Page 1

CYKL SPOTKAŃ GÓRSKICH ONLINE …daj się zainspirować!


cel projektu „Cykl spotkań górskich online - …daj się zainspirować” to pierwszy taki projekt w Polsce, który ma na celu umożliwienie uczestnictwa pasjonatom górskim w prelekcjach o tematyce górskiej oraz podróżniczej. Olbrzymią wartością projektu jest fakt, iż spotkania te będą się odbywały za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu każdy mieszkaniec Ziemi będzie miał możliwość uczestniczenia w takim spotkaniu, niezależnie od tego, w jakim miejscu będzie się aktualnie znajdował.


cel projektu Często bywa tak, że z chęcią wzięlibyśmy udział w prelekcji jakiejś wybitnej osoby ze świata górskiego, jednak ze względu na miejsce spotkania nie jesteśmy w stanie tam dobrzeć. Projekt Gór Fanów zakłada, że od dzisiaj każda chętna osoba będzie mogła w zaciszu swojego mieszkania lub dowolnie wybranego miejsca wziąć udział w takiej prelekcji. Jedynym wymogiem będzie stały dostęp do Internetu.


organizacja Pierwszy cykl będzie składał się z 12 spotkań, na których zostaną poruszane różne obszary turystyki górskiej, wspinaczki, czy świata podróży. Prelegentami będą zarówno osoby rozpoznawalne w świecie górskim, jak również osoby, które nie są medialnie rozpoznawane, lecz na bazie swoich doświadczeń mogliby napisać książkę. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, którzy mogą swoją historią zainspirować innych. Uczestnikiem spotkania online może być każda osoba posiadająca stały dostęp do Internetu, która zainteresowana jest poruszanym zagadnieniem.


zaproszenie Jeżeli zainteresował Cię nasz projekt i chcesz zostać naszym partnerem lub patronem medialnym napisz na adres michmroczek@gamil.com, skontaktuj się bezpośrednio poprzez kontakt na facebooku lub zadzwoń 607475379.

Pozdrawiam serdecznie! Michał Mroczek

Gór fani cykl spotkań górskich online  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you