Page 1

Port Guide Online Online Liman ve Terminal Rehberi Her gün güncelleme ile dünya çapındaki 9.800+ liman ve terminal ile ilgili en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

• • • • • • • •

Geniş kapsamlı 9.800+ liman ve terminalin ayrıntıları 23.000+ liman servis sağlayıcısı Liman haberleri ve durumları Tanker berth(palamar) bilgileri Ülkelere genel bakış Tam renkli planlar Fotoğraflar ISPS ayrıntıları ve iletişim bilgileri

Liman Durumları ve Haberler Her gün güncellenen bu servis sayesinde hyperlinkler ile liman web sitelerine, acentalara ve servis sağlayıcılarına hemen ulaşabilir ve local servislerle devamlı iletişim halinde olabilirsiniz.

Tanker Berth(Palamar) Rehberi 8.000+ tanker palamar yeri ve terminal bilgisine bu rehber sayesinde ulaşabilirsiniz. Palamarlama kısıtlamaları, demir atma ve bağlama düzenlemeleri, bağlantılar, yükleme ve boşaltma oranları ve terminal operatörlerinin ayrıntılarını içermektedir.

Harita, Liman Planları, Demir Atma ve Bağlama Diyagramları 4.000+ plan, harita ve liman fotoğrafları ile her liman için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlar.

Günlük Email Haberleri Online üyeler günlük olarak en güncel liman hareketleri ve durumları hakkında email ile bilgilendirilirler.

Liman Harcamaları Modülü Ayrıca ücretli bir modül olarak sunulan bu paket ile G-Ports tarafından sağlanan çeşitli yükler hakkında (alüminyum, boksit, çimento, cüruf, kömür, tahıllar, demir cevheri, petcoke, hurda, şeker ve sülfür gibi..) ve limandaki kısıtlamalara dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mesafe Tabloları Modülü Veson Nautical tarafından sağlanan online mesafe tabloları sayesinde milyonlarca rotaya ve sefer zamanı karşılaştırmalarına ulaşabilirsiniz. Rotalar mevsimsel kısıtlamalar ve kullanıcı gereksinimlerine göre edit edilebilmektedir. Opsiyonel fonksiyonellik noktadan limana ve noktadan noktaya mesafe ve rota erişimini içerir. Ayrıntılı bilgi ve talepleriniz için lütfen IHS Türkiye Yetkili Temsilcisi Mikro Bilgi Kayıt ve Dağıtım A.Ş. ile irtibata geçiniz.

İstanbul Merkez Ofis: Levent Mah. Ülgen Sok. No:52 Beşiktaş 34330 İSTANBUL / Tel: 0 212 283 56 60/ Fax: 0 212 283 57 27 Ankara Ofis: Tunus Cad. 44/4 Kavaklıdere 06680 ANKARA / Tel: 0 312 428 22 88 / Fax: 0 312 426 46 73 http://www.mikrobilgi.com.tr bilgi@mikrobilgi.com.tr

Port_Guide_Online_Tr  

Veson Nautical tarafından sağlanan online mesafe tabloları sayesinde milyonlarca rotaya ve sefer zamanı karşılaştırmalarına ulaşabilirsiniz....