Page 14

MODNY ŚLUB

Nr 1 (33) Wiosna 2014

powodów 5 Y na őOXEZLRVQĉ

Każda pora roku ma swój urok. W każdą możesz zorganizować niezapomniany ślub. Kiedy zaczyna się zima, już marzysz o wiośnie. W wyobraźni planujesz najcudowniejszy dzień w życiu – swój wiosenny ślub. fot:© A.KaZaK - Fotolia.com

Y

Wiosenne zaślubiny Wiosna to fantastyczna pora za ślubowanie. Przemawia za tym 5 argumentów:

1

życiodajna aura – nie grozi Ci upał, burza, śnieg i mróz. Z zimą kończy się ponura i nieprzystępna aura, a przychodzi pełnia słońca. Gdy coraz więcej słońca, chce Ci się uśmiechać. Czujesz się jak w niebie – ogromna dawka pozytywnej energii, inspiracji i aktywności powoduje, że życie nabiera rumieńców i kolorów. Wiosną także i Ty budzisz się do życia. Przyroda odżywa, kwitną kwiaty, rośnie zielona trawa i słychać śpiew ptaków. Wszystko wprawia Cię w pozytywny nastrój. Od razu masz ochotę się zakochać, zmienić wizerunek i wyjść za mąż. Pogoda nie męczy, nie przegrzewa i nie wychładza – jest wprost idealna!

2

romantyczna aranżacja – wiosną możesz przygotować boskie dekoracje. Najlepsza sceneria ślubna to natura. Wiosenna przyroda jest wyjątkowo urocza i radosna, co dodatkowo poprawia klimat. Konieczne są sezonowe kwiaty, czyli tulipany, narcyzy, lilie, krokusy, bez i konwalie. Można je wykorzystać podczas dekorowania kościoła i sali oraz skomponować z nich wiosenny bukiet ślubny. Wśród kolorów królują: żółty, zielony, fioletowy i różowy. Kolorowy ślub zawsze jest trendy, a wiosną tym bardziej to HIT!

3

oszczędne wydatki – wiosną mało par bierze ślub, dlatego ceny usług są niższe, czyli korzystne dla Ciebie. Masz także większy wybór i dostępność usługodawców i szansę na przystępne ceny. To oszczędności, które nie zaszkodzą. Ślub i wesele to kosmiczne sumy i luksusowe wydatki. Nie wszystkie pary stać, żeby spełniać ślubne marzenia. Ślub wiosną pozwala na oszczędności bez oszczędzania, jeśli ceny spadają. Dlatego ostateczny koszt może być mniejszy niż zakładany.

4

szaleństwo stylizacyjne – kreacja Panny Młodej może okazać się wiosennym hitem. Warto pozwolić sobie na odkryte plecy i ramiona. Nie zapominaj tylko o bolerku lub szalu, gdyż pogoda wiosną bywa kapryśna. Może powiać chłodnym powietrzem i kropić drobny deszczyk. Wtedy przyda się parasolka. Gdy pogoda będzie bez zarzutu, warto wykorzystać ją podczas sesji plenerowej i jako dodatek ślubny. Parasolki mogą być koronkowe lub satynowe w kolorze czystej bieli lub ecru. Na sesję plenerową można założyć kalosze. Wiosną Panna Młoda nie odmówi sobie kolorowej sukni oraz świeżych kwiatów we włosach lub wiosennego wianka.

5

sezonowe dania – wśród przygotowanych dań nie może zabraknąć świeżych owoców i warzyw. Młode ziemniaczki z koperkiem, zupa ze szczawiu, zapiekanka warzywna, nowalijkowa sałatka, lody z truskawkami, sernik owocowy, musy i soki owocowe – powinny się znaleźć w weselnym menu.

Y

Wielkanocne ekstra dodatki

Gdy wybierasz termin wielkanocny, nie zapomnij o baranku, zajączku, kurczaczku i baziach w wazonie oraz wielkanocnych smakołykach: mazurkach, babkach i potrawach z jajkiem w różnych kombinacjach. Wielkanocne symbole umieść na weselnym stole. Wielkanoc to także oszczędne wydatki na dekoracje w kościele. Kościół jest zawsze wtedy pięknie przystrojony. Poza tym z gośćmi można podzielić się jajkiem, co uatrakcyjnia wydarzenie. Wioleta Nowicka 14 www.modnyslub.com.pl fot:© Alena Ozerova - Fotolia.com

Modny Ślub nr 33  

Pierwsze wydanie kwartalnika w roku 2014!

Advertisement