Page 22

MODNY ŚLUB

WYWIAD

Nr 1 (33) Wiosna 2014

Trendy 2014

Wiosna we :áRVDFK T

rendy na 2014 rok wyznaczone zostały już w roku ubiegłym. Dziś to wy drogie Panie musicie zdecydować co będziecie nosić „na głowie”.

Często wystarczy zmienić niewiele, aby odświeżyć przygasły zimą wizerunek, poprawić sobie samopoczucie i na nowo poczuć się piękną. Tym, które chcą przejść gruntowną przemianę polecamy kontakt z profesjonalistą.

Doświadczona stylistka doradzi jak przejść przemyślaną metamorfozę i oczywiście odpowiednio was do niej przygotuje.

Wiele Pań myśli o radykalnej zmianie fryzury. Jak podjąć takie wyzwanie zapytaliśmy Klaudię Rodehau, młodą stylistkę jednego z opolskich salonów fryzjerskich.

22

www.modnyslub.com.pl

KR - Paniom, które chcą radykalniej zmiany zaproponowałabym ostre cięcie. Krótkie fryzury wracają do mody. Większość pań martwi się, że nie będą chciały się układać lub sobie z nimi nie poradzą. Fryzura nie musi być idealnie ułożona wręcz przeciwnie. Włosy mają wyglądać na nie uczesane, poszarpane. Nie trzeba wtedy poświęcać wiele czasu na ich ułożenie, wystarczy dobry lakier i własne ręce. Dla pań o długich włosach także mogę coś zaproponować. Długość pozostawimy lecz wycieniujemy je mocno na górze. Mało to radykalna zmiana, więc proponuję dodatkowo poszaleć z kolorystyką. Jest wiele metod i każda z nas na pewno trafi na coś co jej będzie odpowiadało,

Modny Ślub nr 33  

Pierwsze wydanie kwartalnika w roku 2014!

Advertisement