Page 1

ПРОВІДНИЙ БУХГАЛТЕР (єдиний) ОПИС ВАКАНСІЇ Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства (Агенція ДПП) заснована на державній власності та належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Основною функцією Агенції є здійснення заходів, спрямованих на підготовку до реалізації в Україні якісних та інвестиційно-привабливих проектів ДПП у різних сферах економіки. Агенція ДПП задля виконання своїх завдань залучена до процесу ідентифікації проектів, допомагає в підготовці концептуальних записок та техніко, а також співпрацює з українськими та міжнародними консультантами. Окрім цього Агенція організовує та проводить тренінги, конференції, семінари та інші заходи, направлені на підвищення інституційної спроможності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері ДПП. Наразі Агенція шукає на постійну роботу Провідного бухгалтера із прямим підпорядкуванням Директору Основні обов’язки кандидата 1. Організація бухгалтерського обліку діяльності організації. 2. Повне ведення бухгалтерського та податкового обліку з урахуванням особливостей неприбуткової організації. 3. Підготовка та здача податкової звітності, взаємодія з податковими органами. 4. Управління ліквідністю: контроль термінів, правомірності, дотримання процедури затвердження, підготовка виплат (постачальники, заробітна плата і т.д.). 5. Аналіз договірних відносин з контрагентами з метою контролю податкових ризиків. 6. Ведення кадрової документації. 7. Формування звітів на вимогу керівництва та інших зацікавлених осіб. 8. Участь в аналізі проектів ДПП по питаннях бухгалтерського обліку. Вимоги до кандидата Освіта: 1. Обов’язкова: вища у галузі бухгалтерського обліку, фінансів. Досвід та навички: 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Досвід роботи від 5-ти років на посаді головного бухгалтера. Досвід роботи з бухгалтерським і податковим обліком. Досвід роботи в державних організаціях є додатковою перевагою. Знання чинного законодавства України в сфері бухгалтерського та податкового обліку. Досвід проходження перевірок контролюючими органами. Уважність до деталей, системний підхід в роботі, стресостійкість.

Комп’ютерні навички: 1. Впевнений користувач бухгалтерськими програмами (1С, M.E.Doc, Клієнт-банк). 2. Знання пакету MS Office, особливо Excel та Word. Знання мов: 1. Вільне володіння українською, російською мовами (усно/письмово).


2. Знання англійської мови – бажано на рівні Intermediate. Умови праці 1. 2. 3. 4.

Ринковий рівень заробітної плати, офіційне працевлаштування. Оплачувана відпустка відповідно до законодавства. П’ятиденний графік з 9−00 до 18−00; сб. вс. — вихідні. Місцерозташування офісу: бульвар Дружби народів 28.

Будь ласка, надішліть своє резюме з вказанням назви вакансії у назві листа на електронну адресу: pppunit@me.gov.ua. Кінцевий термін подання резюме: 19 червня 2019 року. Зверніть увагу 1. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, які запрошені на співбесіду. 2. Агенція залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, так само як скасувати конкурс на заміщення вакансії. 3. В супровідному листі до свого резюме слід надати згоду на використання Ваших персональних даних для процесу пошуку персоналу: «Відповідно до Закону України про захист персональних даних надаю ДO «Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства» свою згоду на обробку моїх персональних даних, вказаних в резюме».

Бухгалтер  

Бухгалтер  

Advertisement