Page 1

2/20 квітня 2017 року №№ 4/11 жовтня 2017 року

ЛЮДЯМ – РОБОТУ, ЧЕРКАСАМ – РОЗВИТОК

Залучення інвестицій, створення нових робочих місць і детінізація економіки. Такі пріоритетні завдання міської влади. І перші важливі кроки в цьому напрямку зроблено. Протягом 2016-2017 років у Черкасах впроваджено нові потужності на підприємствах та інвестиційні проекти, які допоможуть не лише працевлаштувати сотні черкащан, а й забезпечити додаткові надходження до міського бюджету.

У ЧЕРКАСАХ ПОЧАЛИ ВИРОБЛЯТИ ПОБУТОВУ ТЕХНІКУ

На початку року Черкаська міська рада в особі міського голови Анатолія Бондаренка підписала з Українською Асоціацією виробників, ТОВ «САТУРН-ХОЛДИНГ», в особі президента асоціації Олександра Громико Меморандум про співпрацю. Головна суть його полягає в об’єднанні зусиль для соціально-економічного та культурного розвитку нашого міста. З березня 2017 року у Черкасах запрацював завод із виробництва побутової техніки компанії KTD Group (ТМ

«Saturn», Kupava). Нині тут працевлаштовані близько 400 працівників, які займаються виробництвом електричних печей та конвекторів. До кінця цього року планується запустити виробництво холодильників і морозильних камер. Для цього потрібно буде найняти ще близько 200 працівників. Окрім всього, підприємство є соціально відповідальним, тож вирішило зробити місту незвичний подарунок. Це «висяча скульптура», яку планують розмістити поблизу філармонії.

Передові інноваційні технології для агросектору розроблятимуть у нашому місті

Міська влада – за прозорі умови для інвесторів Рухатися в напрямку створення нових робочих місць і розвитку економіки. Це головні завдання для влади, на думку міського голови Черкас Анатолій Бондаренко. – Із кожним роком Черкаси нарощують свій економічний та інвестиційний потенціал, зростає ділова активність та розширюється міжнародне співробітництво, партнерські зв’язки з містами країн ближнього і дальнього зарубіжжя. На сьогодні ми маємо чимало прикладів взаємовигідної співпраці, і є всі передумови для того, щоб у майбутньому їх було набагато більше. Місцева влада повинна створювати для інвесторів максимально прозорі умови, – зауважує Анатолій Бондаренко. – Якщо підприємець розмістить свої виробничі потужності, працюватиме в рамках закону, то в майбутньому це позитивно вплине на розвиток регіону. Кожне нове робоче місце – це надходження до бюджету, а, відповідно, – й інвестиції в міську інфраструктуру.

Унікальний науково-дослідний центр та завод з виробництва мікродобрив та пестицидів відкриють у Черкасах вже наступного року. Група компаній «Ukravit» планує розширити свої виробничі потужності у нашому місті. На цих двох об’єктах буде створено додатково близько сотні робочих місць. Як повідомив власник ГК Віталій Ільченко, у Черкасах відкриють біотехнологічний науково-дослідний центр. Він буде працювати над дослідами в сфері біології, хімії та агрохімії. Для реаліза-

ції програми Green Chemistry, авторами і розробниками якої є ГК Ukravit, будуть запрошені провідні вчені з України та Швейцарії. У рамках цієї програми розроблятимуть препарати для агросектору, які будуть абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища. Також наступного року планується відкрити ще один завод ГК Ukravit з виробництва мікродобрив та пестицидів. Для роботи на ньому будуть наймати працівників виробничих спеці-

альностей. ГК Ukravit вже встигла зарекомендувати себе, як успішний роботодавець. З 2004 року у Черкасах працює «Фабрика агрохімікатів», на якій працевлаштовані майже 300 черкащан. Підприємство є вітчизняним виробництвом № 1 засобів захисту рослин та комплексних мікродобрив. ГК Ukravit підтримує багато соціальних ініціатив. Нещодавно вони допомогли юному баяністу Роману Сапунцову поїхати до Італії на міжнародний конкурсу акордеоністів-баяністів «Премія міста Ланчіано». Звідти хлопець привіз до Черкас Гран-прі.

Розвивається автомобілебудівна галузь

На виробничих потужностях ДП «Автоскладальний завод №2» ПАТ «Автомобільна компанія «БогданМоторс» налагоджено виробництво техніки спеціального та військового призначення. Це тактичні броньовані автомобілі «Барс-6» та «Барс-8», повнопривідний рамний автомобіль «Богдан Карго», санітарний автомобіль «Богдан 2252», військовий санітарний автомобіль «Богдан 2251», вантажні автомобілі «Hyundai», «Богдан Козак».

На початку 2016 року на ПАТ «Черкаський автобус» представили новий міський автобус ATAMAN. Він став першим в Україні, що відповідає екологічним нормам Євро-5 і 107-ми правилам ЄК ООН. З грудня 2016 року ПАТ «Черкаський Автобус» перейшов на серійне виробництво автобусів моделі А09216 Євро 5. У 2017 році підприємство запустило у виробництво шкільний автобус ATAMAN, який не має аналогів в нашій країні.


Новини з міської ради Депутати відкоригували головний фінансовий документ міста на 2017 рік Черкаські обранці переглянули бюджет міста на 2017-ий рік. Цього разу депутати перерозподілили державну субвенцію на понад 30 млн. грн. на компенсацію пільг і субсидій, забезпечили видатки на заробітну плату освітянам, харчування дошкільнят та учнів 1-4 класів. А ще – відшукали кошти на завершення розпочатих ремонтних робіт. За ці зміни в головному кошторисі міста під час сесійного засідання 5 жовтня висловилося 22 депутати. Як прокоментував заступник директора департаменту фінансової політики Роман Жовнір, загалом в ухваленому проекті рішення про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік депутати збалансували пропозиції головних розпорядників коштів, зокрема, в частині збільшення фінансування на ті об’єкти міської інфраструктури, які цього року розпочали ремонтувати й найближчим часом можуть завершити. – У нових змінах до бюджету ми вирішили низку важливих питань, для прикладу, нам частково вдалося забезпечити видатки на заробітну плату для працівників загальноосвітніх навчальних закладів та для комунальних підприємств цієї ж галузі, збільшили видатки на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та учнів 1–4 класів у школах, – пояснив посадовець. – разом із тим, ми провели аналіз деяких міських програм та відкоригували фінансування під фактичну потребу до кінця року. За його словами, зміни до головного фінансового документу Черкас прийняті відповідно до ухваленого раніше бюджетного регламенту. У новій редакції бюджету, серед іншого, міські обранці передбачили 500 тисяч гривень для придбання житла срібному призеру ХХХІ Олімпійських ігор 2016 року Сергію Кулішу.

11 20 жовтня квітня2017 2017 року року

ВОДОПРОВІДНУ МЕРЕЖУ ПО ГЕРОЇВ ДНІПРА ВІДРЕМОНТОВАНО

КП «Черкасиводоканал» завершило реконструкцію ділянки водопровідної мережі по вулиці Героїв Дніпра. Усього за тиждень працівникам підприємства вдалося перекласти майже 50 метрів водопровідної мережі. Необхідність виконання монтажних робіт обумовлена аварійністю міських мереж. Так, після обстеження окремих ділянок трубопроводів, встановлено, що за адресою Героїв Дніпра стан водогону є непридатним для подальшої експлуатації. Тому працівники підприємства в терміновому порядку приступили до виконання реконструкції діючої мережі. Усього за тиждень виконано значний об’єм земляних робіт, зварено та змонтовано 50 метрів сучасних поліетиленових труб, проведено хлорування та промивку, і вже за декілька днів нова мережа має бути введена в експлуатацію. Протягом всього терміну виконання робіт підприємство подбало про те, щоб жоден мешканець прилеглих будинків не відчув жодних незручностей з водопостачанням.

СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ МІСТА НАПРАЦЬОВУЮТЬ У ЧЕРКАСАХ

Якими Черкаси можуть стати через десять років, які кроки слід зробити для того, аби наше місто динамічно розвивалося й ставало в рази успішнішим та комфортнішим? У обласному центрі розпочали напрацьовувати Стратегію розвитку міста на найближчі тринадцять років – до 2030. До її формування в рамках проведення першого Форуму «Черкаси – погляд у майбутнє» долучилися майже півтори сотні небайдужих черкащан різного віку. Під час обговорення учас- комфорт у місті й поліпшенники у форматі «мозкового ня інфраструктури, ефективне штурму» висловлювали ідеї з управління містом, людський приводу шести напрямків для потенціал (освіта, здатність до розвитку міста. Серед них – інновації, культура), громадпідприємництво й створення ський простір (урбаністика, арсприятливого бізнес-клімату, хітектура, креативні простори),

а ще – можливості річки Дніпро для розвитку економіки. Міський голова Анатолій Бондаренко, який взяв участь у заході, висловив переконання: майбутня стратегія має стати головним документом Черкас, який задасть тон для подальшого розвитку. Натомість усі інші цільові програми депутатський корпус має ухвалювати, зважаючи на стратегічний план. – Від цієї першої сесії очікую нових ідей, які дадуть поштовх нашому місту, – зауважив Анатолій Васильович. – На жаль, досі Черкаси не мали стратегії розвитку. У зв’язку з цим її розроблення та впровадження в життя – одне з пріоритетних завдань. І вкрай важливим є залучення до цього процесу безпосередньо громади нашого міста. Саме жителі, виходячи з власних інтересів і бачення, мають визначати і планувати майбутнє Черкас. Більше того – майбутня стратегія не повинна залежати від персоналій: від

зміни прізвищ депутатів чи керівників департаментів. Сам він, передовсім, вбачає за необхідне відбудовувати підприємства, аби в жителів міста була робота з гарною оплатою праці. Його заступник Роман Буданцев зауважує, що під час формування стратегічного документу врахують максимальну кількість ідей від людей. – Далі фахівці з огляду й на бюджетні можливості визначать, які напрямки слід розвивати нам у першу чергу, – зауважив він. На його думку, в Черкасах, серед іншого, варто зробити акцент і на розвитку спортивної сфери. Перший Форум активних містян «Черкаси – погляд у майбутнє» відбувся з ініціативи Стратегічного комітету розвитку Черкас при міському голові в рамках проекту «Публічна Політика» громадянської платформи Нова Країна. Його мета – сприяння співпраці громадськості та місцевої влади заради розвитку міста.

УСучасний ТРЕТІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ кабінет – Цей комп’ютерний дини, вени й артерії. За- швидко, точно та якісно

комп’ютерної томографії запрацював у рентгенологічному відділенні Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги. Нове обладнання дозволяє побачити з високою точністю будь-яку частину організму, до судин, та оцінити її на патологічність. Спіральний томограф ANA-NON-16 в лікарню придбали коштом міського бюджету. На це обранці спрямували 10 млн. 754 тис. грн. Його вже офіційно ввели в експлуатацію. Діагностуватимуть на ньому пацієнтів із направленням від лікаря та хворих у невідкладних станах. Як переконує головний лікар цього закладу Олександр Федорук, працюватиме новий апарат сім днів на тиждень.

16-зрізовий томограф за своїми характеристиками нині найпотужніший у області. Він робить знімки всього тіла людини: від голови до п’ят, центральну нервову систему, легені та всі внутрішні органи, – зауважує Олександр Леонідович. – Серед його особливостей – наявність ангіографічної програми, яка дозволяє побачити су-

вдяки його потужності ми зможемо обстежити в день від 50 до 90 людей без вимкнення апарату. За словами Олександра Федорука, близько 70 відсотків пацієнтів, які потрапляють до лікарні в невідкладному стані, потребують обстеження на комп’ютерному томографі. – Завдяки цьому приладу ми зможемо більш

поставити людині діагноз і надати необхідну їй допомогу, – каже він та додає, що на новий томограф тут чекали з 2013-го року. Цього року на оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів у бюджеті Черкас передбачили близько 50 млн. грн. Міський голова Анатолій Бондаренко переконує: оснащення лікарень і надалі поліпшуватиметься. – Ще є достатньо багато прогалин, які треба вирішувати, – зазначив він. – Обстеження на цьому томографі, нагадаю, будуть безкоштовні. Адже від встановлення точного діагнозу може залежати життя людини. – Депутатський корпус у цілому та бюджетна комісія зокрема й у майбутньому шукатиме можливість для фінансування медичних закладів, – додав у свою чергу депутат Юрій

Тренкін. – Здоров’я людини – це найдорожче надбання, ми маємо працювати над тим, аби в Черкасах була якісна медицина. Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, окрім томографа, в 2017-ому році придбали нові наркозно-дихальні апарати, операційні столи й ліжка. У рамках громадського бюджету біля приміщення лікарні облаштували пар-

кувальний майданчик із місцями для спеціального транспорту й для людей із обмеженими можливостями (це обійшлося в близько 980 тис. грн). – Під час останнього засідання виконавчого комітету внесли зміни до бюджету міста на цей рік. Ними підтримали закупівлю до нового операційного стола ортопедичних накладок вартістю 200 тисяч гривень, – повідомив Олег Михайлович.


Депутати звітують

1120жовтня року квітня 2017 2017 року

У ДВОРІ ЧЕРКАСЬКОЇ ШКОЛИ №26 ВІДКРИЛИ НОВИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

Новий спортивний майданчик зі штучним покриттям та вуличні тренажери облаштували на території загальноосвітньої школи № 26 імені Ігоря Момота. Його звели за кошти громадського бюджету. У минулому році ініціативу зі зведення спортивного комплексу в цій школі на етапі голосування й вибору ідей для втілення підтримали 754 жителі. 22 вересня відбуло- кас може запропонуся офіційне відкриття вати власну ідею того, сучасного спортивно- як осучаснити рідне го майданчику. Право місто, вплинути на «першого голу» на фут- зміни в ньому. Кожен больному полі надали може стати учасником секретарю міської ради формування бюджету Олександру Радуцько- розвитку, – сказав сему та місцевому меце- кретар міськради Олекнату Араіку Мкртчяну. сандр Радуцький. – У 2015 році у ЧерЗагалом на облаштукасах запровадили вання такого майданнову, цілком прогре- чику спрямували 825 сивну статтю видатків тисяч гривень. – «громадський бюЦього року в Черкаджет». Завдяки цьому сах покриття оновили кожен із жителів Чер- на спортивному полі в

17-ій школі, а зовсім нові майданчики звели – в 28, 32 та 34 школах. Будівельні роботи

розпочаті у ще чотирьох закладах: 10, 12, 13 школах та в 31-ій гімназії.

динків вдячні депутатові міської ради Григорію Кузьменку, за сприяння якого було обладнано зручну пішохідну зону. – Коли наш будинок здавався в експлуатацію, а це було 29 років тому, тротуар не облаштували взагалі. Люди поступово втрамбували стежку й так ходили. Коли моква, доводилося або місити грязюку, або

виходити на дорогу, ризикуючи втрапити під автомобіль чи бути ним облитим з ніг до голови, – розповідає черкасець Віктор Худенко. На відміну від депутатів попередніх скликань, депутат від фракції «Черкащани» Григорій Кузьменко не лише пообіцяв вирішити проблему, а й дотримав слова. Для жителів його округу – це справжнє диво, що після виборів депутат не пропав, а ще раз зібрав голів ОСББ та старших будинків, конкретизував задачі та почав послідовно втілювати їх у життя. – Те, що зараз робиться, не лише моя заслуга, це робота всієї нашої команди на чолі з мером міста Анатолієм Бондаренком, справжнім господарником, який зумів налагодити роботу й зараз робить все можливе, щоб не збавляти темпи. Якщо будемо кожен рік покращувати інфраструктуру міста, розвивати його, вже за кілька років жителі Черкас побачать, наскільки разюче зміниться місто, і нам буде чим пишатися, – зазначив Григорій Кузьменко.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗАКЛИКАЄ ЖУРНАЛІСТІВ ДО ОБ’ЄКТИВНОСТІ, А ДЕПУТАТІВ – ДО КОНСТРУКТИВУ Інформаційну кампанію проти міської влади і Анатолія Бондаренка особисто розпочали політичні опоненти. Використовуючи підконтрольні медіа-ресурси, вони розповсюджують неправдиву і перекручену інформацію про події в Черкасах і про керівництво міста, вводячи жителів Черкас в оману. Так на одному з місцевих телеканалів, пов’язаному із столичним олігархом-прислужником режиму Януковича, різко побільшало «критичних» матеріалів про діяльність Анатолія Бондаренка та його команди. Здебільшого таку критику важко назвати конструктивною, а висвітлені факти такими, що відповідають дійсності. Це виглядає не тільки як «інформаційне замовлення»,

В провадженні Соснівського районного суду м. Черкаси 1 перебуває справа № 712/8979/17 за адміністративним позовом ТОВ «Житлобуд-Інвест-К» до Черкаської міської ради

про визнання нечинними, такими, що не набрали чинності, рішення Черкаської міської ради від 22.01.2015 № 2-672 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси», рішення Черкаської міської ради від 25.06.2015 № 2-1312 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси», рішення Черкаської міської ради від 28.01.2016 № 2-136 «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 25.06.2015 № 2-1312 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси». Судове засідання по даній справі відбудеться 06.11.2017 об 14:15 год. в приміщенні Соснівського районного суду м. Черкаси, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316, каб. 219. В провадженні Соснівського районного суду м. Черкаси 2 перебуває справа № 712/8982/17 за адміністративним позовом ТОВ «Черкаська будівельно-торгова компанія» до Чер-

На вулиці Новопречистенський з’явився тротуар, на який жителі чекали 30 років Широкий тротуар з плитки нещодавно закінчили викладати на вулиці Новопречистенській від вулиці Надпільної до Благовісної. Раніше, за словами мешканців сусідніх будинків, тротуару тут не було взагалі. Мешканці навколишніх бу-

оголошення

а також як помста міському голові за те, що цьому телеканалу не виділили коштів на висвітлення діяльності міського голови. Адже Анатолій Бондаренко вирішив, що доцільніше буде спрямувати ці гроші на ремонт шкіл та дитсадочків. А нещодавно у поштові скриньки черкасців повкидали газету «Депутатський вісник». Вона була виготовлена на замовлення деяких депутатів міської ради, які є опонентами Анатолія Бондаренка. Основна мета цього видання – дискредитувати мера і зменшити високий рівень довіри до нього громадян. Таку довіру міський голова Анатолій Бондаренко чесно заробив добрими справами, які він робить для розвитку Черкас. Сам він так прокоментував цю інформаційну кампанію проти себе: ¬ Це помста за те, що я не дав забудувати Соснівку і за те, що

каської міської ради про визнання нечинним, таким, що не набрало чинності, рішення Черкаської міської ради від 25.06.2015 № 2-1312 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси». Судове засідання по даній справі відбудеться 08.11.2017 об 09:00 год. в приміщенні Соснівського районного суду м. Черкаси, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316, каб. 214. В провадженні Соснівського районного суду м. Черкаси пе3 ребуває справа № 712/8985/17 за адміністративним позовом ТОВ «Черкаська будівельно-торгова компанія» до Черкась-

кої міської ради про визнання нечинним, таким, що не набрало чинності, рішення Черкаської міської радивід 22.01.2015 № 2-672 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси». Судове засідання по даній справі відбудеться 08.11.2017 об 11:30 год. в приміщенні Соснівського районного суду м. Черкаси, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316, каб. 214. В провадженні Соснівського районного суду м. Черкаси 4 перебуває справа № 712/8632/17 за адміністративним позовом Драч Олени Олексіївни до Черкаської міської ради про

визнання протиправним, таким, що не відповідає нормативноправовим актам вищої юридичної сили та скасування рішення Черкаської міської ради від 22.01.2015 № 2-672 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси». Судове засідання по даній справі відбудеться 12.10.2017 об 14:30 год. в приміщенні Соснівського районного суду м. Черкаси, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316, каб. 214. В провадженні Соснівського районного суду м. Черкаси 5 перебуває справа № 712/8633/17 за адміністративним позовом ПАТ «Бакалія» до Черкаської міської ради про визнання

протиправним, таким, що не відповідає нормативно-правовим актам вищої юридичної сили та скасування рішення Черкаської міської ради від 28.01.2016 № 1-136 «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 25.06.2015 року за № 2-1312 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси». Судове засідання по даній справі відбудеться 12.10.2017 об 09:00 год. в приміщенні Соснівського районного суду м. Черкаси, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316, каб. 214. 08 листопада 2017 року об 11 год. 00 хв. в приміщенні Соснівського районного суду м. Черкаси за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316 відбудеться розгляд адміністративної справи № 712/3269/17 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Ремпобутсервіс» до Черкаської міської ради про визнання незаконним та нечинним п.5 таблиці 1підпункту 9.2 пункту Положення про встановлення плати за землю на території міста Черкаси, затвердженого рішенням Черкаської міської ради №2136 від 28січня 2016 року, № 2-279 від 15березня 2016 року, № 2-1619від 13лютого 2017 року

спрямував значні зусилля на подолання корупції в міській раді. Запевняю,що і надалі стоятиму на сторожі інтересів громади. А черкаських журналістів закликаю бути об’єктивними і не виконувати чиїсь замовлення. Депутатам же пропоную не займатися популізмом, а розпочати конструктивну роботу на благо Черкас.

09 листопада 2017 року об 10 год. 00 хв. в приміщенні Соснівського районного суду м. Черкаси за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 316, зал судових засідань № 211 відбудеться розгляд адміністративної справи № 712/11800/17 за позовом Коцюруби Володимира Полікарповича до Черкаської міської ради, комісії з припинення Територіального центру соціальної допомоги Придніпровському району м. Черкаси, Територіального центру надання соціальних послуг м. Черкаси, треті особи: Первинна профспілкова організація працівників Територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району м. Черкаси, Черкаська обласна профспілка працівників соціальної сфери про визнання протиправним та скасування рішення Черкаської міської ради № 2-1977 від 24.04.2017 «Про перейменування територіального центру соціальної допомоги Соснівського району м. Черкаси та реорганізацію територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району


Депутати звітують 20 квітня 2017 року Комунальники звітують 2011квітня жовтня 2017 року Депутати звітують 2017 року

«КП «ЧЕЛУАШ» має гарний потенціал для розвитку», – Олексій МЕЛЬНИК

Вивести «ЧЕЛУАШ» на новий рівень розвитку, зробити його конкурентним та ефективним. Такі завдання ставить перед собою новопризначений директор комунального підприємства «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» Олексій Мельник. Планами щодо своєї роботи він поділився із журналістами інформаційного вісника «Місто». – Пане Олексію, робота з ав- ся із поставленими завданнятошляхами для вас – це новий ми? напрямок діяльності. Раніше – Зовсім не боюся. У КП ви працювали у «Дирекції пар- «Дирекція парків» я працюків». Чи не боїтеся не впорати- вав заступником директора. Це

управлінська посада. На ній, я вважаю, що проявив себе як ефективний менеджер. Напрямки, якими я завідував, були успішними. Наприклад, під моїм керівництвом був створений пляж «Пушкінський», який одразу став улюбленим місцем відпочинку містян. Також в рази вдалося збільшити кількість цікавих заходів і подій у парках. Тому і з управлінням цим комунальним підприємством, впевнений, що впораюсь. Перш за все директор – це менеджер. Моє завдання – це управляти і організовувати роботу. – У якому стані у Ваше управління було передане підприємство? – Не можна сказати, що я прийшов на розвалене підпри-

ємство. Воно діюче, виконує свої функції. «ЧЕЛУАШ» має потужності і можливості, які можуть розвиватися. Люди тут працьовиті. За підтримки міської ради і за умов правильного управління, переконаний, підприємство буде працювати успішно. Звісно, є і певні проблеми. – Які саме? – Перш за все, це недостатнє фінансування. Маємо вже певну кількість боргів перед підрядниками за виконані роботи. Потребує вирішення і питання придбання уніформи для працівників. Адже йде зима, людей треба вдягнути і взути. Потрібно купувати запчастини для техніки, адже здебільшого вона досить зношена. Відчуваємо дефіцит персоналу по всіх напрям-

ках. Підприємство з радістю візьме на роботу прибиральників, водіїв, слюсарів. – Які найважливіші напрямки діяльності підприємства на сьогоднішній день? – Насамперед, у нас є проблема зі сміттям. У Черкасах не відбувся тендер на прибирання зелених зон. І це частково лягає на плечі «ЧЕЛУАШ». Незабаром необхідно буде займатися зимовим утриманням доріг, тому зараз у нас щоденно відбуваються наради саме з підготовки до зимового періоду. Вирішуємо багато поточних питань: асфальтування, тротуари, прибирання зупинок, зливова каналізація. Задач багато, будемо працювати над їх якісним виконанням.

КП «ПРИДНІПРОВСЬКА СУБ» ПОКРАЩУЄ ЯКІСТЬ НАДАННЯ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ Злагоджений професійний колектив і конструктивний та позитивний підхід до роботи. Саме у цьому полягає секрет успішної діяльності КП «Придніпровська СУБ». Підприємство взяло курс на відродження і покращення надання послуг населенню.

На підприємстві були організовані виробничі дільниці із сантехнічних і електротехнічних робіт та створена цілодобова аварійна служба. У штат набрали нових слюсарів-сантехніків, електрозварювальників, електриків, двірників. Нині тут працює близько 200 осіб, замість колишніх 70. Створення нових робочих дільниць принесло добрі плоди. По-перше, значно знизилася кількість аварійних заявок та скарг. По-друге, зменшився розмір витрат на роботи за рахунок зменшення адміністративної складової, яка входила у вартість підрядних робіт. По-третє, роботи почали проводити оперативніше. Задоволені мешканці будинків і роботою аварійної служби у складі 8 осіб. Працівники цілодобово виїжджають на ліквідацію аварій гарячого, холодного водопостачання та електромереж. СУБ в межах фінансових можливостей проводить ро-

Комунальне підприємство "Муніципальне інформаційне агентство"Черкаси" Комунальне підприємство Черкаської міської ради. "Муніципальне інформаційне агентство"Черкаси" Черкаської міської ради.

ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ БУЛИ ВИКОНАНІ ТАКІ РОБОТИ З ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ: zz zz zz zz

герметизація стиків – 59 м.п.; ремонт покрівлі – 790 м.кв.; ремонт під’їздів – 74 шт.; ремонт/заміна системи водовідведення – 1235 м.п.; zz ремонт/заміна системи теплопостачання – 1291 м.п.; zz ремонт/заміна зливової каналізації – 261 м.п.; zz асфальтування – 417 м.п.

боти з установки енергозберігаючих ламп в під’їздах. На сьогоднішній день це дає місячну економію коштів на освітлення місць загального користування до 27,5 тис.грн. Про ефективність роботи КП «Придніпровська СУБ» свідчить і те, що ко-

Свідоцтво про державну реєстрацію А01 №136688 Інформаційний вісник Черкаської Свідоцтво про державну реєстрацію міської ради "Місто" А01 №136688 Свідоцтво провісник державну реєстрацію Інформаційний Черкаської ЧС№732Р 08.12.2011. міської радивід "Місто" Адреса редакції: 18000, м. Черкаси, Свідоцтво про державну реєстрацію вул. Благовісна, 170, к. 30, ЧС№732Р від 08.12.2011. Адреса редакції: 18000, м. Черкаси, вул. Благовісна, 170, к. 30,

ристуватися послугами підприємства з аварійного і технічного обслуговування житлових будинків виявили бажання 18 ЖБК та 52 ОСББ. Усього КП обслуговує близько 400 будинків, у яких проживає 80 тис. мешканців. Підприємство на належному рівні провело підготовку до початку опалювального сезону. Мережі пройшли гідравлічні випробування у встановлені строки, теплоносії заповнені водою. Тож мешканці усіх будинків, які обслуговує підприємство, із початком опалювального сезону будуть з теплом. Існують у підприємства і певні проблеми. Зокрема, із виділенням коштів на капітальний ремонт деяких об’єктів( окремі будинки чекають капремонту роками). Також КП «Придніпровська СУБ» потребує повернення виробничої бази по вул.Благовісній, 389. Це дасть можливість забезпечити робочими місцями новоприйнятих працівників та організувати виробничу діяльність. Не завадило б і придбання додаткових одиниць техніки(екскаватора, навантажувача та ін.). Проблемою СУБу є те, що держава вчасно не повертає вартість субсидій за надані послуги населенню.

Е�mаіІ: misto_ck@i.ua Директор: Інна Дудоладова Е�mаіІ: misto_ck@i.ua Випусковий редактор: Світлана Пічугіна Директор: Інна Дудоладова Відділ реклами: Випусковий редактор: (0472) 32�84�28, 32�84�86Світлана Пічугіна Відділ реклами: Спеціалісти з реклами: (0472) Ліна32�84�28, Грамм,32�84�86 Наталія Щедріна. Спеціалісти з реклами: Ліна Грамм, Наталія Щедріна.

КОМФОРТ МЕШКАНЦІВ БУДИНКІВ – ЗАВДАННЯ №1 ДЛЯ «СОСНІВСЬКОЇ СУБ»

КП «Соснівська СУБ» обслуговує 522 житлові будинки, у яких проживає більше 103 тис. мешканців. З листопада 2016 року підприємством було прийнято на баланс 39 житлових будинків КП СУБ “Митниця”. Як розповів директор КП «Соснівська СУБ» Роман Моторний, найважливішими подіями та досягненнями підприємства за І півріччя 2017 року є суттєве покращення якості наданих послуг. А саме: збільшення обсягів та якості виконання робіт із поточного ремонту, прибирання прибудинкових територій, утримання підвальних приміщень в належному санітарному стані, співпраця з Комітетами самоорганізації населення, проведення санітарних днів із прибирання безгосподарчих територій, суботників із залученням мешканців Соснівського району. З листопада 2016 року в КП “Соснівська СУБ” діє власна дільниця електротехнічного господарства. Завдяки цьому спостерігається чітка тенденція

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій. За точність і достовірність викладених Редакція не завжди поділяє позицію фактівпублікацій. несуть відповідальність автори авторів За(рекламодавці). точність і достовірність викладених Рукописи та відповідальність фотознімки не поверта� фактів несуть автори ються і не рецензуються. (рекламодавці). Рукописи та фотознімки не поверта� ються і не рецензуються.

зменшення звернень мешканців щодо відновлення електроосвітлення. Також на підприємстві діє електротехнічна лабораторія, яка виконує роботи із перевірки опору ізоляції кабелів та про-

водів, що дає можливість своєчасно виконувати обслуговування внутрішньобудинкових електромереж та попереджувати пожежі і вихід з ладу електрообладнання. У великої кількості приладів обліку електроенергії місць загального користування та ліфтів у житлових будинках вийшов термін державної повірки. У червні 2017 розпочато та до кінця 2017 року планується провести повірку та заміну лічильників у кількості 117 штук. За словами директора КП «Соснівська СУБ» Романа Моторного, з початку року підприємство виконало максимально можливу кількість робіт в межах діючого тарифу. Колектив КП “Соснівська СУБ” і надалі буде прагнути, щоб мешканцям будинків було затишно та комфортно, щоб безперебійно і в повному обсязі надавалися послуги холодного та гарячого водопостачання, водовідведення, опалення, електропостачання, поточного ремонту конструктивних елементів (шви, покрівлі, під’їзди тощо), забезпечення технічно справної роботи ліфтів, належного прибирання прибудинкових територій.

ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2017 Р. БУЛО ВИКОНАНО: zz zz zz zz zz

ремонт покрівель - 10304,80 м2; ремонт міжпанельних швів - 4560,6 м/п; поточний ремонт фасадів - 554,2 м2; заміна труб водовідведення та зливової каналізації - 489,25 м/п, ремонт під’їздів - 62 шт.

«СОСНІВСЬКА СУБ» АКТИВНО ВПРОВАДЖУЄ ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. У І ПІВРІЧЧІ 2017 РОКУ БУЛО ВИКОНАНО:

zz ізоляцію трубопроводів в підвальних приміщеннях житлових будинків в кількості - 543 м/п; zz засклення вікон у під’їздах житлових будинків - 183 м2; zz закрито вікон підвальних приміщень - 156 шт.; zz відремонтовано 154 дверей виходу на покрівлю, техповерх, та підвальні приміщення; zz встановлено світильники типу LED та сутінкові реле, що суттєво зменшує використання електроенергії - 72 шт.

Редакція зберігає за собою право скорочувати й редагувати тексти. Не замовлені редакцією Редакція зберігає за собоюматеріали право гонораром не оплачуються. скорочувати й редагувати тексти. Не замовлені редакцією матеріали При передруку в інших виданнях гонораром не оплачуються. посилання на "МІСТО" обов'язкове. При передруку в інших виданнях посилання на "МІСТО" обов'язкове.

Кольороподіл, фотовивід та друк виконані: ТОВ «Прес Корпорейшн Лімітед», Кольороподіл, фотовивід та друк 21034 м. Вінниця, виконані: вул.«Прес Чехова, 12�А ТОВ Корпорейшн Лімітед», Тел.:м. (0432) 55�63�97, 55�63�98. 21034 Вінниця, Замовлення № вул. Чехова, 12�А Тел.: (0432) 55�63�97, 55�63�98. Замовлення №

Інформаційний вісник Черкаської міської ради "Місто" № 4 від 11 жовтня 2017 року  

Інформаційний вісник Черкаської міської ради "Місто" № 4 від 11 жовтня 2017 року

Інформаційний вісник Черкаської міської ради "Місто" № 4 від 11 жовтня 2017 року  

Інформаційний вісник Черкаської міської ради "Місто" № 4 від 11 жовтня 2017 року

Advertisement