Page 1

NABÍDKA OŠETŘENÍ


MIRACLE ESTHETIC CLINIC & SPA Dnešní svět je velmi uspěchaný a málokdo si v něm najde čas sám pro sebe. Zastavte se na chvíli a přijďte vyzkoušet nejnovější světové metody v péči o tělo a tvář, exkluzivní italskou lázeňskou kosmetiku [ comfort zone ] či profesionální laserové přístroje předních světových výrobců.

Naší specializací je především: • Neinvazivní péče s maximálním výsledkem • léčba celulitidy a formování postavy • šetrná a bezbolestná laserová epilace • lifting, vyhlazení vrásek, anti–aging • kosmetika, masáže, tělové rituály a zábaly • kyslíková terapie pro tu nejlepší regeneraci • speciální péče pro muže Náš profesionální tým Vás nejen skvěle ošetří, ale i poradí, jak o sebe pečovat na každodenní bázi, aby Vaše krása vynikla a vydržela co nejdéle.

NABÍDKA OŠETŘENÍ Laserová epilace

2

Icoone

3

Reaction

4

Lipomasáž

5

Endermolift

5

Mezotransdukce Ošetření těla Ošetření tváře

5 6

Pristine

7

[comfort zone] Péče o tvář Specifická péče o pleť Intenzivní omlazující péče Exkluzivní omlazující rituály Oči a rty [comfort zone] pro muže Péče o tělo Krásnější tělo Hot stone Spa rituály Kyslíková vana Oxyspa

1

8 8 9 9 9 10 13 13 14


Jedná se o trvalé a bezbolestné odstranění nežádoucích chloupků. Efekt bezbolestné epilace umožňuje speciální chladící hlavice a nastavitelná intenzita dle typu chloupku. Laser je velmi citlivý k Vaší pokožce, ale zároveň nekompromisní k Vašim chloupkům. Na velmi citlivá místa používáme znecitlivující krém Emla, takže se nemusíte bát bolesti nebo nějakých nepříjemných pocitů při ošetření i těch nejcitlivějších partií.

Horní ret Brada Brada muž Podpaží Dekolt Krk (zepředu nebo zezadu) Bikiny Extra třísla Bílá linie břicha Prsní dvorce Lýtka Celé nohy Ruce Záda Záda muž Předloktí žena Předloktí muž Břicho Břicho muž Hýždě Prsty Ramena Hrudník

15 min / 1.290 Kč 15 min / 1.600 Kč 40 min / 2.900 Kč 1h + 15 min / 2.500 Kč 30 min / 1.900 Kč 45 min / 2.280 Kč 1h + 30 min / 2.990 Kč 1h+30 min / 5.130 Kč 15 min / 1.710 Kč 15 min / 1.300 Kč 1h / 6.130 Kč 2h / 10.990 Kč 1h / 5.490 Kč 1h / 3.590 Kč 1h / 9.120 Kč 1h / 2.570 Kč 1h / 3.800 Kč 1h / 3.100 Kč 1h / 4.800 Kč 45 min / 3.990 Kč 20 min / 1.090 Kč 45 min / 3.990 Kč 1h / 4.560 Kč

*o cenách na další partie se informujte na recepci kliniky Lokální znecitlivění - krém Emla (doporučujeme u intimních partií)

CENY

LASEROVÁ EPILACE

10% z ceny

2


ICOONE

3

ošetřovaných partií, a to bez zbytečného stresu tkání a velice šetrnou k žilkám.

OŠETŘENÍ TĚLA ROBOSOLO – hlavice pro ošetření do hloubky tukové tkáně.

v extracelulární matici a uvnitř buňky samotné se prokázalo jako velmi účinné v léčbě celulitidy bez poškození pojivové tkáně.

OŠETŘENÍ OBLIČEJE ROBOMINI

ROBOTWINS

– nejmenší motorizovaná masážní hlavice na světě

– hlavice pro intenzivnější ošetření za pomoci obou rukou. Mechanické pnutí vláken, které vyvolává změnu tlaku tekutiny

– s 3 výměnnými mikronástavci: pro precizní ošetření horního a dolního víčka, okolí rtů a krku

ROBOMICRO

Ošetření obličeje a krku

1.150 Kč

Ošetření těla Ošetření celého těla 30 min (1 problematická partie) Ošetření celého těla 40 min (2 problematické partie) Ošetření celého těla 50 min (3 problematické partie) Ošetření celého těla 60 min (4 problematické partie)

1.190 Kč 1.350 Kč 1.590 Kč 1.790 Kč

CENY

Icoone je nová patentovaná technologie k ošetření celulitidy, tvarování těla a omlazující péče o obličej. Díky technologii Roboderm je jediným přístrojem na světě, který je schopen vytvořit 1180 mikroaveolárních stimulací na každém dm2 těla. Během ošetření přístrojem Icoone dochází ke zlepšení mikrocirkulace průtoku krve a lymfy, ke zvýšení pružnosti podkožního vaziva a stimulaci fibroblastů. Výsledky jsou viditelné již po prvním sezení – fibróza tkání je redukována, dochází ke stimulaci lipolýzy a tvorby kolagenu a elastinu, k rychlé regeneraci pokožky, vyhlazení vrásek, k navrácení pružnosti a tonusu. Icoone je vybaven 4 motorizovanými hlavicemi pro mimořádně účinnou a velice přesnou vícerozměrnou masáž


REACTION

• Zkrácená doba ošetření • Klinicky prokázané a viditelné výsledky • Bezpečné neinvazivní ošetření

OŠETŘENÍ TĚLA

OŠETŘENÍ OBLIČEJE • Zpevnění kontur obličeje (lifting) • Vyhlazení vrásek • Omlazení oblasti krku a dekoltu • Zlepšení tonusu pleti

• Léčba celulitidy • Zeštíhlení • Lifting povadlých partií na těle

Ošetření těla (1 partie) Ošetření těla (2 partie) Ošetření obličeje Ošetření krku

2.300 Kč 4.100 Kč 2.800 Kč 2.300 Kč

CENY

Špičkový estetický systém Reaction byl vytvořen ve spolupráci s předními lékaři a vědci po celém světě. Systém je vybaven unikátní patentovanou technologii CORE™, která používá tři odlišné radiofrekvenční módy a inovační 4. dimenzi – vícekanálový režim, který umožňuje současné použití všech tří frekvencí, která přesně a efektivně maximalizuje průnik působení do nejhlubších vrstev kůže. Systém Reaction umožňuje snadnější pronikání vysokofrekvenční energie, která cestuje snadněji do předehřáté tkáně. Systém také kombinuje vakuovou terapii, která maximalizuje průnik vysokofrekvenční energie, zlepšuje prokrvení ošetřované oblasti, stimuluje lymfodrenáž a podporuje ubývání objemu tukových buněk.

4


Zeštíhlení a modelace těla, léčba celulitidy a zpevnění.

1 ošetření 35 min 1 ošetření 50 min Obleček (nezbytný k provedení ošetření)

1.250 Kč 1.550 Kč 1.000 Kč

CENY

LIPOMASÁŽ

ENDERMOLIFT 1 ošetření (obličej, krk) 1 ošetření (dekolt) 1 ošetření express beauty s liftingovým sérem 1 ošetření (obličej, krk) s omlazující maskou a sérem Ošetření očního okolí Ošetření očního okolí včetně omlazující oční masky

30 min / 1.150 kč 25 min / 950kč 20 min / 1.050kč 45 min / 1.500 kč

CENY

Zpevnění kontur obličeje, lifting, vyhlazení vrásek, mírnění otoků, ošetření očního okolí.

15 min / 750 kč 35 min / 1.150kč

MEZOTRANSDUKCE • Působí na buněčné úrovni • 90% aktivních látek proniká do buněk cílových tkání (v porovnání s 5% u ostatních neinvazivních metod) • Žádné vedlejší účinky • Výsledky jsou viditelné již po první návštěvě, a účinek se zvyšuje s každým dalším ošetřením. • Dlouhodobý efekt • Možnost sestavení ošetření na míru, odpovídajících potřebám vaší pokožky Inspirovaná mezoterapií (mikroinjekční metodou) vynalezenou v roce 1952 MUDr. Michelem Pistorem, Mezotransdukce (neinvazivní biochemická metoda) umožňuje aktivním látkám pronikat skrz rohovou vrstvu pokožky a dosahovat dermis bezpečně a efektivně. Technologie

5

Mezotransdukce spočívá ve zlepšení vodivosti a propustnosti buněčných membrán a vytvoření v rohové vrstvě kůže vodních kanálků, které slouží k přenosu aktivních látek přímo k srdci dermy bez teplotního šoku a oxidativního stresu. • Absolutně bezbolestná neinvazivní metoda

TĚLO Tonizující a zpevňující ošetření 60 min Intenzivní ošetření pro zpevnění pokožky a zabránění ochabování pokožky. BODY - FIRMING (D.m.a.e., Discorea villosa, lysin, prolin, arginin, AHA komplex)


Jedna partie 2.300 Kč (jednou partii se rozumí například břicho, stehna zezadu, hýždě, stehna zepředu, spotřeba séra cca 1/3 odměrky)

Ošetření proti celulitidě 60 min Intenzivní ošetření pro redukci projevů pomerančové kůže a viditelné vyhlazení celulitidy LIPO – CELL (Kofein, teofylin, karnitin, organický jód)

Isopropylalkohol, Polysorbát-20)

Stimulace lipolýzy, viditelné zmenšení objemu ošetřovaných partií a tvarování postavy. LIPO – ADIPE (Fosfatidylcholin, konjugovaná kyselina linolová, karnitin, teofylin, kofein, organický jód)

Jedna partie

2.300 Kč

Intenzivní ošetření proti striím 60 min Zlepšení struktury pokožky a redukce strií. STRETCH - MARKS (Prolin, lysin, valin, AHA komplex, kyselina glutamová, vitamin E, retinol)

Jedna partie

2.400 Kč

Zpevňující péče o poprsí 60 min Intenzivní tonizující a regenerační péče o krk, dekolt a poprsí BREAST-FIRMING (Sojové izoflavony genistein, d.m.a.e., Discorea villosa, lysin, glycin nmf AHA komplex)

Jedna partie

2.200 Kč

Zpomalení růstu chloupků 60 min Ošetření pro zpomalení růstu chloupků po depilaci EPIL - ACTION (Lauryl isoquinolinium, Bromid,

lysin, AHA komplex)

TVÁŘ Ošetření Meso-T8 působí na buněčné úrovni a zajišťuje viditelné zlepšení stavu pokožky již po prvním sezení. Ve spolupráci s odborníky na mezoterapii jsme vyvinuli kompletní řadu vysoce koncentrovaných mezotransdukčních gelů, obsahujících inovativní aktivní makro, mikro a nanomolekuly, určených pro různé druhy ošetření. Všechny gely jsou vyráběny bez použití parabenů, ropných produktů, isothiazolinonu a parfemací.

Hloubková hydratace pleti pro momentální rozjasnění a obnovení hutnosti HYDRA – ACTIVE (Polysacharidy pentavitin, kyselina hyaluronová, kyselina glutamová, retinol, vitamin E, kyselina alfa-lipoová)

2.300 Kč 1.400 Kč 2.100 Kč

2.500 Kč 1.600 Kč 2.300 Kč

Omlazující péče Mimořádně účinné ošetření pro okamžité vyhlazení vrásek, jemných linek a propadlin v tkáních. FILLER – EFFECT (kyselina hyaluronová, polysacharidy, phytaluronate, mlezivo, ceramid 3, kyselina glutamová, AHA komplex)

Obličej Krk Dekolt

2.500 Kč 1.600 Kč 2.300 Kč

Relaxace a uvolnění

Intenzivní hydratace

Obličej Krk Dekolt

Obličej Krk Dekolt

CENY

Zeštíhlení a tvarování postavy 60 min

1.900 Kč

CENY

Jedna partie

LIFTING – EFFECT (D.m.a.e. , výtažek z Nannochloropsis oculata, n.m.f., glycin,

Lifting Intenzivní ošetření s liftingovým efektem pro vyplnění vrásek a jemných linek, vyrýsování a posílení kontury obličeje.

Ošetření pro momentální uvolnění napětí mimických vrásek STOP – CONTRACTION (Hexapeptid 3, síran hořečnatý, adenosine)

Obličej

2.400 Kč

Péče o zralou pleť Viditelné zlepšení kvality zralé pleti, intenzivní podpora tvorby kolagenu SKIN FACE 50 (Sojové isoflavony genistein, DMAE, Discorea villosa, lysin, glycin nmf AHA komplex)

Obličej Krk Dekolt

2.600 Kč 1.700 Kč 2.400 Kč

CENY

2.400 Kč

CENY

Jedna partie

6


Obličej Dekolt Záda

2.400 Kč 2.100 Kč 3.900 Kč

CENY

SEBO - CONTROL (Kyselina azelaová, karnitin, výtažek z lopuchu, retinol, vitamin E, vitamin C)

Intenzivní regenerace

Obličej Krk Dekolt

2.500 Kč 1.600 Kč 2.300 Kč

Ošetření citlivé pleti Pro ošetření citlivé pleti se sklonem k červenání a praskání žilek. Posílení kapilár na tváři a těle

Regenerace, posílení a revitalizace pokožky obličeje a krku

CAPILLARS – ACTIVE (Vitamin K, alpha bisabolol, glycin, lysin, squalen, močovina, n.m.f)

ISOSTAM (Kyselina alfa-lipoová,

Obličej

Bělící a rozjasňující ošetření Redukce pigmentových skvrn, zesvětlení a rozzáření pleti WHITENING EFFECT (kyselina kojová, Kyselina fytová, aspergillus ferment, alpha arbutin, kyselina glykolová)

Obličej Krk Dekolt

2.600 Kč 1.600 Kč 2.300 Kč

CENY

Intenzivní hloubková péče o problematickou pleť se sklonem k akné

kyselina hyaluronová, DMAE, vitamin E, retinol, ceramid 3, polysacharidy, ozonidy, lysin, prolin + rostlinné kmenové buňky)

CENY

Ošetření problematické pleti

2.200 Kč

PRISTINE

7

• Hypoalergenní a hygienické nástavce z laserem vybroušených diamantů • Vhodný pro povrchní a hloubková ošetření obličeje a těla. • Vhodný pro citlivou pokožku • Odstraňování odumřelých buněk, stimulace produkce zdravých buňek, kolagenu a elastinu. • Významně zlepšuje pronikání

Ošetření obličeje Ošetření obličeje,krku a dekoltu

aktivních látek do pokožky • Účinné ošetření těžce přístupných, velkých a citlivých částí pokožky.

OŠETŘENÍ zralé pleti, akné, strií a jizev, přetížené a mastné pleti, černých teček, zarůstání chloupků, hyperpigmentace, sluncem poškozené pokožky

1.500 Kč 2.300 Kč

CENY

Mikrodermabraze je druhé nejprodávanější estetické ošetření na světě. Přístroj Pristine nabízí neinvazivní kompletní exfoliační ošetření, která jsou bezpečná, hypoalergenní a komfortní. Vzhledem k tomu, že mikrodermabraze je založena na mechanické exfoliaci s využitím vakua, dochází ke stimulaci a omlazení pleti, odstranění nečistot z pórů a odumřelých kožních buněk. Výsledky jsou okamžitě viditelné. Již po prvním ošetření je pokožka hladká, měkká a svěží.


[ comfort zone ] PÉČE O TVÁŘ SPECIFICKÁ PÉČE O PLEŤ Kompletní ošetření přizpůsobené na míru potřebám vaší pleti. Zahrnuje aromaterapeutický rituál proti stresu, okysličující očistu, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikaci masky, závěrečné ošetření pleti a šálek bylinného čaje na závěr. Přípravky jsou vybrány dle specifických požadavků vaší pleti tak, abyste opustili kabinu s vyrovnanou, zářící pletí a

950 Kč 1.350 Kč 1.650 Kč

Skin Resonance

60 min 90 min 120 min

1.150 Kč 1.450 Kč 1.750 Kč

CENY

Harmonizující, posilující a zklidňující ošetření pro citlivou pleť a křehké kapiláry

Recover Touch Antioxidant

60 min 90 min 120 min

950 Kč 1.350 Kč 1.650 Kč

Hydramemory Hluboce hydratuje, osvěžuje a remineralizuje. SOS pro dehydrovanou pleť.

CENY

Hloubkově vyživuje a obnovuje jas suché, matné, vyčerpané pleti

péči tak, abyste dosáhli ideálního po ošetření vyživená, barevně

Výživa a zjemnění pro suchou pokožku, která ztrácí pružnost. Ošetření s použitím přípravků vyrobených dle nejpřísnějších norem ECO-CERT spojené s uvolňující relaxační masáží motýlími pohyby. Výtažky z motýlího keře a vzácné tropické oleje chrání kožní buňky před poškozením. 60 min 90 min

Terapeutka vám doporučí a sestaví omlazujícího efektu. Pleť je

950 Kč 1.350 Kč

CENY

60 min 90 min 120 min

a šálek bylinného čaje na závěr.

INTENZIVNÍ OMLAZUJÍCÍ PÉČE Ošetření pro hloubkovou relaxaci s okamžitě viditelným a dlouhotrvajícím efektem proti příznakům stárnutí. Zahrnuje aroma rituál proti stresu, okysličující očistu, vyživující masáž obličeje, dekoltu a rukou, aplikaci intenzivní omlazující masky, závěrečné ošetření pleti

sjednocená, vrásky jsou jemnější a mělčí.

Absolute Pearl Viditelně redukuje pigmentové skvrny, vyhlazuje vrásky a nerovnosti. 60 min 90 min 120 min

950 Kč 1.350 Kč 1.650 Kč

CENY

Sacred Nature

950 Kč 1.350 Kč 1.650 Kč

Hydramemory Collagen Vyplňuje vrásky, obnovuje elasticitu, posiluje a zpevňuje pleť. 60 min 90 min 120 min

1.450 Kč 1.750 Kč 2.150 Kč

CENY

Hloubkově čistí, stahuje póry a harmonizuje mastnou pleť

CENY

Active Pureness Rebalancing

60 min 90 min 120 min

CENY

odpočatou myslí.

Glorious Skin Express Expresní liftingové ošetření pro pleť unavenou stresem a nevyspáním. 60 min

1.350 Kč

8


1.850 Kč 2.150 Kč

Active Pureness Algae Regenerating

90 min 120 min

1.850 Kč 2.150 Kč

CENY

Intenzivní okysličení, projasnění a regenerace pro všechny typy pleti. Kombinuje hloubkový peeling a mořské výtažky.

Action Sublime Multiaktivní omlazující ošetření

9

CENY

CENY

Glorious Skin (s AHA kyselinami) Liftingové ošetření s okamžitým účinkem. Remodeluje rysy tváře, zmírňuje otok, vyhlazuje mimické vrásky. 90 min 2.150 Kč 120 min 2.650 Kč (40 min masáž obličeje, krku a paži, péče o tvář, dekolt, krk a oční okolí)

• superaktivní omlazující ošetření očí, vyhlazuje vrásky a obnovuje pevnost, formuje oční partie • omlazující ošetření rtů, které dodává plnost a tón

Eye Supreme + Lip Blooming 750 Kč samostatně 550 Kč k ošetření

Lip Blooming 120 Kč k ošetření

Ošetření sestavená dle speciálních požadavků mužské pokožky, přizpůsobená náročným požadavkům hektického životního stylu. Přípravky obsahují jedinečný rostlinný betaphrolin, který podporuje produkci endorfinů, nezbytných pro zdraví a dobrou náladu.

Hydra Performance Perfektní hydratace. Intenzivní obnovující hydratační ošetření. 90 min 120 min

OČI A RTY

60 min 40 min

[ comfort zone ] PRO MUŽE

1.350 Kč 1.650 Kč

CENY

90 min 120 min

CENY

Intenzivní zpevnění a vyhlazení pro tenkou vrásčitou pleť. Kombinace ovocných kyselin a kolagenu.

90 min 1.950 Kč 120 min 2.450 Kč (40 min masáž obličeje, krku a paží, péče o tvář, dekolt, krk a oční okolí)

Pure Performance Perfektní čistota. Hloubkově čisticí a relaxační ošetření. 60 min 90 min

950 Kč 1.350 Kč

CENY

Chrono-reverser pure Collagen

Liftingové ošetření s okamžitým účinkem. Remodeluje rysy tváře, zmírňuje otok, vyhlazuje mimické vrásky.

CENY

Unikátní kombinace nejnovějších vědeckých poznatků, tradičních přírodních rituálů a koncentrovaných přípravků přináší intenzivní, hloubkový efekt, který vaši pleť doslova promění. Terapeutka vám doporučí tu nejvhodnější péči tak, abyste dosáhli požadovaného remodelačního, liftingového, vyhlazujícího nebo detoxikačního účinku. Póry, vrásky a strukturální i pigmentové nerovnosti se zjemňují, pleť je hladká, projasněná a zářivá.

Glorious Skin (bez AHA kyselin)

CENY

EXKLUZIVNÍ OMLAZUJÍCÍ RITUÁLY

90 min 1.850 Kč 120 min 2.850 Kč (40 min masáž obličeje, krku a paží, péče o tvář, dekolt, krk a oční okolí)

750 Kč k ošetření 1.200 Kč samostatně

CENY

1.250 Kč 1.550 Kč 1.850 Kč

CENY

Hloubkový peeling obnovuje strukturu pokožky, vyhlazuje nerovnosti a sjednocuje barvu pleti. 60 min 90 min 120 min

Péče o dekolt

pro suchou, zralou pleť s okamžitým a hloubkovým účinkem proti vráskám.

Age Performance Perfektní věk. Aktivně omlazující ošetření. 90 min 120 min

1.450 Kč 1.950 Kč

CENY

Chrono-reverser


[ comfort zone ] PÉČE O TĚLO Fruity Peel Peelingové ošetření s enzymy, zaručuje výjimečně vyhlazující efekt. Fruity Peel je ideální ošetřením před zahájením kůry péči o tělo. Masérka krouživými pohyby aplikuje peeling s výtažky z ovoce, po sprše následuje lehká masáž s hydratačním krémem. 50 min

950 Kč

KRÁSNĚJŠÍ TĚLO Terapeutka doporučí a sestaví program, který vám pomůže odbourat celulitidu a nechtěné tukové polštáře a vymodelovat křivky těla, po kterých už dávno toužíte. Kombinace nejmodernějších vědeckých poznatků, tradičních lázeňských metod a vysoce koncentrovaných

přípravků přináší okamžitě viditelné výsledky s trváním 5-15 dní.

pro klientky při problémech se štítnou žlázou a v průběhu těhotenství.

Ošetření, které je jedinečným smyslovým zážitkem, zahrnuje aroma rituál proti stresu, reflexní kartáčovou masáž, hloubkově působící zábal, ošetření koncentrovanými přípravky a atakovou masáž proti celulitidě.

75 min

Zeštíhlení a drenáž Body Strategist Remodeller Zeštíhlující prokrvující ošetření. Intenzivní ošetření určené na odolné tukové polštáře a pokročilé stupně celulitidy. Efekt ochlazení a zahřátí stimuluje mikrocirkulaci v postižených partiích a podporuje vstřebávání aktivních lipolytických složek. Toto ošetření není vhodné

1.650 Kč

Body Strategist Refiner Drenážní ošetření otokové celulitidy a pomerančové kůže tonizuje, navrací pokožce pružnost a přeměňuje její strukturu. Obnovuje osmotickou výměnu a tím viditělně vyhlazuje pomerančovou kůži. 75 min

1.650 Kč

Body Strategist Ressource Relieving Intenzivní ošetření s bandáží na otokovou celulitidu a pomerančovou kůži. Tlakové bandážové ošetření k eliminaci

10


zbytkových metabolitů a detoxikaci za pomoci drenážních éterických olejů. S jedinečným účinkem na otoky, edematózní celulitidu a pomerančovou kůži. 75 min

1.350 Kč

Body Strategist Ressource Remodelling Intenzivní ošetření s bandáží na odolné tukové polštáře a fibrózní celulitidu. Tlakové bandážové ošetření k nastartování lipolytického procesu za pomoci stimulačních éterických olejů. S jedinečným účinkem na tuhou, fibrózní celulitidu a odolné tukové partie. 75 min

1.350 Kč

Lehké a hladké nohy

Ošetření, které spojuje ty nejúčinnější složky s lipolytickým a anticelulitidním účinkem, doplněné o složky, které intenzivně tonizují pokožku a zpevňují kontury těla. Liftingové a zpevňující účinky alginátové masky si nyní můžete dopřát i pro tělo. 75 min

1.800 Kč

Body Strategist Nutritional Tonizační, rehydratační regenerační ošetření. Remineralizující, vyživující, obnovující a posilující ošetření pro pevnější pokožku a lépe definovanou siluetu. Možné i ve variantě pro těhotné a po porodu. 75 min

1.500 Kč

Vital Leg Relieving

Pevnost a pružnost

Úleva pro oteklé nohy. Odlehčující ošetření určené zákazníkům, majícím potíže s krevním oběhem nohou (otoky).

D-AGE elasticity

60 min

900 Kč

Vital Leg Detoxifying Povzbuzení pro unavené nohy s oběhovou nedostatečností. Detoxifikační ošetření určené zákazníkům, majícím potíže s krevním oběhem nohou (otoky) 60 min

1.100 Kč

Modelace Body Strategist Cellulite Algae Zeštíhlení, modelace a drenáž v jednom. Pro dokonalou siluetu.

Zlepšení pružnosti a minimalizace strií. Hloubkově regenerační ošetření s intenzivním působením na pružnost a pevnost pokožky těla. Ideální pro ochablou pokožku, po porodu a rychlém úbytku váhy. Viditelně zjemňuje jizvičky a zpevňuje ochablou tkáň postiženou striemi 1.750 Kč

D-AGE lifting Omlazení pokožky a modelace. Intenzivní zpevnění a hloubková regenerace pro efekt omlazení celého těla. Liftingové a drenážní účinky alginátové masky zanechávají pokožku pružnou a vypnutou, křivky těla zůstávají viditelně pevnější. 1.850 Kč

D-AGE toning Zpevnění a tonizace. Ošetření využívající střídání teplot a

hloubkovou drenáž pro intenzivní zpevnění těla. Detoxikační minerální bahno zbavuje tělo škodlivin a podporuje prokrvení. Pokožka zůstává osvěžená,tonizovaná a pocit odlehčení přetrvává ještě několik dní po kúře. 1.850 Kč

Glorious Bust Liftingové modelační ošetření poprsí. Dodává pružnost, tonizuje, hydratuje a jemně stimuluje prsní partie a dekolt. 70 min

1.400 Kč

Hladká a opálená Sun Soul Samoopalovací omlazující ošetření pro tělo i obličej. Samoopalovací ošetření s omlazujícím a zpevňujícím účinkem. 90 min

1.900 Kč

Krásná maminka New Life Relaxační ošetření pro nastávající maminky. Ošetření určené pro nastávající maminky v průběhu těhotenství. 75 min

1.100 Kč

New Mum Zpevnění pokožky po porodu. Ošetření určené péči o tělo po porodu. 90 min

1.750 Kč

Spa bahenní zábaly pro muže a ženy Monticelli spa bahenní zábal Zeštíhlující prohřívací bahenní zábal. Exkluzivní termální ošetření, které pomocí součinnosti přírodních aktivních látek (bromid


75 min

1.400 Kč

Detoxifying Mud Therapy Intenzivní detoxikační drenážní bahenní zábal. Hloubková detoxikace a drenáž ideální pro těžké nohy, otokovou celulitidu a pomerančovou kůži. Skvělé též jako součást detoxikační kúry při náročném životním stylu a pro sportovce. 75 min

1.400 Kč

Záda, šíje, hlava Back Special Decontracting and Revitalizing Uvolňující a revitalizační rituál pro záda, šíji a hlavu. Jedinečná lázeňská relaxace proti ztuhlosti

60 min

1.100 Kč

Spa masáže Tranquillity Anti–Stress Značkové aroma ošetření proti stresu pro celé tělo. Kombinace vzácného aroma, jemných textur, unikátních přírodních složek a energie lidského doteku poskytuje jedinečný zážitek hlubokého zklidnění. Dlouhodobá hydratace a výživa i pro extrémně suchou pokožku, přetrvávající pocit

zklidnění, hebké pokožky a luxusu. 60 min 90 min

CENY

zad, šíje a bolestem hlavy. Zatímco samozahřívací bahno z bretaňských řas příjemně perlí a uvolňuje ztuhlá záda, užíváte si revitalizační a osvěžující masáž hlavy nemastným aroma koncentrátem. Nakonec přijde hloubková masáž zad. Odcházíte bezstarostní a uvolnění. Skvělé proti stresu a přetížení a jako prevence vypadávání vlasů.

1.350 kč 1.750 kč

Sacred nature Harmonizující relaxační masáž. Masáž inspirovaná pohyby motýlích křidel relaxuje svaly a harmonizuje mysl. Bio produkty, které se používají během ošetření vyživují suchou pokožku a chrání buňky DNA proti poškození sluncem. 60 min 90 min

CENY

sodný, léčivé vody z Monticelli a éterických olejů) působí na redukci váhy a detoxikaci organismu.

1.150 kč 1.650 kč

Oriental Ritual Massage Intenzivní masáž pro odstranění bloků a napětí. Jasmín – vanilka - ylang ylang. Inspirována „tui na“, starověkou metodou čínské medicíny; podporuje harmonické proudění tělesné energie, zlepšuje krevní

12


HOT STONE Hluboce uklidňující a smyslná péče s detoxikačním, relaxačním a odvodňovacím účinkem. Díky použití vyhřátých nebo naopak vychlazených čedičových kamenů ve spojení s léčebnými esenciálními oleji a minerálními bahny pomáhá při bolestech svalů, napomáhá uvolnění bloků a podporuje oběh tělesných tekutin.

Hot Stone Massage

60 min 90 min 120 min

1.100 Kč 1.750 Kč 2.300 Kč

CENY

Aromatická masáž horkými lávovými kameny. Ideální k uvolnění namožených svalů, bolavých kloubů a vazů. Aroma směs podporuje lymfatickou drenáž a účinně tak detoxikuje organismus

Hot Stone Celebration Massage

60 min

1.100 Kč

Mediterranean Ritual Massage Hloubková masáž pro uvolnění a detoxikaci. Citrusy - bazalka - oregano. Inspirována energií a inovativním duchem středomořských kultur, se svěží vůní oceánu a jižních bylin. Ruce terapeuta vykonávají konejšivé pohyby připomínající rytmus mořských vln pro navození pohody duše i těla. 60 min

1.100 Kč

Indian Ritual Massage Dynamická prohřívací masáž k dodání energie.

13

Pačuli – muškát - kardamom. Inspirována dávnou životní filozofií ayurveda, “vědy života”, tato rituální masáž přináší hluboké souznění mysli, těla a duše, uvolňuje stres a napětí. Přináší tělu dokonalý stav harmonie a obnovuje ztracenou energii. 60 min

1.100 Kč

Arabian Ritual Massage Uklidňující masáž obnovuje harmonii a sebejistotu. Santal – myrta - ambra. Inspirována vášní a poezií pouště, tato rituální masáž hřejivými a harmonizujícími pohyby poskytuje pocit obnovy, očisty a znovuzrození. Obnovuje tělesnou vitalitu a duševní pohodu. 60 min

1.100 Kč

Značková technika inspirovaná aztéckými rituály. Speciální relaxační technika pracuje s energií těla a momentálním psychickým stavem klienta 60 min 90 min 120 min

1.300 Kč 1.850 Kč 2.400 Kč

CENY

oběh, stimuluje funkci orgánů a napomáhá relaxaci pohybového aparátu.

SPA RITUÁLY Aromasoul pro harmonii těla a duše Jedinečné rituály dle prastarých tradic orientálních, středomořských, indických a arabských kultur. Obnovují, vyživují, omlazují a zkrášlují všechny typy pleti. Vzácné směsi aroma olejů sestavené dle živlů vzduchu, vody, ohně a země vytváří nádhernou atmosféru,


Arabian Ritual Scrub*

Lushly Foot Ritual

Přírodní peeling s kokosem a santalem. Peelingový rituál s kokosovými vlákny a přepychovou vonnou směsí. 100% přírodní složky hýčkají a omlazují pokožku, vzácné aroma konejší smysly a dodává sebevědomí.

Květinový rituál pro nohy. Lázeňský rituál určený pro nohy zahrnuje jemnou očistu, ovocný peeling, drenážní zábal a tlakovou masáž aroma přípravky s výtažky z tiaré. Rychlý a krásný způsob, jak načerpat energii pro tělo i duši.

90 min

45 min

1.850 Kč

* vč. Peelingu obličeje 120 min odnáší starosti a únavu a navozují pocit dokonalé tělesné a duševní harmonie.

Aromasoul Scrub (oriental, mediterranean, indian, arabian)

45 min

1 ošetření

Přírodní peeling s perletí a květy. Peelingový rituál s mletou perletí a lahodným květinovým aroma. 100% přírodní složky vyhlazují a zjemňují pokožku, zatímco masáž a vzácné aroma uvolňují bloky a napětí.

60 min

Mediterranean Ritual Scrub* Přírodní peeling s olivami a citrusy. Peelingový rituál s mletými olivovými peckami a osvěžující aroma směsí. 100% přírodní složky rozjasňují a zvláčňují pokožku, zatímco masáž a vzácné aroma podporují uvolnění a detoxikaci organismu. 90 min

1.850 Kč

Indian Ritual Scrub* Přírodní peeling s rýží a pačuli. Peelingový rituál s rýžovými slupkami a směsí hřejivých indických aromat. 100% přírodní složky prokrvují a revitalizují pokožku, zatímco masáž a vzácné aroma dodává energii celému tělu. 90 min

1.850 Kč

Revoluce v regeneraci organismu

Květinový rituál pro ruce. Lázeňský rituál určený pro ruce zahrnuje jemnou očistu, ovocný peeling, drenážní zábal a tlakovou masáž aroma přípravky s výtažky z tiaré. Rychlý a krásný způsob, jak načerpat energii pro tělo i duši.

Peeling

1.650 Kč

KYSLÍKOVÁ VANA OXYSPA

Oxygen je elixír života. Terapie Oxyspa Sybaritic omlazuje a relaxuje, zbavuje stresu, detoxikuje, odbourává celulitidu, zbavuje bolesti a napětí, blahodárně působí na koncentraci, zlepšuje kvalitu spánku a navrací energii. Zesiluje účinek zeštíhlovacích procedur a ošetření proti celulitidě. Ideální před masáží. 12 jednotlivých programů (hubnutí, celulitida, relaxace, nespavost, energie, harmonie, detoxikace a další)

Oriental Ritual Scrub*

90 min

2.100 Kč

750 Kč

1.100 Kč

Polynézské rituály pro ruce a nohy Lushly Hand Ritual

450 Kč

1.150 Kč


MIRACLE GÁBINA PARTYŠOVÁ DOPORUČUJE

KONTAKT Internet:

Lokalita:

www.salonmiracle.cz info@salonmiracle.cz

Janáčkovo nábř.7/86, Praha 5

Miracle Esthetic Clinic and Spa

Telefon: 257 315 315 Mobil: 724 363 738

Otevírací doba: Pondělí—Pátek: 8:00 — 20:00 Sobota: 9:00 — 17:00

Miracle Clinic - Pricelist