Međimurske novine 685

Page 48

OLVWRSDGD

II. HNL - Me imurje svladalo Suhopolje za drugu uzastopnu doma u pobjedu

OpuĹĄtanje u drugom poluvremenu nije bilo potrebno Me imurje je joĹĄ jednom bilo uspjeĹĄno na doma em terenu, na kojem se viĹĄe ne gube bodovi. Bez ve ih problema svladano je Suhopolje 3:1 (3:0). Sve je bilo gotovo za dvadesetak minuta igre kad su doma i poveli s nenadoknadivih tri gola razlike. Dva gola zabio je Vuka, a jedan Leo. Tako je nastavljen pobjedni ki niz na doma em terenu otkako je na trenersku klupu sjeo Mario Kova evi . Utakmicu je obiljeĹžio uraganski po etak utakmice i “laganicaâ€? u nastavku. Dvije odli ne asistencije Ĺ˝uljevi a za Vuku i 2:0, a cijelu pri u zaokruĹžio je Leo. I prije toga doma i su imali prilike, mogao je zabiti i Ĺ˝uljevi , da bi nakon toga sjajno asistirao. Doma i su ina e u drugom poluvremenu postigli preko Ba eli Grgi a i etvrti zgoditak, ali je poniĹĄten zbog navodnog zale a kojeg

ina e nije bilo. Gosti izrazito slabi, zgoditak su postigli zahvaljuju i nonĹĄalantnosti vratara Banovi a koji je iz ruku ispustio loptu i dopustio Liberu da smanji na 3:1. Ali, usprkos tome goste nisu doĹĄli u priliku da u ine utakmicu neizvjesnom, iako je u nekoliko navrata obrana doma ih pani no intervenirala. Ina e, drugo poluvrijeme obiljeĹžilo je bespotrebno opuĹĄtanje doma eg sastava koje je donijelo nekoliko pani nih reakcija kod vodstva 3:1, iako Suhopolje nije imalo pravu priliku da se vrati u susret. Bilo je to potpuno bespotrebno. Ina e, ini nam se kako se mladi trener Mario Kova evi koji e do daljnjeg voditi mom ad jer je “posu enaâ€? licenca za glavnog trenera od njegovog bivĹĄeg suigra a Mladena Vuka, malo zaigrao u vo enju mom adi u posljednje dvije utakmice. Nakon ĹĄto smo ga pohvalili za postavu

mom adi i igru koja je ina e i ovaj put ali samo na trenutke bila kao protiv Lokomotive i Hrv. Dragovoljca, po eo je s nekim eksperimentima koji nam se ina e osobno ne svi aju. Prvenstveno se to odnosi na pozicije nekih igra a. Iako su moŞda utakmice kao protiv Suhopolja kod rezultata 3:0 potencijalno dobre za isprobavanje nekih varijanti, one koje je isprobavao Kova evi nisu nam se previťe dopale. Ve igra sa etiri stopera kao ťto je to bio slu aj protiv Trogira pokazala se promaťenom, a ovaj put se to moŞe re i za poziciju Ba eli -Grgi a u samoj ťpici napada. MoŞda bi pametnije bilo da se na toj poziciji isprobalo Žuljevi a ili pak Lea. Ovo s Grgom, bať i nije funkcioniralo. Me imurje u sljede em kolu o ekuje gostovanje na kojem se mogu uzeti bodovi u Kutini. (D. Zrna, foto: VŽR)

ME IMURJE - SUHOPOLJE 3:1 AKOVEC. Stadion Mlados . Sudac: Marko Zirdum (Slavonski Brod). Pomo nici: Cipri i Mihalj (PoŞega). etvr sudac: Rajkovi . Delegat: Babi . Strijelci: 1:0 Vuka (8), 2:0 Vuka (17), 3:0 Eliomar (21), 3:1 Liber (70). ME IMURJE: Banovi , Georgievski, Para , Cicelo Lima (od 90. Vru ina), Vuka (od 74. Ba eli -Grgi ), Žuljevi (od 79. Pintari ), Darmopil, Bratkovi , Miťi , Slunjski, Eliomar. Trener: Mario Kova evi . SUHOPOLJE: Duman i , Egri (od 82. Fiťtrovi ), Viljevac (od 72. Slavi ), Begovi , MuŞini , Me imurec, Prli (od 65. Sme ťko), Menega , Buljan, ur ek, Liber. Trener: Dragan Kraljik. Žuti kartoni: Para (56), Iber (59), Bratkovi (71). Igra utakmice: Marijan Vuka.

RaspoloŞeni Žuljevi

Ostali rezultati: Trogir - Pomorac 1:0; Karlovac - Solin 0:0; Slavonac CO - Mosor 2:1; Istra 1961 - Vinogradar 5:0; H. Dragovoljac - Segesta 1:1; Lokomotiva - Junak 4:0.