Page 11

Nr 1 (33) Wiosna 2014

MODNY ŚLUB

olejki eteryczne). Prawdziwa rozkosz to doświadczenie wielozmysłowe, w którym każdy bodziec stymulujący nasze podniebienie, wzrok, dotyk, słuch, zapach wzmacnia odczuwanie całego organizmu. Im więcej impulsów tym bardziej holistyczne doświadczenie z ukochanym.

4

Złap go na haczyk zdrowych potraw. Stres, pośpiech i nieprawidłowe odżywianie, to najwięksi wrogowie męskiej kondycji. Jeśli Twój mężczyzna lubi podjadać niezdrowe przekąski podczas oglądania telewizji, przygotuj mu zdrowszy wariant. Zamiast frytek z ziemniaków upiecz korzenne warzywa w piekarniku a zamiast chipsów przygotuj chrupki z ciecierzycy na pikantną nutę. Przykładowe przepisy znajdziesz na moim blogu kulinarnym: http://bonappetitmalgorzaty.blogspot.com Pamiętaj, że zaproszenie do stołu bywa preludium do okazywania sobie uczuć. Nie musisz stawać się przysłowiową kurą domową. Możesz być boginią we własnym domowym królestwie i tworzyć prawdziwą sztukę kulinarną, dbając przy tym o Wasze potrzeby. Bo w kuchni warto grzeszyć !

Małgorzata Kwiatkowska: Na co dzień urzędniczka korpusu służby cywilnej i szkoleniowiec, a po godzinach: blogerka. Uważa, że jest tylko jeden rodzaj sztuki, który wszyscy trawią bez sprzeciwu: sztuka kulinarna! I właśnie jej chętnie się oddaje w wolnych chwilach. Gotowanie traktuje jako pasję. Lubi eksperymentować i jest otwarta na nowe wrażenia kulinarne, ceni sobie także tradycję i sprawdzone przepisy rodzinne. bonappetitmalgorzaty.blogspot.com

www.modnyslub.com.pl

11

Modny Ślub nr 33  
Modny Ślub nr 33  

Pierwsze wydanie kwartalnika w roku 2014!

Advertisement