Page 1

LIVE TO EAT

Restaurant Cafe Bar & Club


LIVE TO EAT

EAST

360 ENTERTAINMENT GROUP’un Yeni Mekanı Bahçeşehir’in alışveriş merkezi Pres ge Mall içinde bulunan Krunch şehirden biraz daha uzak, göl kenarında bahçe keyfini Yeni kaliteli ve leziz mönüleri ile sunuyor. Krunch yenilenen modern tasarımı, ve Yeni Kapalı Terası, sağlıklı mönüsü ve kaliteli hizme yle Sabah Kahval ları, İş Yemekleri, Öğlen ve Akşam Yemekleri, Geceleri Teras Club, Dj Performans ile lezzet ve eğlenceyi arayan herkes için heyecanlı bir durak Farkın Adı Mike NORMAN

Cape Town doğumlu. Johannesburg Hotel School South of Africa’da otelcilik okudu. Pek çok ülkede bulundu ve çalıştı. 10 yıldır İstanbul’da yaşıyor. Önce Çırağan Palace Kempinski’de çalışmaya başladı. 4 sene sonra Chef ’s Restaurant’ı hizmete sundu. Sonrasında ise 360 İstanbul ile yeni bir dönem başladı. Şimdi de yine aynı ortakları ile 360’ın yanı sıra farklı bir mekanı işletiyor. Aynı zamanda fark yaratmak ve öne geçmek isteyen restoran sahiplerine danışmanlık hizmeti veriyor.


İş yemeği için seçilecek restoranın yemeklerinin kaliteli olması elbe e ilk kural... İş haya nın vazgeçilmez bir parçası da iş yemekleri. İşle ilgili önemli konuların, ofislere kıyasla daha samimi bir mekanda konuşulması, resmiye n bir parça geriye i lebilmesi için yara lmış bir formül. Krunch İş yemekleri, İş Toplan ları için Zengin Yemek Mönüsü ile Huzurlu ve Keyifli bir ortam sunuyor.

Krunch Restaurant & Bar’ın mönüsü mekanın ortağı ünlü şef Mike Norman tara ndan kışa uygun olarak özenle hazırlanıyor. Dünya mu ağından çeşitli lezzetlerin yanı sıra, çocuklar için özel mönüler bulunduğu menülerde diyet yapan misafirler de unutulmamış. Amerika’nın yeni trendi olan sağlığa yararlı naturel lezzetleri, taze ve yara cı sunumları ile göz dolduran Krunch mönüsü, sonbahar- kış dönemine sıcaklık katacak. LIVE TO EAT (Yemek için yaşa) sloganı ile yola çıkan ve müşteri memnuniye ni esas alan Krunch sunduğu menüler ve keyifli ortamı ile kendinizi daha iyi hisse recek ve yaşam kalitenizi ar racak.


LIVE TO EAT

LIVE TO EAT

EAST

Doğu Parkı Cad. Gölet Mevki Prestige Mall Avm Bahçeşehir / İSTANBUL Tel: 212 669 30 08 facebook.com/krunch360

twitter.com/krunch360

www. krunch.com.tr

KRUNCH 360  

KRUNCH 360

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you