Page 19

Nr 1 (33) Wiosna 2014

MODNY ŚLUB

VâRGNLEXIHWGODNDĤGHJR Słodki stół zwany inaczej CANDY BAR czy SWEET TABLE, może być idealnym uzupełnieniem czekoladowej fontanny ale także w pojedynkę okaże się świetną atrakcją. Co raz częściej to właśnie słodki stół zastępuje staromodne patery z ciastami, a nawet stoły wiejskie czy rybne. Zestawy cupcake’ów ułożone na pięknej paterze są świetną alternatywą dla tortów.

Słodki bufet może się okazać jedną z największych atrakcji Twojego przyjęcia. Czar słodkiego stołu polega przede wszystkim na tym, aby ładnie się prezentował, świetnie smakował, ale przede wszystkim zgromadził uczestników przyjęcia i sprawił im dodatkową frajdę. Jeśli wesele ma jakiś temat, albo kolor przewodni, słodycze mogą być w ustalonej kolorystyce. Liczy się tutaj zarówno dobór słodkości (cupcacke, cackepops, babeczki, makaroniki , włoskie ciasteczka, żelki, owoce w czekoladzie i wiele więcej) jak i wszystkie elementy dekoracji: etykiety, wstążki, tła i patery. Aby Słodki Stół wyglądał zachwycająco – wszystko musi ze sobą wspaniale współgrać. Najważniejszy jest pomysł, kompozycja, smak i dobry gust.

SŁODKI KĄCIK, tel 697 152 920

Podsumowując jest to zupełnie nowa forma zastosowania i zaprezentowania wszystkiego co słodkie! Candy Bar to niesamowita atrakcja na każdy typ przyjęcia: wesele, urodziny, chrzest, pierwsza komunia, itp. Słodki kącik wywołuje miłe zaskoczenie i zaspokoi niejedno podniebienie! Wszystko różnorodne, estetycznie podane i niezwykle smaczne. Słodkie stoły – do zamówienia od zaraz w Pracowni „Słodki Kącik” – przekonaj się jak pięknie może wyglądać Twoje przyjęcie – zabłyśnij wśród znajomych i pokaż się ze słodkiej strony – my pomożemy Ci w tym najlepiej jak potrafimy :)

slodkikacik@wp.pl

www.modnyslub.com.pl

19

Modny Ślub nr 33  

Pierwsze wydanie kwartalnika w roku 2014!

Modny Ślub nr 33  

Pierwsze wydanie kwartalnika w roku 2014!

Advertisement