Page 1

2

Після хліба найважливіше для народу - школа. Ж. Дантон

Це – не розвага!

Раніше САМОПОМІЧ займалася лише «комуналНаталя кою» та юридичними конМіхнова сультаціями. Тепер – все більше чути про здоров’я, дозвілля дітей, події для пенсіонерів, різні акції та програми. Дуже багато чути про здоровий спосіб життя і спорт. Чому так? Невже спорт – найважливіша справа у житті? Давайте зупинимося на хвилинку і подумаємо. А що ж у нас є в житті найцінніше? Мабуть, для більшості з нас найважливішими є батьки, діти і … ми самі. І про що ми думаємо в першу чергу? Найчастіше – про здоров’я. Все інше можна знайти або купити. Саме тема здоров’я стала ключовою для

САМОПОМОЧІ навесні минулого року. І вже рік ми кожного дня робимо реальні справи у цьому напрямку. В той час, коли держава лише обіцяє якісь-там допомоги і не робить жодного кроку для реальних змін у медицині, ми вирішили робити практичні справи щодня, аби львів’янам доводилося все рідше звертатися до лікарів. Як ми це робимо? Почали з наймолодших діток у садочках і дійшли вже до пенсіонерів, аби донести кожному, що лише активне життя може врятувати вас від недуг. Якщо робити вдома зарядку, якщо ходити двічі на тиждень на футбол, фітнес, аеробіку чи в тренажерний зал, Ви миттєво покращите своє життя – станете здоровішими, радіснішими і впевненішими у собі. Смуток і

хвороби зникнуть з вашого життя. Ми нічого не нав’язуємо. Лише пропонуємо. Подивіться та виберіть щось для себе. Сьогодні наших зусиль може бути не видно, але коли ми пройдемо усі садочки, усі школи, училища, коли секції наповняться дітьми і дорослими, ми побачимо справжній результат. Результат для кожного з нас і для цілої держави. Такого не доб’єшся жодними мітингами. І нехай з телевізорів та сцен далі лунають заклики про силу і здоров’я нації, наша позиція проста – треба щодня робити реальні справи і через декілька років нам таки вдасться змінити ситуацію. В Україні стане все більше здоровіших та щасливіших людей, які зможуть розвивати місто і країну.

Починаєм з наймолодших Володимир Теслюк

«Відвідавши подію, яку САМОПОМІЧ організувала у нашому дитячому садочку, я змінила своє бачення щодо виховання свого сина. Я побачила, які дисципліновані та зібрані малі діти, що займаються айкідо, зрозуміла – це все завдяки заняттям спортом. Після акції дізналась про секції айкідо у Львові, записала малого. Після двох тижнів за-

нять, я побачила, що спорт подобається дитині і йде на користь», - розповідає пані Олена, мама 5-річного Дениса. Акцію «День здоров’я» об’єднання проводить у дитячих садочках міста. Основною метою акції є показати батькам, яким корисним є спорт та переконати їх у тому, що заняття фізичною культурою можливі і потрібні вже з раннього віку.

Один день з життя … «Бажання займатись спортом було в мене давно, але я ніяк не наважувався, лінувався пробувати. Звичайний спорт не для мене, я ходжу на уроки фізичної культури, але мені там нецікаво. Акція «Яскравий день» в моїй школі, яку провело об’єднання «САМОПОМІЧ», відрізнялася від інших шкільних акцій. Нам презентували брейк-данс, важку атлетику, футбол і танці. Коли я дізнався, що у Львові є такі хлопці, які займаються професійно важкою атлетикою, я зрозумів, що хочу бути такими сильними, як і вони. Я зібрався з думками, підійшов до тренера. Розпитав його про все. Нааступного дня прийшов на тренування. З нетерпінням очікую подивитись на себе за декілька років», розповів 15-річний Богдан. Акцію «Яскравий день у школі» об’єднання САМОПОМІЧ проводить у львівських школах щотижня. У центрі події - показові виступи та май-

www.samopomich.org

А що САМОПОМІЧ?

Комп’ютер для кожного! Спеціально для старших людей САМОПОМІЧ пропонує знайомство з комп’ютером. Відтепер такі ознайомчі лекції проходитимуть щотижня у приміщенні бібліотеки на вул. Виговського, 79. На цих зустрічах старшим людям розказуватимуть та показуватимуть можливості комп’ютера. А практично спробувати попрацювати вони зможуть у бібліотеках міста або в себе вдома. Деталі – за тел. 2971000.

«Дізнайтесь, як!» У районах міста відкриваються безкоштовні навчальні програми. На таких заняттях тренери розповідатимуть про формування сімейного бюджету, психологію стосунків, розвиток дітей, покращення здоров’я. Тепер такі семінари проходитимуть не у центрі міста, а у різних районах, аби львів’янам було зручніше відвідувати. Щоб взяти участь в семінарі, вам потрібно зареєструватися за тел.297-5500 і дізнатися графік занять.

Кіно справді допомагає У вас виникла проблема у житті і ви не знаєте, як впоратися – вам може допомогти … фільм. Психологічний кіно-клуб, який працює щовівторка у центрі міста, проходить у форматі психологічної бесіди. Група відвідувачів переглядає фільм, а потім групою обговорюють побачене. Разом з тим зачіпають і різні історії та проблеми з життя. Таким чином за допомогою професійних психологів ви можете знайти відповідь і на своє запитання. Реєструйтеся за тел. 29755-00.

Знайди себе

стер-класи різних видів спорту. Метою цієї акції є залучення дітей до ведення здорового способу життя, а

також надання їм можливості побачити спорт зблизька та обрати його види для себе.

Життя зі спортом – яскравіше!

«На Ярмарку спорту я побачив, наскільки круто займатись спортом. В одних - чудова фігура, інші – дуже сильні, треті гарно танцюють, а вміння робити сальто в повітрі захоплює подих... І це все - цілеспрямовані молоді і немолоді люди, які просто займаються тим, що їм подобається. Ярмарок спорту показав мені, яким динамічним та яскравим може бути моє життя. Я обрав для себе

ВАЖЛИВО

спорт!», - розповідає відвідувач Ярмарку спорту Андрій (17 років). Ярмарок спорту – основна подія року, яку організовує САМОПОМІЧ для популяризації здорового способу життя. Щороку ми збираємо на одному майданчику 30-40 видів спорту. Триває Ярмарок 3 дні, приходять батьки і діти. Метою події є показати всю різноманітності видів спорту та користь від занять!

№ 11(225) 16 - 22 березня 2012

Яким ви бачите своє майбутнє? Не знаєте? САМОПОМІЧ пропонує вам допомогу. Технології планування часу, поставлення цілей у житті, основи самоменеджменту – такі знання ви отримаєте, відвідавши Школу розвитку. САМОПОМІЧ пропонує цей проект безкоштовно для студентів. Зустрічі відбуваються у центрі міста. Вхід вільний, але попередньо варто зареєструватися за тел. 297-55-00 або знайти САМОПОМІЧ у соціальних мережах.

Корисна інформація – поруч

Корисна газета он-лайн, корисні телесюжети, анонси соціальних подій – самі з’являтимуться у вашій стрічці новин. Для цього достатньо лише долучитися до груп САМОПОМІЧ у соціальних мережах «Вконтакте», «Facebook», «Youtube». Цікаво буде і вам, і вашим дітям.

тел. 297-1000

Samopomich 11(225) 2  
Samopomich 11(225) 2  
Advertisement