Page 1

UUS JA HUVITAV INFO

www.goldwell.ee

UUDISED | AUGUST 2010 Kõik trendikad teavad, et ekspressiivne, külm ja neutraalne pruun on viimane sõna moes – klientide suur soov! Salongis teostatud värviteenuse järgselt on klient siiralt õnnelik oma kauni värvitulemuse üle. Kurvaks hakkab inimese nägu aga muutuma peale mõnda juuksepesu, kui külm värvitoon hakkab tasapisi aina soojemaks ja soojemaks minema.

Sa võid oma klienti rõõmustada teatega Goldwelli uutest püsivärvi Topchic KÜLMADEST PRUUNIDEST toonidest, MIS ON JA JÄÄVADKI KÜLMAKS!

GOLDWELL ESITLEB: UUS TOPCHIC STAYCOOL BRUNETTES! UUS VÄRVIVALIK: kolmes erivarjundis külmadest neutraalseteni •  PEARL – 6BP; 5BP; 4BP •  MATT – 6BM; 5BM •  SMOKY – 6BS NB! TOPCHIC STAYCOOL BRUNETTES`I KANTAKSE PEALE SAMAMOODI KUI IGA TEIST TOPCHIC VÄRVI. Color Zoom tõi kevadel kaasa kolm uut Topchic`i värvitooni – 7BSG, 8BKP ja 6BKV. Kas oled neid juba kasutanud?

Ainsad külmad pruunid toonid turul, millega saavutada kaunis pruun toon ilma, et peaks muretsema hilisema värvi kulumise pärast. Tänu läbimurdelisele patenteeritud CoolProtect tehnoloogiale, mis tagab suurepärase värvi stabiilsuse. CoolProtect tehnoloogia neutraliseerib efektiivselt sooje toone ning säilitab tasakaalu soojade ja külmade pigmentide vahel. Tulemus: külmadel pruunidel toonidel on isegi

82% rohkem värvi stabiilsust, isegi peale 30 juuksepesu soojemaks minemata!

AUGUSTIKUU VÄRVIPAKKUMINE: 30 Topchic püsivärvi (sh uue StayCool Brunette toonid) = -25%

NB! Uute Topchic StayCool Brunettes`i värvitoonide ostuga kaasa värvitupsud Goldwelli värvikaardile lisamiseks!

Uuri lisaks StayCool Brunettes`i kohta Goldwelli müügiesindajalt, telefonilt 66 79 379, info@goldwell.ee või loe www.goldwell.ee.


UUs Nüüd on Goldwell turule toonud toote, mis on pikajuukseliste absoluutne päästerõngas! COLORGLOW IQ REGENERATIVE HAIRMASQUE – ESIMENE GOLDWELLI JUUKSEVÄRVI HOOLDAV JUUKSEMASK, MILLEL ON JUUKSEID UUENDAV JA PARANDAV MÕJU ISEGI 100%!

Mis on uut: •  Toote parandatud mõjuvõime/ uus, juukseid hellitav koostis Tervetel juustel on loomulik vett tõrjuv omadus. Seevastu rikutud juuksed imavad palju vett endasse. Toote intensiivselt mõjuv, juukseid sügavalt elustav koostis sisaldab 3 aktiivainet, mis taastavad selle vett tõrjuva omaduse. 1. Ainulaadne aktiivaine Farmin® kaitseb juukseid nähtamatult ja tugevdab uuendavat omadust. 2. Hoolikalt valitud lipiidid annavad tugevalt taastavat hooldust. 3. Juuksed teeb eriti nõtkeks Argaaniaõli, sest see sisaldab palju rasvhappeid, antioksüdante ja rohkem E-vitamiini kui teised õlid. Argaaniaõli saadakse argaaniapuu viljadest. See on üks vanimaid puid maailmas, mis kasvab Edela- Marokos ja võib kasvada 15 meetri kõrguseks. •  Uus, selektiivne pakend

AUGUSTIS UUENDAVAD MASKID SAADAVAL TUTVUMISHINNAGA: ColorGlow IQ Regenerative Hairmasque 450ml 190.- (tavahind 245.-) NB! Vajalik osta ühekordselt pump 50.ColorGlow IQ Regenerative Hairmasque 200ml 125.- (tavahind 157.-) Müü mask ka oma kliendile salongis tutvumishinnaga 187.(Tavaedasimüügihind 235.-)

Keskmine maski kulu 2 pumbavajutust, 4 grammi 1.68 (tavahind 4 grammi 2.16) Tee salongis oma kliendile mask kingituseks – parim eeltöö toote kaasamüügiks!

Salongis kasutamiseks: ColorGlow IQ Regenerative Hairmasque 450ml (Brilliant Contrasts, Deep Reflects, Bright Shine) Kaasamüügiks: ColorGlow IQ Regenerative Hairmasque 200ml (Brilliant Contrasts, Deep Reflects, Bright Shine)

SOOME GOLDWELL ACADEMY PEAKOOLITAJA TOMMI RUSKOMÄKI NIPP Sega omavahel üks ports uut ColorGlow IQ Regenerative maski ja tennisepalli suurune kogus SoftColor vahtu. Tabad kaks kärbest ühe hoobiga : tõhus ravi + särav toon, rääkimata suurepärasest läikest. Segades uuele maskile juurde SoftColori uusi toone 10BS või REF, toimib see suurepäraselt kollasuse vähendajana. Lase mõjuda 10 minutit.

Küsi lisainfot ColorGlow IQ uuendava maski kohta Goldwelli müügiesindajalt, telefonilt 66 79 379, info@goldwell.ee või loe wvww.goldwell.ee.


VALMISTU SÜGISHOOAJAKS

JA TEE OMA MÜÜGIRIIULID KORDA!

OSTES 1000.- EEST COLORGLOW IQ KAASAMÜÜGITOOTEID,

KAASA TASUTA UUS MASK 450ML! (maski väärtus 245.-)

Proovi ise uus UUENDAV mask ära, siis on lihtne seda ka oma kliendile müüa!

COLORGLOW IQ LÄIKESEERUMID PÄIKESEPISTE SAANUD HINNAGA 28.Soovituslik kaasamüügihind 45.-

Valikus: •  Brilliant Contrasts Gloss Infusion läikeseerum triibutatud juustele 10ml •  Deep Reflects Gloss Infusion läikeseerum värvitud juustele 10ml •  Bright Shine Gloss Infusion läikeseerum blondeeritud juustele 10ml

KLiendi rahulolu oma juuksevärvi ja läikega: =)

  Kuni 2 nädalat peale juuste värvimist

=|

  3 nädalat peale juuste värvimist

=(

  Alates 4 nädalast peale juuste värvimist

Pikenda kliendi rahulolu oma juuksevärviga järgmise värvimiskorrani läikeseerumi abiga!

VAATA KINDLASTI KA www.goldwell.ee JUUKSURILE alal VIP PAKKUMIST ning ole kursis Goldwelli parimate pakkumistega! Paroolid: juuksur; goldwell


KOOLITUS august GOLDWELLI EKSKLUSIIVSARJA INNER EFFECT KOOLITUS Inner Effect`i tehnoloogia ja tooted, juuste SPA protseduurid Inner Effect`iga (massaaživõtted, retseptide segamine), praktiline töö. aeg: 13. AUGUST (reede) kl 10-13

SEPTEMBER Goldwelli püsivärvi Topchic kasutamise eripära ja võimalused. Põhjalik teooria + demonstratsioontöö. Koolitus sobib alustajatele,taasalustajatele või kui on probleeme püsivärvi kasutamisel.

KOOLITAJA: Ketlin Kaljuste

aeg: 13. SEPTEMBER (esmaspäev) kl 11-14.30

KOHT: Pärnu, KI Stuudio, Akadeemia 9

KOHT: Goldwelli õppesalong, Tina 9

HIND: TASUTA!

HIND: TASUTA!

NB! Vajalik eelregistreerimine! Astrid Kusma 51 72 695.

Goldwelli kergvärvi Colorance kasutamise eripära ja võimalused. Põhjalik teooria + demonstratsioontöö. Koolitus sobib alustajatele, taasalustajatele või kui on probleeme kergvärvi kasutamisel.

Ainulaadsed Goldwelli GO COLOR! raamatud nüüd müügil!

aeg: 14. SEPTEMBER (teisipäev) kl 11-14.30 KOHT: Goldwelli õppesalong, Tina 9 HIND: TASUTA!

GO COLOR! 1 ja 2 on Goldwelli värvimistehnikate raamatud kõigile värvi entusiastidele ja neile, kes tahavad oma klienti värvidega üllatada. GO COLOR! printsiip: Lihtsa ja taipliku värvimistehnikaga rabavad efektid, mis annavad juustele isikupära ja unikaalsust. 6 inspireerivat ja kiiret värviteenust step-by-step, värvikate ja suurepäraselt seletavate piltidega võib olla Sinu asendamatu abimees tööl! HIND: 350,HIND GOLDWELLI VÄRVIKLIENTIDELE: VAID 150,Kiirusta, raamatuid on piiratud koguses!

TOIMUS TRADITSIOONILINE KOOLITUSREIS HELSINGI GOLDWELL ACADEMY’SSE. Toome teieni Soome koolituselt saadud KUUMAD VIHJED: 1. Alati ei ole vaja üritada blondiinidel põhja kindlasti 11 või 12 sarja värvidega värvida. Palju külmema ja loomulikuma tulemuse saab, kui panna juurele Topchic 8NP ja 12% vesinikemulsiooni. Põhitoonile 6-7. Tulemuseks 8-9 aste. 2. Lõikusjoontes domineerisid ümarad vormid ja pehmus. Selleks et kuklaosas saavutada sujuvust ja pehmust, soovitati kuklaosa lõigata ülalt allapoole. 3. Retsept: võrdsetes kogustes Topchic värvi 6BKV+5K+6RO+ 3% vesinik. Kasutati kevadel turule tulnud uut moetooni 6BKV ning tulemuseks saadi huvitav trendikas punakaspruun murtud toon, mis ühe valguse käes helkis lillakalt, teise valguse käes aga punakalt. 4. Soengujoon on hetkel suur ja võimas. Selleks, et kiiresti ja kerge vaevaga (ilma eriti tupeerimata) saavutada suurt juuksemassi, soovitati juuksed eelnevalt töödelda vahvlitangidega. Võeti üsna paksud salgud ning „vahveldati” kiiresti üle. 5. Kasutati ka Lagoom Jam’iga tehtud vesilaineid kombineerituna suure „patsikrunniga” või Sparkling Fix’i abil keeratud näpulokkidega (jäävad pehmemad lained, kui Modeler’i kasutades). 6. Päris lühikeste juuste puhul võib tooniva SoftColor vahu ka pähe jätta, sest toetab soengu tegemist nagu kerge soenguvaht. Padjapüür läheb pesus puhtaks.

Kõikidele koolitustele on vajalik eelregistreerimine: Eve Palo, 66 79 379, eve.palo@goldwell.ee.

Goldwelli kliendileht august 2010  

Goldwelli kliendileht

Goldwelli kliendileht august 2010  

Goldwelli kliendileht

Advertisement