Page 1

CITY

moje

ČASOPIS NÁKUPNÍHO CENTRA

Inspirace pro vaše vánoční dárky

24 SLEVOVÝCH

KUPONŮ

JIŘÍ DOPITA

a program zápasů HCO Olomouc EXKLUZIVNĚ PRO OLOMOUC CITY

DĚTSKÁ ZÓNA

AMAZONIE

ZDEŇKA ŽÁDNÍKOVÁ VÍCE

NEŽ

80

OBCHODŮ

POD

JEDNOU

STŘECHOU


2

ARTCOM GROUP s.r.o. BYSTROVANY 201 OLOMOUC

Tel.: 585 311 864, 777 879 119 www.peugeotcentrum.cz www.artcomgroup.peugeot.cz


moje

CITY ŽIVOT JE HRA!

Vážení zákazníci Olomouc CITY, vánoční čas se neúprosně blíží a s ním kromě jedinečné atmosféry také chvíle usilovného přemýšlení, co nadělit svým blízkým pod stromeček. V tomto předvánočním vydání časopisu bychom vám rádi pomohli s výběrem dárků. Věříme, že si v Olomouc CITY najdete právě ty dárky, které obdarované skutečně potěší. Jako každý rok jsme pro vás připravili úžasnou vánoční výzdobu. Letos jsme pro vás připravili speciální téma, které mnohé z vás překvapí, a doufáme, že i potěší. Přijďte se podívat a dejte nám vědět, jak se vám líbí. Uplynulé měsíce v Olomouc CITY proběhly v duchu zajímavých akcí pro děti, které si můžete připomenout na 4. a 5. straně tohoto časopisu.

rozměr 30x7 metrů a děti se na ní skutečně vyřádí. Pro přesné datum otevření sledujte náš facebook (facebook.com/olomouccity) a webové stránky (www.mojecity.cz). Na těchto adresách nám také můžete psát vaše postřehy, doporučení a zkušenosti. Přeji vám krásné prožití Vánoc a těším se na setkání s vámi v Olomouc CITY. S přátelským pozdravem, Zdeněk Volf Ředitel centra Olomouc CITY

cmyk: 25 / 100 /

Zároveň jsme usilovně pracovali na tom, aby se Olomouc CITY stala modernější nákupní galerií a plně sloužila všem vašim potřebám. Ze změn, které se již realizovaly, bych rád na některé upozornil: Prodejna Sportisimo se výrazně zvětšila, prodejnu Hm Studio Hračky jsme přestěhovali vedle multikina Cinestar, výrazně jsme zmodernizovali vchod z Globusu, nově u nás najdete knihkupectví Neoluxor Books a 5D kino. Některé z našich prodejen najdete v novém hávu, například populární Kavárna City Illy prošla náročnou rekonstrukcí. Ve změnách budeme pokračovat a těšit se tak můžete na zcela novou jídelní zónu, modernější a pohodlnější odpočinkové zóny v centru a spoustu dalšího.

cmyk: 0 / 100 / 10

Vánoce pro děti To nejdůležitější si schovávám na závěr. Vánoce jsou především o dětské radosti. Proto i obchodní centrum Olomouc CITY přichystalo překvapení pro nejmenší. Kromě toho, že dětský koutek (nově pojmenován Tarzánek) je ve zcela nových prostorách naproti jídelní zóně v 1. patře, chystáme otevření největšího dětského hřiště v Olomouci a širokém okolí. Pojmenovali jsme ji Amazonie a najdete v ní spoustu atrakcí. Ta největší bude mít Časopis Moje CITY vydává: Čistá Jižní Morava a.s. Rozkošného 1058/3, 150 00 Praha 5 – Smíchov Evidenční číslo: MK ČR E 21067 Vedoucí projektu: Luboš Šavrňák Inzerci zajišťuje: Luboš Šavrňák Kontakt: marketing@mojecity.cz Datum vydání: 7. 11. 2013

Web: www.mojecity.cz Grafické a redakční práce: [OL]4you (www.ol4you.cz) Fotograf: Lukáš Navara Vizáž a vlasy: Lucie Baďurová Foto na obálce: Dermacol

Samostatně neprodejné. Změna cen produktů vyhrazena.

3


NOVINKY Z ČASOPIS MOJE CITY JE VAŠÍM PRŮVODCEM PO OBCHODECH V OLOMOUC CITY, PŘEDSTAVUJE NOVÉ MÓDNÍ KOLEKCE A DOPORUČUJE AKCE A UDÁLOSTI, KTERÉ BYSTE NEMĚLI ZMEŠKAT! V Olomouc CITY se neustále děje něco zajímavého. Pojďte s námi zavzpomínat, jaké akce se od minulého vydání časopisu Moje CITY (červen 2013) uskutečnily v našem nákupním centru!

Olomouc CITY pomáhá Po celý červenec jste si mohli zabruslit na naší umělé ledové ploše. Vstupné bylo dobrovolné s tím, že vybrané prostředky předáme na charitativní účely. Děkujeme všem návštěvníkům – vybrali jsme přesně 9568 Kč. Obdarovali jsme občanské sdružení Lucy Team.

Gyroskop Na konci června jste u nás zdarma vyzkoušeli adrenalinovou atrakci Gyroskop. Gyroskop je atrakce, která imituje stav beztíže.

Výherkyně skútru Peugeot Vivacity od Artcom Group Během celého září jste soutěžili o skútr, zájezd do Rakouska a o další super ceny. Stačilo nakoupit v Globusu a v jakémkoli obchodě v Olomouc CITY, vyplnit odpovědní kupon a tipnout si na otázku. Šťastnou výherkyní první ceny – skútr Peugeot Vivacity (cenu věnovala společnost Artcom Group) – se stala Tereza Koudelná. Blahopřejeme!

Pepíno Prcek Každou srpnovou neděli jste si hráli s vašimi nejmenšími při dětských odpoledních s klaunem Pepínem Prckem.

Youtube Olomouc CITY Dětská neděle se Šmouly (28. 7. 2013) U příležitosti světové premiéry filmu Šmoulové 2 jsme ve spolupráci s multikinem Cinestar připravili zábavné odpoledne. Pokud si vzpomínáte, tak ten den bylo snad nejtepleji za celé parné léto – teploty sahaly téměř ke 40 stupňům! Na video se můžete podívat na našem Youtube kanálu. Součástí programu byl facepainting, soutěže o lístky na Šmouly, focení se Šmoulou a spousty další zábavy.

Lego dny v Olomouc CITY Po celé září si děti hrály každý den s touto celosvětově známou stavebnicí. Uprostřed centra jsme pro děti postavili hrací zónu. Pro velký úspěch jsme tuto akci prodloužili i na celý říjen.

4

Exhibice ve stolním tenise 20. 8. 2013 se konala exhibice dvou nejlepších českých hráček ve stolním tenise. Iveta Vacenovská a Renata Štrbíková se dlouhou dobu podepisovaly svým fanouškům a velká část z nich si s nimi mohla dokonce i zahrát.


TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OVŠEM JE, CO JSME PRO VÁS PŘICHYSTALI NOVÉHO Vstupte do světa fantazie: Olomouc CITY otevře již brzy největší dětské hřiště AMAZONIE Celoroční dětské hřiště se spoustou atrakcí a o velikosti hlavní konstrukce 30x7 metrů otevře již brzy v nákupním centru Olomouc CITY. Stane se tak největším hřištěm v Olomouci. Prostory se již začaly rekonstruovat. Otevření se plánuje v řádu několika příštích týdnů a návštěvníci se mohou těšit na velice příznivé ceny vstupného. Hřiště bude rozděleno do několika částí podle věku dětí. Na své si tak v jednotlivých sekcích přijdou kluci a holky od 3 do 12 let. Tuto hrací zónu najdete v části, kde se dříve nacházelo hračkářství Hm Studio Hračky. To bylo přestěhováno do 1. patra, hned vedle multikina Cinestar. Klasický hlídaný dětský koutek se také přestěhoval do 1. patra (naproti jídelní zóně). Stavba hřiště je součástí větší rekonstrukce celého objektu, která bude probíhat v několika fázích. Už nyní je nově zrekonstruovaná spojovací chodba z hypermarketu Globus, chystají se také výrazné změny v jídelní zóně. Cílem je proměnit Olomouc CITY v moderní nákupní galerii, aby maximálně vyhovovala

potřebám obyvatel města. Součástí proměny je i přestavba prodejny Sportisimo, která díky rekonstrukci zvětšila svoji plochu o 400 m2 a stala se tak největší na celé střední Moravě. Nová autobusová linka již od září Zvýšit komfort nakupujících v hypermarketu Globus a v Olomouc CITY má i nová autobusová linka číslo 28, která od prvního zářijového dne zahájila svůj provoz. Ve všedních dnech jezdí i po půlnoci, aby vyšla vstříc potřebám návštěvníků multikina Cinestar, o víkendech pak odpoledne a v noci. Linka spojí Olomouc CITY s centrem města a s hlavním nádražím, její přesný jízdní řád je již dnes uveřejněn na www.mojecity.cz nebo jej najdete na str. 13. Další novinky a akce v Olomouc CITY Zrekonstruovaná kavárna City Illy. Jedna z nejnavštěvovanějších olomouckých kaváren prošla stavebními úpravami a těší se na nové zákazníky.

5


OLOMOUCKÝ HOKEJ O olomouckých hokejových fanoušcích, talentu a dřině jsme si povídali s olympijským vítězem z Nagana 1998 a dnes asistentem hlavního kouče A-týmu, ale především s majitelem prvoligového olomouckého hokejového klubu Jiřím Dopitou. PŘIPRAVIL: RADEK LESZCZYNSKI

Vizitka Jiřího Dopity • Narozen 2.12.1968 v Šumperku. Bývalý český profesionální hokejista, hokejový reprezentant, olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa. Za svoji hokejovou kariéru získal 7x titul mistra české ligy. • V současnosti je asistentem trenéra v prvoligové Olomouci, kterou navíc vlastní. • Do nejvyšší československé soutěže vstoupil v ročníku 1989/1990 v dresu Dukly Jihlava. Od následujícího ročníku již nastupoval v dresu olomoucké „Mory“. S ní také získal legendární titul v prvním ročníku samostatné české ligy.

6

Před několika lety jste do olomouckého hokeje vstoupil jako jeho majitel. Jak se daří naplňovat cíle, které jste tehdy měl? Práce je za námi vidět a navíc jsme asi jediné prvoligové město, které má pokryté všechny extraligové mládežnické kategorie. Takže po této stránce jsme velice spokojeni. Kdyby však byly dorostenecké a juniorské kategorie uzavřeny a systém juniorského hokeje by byl líp řešený, mohli by ti kluci dostat ještě větší šanci, než jim teď dáváme. Možná je to nepodstatné, ale proč jsou současné dresy Olomouce červené? Většina fanoušků má z nostalgie tým spojený stále ještě s mistrovskou zelenou... Chtěli jsme změnu a líbilo se nám to. Nic

jiného za tím není. První velké zlato jste získal v roce 1996 ve Vídni. To bylo například vašemu současnému elitnímu střelci Matěji Pekrovi osm let. Sledujete někdy ty nejmenší v přípravce? Práci trenérů v přípravkách a výsledky v mládežnických kategoriích samozřejmě sledujeme velmi pozorně. Snažíme se jim věnovat co nejvíce, protože tyto kategorie považujeme za velmi důležité. Jak se vlastně změnil hokej za posledních dvacet let? Rozdíl je veliký. Současný hokej je daleko rychlejší a silovější. Pokračování rozhovoru si můžete přečíst na www.mojecity.cz


7


V dětské zóně Am azonie s pobaví c e elá rodin a

Tepláková souprava, Adidas, A3 SPORT, 990 Kč

Nazouváky, Crocs, M2 Shoes, 840 Kč

Dětské povlečení, Lets Play Violet, Svět hezkého spánku, 465 Kč

Peněženka, Senad, 220 Kč

Vánoční balíček pro chlapce (sprchový gel, barevné mýdlo a autíčko, SauBär, dm, 129 Kč

Dětský batoh, Bagmaster, Jola, 510 Kč

Ambrosan sirup, Lékárna Medicentrum, 89 Kč


Zachraň ledního medvěda, Hm Studio, 350 Kč

PRO DĚT I Dětská zimní bunda, Tulec Trend, 749 Kč

ZACHRAŇ LEDNÍHO MEDVĚDA! Hra pro 2 hráče. Rozbij ledové kostky kry tak, aby medvěd nespadl!

Dětský ručník, Veba, 215 Kč Dětská čepice, Tulec Trend, 299 Kč

Osuška pro děti, Veba, 238 Kč

9


Halenka, Original Marines, 729 Kč

Legíny, Tulec Trend, 299 Kč Tenisky, CCC, 349 Kč

MIKROFON Ke zpěvu i v doprovodu oblíbených písniček. Vstup externího hudebního zařízení (MP3/iPOD), tyč se světelnými efekty, nahrané rytmy a styly. Výška je nastavitelná 80 – 110 cm. Mikrofon, Hm Studio, 600 Kč

Dětské korálky, Stoklasa, 51 Kč

Dětská povlečení, Veba, 935 Kč

Dětská čepice, Tulec Trend, 299 Kč

HVĚZDNÉ KOUZLO Sprchový gel, šampon, balzám na rty a čelenka pro opravdové princezny. Balíček pro slečny, Prinzessin, dm, 149 Kč

10

Svetr, Gate, 498 Kč


PRO DĚT I

Dětská zimní bunda, Tulec Trend, 699 Kč

Dívčí vesta, Tulec Trend, 355 Kč

Dívčí kabátek, Tulec Trend, 488 Kč

Dívčí dres, Draps, 480 Kč Dívčí legíny, Draps, 460 Kč

Body, Gate, 248 Kč

Vánoční pohádky, Zuzana Pospíšilová, Grada, Neoluxor Books, 249 Kč

Tričko, Simba Kids Wear, 399 Kč

VÁNOČNÍ POHÁDKY Vánočním svátkům nesmějí chybět pohádky. Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová napsala pro děti předškolního a mladšího věku dvacet originálních zimních příběhů, které jim ještě nikdy nikdo nevyprávěl. Víte, jak prožívají vánoční období kapři, veverky nebo sněhové vločky? Tušíte, co dělají dárky pod stromečkem, než je děti rozbalí? A slyšeli jste, že se Vánoce jednou málem ztratily?

Sukně, Simba Kids Wear, 649 Kč

Boty, Crocs, M2 Shoes, 820 Kč

11


Zdeňka Žádníková

Zdeňka Žádníková-Volencová je žena činu. Nejen, že hraje ve filmech a divadle, vede nadaci a navíc k tomu všemu vychovává čtyři děti. Jak svoji rodinu zvládá a jaký recept má na radostný život, nám prozradila v exkluzivním rozhovoru... PŘIPRAVIL: JAKUB WITTKA, FOTO: JOSEF LOUDA

Od roku 2003 do letošního roku se vám narodily čtyři děti. Plánujete rodinu ještě rozšiřovat?

můj manžel nebude a to pak nevím, jak ta konfrontace dopadne.

Máme se s mužem už 12 let rádi, máme spolu tři fajn holčičky a život nás tak trochu překvapil a nás pět se teď těší z dalšího do party. Nechci, aby ze mě padaly obecné věty o smyslu mateřství. Je to prostě jiná dimenze. Svůj život si nedovedu bez dětí představit, byl by podivně prázdný, jakkoli intenzivně vám dnešní svět a jeho možnosti dokáží dokonale a nadlouho život naplňovat mnohdy daleko zábavnějším způsobem. Mně osobně až moje děti naučily pokoře a trpělivosti a významu slov – bezvýhradně milovat. Máme s mým mužem čtyři ruce, takže počet dětí je tím pádem daný a zcela naplněn.

Jaký je váš oblíbený sport? Sportujete i s dětmi?

V čem vám vaše děti dělají největší radost? Už v tom prostém faktu, že jsou. Všechny čtyři nám přišly do života snadno a lehce a se stejnou lehkostí a radostí jsou nyní součástí našeho života. Jsou to parťáci. A když to nějak s mužem nezkazíme, budou z nich jednou fajn lidi. Co je podle vás nejtěžší na výchově dětí v dnešním moderním světě? Důslednost. A neprosazování si svých, často nenaplněných ambic prostřednictvím dítěte. Zůstává mi rozum stát, když na tenisovém kurtu vidím, a hlavně slyším, běsnícího tatínka, jak nadává šestiletému chlapečkovi, kam to ty… dáváš? To nic neumíš? To se mi zdvihne tepovka a můj muž mne musí zastavovat, abych neběžela malému závodníkovi na pomoc. Jednou tam ale

12

Jsem individualista a asi s tím už nic moc nenadělám. Momentálně lítám za dětmi a jsem jejich nadšeným fanouškem, obě velké holky hrajou tenis a chodí na společenské tance, Jana má atletiku a roztleskávačky. Já si musím ještě chvilku počkat, než přestanu kojit Jiříka. Když sportovat, tak pořádně, a to se v mém případě s dostatečným kojením moc neslučuje. Takže jsem ve fázi, nazvěme ji třeba – přípravné. Váš věk by vám jen málokdo hádal. Jak to děláte, že vypadáte pořád tak mladě? Já to prosím pěkně nijak nedělám, tak možná právě proto. Nikdy jsem nekouřila, to dělá hodně, a používám biokosmetiku už téměř 15 let. Jíte zdravě? Máte nějaké zapovězené jídlo? Jídlo si nezapovídám, naopak je mám ráda a vybírám si takové, které mi prokazatelně bude chutnat a nebude mi škodit. A pokud si mám zahřešit, tak pravou šlehačkou. Jste ranní ptáče nebo si ráda přispíte? Na rozdíl od mého muže jsem schopná 3 minuty po probuzení okamžitě fungovat, což je jeho životní štěstí a taky štěstí mých dětí, protože jinak by do školy nikdy nedorazily včas. Máte nějaký recept, jak zůstat stále v pohodě?


Každý máme rád jinou kuchyni, takže recepty jsou vždy individuální záležitost. A v životě někdy nastanou dny, kdy vás nemá šanci potěšit cokoli na světě. Pak je nejlepší to přijmout, uvařit si kávu, nechat to odeznít, jít si zacvičit nebo na masáž, usmažit bramboráky nebo upéct štrůdl, udělat něco nečekaného, jet dát manželovi pusu do práce nebo vysadit stromeček. Hlavně se nepoddávat nepohodě. Poradíte si s vymoženostmi moderní techniky? Vlastníte například smartphone? Z moderní techniky ovládám mailovou komunikaci a co se týká telefonu, mám normální tlačítkový, protože ho skutečně potřebuji jen na telefonování a psaní zpráv. Sociální sítě nepoužívám, mám je zablokované, protože přes dva roky nějaký šikula úspěšně žil mou identitou a dopisoval si zhruba se třemi sty „přáteli“. Já mám tedy ve svém životě jen pár přátel, a s těmi se stýkám výhradně osobně. Jak jste na tom s nákupy? Jste schopna strávit v obchodech třeba celý den? Ne, rozbolela by mě hlava. Dvě hodiny jsou mé nakupovací maximum. Ale za dvě hodiny se toho panečku dá stihnout nakoupit... Co nejraději nakupujete? Šaty a potraviny. Je něco, co nakupujete nerada? No, nebaví mě tankovat benzín, ale to nejspíš proto, že dojde vždy v ten nejnevhodnější čas. Pár let již provozujete nadační fond, který podporuje projekty zpříjemňování prostředí dětských zdravotnických zařízení. Jak vás napadlo založit tento nadační fond? Charita se v roce 2007 vrhla na mě a já jen neřekla ne. A jsem za to zpětně vděčná. Za tu dobu za sebou máme řadu projektů, změnili jsme k nepoznání mnoho čekáren a dětských ambulancí, JIPek či dětských domovů. Výtvarný styl našeho dvorního autora Libora Škrlíka je nesmírně dynamický a zábavný, tvoří celé malované divadelní příběhy, často ve spolupráci se sestřičkami a pány doktory. Loni jsme předali rozsáhlý projekt v nemocnici v Motole a premiérově rozjeli projekt pro „dospělá“ oddělení s názvem „Přísloví pro potěšení“, velkoformátové plnobarevné grafiky Magdy Veverkové a vtipné fejetony Benjamina Kurase. V letošním roce 2013 máme za sebou dětskou kartotéku ve FN Motol, dětskou pohotovost a nově i kompletní pojetí orientačního systému. Přísloví pro potěšení zdobí porodnici v Nymburce nebo neurologii ve Strakonicích či geriatrické oddělení v Pardubicích. Chystáme i 2. základní školu Dobříš. Podívejte se na fotogalerii www.nfzz.cz. Ročně odevzdáme kolem šesti projektů. Náš nadační fond je jiný možná i tím, že nemá zaměstnance, nevyplácí se odměny apod. Charita nemá být byznys. Co považujete za největší úspěch nadačního fondu? Nově jsme začali spolupracovat i se základními školami,

13


v současné době umíme kompletně zajistit výtvarné pojednání prostor včetně originálních samolepek na dveře s názvy jednotlivých tříd, kabinetů, šaten apod. Totéž platí i pro nemocnice, tam Libor vytvořil i krásný orientační systém jak na podlahy, tak na stěny. Pokaždé mě potěší, když vidím krásně vyzdobené čekárny a když můžu být svědkem toho, jak třeba nad těmi příslovími pacienti diskutují. To je někdy mazec. Pamatuji dva osmdesátileté pány, kteří se u přísloví Láska hory přenáší trumfovali v počtu dobytých srdcí (smích). Jsem moc ráda také za náš tým, který je od začátku pořád stejný a čítá pouze úzký okruh pěti lidí plus pár pomocníků. Stojím si za tím, že i málo lidí dokáže velké věci – všechno jde, když se chce a když je dobrá organizace. Co v rámci charity plánujete v nejbližší době? 6. 11. 2013 předáváme další etapu ve FN Motol, 14.12. 2013 máme tradiční benefiční koncert na zámku na Dobříši a 30. ledna 2014 předáváme 2. ZŠ na Dobříši. Vaříte ráda? Máte nějaké oblíbené recepty? Jídlo se odvíjí od chutí manžela a dětí. Všichni se nepřekvapivě shodnou na svíčkové a rajské omáčce, mají rádi lososa a palačinky. Bodují karbanátky (oni si myslí, že jsou masové, netuší, že baští pohanku řízlou jáhlami a trochou krůtího masa). Potrpíte si na diety? Ne. To slovo je zločin páchaný na lidstvu. Pokud máte ráda sebe, své tělo, tak mu nemáte zbytečně ubližovat tím, že jíte odpadky, nebo výhradně pochutiny – jenže dnes se jako hlavní atribut často bere jen chuť – i když chuťové pohárky jsou schopné se změnit už po 7 dnech změny. Své děti učím nejíst blbosti a studovat příbalové letáky. A co na Vánoce, kolik druhů cukroví pečete? Pečete klasické druhy, nebo máte vymyšlené svoje vlastní, originální? Parfém Insolance, Guerlain, Marionnaud, 30 ml EdT za 1420 Kč

14

Peču klasické druhy, ovšem ze špaldové mouky, výživová hodnota je pak někde úplně jinde. Jaká je vaše oblíbená kosmetika? Jsem věrná českým výrobkům. Takže Nobilis Tilia a Dermacol. Jaká je vaše oblíbená hudba? To je podle nálady a životního období, ve kterém se nacházím. Mám ráda Szidi Tobias, Iana Andersena, včera jsem si k žehlení pustila Dvořákovy Slovanské tance. Jediné, co tzv. musím vydržet, je Děda Mládek, kterého nadšeně cestou v autě pěje zbytek naší rodiny. Kousavá deka, co kusadlama seká mi vážně k srdci nepřirostla ani po sto tisícátém poslechu. Co nesmí chybět ve vaší kabelce? Náhradní plenka a vlhčené ubrousky… Jo, ale počkejte, na tuhle otázku se v módních časopisech odpovídá jinak… Takže zpět – v mé kabelce nesmí chybět lesk na rty, zdravíčko a řasenka, make-up Armani Face Fabric a kreditní karty – čím víc, tím líp. Máte nějakou oblíbenou knihu? Jednoznačně Láska je jen slovo od J. M. Simmela. Rozmazlujete se něčím speciálním? Co se těla týká, snažím se chodit pravidelně na lymfodrenážní masáže a duši potěší setkávání s přáteli nebo snídaně do postele. Ale nenechte se mýlit, už nám ji nosí děti. Láska je jen slovo, J. M. Simmel, Neoluxor Books, 379 Kč


ROZMAZLETE SVOU DRAHOU POLOVIČKU...

Korzet a tanga, Obsessive, Gemini, 1699 Kč

Podprsenka, Selmark, Gemini, 1590 Kč

Podprsenka, Triola, Gemini, 799 Kč

Podprsenka, Sassa, Intimmo, 690 Kč Kalhotky, Triola, Gemini, 299 Kč Kalhotky, Sassa, Intimmo, 390 Kč

Kalhotky, Selmark, Gemini, 790 Kč

Vánoční nabídka Vše, co potřebujete pod stromeček, seženete u nás…

15


VYDALI JSME SE DO PASÁŽÍ OBCHODNÍHO CENTRA OLOMOUC CITY, ABYCHOM OD VÁS ZJISTILI, CO NEJRADĚJI NAKUPUJTE A JAK SE PŘIPRAVUJETE NA VÁNOCE... Paní Eva jezdí do Olomouc CITY hlavně kvůli zajímavým akcím, zhruba jednou za dva měsíce. „Tentokrát jsme přijeli kvůli akci ve Sportisimu. Koupila jsem si nové tričko a kalhoty na aerobik.“

Tričko, Nike, Sportisimo, 249 Kč

A jak se připravujete na Vánoce, necháváte vše na poslední chvíli? „Já na Vánoce nakupuji s dvouměsíčním předstihem, abych si pak dny před svátky užila v pohodě v rodinném kruhu. Rozhodně nejsem typ, který to nechává na poslední chvíli.“ Tepláky, Adidas, Sportisimo, 549 Kč

Studenta Michala jsme v Olomouc CITY zastihli při jeho druhé návštěvě, kdy se svou přítelkyní nakupoval módu v prodejně Gate. Prozradil nám ale, že pravděpodobně bude chodit častěji, protože teď bydlí nedaleko.

Boty, Adidas, A3 SPORT, 990 Kč

Slečnu Vlaďku jsme potkali v parfumerii Marionnaud, kde si vybírala novou vůni. „Do obchodního centra chodím dvakrát do týdne, podle toho, co je potřeba koupit. A parfém si kupuji zhruba jednou za dva měsíce – záleží na tom, jestli je to toaletka nebo parfémovaná voda.“ Kolik nákupních dnů vám zaberou vánoční dárky? „Nakupuji průběžně. Během celého roku sbírám nápady na dárky a pak to zvládnu raz dva.“

Paní Lucii jsme odchytli při odchodu z obchodu Stoklasa. „Do Olomouc CITY chodím jednou za týden. Dnes jsem nakoupila bižuterii, náušnice a přívěsky. Taky nějaké čelenky pro mé neteře.“ Kolik dnů vám zabere příprava Vánoc? „Myslím, že takových deset dnů k nákupům vánočních dárků budu určitě potřebovat.“

16

Paní Eva chodí do Olomouc CITY dvakrát do měsíce a nejčastěji vyhledává produkty pro miminko. „Dnes jsem nakoupila vlhčené ubrousky, pleny, kosmetiku pro dítě a nějaké čaje pro kojící maminky.“

Buďte s námi na Facebooku a sledujte naše aktuální soutěže. www.facebook.com/OlomoucCITY


MULTIKINO

13.11. – předpremiéra v rámci Dámské jízdy

UVÁDÍ

24. 11. – Dětská neděle

Otevírací doba multikina během vánočních svátků: 24.12. zavřeno 25. – 31.12. otevřeno jako v sobotu a neděli 1.1. otevřeno od 14 hod.

Premiéra 11. 12.

OC Olomouc City, Pražská ul. 255/41

www.cinestar.cz

17


SLEVOVÉ KUPONY PRO VÁS

20 % sleva na snubní prsteny

Platí od 1. 11. do 31. 12. 2013 po předložení kuponu

dětské hodinky zdarma při nákupu nad 2500 Kč dostanete dětské hodinky Telstar zdarma

Platí od 9. 11. do 14. 11. 2013 po předložení kuponu a nevztahuje se na nákup zboží Pandora.

50 Kč Dárek na nákup knih

300 Kč

na vaše vánoční nákupy nad 1500 Kč Platí do 31. 12. 2013.

1+1

při koupi dvou Gamer příslušenství máte levnější příslušenství za polovinu Platí do 31. 12. 2013 a nevztahuje se na zboží v akci.

10 % sleva na hry

Kupon s čárovým kódem si vystřihněte na str. 29

Platí do 31. 12. 2013 a nevztahuje se na zboží v akci.

50 Kč

100 Kč

sleva při nákupu nad 250 Kč

sleva při nákupu nad 500 Kč

Platí do 31. 12. 2013, platí pouze na jeden nákup a nelze uplatnit na akční a zlevněné zboží. Slevové kupony nelze sčítat.

Platí do 31. 12. 2013, platí pouze na jeden nákup a nelze uplatnit na akční a zlevněné zboží. Slevové kupony nelze sčítat.

sleva na veškeré zboží

sleva na nezlevněné zboží a 5% na všechny slevy.

20 %

Platí do 31. 12. 2013, kupony nelze sčítat a kombinovat s jinými slevami.

20 %

na sortiment šperků a hodinek značky PATTIC Platí do 31. 12. 2013.

20 %

Platí do 31. 12. 2013, slevy nelze kombinovat a neplatí na poukázky. Nelze použít zákaznickou kartu A3 SPORT.

10 %

sleva na bytový textil (povlečení, přikrývky, polštáře, prostěradla, ručníky a deky) Platí do 29. 11. 2013 a neplatí pro již zlevněné a akční zboží. Slevy nelze sčítat.


SLEVOVÉ KUPONY PRO VÁS

10 % sleva na celou kolekci

Platí do 31. 12. 2013 a nevztahuje se na již zlevněné zboží.

3+1

při nákupu 3 vstupenek do 5D kina získáte čtvrtou vstupenku zdarma

Platí do 31. 12. 2013 a musí se jednat o stejný film.

parfém za polovinu

při nákupu zboží získáváte značkový parfém za polovinu ceny (z 1190 Kč na 590 Kč)

sleva na jeden vybraný produkt Huhubamboo

Platí od 9. 11. do 30. 11. 2013 a nevztahuje se na již zlevněné zboží.

200 Kč

sleva při nákupu kolekce Draps nad 800 Kč Platí od 9. 11. do 24. 11. 2013 po předložení kuponu. Slevy nelze sčítat.

2+1

Platí do 31. 12. 2013.

při koupi dvou košil získáváte třetí košili jako dárek zdarma

20 %

1+1

sleva na Svijany

Platí do 31. 12. 2013.

na zmrzlinu

Platí do 30. 11. 2013 od pondělí do pátku do 17 hodin.

Platí do 30. 11. 2013 od pondělí do pátku do 17 hodin.

20 %

30 %

na všechno

Platí do 24. 12. 2013 a nevztahuje se na již zlevněné zboží.

DONER KEBAB

20 %

15 % na vše

Platí do 31. 12. 2013.

sleva na vše kromě již zlevněného zboží Platí do 31. 12. 2013.

6000 Kč

sleva pro studenty na pánský oblek Palmiro Rossi (původní cena: 9990 Kč, aktuální cena: 3990 Kč) Platí do 31. 12. 2013.


Penál, Rip Curl, 399 Kč

Mikina, Rip Curl, 1499 Kč

Kšandy, Stoklasa, 123 Kč

Tričko, Rip Curl, 599 Kč

Rifle, Rip Curl, 979 Kč

Tablet s klávesnicí, PC Lenovo IdeaTab MiiX 10, Euronics, 11.997 Kč Boty, Rip Curl, 1899 Kč

Set luxusního damaškového povlečení, Veba, 1509 Kč

FANTASTICKÁ MAGIE Super sada pro všechny nadšené kouzelníky. Obsahuje návod a pomůcky k provedení 100 různých kouzelnických triků.

Fantastická magie, Hm Studio, 800 Kč

20

Hodinky, Telstar, Corial, 690 Kč


Akvarijní set s rovným akváriem vhodný pro začínající akvaristy a je vhodný i jako dárek. Set se dobře sestavuje, je ekonomicky nenáročný a energeticky úsporný. Aquael akvarijní set Classic 53l, Petcenter, 1299 Kč Tričko, Puma, Sportisimo, 299 Kč

Sera základní krmivo pro krásné vybarvení akvarijních ryb San 1000ml, Petcenter, 499 Kč

Tričko, Loap, Sportisimo, 169 Kč

Tepláková souprava, Adidas, A3 SPORT, 890 Kč

Tepláková souprava, Original Marines, 729 Kč

Mobilní telefon, Galaxy Young, Samsung, 2890 Kč Tenisky, Nike, A3 SPORT 1140 Kč

Tenisky, Adidas, A3 SPORT, 490 Kč

Tenisky, Nike, Sportisimo, 1190 Kč Trenky, Andrie, Intimmo, 250 Kč

Čepice, Funstorm, Nord Blanc, 399 Kč

Tenisky, CCC, 399 Kč

Zimní bunda, Fun Storm, Nord Blanc, 3499 Kč

21


PRO

Sako, Original Marines, 869 Kč

T EENAGERY

Sukně, Original Marines, 519 Kč

Balíček pro dívky, Balea Young, dm, 139 Kč

Podprsenka, Calvin Klein, Gemini, 1079 Kč

Kalhotky, Calvin Klein, Gemini, 590 Kč

Tenisky, CCC, 199 Kč

Tablet, Iconia Tab Mango, Acer, Euronics, 4990 Kč

Sada ponožek, Animal, Rip Curl, 299 Kč

Tenisky, Reebok, Sportisimo, 469 Kč

Svetr, Gate, 498 Kč

22


Psaníčko, Jola, 390 Kč

Šál, Stoklasa, 228 Kč

Teplé ponožky, Taubert, Intimmo, 250 Kč

Mikina, Draps, 750 Kč

Duální mobilní telefon OT1030D, Alcatel, Euronics, 689 Kč Tepláky, Draps, 450 Kč

Tenisky, Danea, 199 Kč

Hodinky, Stoklasa, 148 Kč

Designové kasičky, Maxidesign.cz, od 222 Kč

Vestička, Gate, 398 Kč

23


PRO

T EENAGERY Taška přes rameno, Enrico Benetti, Jola, 680 Kč

Tričko, Original Marines, 819 Kč

Mikina, Original Marines, 1449 Kč

Dámská softshellová bunda, Nord Blanc, 2699 Kč

Tričko, Nike, Sportisimo, 299 Kč

Kalhoty, Lotto, Sportisimo, 599 Kč Kalhoty, Nike, Sportisimo, 399 Kč

Kabelka, Gate, 598 Kč

Tenisky, CCC, 499 Kč

Čepice, Nord Blanc, 399 Kč

Dámské pyžamo, Andrie, Intimmo, 790 Kč

Dívčí hodinky, Hello Kity, Planeo Quick Time, 1250 Kč

Chlapecké hodinky, Secco, Planeo Quick Time, 799 Kč

24

Boty, Adidas, Sportisimo, 499 Kč Boxerky a ponožky, Diesel, Intimmo, 1090 Kč


Pouzdro na brýle, Grand Optical, 289 Kč

Dámská zimní bunda, Fun Storm, Nord Blanc, 3699 Kč

Helma s brýlemi, Galaxy Cosmos, Smith, Rip Curl, 2199 Kč

Tenisky, Crocs, M2 Shoes, 1540 Kč

Obroučky, Ray Ban, Grand Optical, 4700 Kč

… co v muzeu nenajdete

Unikátní výstava

Šangri-la, ztracený ráj v Himalájích a jeho skutečná podoba ve stovkách fotografií, jedinečných exponátech, dramatických příbězích, filmech, hudbě, vůních… • svět exotických náboženství • drastické pohřební rituály • lidé, které nepotkáte • ledová odbočka na nejvyšší vrcholy světa

• tygr lidožrout, který vás jistě nesežere • tajemné obřadní pomůcky • originální buddhistická modlitebna • a spousta dalších překvapení

Nenechte si ujít výstavu, kterou již navštívilo čtvrt milionu nadšených diváků i samotný Dalajláma. Pořádá

www.livingstone.cz

OLOMOUC

Sokolská 15 (bývalý areál BMW)

www.sangri-la.cz

25


Šperk, který může přivolat strážného anděla. Náhrdelník s přívěsky, Engelsrufer, Corial, od 1540 Kč

PRO

MAMINKU

Šaty, Press Plus, 1699 Kč

Šaty, Eva, Press Plus, 1799 Kč

Šaty, Bastet, Simona, 1599 Kč

Šaty, Olinka, Press Plus, 1899 Kč

Náušnice z bílého zlata, Benet Gold, 5999 Kč

Stříbrný náramek s přívěsky, Pandora, Corial, od 390 Kč

Přívěsek z bílého zlata, Benet Gold, 3399 Kč

Dámský kabát, Red Spot, Cross Jeans, 1999 Kč

Obroučky, Tommy Hilfiger, Grand Optical, 4700 Kč

Boty, Gate, 498 Kč

Náušnice ze žlutého zlata, Benet Gold, 5999 Kč Přívěsek ze žlutého zlata, Benet Gold, 3199 Kč

HLADKÁ POKOŽKA O kompletní péči o pokožku se postará epilátor Silkepil 7 SkinSpa od Braunu. S jeho pomocí můžete pohodlně epilovat, depilovat a provádět šetrný peeling na všech částech těla s výsledky srovnatelnými s profesionálním ošetřením pokožky. Epilátor, Silkepil 7 SkinSpa 7951 SPA, Braun, Euronics, 2092 Kč

26

Hodinky z kolekce Radiokontrol, Bering, Corial, 3880 Kč

Hodinky, Casio Sheen, Planeo Quick Time, 4390 Kč


Balíček pro ženy (sprchový gel, tělová emulze a mycí houba), Oliva Aloe vera, Alverde, dm, 129 Kč

Náhrdelník z titanu, Boccia, Klenoty Buráň, 2150 Kč

Šaty, Draps, 1190 Kč Mikina, Galvanni, Feratt Fashion, 2590 Kč

Tričko, Simba Kids Wear, 399 Kč

Náušnce z titanu. Boccia, Klenoty Buráň, 1890 Kč

Rifle, Pierre Cardin, Feratt Fashion, 2790 Kč

Mikina, Simba Kids Wear, 649 Kč

Kalhoty, Simba Kids Wear, 419 Kč

Psaníčko, Senad, 490 Kč Tenisky, CCC, 299 Kč Mokasíny, Crocs, M2 Shoes, 1680 Kč

Balerínky, Danea, 199 Kč Kožešinová ušanka, Kara, 3000 Kč

Kožená bunda s límcem z lišky, Kara, 9999 Kč Kožená bunda z jehnětiny, Kara, 5999 Kč

Dámská bunda, Red Spot, Cross Jeans, 1999 Kč

27


5 TIPŮ, JAK BEZ ÚHONY PŘEŽÍT VÁNOČNÍ SVÁTKY Vánoce se nebezpečně blíží a s nimi i předvánoční shon – pravděpodobně nejvíce stresující období roku. Proto vám přinášíme tipy, jak tuto dobu přežít bez úhony a ještě si ji i náležitě užít. Vítej, radostný čase, kdy můžeme jíst, pít a být nekontrolovatelně veselí! POZOR NA VÁNOČNÍ VEČÍRKY Před Vánoci se to večírky jen hemží, zvláště těmi pracovními. Snažte se ale myslet na střídmost (a to jak v jídle, tak v pití), i když se stoly s občerstvením jen prohýbají. Víme, je to zadarmo, ale nemusíte to všechno přece sníst za každou cenu. Pokud to s alkoholem přece jen přepísknete, vezměte si jednu tabletku Aspirinu, ještě než tu noc (to ráno) ulehnete do postele. Uvidíte, že vám následující den bude hned lépe.

NESNAŽTE SE STIHNOUT VŠECHNO SAMI Pokud máte na starosti štědrovečerní večeři pro celou rodinu, nenechávejte všechny úkoly jen sobě – delegujte je! Dětem zadejte přípravu bramborového salátu nebo je zapojte do pečení vánočního cukroví.

Aspirin, Lékárna Medicentrum, 79 Kč

PRACOVNÍ VOLNO Pokud je to možné, naplánujte si dovolenou, abyste mezi svátky nemuseli chodit do práce v průběhu slavnostního období. Pokud máte ještě více volných dnů dovolené, vyměňte české tradice za sluníčko a moře. Energii můžete načerpat i doma. Zapalte si třeba svíčku s vůní sněhových vloček a začtěte se do oblíbené knížky!

Povlečení z hebkého mikrovlákna, velmi příjemné na dotyk. Originalitu materiálu dotváří tisk stříbrné barvy. Povlečení, Curl Lavender, Svět hezkého spánku, 949 Kč NEPODCEŇUJTE SPÁNEK

Dostatečný spánek nám pomáhá regenerovat celé tělo. A právě vánoční svátky jsou ideální příležitostí, kdy si můžete přispat a klidně celé dopoledne strávit v peřinách. Počasí za okny i televizní program plný pohádek tomu jen dopomohou. Pozornost věnujte výběru přikrývek a polštářů. Např. ty z kolekce Aloe vera jsou vyrobené z měkkého mikrovlákna, které odvádí vlhkost, a tím zabezpečují vyšší komfort spánku. Aloe vera, Svět hezkého spánku, polštář za 950 Kč a přikrývka za 1599 Kč

28

Svíčka (vydrží hořet až 90 hodin), Yankee Candle, Veba, 498 Kč


UDĚLEJTE SI ŠTĚDRÉ VÁNOCE Nejdříve kupte dárek sobě, abyste další dárky mohli vytvořit! S knihou Láska prochází kuchyní aneb Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek to bude hračka! S autorčinou pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku – kniha totiž obsahuje nejen návody, ale i samotné jmenovky, krabičky, kornouty atd., které si můžete z knihy jednoduše vystřihnout. A protože je autorka žena-kreativec, kniha má stejně originální vazbu s oválným výřezem, kterou se jiná kuchařka na našem trhu nepyšní, a hravý design doplněný o skvostné fotografie Aleny Hrbkové. Snad se Láska prochází kuchyní, Denisa láska, kterou je kniha doslova Bartošová, SmartPress, Neoluxor prošpikovaná, dostane nejen Books, 499 Kč do vaší kuchyně!

Denisa Bartošová se od roku 2005 profesionálně věnuje dekor stylingu. V minulosti spolupracovala s časopisy Apetit a Albert v kuchyni, nyní se věnuje časopisu Gurmet, kde působí v roli dekor stylistky při fotografování jídla, redakčně zpracovává rubriky Dětské vaření a Dekor. Dlouhodobě také spolupracuje s časopisem Marianne bydlení, kde jako autorka zpracovává Dekorové story, ale i realizuje proměny interiérů jako interiérová designérka.

RECEPT NA ANDĚLSKÝ LIKÉR Jedna sklenička, druhá sklenička, třetí… A už slyšíte andělské hlasy. Po čtvrté se budete jako andělé i cítit. Takže pro jistotu dávky v receptu hned zdvojnásobte, aby vám zbyl likér ještě jako dárek. Je tak jemný a přitom kořeněný, opravdu sám klouže do bříška a dokáže pohladit po duši.

Recept na 1,5 l likéru: Suroviny: 2 plechovky karamelového kondenzovaného mléka (každá má 397 g), 620 g neslazeného kondenzovaného mléka, 3 svitky skořice, 3 hvězdičky badyánu, 1 vanilkový lusk, 2 hřebíčky, lžička mleté skořice, 500 ml bílého rumu V rendlíku zahřejte neslazené kondenzované mléko a přidejte koření. Vanilkový lusk nejprve podélně překrojte, aby se aroma lépe uvolnilo. Nechte v mléce 24 hodin louhovat. Druhý den celé koření vyndejte. Z vanilkového lusku špičkou nože vyškrábněte semínka, ta vraťte do mléka. Lusk buď vyhoďte, nebo opláchněte, nechte usušit,

a rozmixujte s krystalovým cukrem na jemný prášek, který použijete jindy. Kořením provoněné mléko spojte s karamelovým kondenzovaným mlékem, nejlépe to jde ponorným mixérem. Postupně přilévejte bílý rum. Likér naplňte do připravených lahviček a nechte rozležet. Balení: Budete potřebovat: Lahvičky (kapitola Kde to koupit), starou krajku nebo našívací aplikaci, křídla z kapitoly Krabičky, nůžky, lepidlo v tyčince. Vystřihněte křídla podle velikostí vašich lahví. V naznačeném místě přehněte, naneste lepidlo a přitiskněte na láhev. Na větší láhev přilepte krajkovou aplikaci jako šaty anděla.

Receptů je v knize celkem 52, například: Slané pečené čtyřlístky jako „PF“, Valentýnské dárky, Velikonoční překvapení pro malé i velké koledníky, Sušenkové lžičky a minibábovičky pro malé mlsaly, Marmeládový set na celý týden, Bylinkové oleje i octy, Adventní kalendáře, Sušenky pro zvířátka a mnohem víc!

OTEVÍRÁME PRO VÁS

KNIHKUPECTVÍ V OLOMOUC CITY

50 Kč

Dárek na nákup knih Slevu 50 Kč lze uplatnit při nákupu nad 399 Kč v Knihkupectví City Olomouc do 31.12.2013. Slevy se nesčítají. Nelze uplatnit na pokladně Knižního klubu.

29


LEVHART 8. díl legendární série o detektivu Harrym Holeovi od krále severské krimi.

PRO TATÍNKA

Levhart, Jo Nesbø, Neoluxor Books, 399 Kč

Věc, Značka, Obchod, XXXX Kč

Kravata, Marionet, 490 Kč

Kravata, Marionet, 450 Kč

Pánské hodinky, Festina, Planeo Quick Time, 6690 Kč

Pánská aktovka z broušené kůže, Jola, 2460 Kč Košile, Slim Fit, Marionet, od 1090 Kč

Parfém, Classic, David Beckham, Marionnaud, 60 ml EdT za 799 Kč

Mikina, Draps, 690 Kč

Hodinky, Timberland, Klenoty Buráň, 3990 Kč

Pánská kožená taška, Senad, 1290 Kč

Mikina, Adidas, A3 SPORT, 1490 Kč

Boxerky, Calvin Klein, Intimmo, 790 Kč

Košile, Pako Lorente, Feratt Fashion, 1270 Kč

30


Holicí strojek, Series 3, Braun, Euronics, 2499 Kč Tričko, Russel, Sportisimo, 490 Kč

Řetízek z oceli, Klenoty Buráň, 750 Kč Manžetové knoflíčky, Lindenmann, Feratt Fashion, 890 Kč

Tričko, Vans, Sportisimo, 550 Kč

Obroučky, Jaguar, Grand Optical, 7500 Kč

Kalhoty, Adidas, Sportisimo, 799 Kč

Akce pro studenty (sleva 6000 Kč!): Pánský oblek Palmiro Rossi (z původních 9990 Kč), Ciao di Max Tara, 3990 Kč

Mikina, Oakley, Sportisimo, 1399 Kč

Kalhoty, Draps, 990 Kč

Tenisky, Adidas, Sportisimo, 799 Kč

Tenisky, Puma, Sportisimo, 999 Kč

Pánská bunda, Cars Jeans, Cross Jeans, 2499 Kč Motocykly, Rapelli Andrea, Slovart, Neoluxor Books, 499 Kč MOTOCYKLY – 40 LEGENDÁRNÍCH MODELŮ Kniha je vlastně jakousi projížďkou dějinami motocyklů. Ve fotografiích a doprovodných textech vás seznámí se 40 přelomovými modely, které jako skutečné milníky vyznačují téměř 130letou cestu motoristického fenoménu na dvou kolech. Při této cestě časem potkáte řadu mnohdy vzácných a mimořádných strojů – počínaje prvním motocyklem Harley-Davidson z roku 1907 přes poválečné legendy jako Triumph Bonneville T120 až po dnešní „nadupané supermašiny”, jako je Suzuki GSX 1300R Hayabusa, která šokovala svět.

Snubní prstýnky, Benet Gold, dámský 6680 Kč a pánský 7105 Kč

Švýcarské hodinky, Swiss Military Hanowa, Corial, 8410 Kč

Tenisky, CCC, 699 Kč

31


PRO BABIČKU

Obroučky, Ralph Lauren, Grand Optical, 4700 Kč

Stříbrný náhrdelník, Klenoty Buráň, 1720 Kč

Lunární kalendář Krásné paní, Neoluxor Books, 249 Kč

Šál, Simona, 399 Kč

Stříbrné náušnice, Klenoty Buráň, 1400 Kč

Psaníčko, Stoklasa, 531 Kč

Kabát s kožešinovým lemem, Kara, 8999 Kč

Tělová emulze, Diamantový sen, Balea, dm, 53 Kč

Dámské bunda, Simona, 999 Kč

Kožené rukavice, Stoklasa, 497 Kč

Psaníčko, Press Plus,449 Kč

CHLAPEC NA DŘEVĚNÉ BEDNĚ I v temných časech – zejména v temných časech – vyjde najevo síla a odvaha. Vychází 27. 11. 2013. Chlapec na dřevěné bedně, Leon Leyson, Neoluxor Books, 249 Kč

32

Dámské šaty, Press Plus, 1499 Kč

Dámské hodinky z titanu, Boccia, Klenoty Buráň, 3190 Kč


Retro ČS, Michal Petrov, Neoluxor Books, 498 Kč

PRO

DĚDEČKA

Pánská softshellová bunda, Nord Blanc, 2999 Kč

RETRO ČS První, jedinečná a komplexní obrazová publikace o československém retrosvětě. Gramofon, Hyundai RT 409 Retro, Euronics, 2599 Kč

Kamzík, Cemio, Lékárna Medicentrum, dvouměsíční kúra za 382 Kč

Pánské hodinky, Timberland, Klenoty Buráň, 5450 Kč Pánské boty, Danea, 1359 Kč

Židle MFW, Maxidesign.cz, 1999 Kč

Obroučky, Grand Optical, 1000 Kč

Pánské hodinky z kolekce Super Titanium Citizen, Corial, 9380 Kč

Kávovar Nespresso, Krups, Euronics, 3999 Kč

DESIGNOVÁ ŽIDLE Luxusní designová židle s lakovanou dřevěnou podnoží. Jedná se o velice kvalitní a designový kousek. Sedák židle je z polypropylénu. Podnož židle je tvořená kombinací lakovaného dřeva a kovu. Židle je opatřena kluzáky proti poškrábání podlahy. Materiál sedáku je velice odolný proti otěru a snadno omyvatelný. Nosnost je cca 135 kg. Židle je vhodná do jídelen, pracoven, dětských pokojů, ale také do restaurací a barů.

33


DÁRKY PRO KAŽDÉHO Mikina, Draps, 1490 Kč

Zateplené kalhoty, Draps, 1290 Kč

Limitovaná kolekce, Grep &˛Pomeranč, Manufaktura, Styl Dekor, od 95 Kč

GREP & POMERANČ Kolekce Grep & Pomeranč z Manufaktury nabízí sprchový a koupelový gel, zvláčňující tělové mléko, pečující krém na ruce, svěží toaletní vodu a lahodný ovocný čaj a sirup pro přípravu domácích limonád a horkých nápojů… Základem všech produktů jsou maximálně přírodní suroviny, samozřejmostí je netestování na zvířatech a krásný design, který se stane ozdobou vaší koupelny.

Tenisky, CCC, 499 Kč

Chňapka, Veba, 137 Kč Zástěra, Veba, 287 Kč Mátový a pampeliškový sirup, Báťkovy bylinkové sirupy, Styl Dekor, každý 99 Kč

34

PROFISSIMO Maxi čajové svíčky s vůní jablka a skořice.

JAK PŘEŽÍT DOBU JEDOVOU? Vedle aspartamu, statinů, umělých barviv a hormonálních disruptorů se autorka věnuje rizikům konzumace sóji, Coca-Coly či populárního MMS. Poukazuje na možnosti prevence nejčastějších civilizačních nemocí, upozorňuje na rizika očkování a užívání léků. Tato knížka chce být užitečná všem, kteří berou zodpovědnost za svoje zdraví především do vlastních rukou.

Čajové svíčky s vůní, dm, 12 ks za 73 Kč

Jak přežít dobu jedovou?, Anna Strunecká, Almi, Neoluxor Books, 279 Kč


35


36

Moje city časopis podzim 2013  

Časopis nákupního centra Olomouc CITY. Rozhovory, módní tipy, tipy na vánoční dárky, slevové kupony.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you