogicky). Cukroví po upečení a nazdobení naložíme na podnosy (působíme jako estéti) a sníme (působíme jako gurmáni). Tímto krokem se vyhneme zbytečnému rovnání cukroví do krabic a následnému šoku poté, co zjistíme, že krabice zejí prázdnotou. Zvykem totiž bývá, že děti spolu se svým otcem cukroví tajně snědí (v rámci adventního půstu). 17. 12. Nasáklá pohodou vypadám při proplouvání ulicemi vedle žen strhaných z úklidu, pečení a dalších předvánočních prací jako femme fatale. Zvláště když namísto tašky s nákupem nesu knihy z knihovny. Jsou sice tací, kteří to kritizují, ale to je jen potvrzení toho, že jsem udělala maximum pro správnou vánoční náladu. 24. 12. Koukáme na pohádky a zdobíme vánoční stromek. Vloni o Vánocích uřízl manžel stromek na zahradě. Stromek, pokud tak lze nazývat kleč, zabíral čtvrtinu pokoje a vzhledem k jeho výšce – zhruba metr – se jej manžel jal umisťovat na stolek. Při tomto úkonu zcela zmizel v jeho houštině a mě napadlo, že už z ní nikdy nenajde cestu ven a že ho pak najdu, až opadá jehličí, sedět vyhladovělého na nějaké větvi. Chvíli mi trvalo, než jsem se smířila s existencí velmi originálního stromku a objevila jeho výhody. Například, že rozložitý strom zabere tolik místa, že v tom zbytku prostoru jsou si lidé mnohem blíž. A o tom jsou Vánoce. Jana Stevensová

Anketa

Pro co jste dnes přišli do nákupního centra Olomouc City? Máte tady oblíbené obchody? Jana Šebrlová vedoucí stravování, Lanškroun Jsme z malého města a udělali jsme si takový výlet. Přijeli jsme do Olomouc City nakoupit kozačky, boty a rifle. Prošla jsem si obchody s oblečením. Byli jsme také v hračkářství a zašla jsem s malým synem do Amazonie. Lucie Vlčková personalistka, Mohelnice Do nákupního centra Olomouc City občas jezdíme. Mám tu oblíbené obchody – Sportisimo, obuv CCC, knihkupectví. Jezdíme sem také do kina a s malým synem do Amazonie, kde si vždycky vyhraje. Marcela Skřebská prodavačka, Olomouc Já jsem tady každý den. S vnukem chodím do Amazonie, když je škaredě, tak dvakrát týdně. Líbí se mu tady, má tu kamarády a vyhraje si tady. Jinak ráda nakupuju v obchodě A3 Sport. Lenka Oprštěná interní doktorandka na pedagogické fakultě, Prostějov Šla jsem udělat do nákupního centra Olomouc City klasický víkendový nákup potravin – něco málo jogurtů, pečivo, maso, zeleninu. Kromě Globusu, který mám velmi ráda, tak mám ráda obchod Stoklasa s korálky. Do Olomouc City chodím tak jednou za měsíc.

Vyhrajte dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč Tajenku sudoku zasílejte do 15. 12. 2014 na adresu Pražská 255/41, Olomouc, management obchodního centra anebo e-mailem na info@mojecity.cz. Do předmětu elektronické zprávy uveďte „sudoku magazín Moje City“. Stejně označte i poštovní obálku. Ze správných odpovědí vylosujeme 10 luštitelů, kteří získají dárkové poukazy v hodnotě 200 Kč do Olomouc CITY. Nezapomeňte uvést své jméno, adresu a telefon, jinak nemůžeme o výhře informovat. Soutěžící bere na vědomí a souhlasí se zařazením svého jména, příjmení, e-mailu a telefonu do databáze společnosti Čistá Jižní Morava a.s. vedené za účelem kontaktu s účastníkem v případě jeho výhry v soutěži a dále souhlasí se zpracováním svých osobních údajů společností a využitím pro marketingové účely. Tento souhlas může kdykoli odvolat na e-mailu info@mojecity.cz

www.mojecity.cz

25


26

www.mojecity.cz

www.mojecity.cz

27


Facebook “f ” Logo

CMYK / .ai

Profile for MojeCITY

Olomouc city zima 2014  

Olomouc city zima 2014  

Profile for mojecity
Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded