Page 1

PORTFOLIO BTL / EVENT / AMBIENT

Przedstawione projekty zostały zrealizowane w ramach współpracy z agencjami reklamowymi:


Wykaz wszystkich realizacji: 2011 Bosch Reckitt – Road Show [CoreService Polska S.A.] Hellmann’s Mayo – Sampling przy uczelniach wyższych [ARBOmedia sp. z o.o.] West Point – Up2d8 Festival: Promocja papierosów dla Imperial Tobacco [Aspe sp. z o.o.] Shogetten II Poznao – Sampling oraz Road Show [CoreService Polska S.A.] Tablica.pl – interaktywna demonstracja serwisu poprzez Tablet na bazarach [CoreService Polska S.A.] Lego Event w Auchan Komorniki podczas Targów Dziecka [CoreService Polska S.A.] PKP Cargo – rekrutacja i szkolenie zespołu animatorów [MyPlace sp. z o.o.] Lech na Malcie – Strefa Orzeźwienia Kino Letnie Malta [Aspe sp. z o.o.] Lego Event: Gdaosk Muzeum Narodowe [CoreService Polska S.A.] Kongres Sieci Sklepów abc – Stoisko Targowe KP i strefy marek [Aspe sp. z o.o.] Lego Event w Galerii Malta – promocja pod szkołami i basenami [CoreService Polska S.A.] Café Prima Event – Jedynka ‘Lato z radiem’ [ARBOmedia sp. z o.o.] Look TV – aktualizacja i serwis [ARBOmedia sp. z o.o.] Ariel Sampling w 5á Sec [ARBOmedia sp. z o.o.] PKO Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa [MyPlace sp. z o.o.] Tablica.pl – Sampling w akademikach i szkołach [CoreService Polska S.A.] Commercial Conference 3 dla KP – koordynacja stref marek [Aspe sp. z o.o.] Volkswagen Passat Show Stary Browar 3d mapping [ARBOmedia sp. z o.o.] Volkswagen PassatShow MTP 3d mapping [ARBOmedia sp. z o.o.] Shogetten Wrocław – Sampling oraz Road Show [CoreService Polska S.A.] Shogetten Poznao – Sampling oraz Road Show [CoreService Polska S.A.] Vision F-secure – monitoring [ARBOmedia sp. z o.o.] Isla – Sampling [ARBOmedia sp. z o.o.]

2010 TVP1 promocja castingu [Ambient Project] Inka – Smyk Sampling [ARBOmedia sp. z o.o.] Disney – Standy w Smykach [ARBOmedia sp. z o.o.] EXIC II – extreme sports festival [POSiR] [Fordex sp. z o.o.] Rollerblade Team Commerce Show [Inga International sp. z o.o.] H&M – sampling katalogów [Ambient Project] Hero Baby Smyk Sampling [ARBOmedia sp. z o.o.] Opel Meriva – cykliczny event w Nowym Zoo [ARBOmedia sp. z o.o.] Rollfest / BG before Event [Fordex sp. z o.o.] Rollerblade Polish Tour [Fordex sp. z o.o.] Ossp – café miesna club event [Fordex sp. z o.o.] Mix Plus - guerilla w akademikach[ARBOmedia sp. z o.o.] Sindbad simplus – monitoring [ARBOmedia sp. z o.o.] Sand Hotel – naklejki w Gymnasion [ARBOmedia sp. z o.o.] Peugeot – stand i naklejki w Gymnasion [ARBOmedia sp. z o.o.] Husqvarna – dystrybucja standów w WODR [ARBOmedia sp. z o.o.]


Wykaz wszystkich realizacji (cd.): 2009 Ossp – café miesna club event [Fordex sp. z o.o.] Take-off Inline Jam & club event Wrocław [Fordex sp. z o.o.] Scary Inline Jam & club event Warszawa [Fordex sp. z o.o.] Nivea – stand i naklejki w Gymnasion [ARBOmedia sp. z o.o.] Vw polo II ekspozycja[ARBOmedia sp. z o.o.] EXIC – extreme sports festival & club event [POSiR] [Fordex sp. z o.o.] Vw polo ekspozycja i roadshow [ARBOmedia sp. z o.o.] Lipton – monitoring [ARBOmedia sp. z o.o.] Rollfest camp& club event [Fordex sp. z o.o.] Blue note jazz collection – horeca stand[ARBOmedia sp. z o.o.] Clear Sampling w Empikach [ARBOmedia sp. z o.o.] Puma – plakaty w szkołach i pubach[ARBOmedia sp. z o.o.] Coziefornia Inline Competition [CRKF Akwen] Tp cutout – Guerilla [ARBOmedia sp. z o.o.] Disney – sampling plakatów w szkołach [ARBOmedia sp. z o.o.] Axe – Guerilla na ulicy i w akademikach [ARBOmedia sp. z o.o.] Discreet – naklejki w szkołach wyższych[ARBOmedia sp. z o.o.] HP – Horeca: Plakaty [ARBOmedia sp. z o.o.]

2008 Plus – Reserved [ARBOmedia sp. z o.o.] Procter & Gamble Sampling w Kupcu Poznaoskim i Starym Browarze [ARBOmedia sp. z o.o.] Disney – konkurs w szkołach [ARBOmedia sp. z o.o.] Orange – produkcja odzieży reklamowej [Jet Event sp. z o.o.] Coziefornia Inline Competition [CRKF Akwen]


Wybrane projekty:

VW POLO EKSPOZYCJA & ROADSHOW Opis: Dla Volkswagena przeprowadziliśmy niestandardową kampanię, będącą częścią szeroko zakrojonej akcji promującej nowy model VW Polo. Całośd była realizowana pod hasłem: „Nowe Polo. Nowy styl życia“. Samochody były eksponowane w kompozycji, która była mocno zależna od danego miejsca. Auta były eksponowane w najbardziej trafficowych punktach Poznania przez 3 dni, kolejnego dnia w niedziele odbył się roadshow. Przygotowania do akcji trwały około 5 dni: szkolenia, treningi, ustalenia podsumowujące etc. Obowiązki: - Pozyskanie zgody na ekspozycje od ZDM oraz Stary Browar. - Wynajem powierzchni do treningu różnorodnych ekspozycji. - Wynajem parkingu strzeżonego. - Rekrutacja 20 kierowców, 4 osób technicznych oraz firmy ochroniarskiej. - Zarządzanie i szkolenie 26 osobowej grupy pracowników. - Planowanie tras Roadshow. - Koordynacja i realizacja precyzyjnej ekspozycji. - Raport filmowy i fotograficzny z przebiegu akcji. - Odbiór i zdanie aut Na zlecenie ARBOmedia sp. z o.o.


Wybrane projekty:

SCHOGETTEN ROADSHOW & SAMPLING Opis: Akcja Schogetten odbywała się przez siedem dni, każdego dnia promotorzy i hostessy pracowali po 6 godzin rozdając czekoladki w 6 różnych punktach miasta oraz przejeżdżali 100km trasy po mieście w korowodzie sześciu obrandowanych Smartów. Kampanię zrealizowałem dwukrotnie w Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Obowiązki: - Wynajem parkingu strzeżonego. - Rekrutacja zespołu hostess / promotorów z prawa jazdy. - Zarządzanie i szkolenie 6 osobowej grupy kierowców / promotorów. - Stała kontrola i uzupełnianie sampli. - Planowanie tras Roadshow we współpracy z centralą w Warszawie. - Koordynacja pracy hostess i promotorów. - Koordynacja eventu Karaoke przy Tesco. - Raport filmowy i fotograficzny z przebiegu akcji. - Odbiór i zdanie aut Na zlecenie Grupa Desant / CoreService Polska S.A.


Wybrane projekty:

VW PASSAT SHOW 3D MAPPING SHOW Opis: VW Passat Show odbył się dwukrotnie na terenie Poznania. Premierę miał podczas targów Motorshow na Międzynarodowych Targach Poznaoskich. Zaś kolejna edycja kampanii promującej nowego Volkswagena odbyła się w nowej hali Starego Browaru. W celowo wyciemnionej scenie odbył się 3D mapping: 4 projektory rzucały ruchomą grafikę na samochód, ukazując nowe walory auta. Obowiązki: - Opieka nad autem. - Raport filmowy i fotograficzny z przebiegu akcji. - Odbiór i zdanie auta do siedziby Kulczyk Tradex. -Wynajem firmy lawetowej. - Koordynacja i szybkie reagowanie na bieżące problemy. - Kierowanie pojazdem Na zlecenie ARBOmedia sp. z o.o.


Wybrane projekty:

STREFA ZIMNEGO LECHA Opis: Marka LECH była głównym sponsorem aktywności na terenie Malty w Poznaniu przez 5 weekendów w lipcu i sierpniu. W projekcie uczestniczyły dwa podmioty sponsorowane przez markę LECH: Malta Ski i POSiR. Zapewniliśmy obecnośd sponsora podczas realizowanych wydarzeo. Stworzyliśmy dodatkowe atrakcje od marki Lech. Wsparliśmy komunikacyjne aktywności realizowane przez organizatora. SPACEBALL - Szukający „dreszczyku emocji” mogli skorzystad z niezwykłej machiny. Hostessy rozdawały ulotki i zapraszały do Strefy Lecha, jeżdżąc na Segway’u i Rolkach. W namiocie znajdowały się konsole oraz kontrolery reagujące na ruchy ciała zawodnika – Nintendo WII. Obowiązki: - Przygotowywanie akcji – koncept, plan realizacyjny. - Rekrutacja i szkolenie hostess oraz promotorów / technicznych. - Koordynacja montażu i demontażu strefy. - Koordynacja pracy hostess i promotorów. - Sporządzanie cotygodniowych raport ów fotograficznych. - Tworzenie raportu całościowego dla klienta (KP). Na zlecenie Aspe sp. z o.o.


Wybrane projekty:

LEGO EVENT Opis: Cykl eventów Lego był realizowany na terenie miasta Szczecina, gdaoska i Poznania. Imprezy były dedykowane dla dzieci i młodzieży. Poza stolikami z klockami dla najmłodszych, można było wziąd udział w budowaniu wielkiej figury mierzącej ponad 2 metry wysokości. Event trwał 2 dni, jako dodatek do festynu, wystawy Lego lub targów rozrywek dla dzieci. Promocja tych wydarzeo odbywała się pod szkołami i basenami. Hostessa wraz z „ludzikiem lego” rozdawały zaproszenia w formie ulotek informacyjnych. Obowiązki: - Rekrutacja i szkolenie hostess oraz promotorów. - Koordynacja montażu i demontażu strefy eventu. - Koordynacja pracy hostess i promotorów. - Sporządzanie raportów fotograficznych. Na zlecenie Grupa Desant / CoreService Polska S.A.


Wybrane projekty:

CAFE PRIMA Opis: Marka Cafe Prima była sponsorem cyklu eventów „Lato z radiem”. Aktywności w strefie Prima były dedykowane dla Rodzin z dziedmi. Można było zakupid kawę, odpocząd i skonsumowad w miłej atmosferze. Dzieci mogły się zająd sobą na naszym placu zabaw, pomalowad twarz u naszej animatorki lub wziąd udział w konkursie kolorowanek. Obowiązki: - Rekrutacja i szkolenie hostess oraz technicznych. - Koordynacja montażu i demontażu strefy eventu. - Koordynacja pracy hostess i promotorów. - Wykonanie raportu fotograficznego. Na zlecenie ARBOmedia sp. z o.o.


Wybrane projekty:

PKO BANKOWA AKCJA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA Opis: Bank PKO zorganizował zbiórkę krwi pod swoją główną siedzibą w Poznaniu pod hasłem „Bankowa akcja honorowego krwiodawstwa”. Zarówno pracownicy banku jak i przypadkowi przechodni mogli oddad krew potrzebującym. Chętnych było zaskakująco wielu. Obowiązki: - Negocjacje i uzgadnianie miejsca postoju Krwiobusu z ZDM’em. - Rekrutacja i szkolenie animatorów. - Zakup niezbędnego sprzętu. - Wynajem namiotu i mebli. - Kontakt i ustalanie szczegółów z przedstawicielem PKO. - Kontakt i ustalanie szczegółów z przedstawicielem Krwiobusa. - Koordynacja pracy animatorów. - Wykonanie raportu fotograficznego. Na zlecenie MyPlace sp. z o.o.


Wybrane projekty:

OPEL MERIVA Opis: Celem akcji była promocja wizerunku rodzinnego auta oraz wyjście z ofertą wprost do klientów. Na terenie ogrodu zoologicznego w Poznaniu przygotowaliśmy ekspozycją, na którą składał się obrandowany samochód, flagi z logo klienta, chwieje oraz animatorzy w strojach "słonika", którzy zachęcali do wspólnej fotografii i częstowali najmłodszych przechodniów słodyczami. Pamiątkowe zdjęcia drukowane były bezpośrednio w miejscu akcji co stanowiło materiał promocyjny chętnie zabierany przez odbiorców do domu. Punkty obsługiwane były przez pracowników lokalnych dealerów Opla którzy prócz udzielania informacji na temat samochodu, przy pomocy specjalnych formularzy zgromadzili liczne kontakty do klientów zainteresowanych ofertą Opla. Działania trwały przez miesiąc. Obowiązki: - Rekrutacja i szkolenie animatorów. - Kontakt i ustalanie szczegółów z przedstawicielem Opel Szpot. -Koordynacja pracy animatorów. -Montaż i demontaż strefy. - Opieka nad autem. - Wykonanie raportu fotograficznego. Na zlecenie ARBOmedia sp. z o.o.


Wybrane projekty:

STOISKO i STREFY KP Opis: Dla Kompanii Piwowarskiej, głównego sponsora Kongresu sieci sklepów abc zrealizowaliśmy Stoisko Firmowe z częścią biznesową i rozrywkową. W części biznesowej można było skorzystad z atrakcyjnych promocji i rabatów składając zamówienia u hostess, z kolei w części rozrywkowej można było wziąd udział w konkursie foto i wgrad lot balonem, pograd w gry na Playstation Move oraz obejrzed Show Patenciarza z Mam Talent. Na zewnątrz uczestnicy Kongresu mogli skosztowad piwa w strefach marek: Tyskie, Lech, Dębowe Mocne, Redd’s oraz uczestniczyd w różnych atrakcjach, m.in. lot balonem, sztuczna plaża, bitwa na śnieżki etc. Obowiązki: - Przygotowywanie harmonogramu akcji. - Rezerwacja hotelu dla całego zespołu i klienta (KP). - Koordynacja pobierania materiałów POS z magazynu KP. - Koordynacja montażu i demontażu stoiska i stref. - Opieka i szkolenie hostess. - Koordynacja funkcjonowania stref marek i stoiska KP. - Sporządzanie raportu fotograficznego dla klienta (KP).

Na zlecenie Aspe sp. z o.o.


Wybrane projekty:

WEST POINT Opis: Firma Imperial Tobacco postanowiła byd obecna na off’owym festiwalu Up2d8 Białystok. w roli głównego sponsora eventu. Utworzyliśmy dwa stanowiska: namiot sferyczny na świeżym powietrzu oraz namiot 3x3 wewnątrz hali. W strefach można było skorzystad z atrakcyjnych promocji (buy 1 get 1 free). Żeby wziąd udział w promocji, należało wypełnid kupon u hostessy, dzięki temu firma zgromadziła dane osobowe kliku tysięcy osób. Obowiązki: - Przygotowywanie akcji – harmonogram realizacyjny. - Rezerwacja hoteli. - Planowanie transportów. - Szkolenie hostess z obsługi kasy fiskalnej. - Koordynacja pracy hostess, promotorów i technicznych. - Koordynacja montażu i demontażu strefy. - Wykonanie raportu fotograficznego. Na zlecenie Aspe sp. z o.o.


Wybrane projekty:

KP CC3 Opis: Commercial Conference 3 dla Kompanii Piwowarskiej: Dwudniowa konferencja dla 1500 osób w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu połączona z integracyjnymi aktywnościami w terenie. Obowiązki: - Przygotowywanie akcji – harmonogram montażu stref. -Rezerwacja hoteli dla podwykonawców i całej obsługi eventu. - Przygotowywanie kosztorysów. - Opieka nad gwiazdami scenicznymi - Koordynacja montażu i demontażu stref marek. - Koordynacja pracy hostess i opieka nad nimi. - Odpowiedzialnośd za komunikacje wewnątrz hotelu (agenda). - Koordynacja pracy fotografa. - Tworzenie raportu fotograficznego. Na zlecenie Aspe sp. z o.o.


OPRACOWANIE:

Mikołaj Małecki ul. Promienista 56, 62-002 Suchy Las (k. Poznania) Mail: mikolaj.malecki@op.pl Tel: +48 693 199 444

Zapraszam do współpracy.

www.mikolajmalecki.com

Mikolaj Malecki BTL Portfolio  

Prezentacja przedstawiająca doświadczenie Mikołaja Małeckiego w realizacji projektów BTL.