Page 1


NOVÝ SIMS CAST DELUXE CHART MÓDA DIESEL STUFF VÝHERCE FB SOUTĚŽE KATY PERRY: SLADKÉ RADOSTI SHOWTIMES LIVE CONCERT 1. DÍL PŘÍBĚHU SOUTĚŽ O DODATKY SIMS OBCHOD

2 3 4 8 10 11 14 15 17 18

01


Určitě jste již viděly nový Sims Cast který už bude slavit 2 roky. Nyní Fiolu (Filip Kraucher) vystřídala nová tvář simáckého průmyslu Defi. Po odvysílání 18. dílu Sims Castu bylo na komunitní koordinátorku (Lucie Ládrová), která tento pořad má pod palcem, ale i na celé distributorství Sims Castu vržena kritika, protože se kvůli snížené délce pořadu většina fandů české scény The Sims zlobila. Bohužel s tím se asi nedá nic dělat a tak se každých skoro sedm dní můžeme těšit na další tříminutový díleček SIMS Castu. Po zkrácení délky pořadu, byla snížena i délka dalšího/následného dílu téměř na třetinu, takže místo měsíce, budou díly SIMS Castu asi po týdnu. Jak se vyjádřila sama koordinátorka (Lucie Ládrová) na tuto kritiku, se dočtete níže.

SimsDeluxe-Jak berete kritiku od fanoušků po zkrácení Sims castu ? Lucie Ládrová-Samozřejmě mě to nijak netěší. Nicméně změny, které jsme na Sims Castu provedly, byly nutné. Zároveň také doufám, že ti, kterým se současný formát pořadu nelíbí, si v něm časem budou schopni zalíbení najít. Lidé obecně špatně přijímají změny – je to nepříjemné, když vám zmizí něco, na co jste zvyklí. Ale právě takto pak v životě vzniká volné místo pro nové věci a mnohdy stejně dobré nebo i lepší.

02


03


ELEGANTNÍ STYL Tento styl oblékání je hlavně pro ženy mladé dospělé a dospělé. Je určen na normální nošení, nebo na zvláštní události např. narozeniny. Doporučujeme ženám, které mají nízké sebevědomí a chtějí si ho zvýšit. I pánům se budete líbit.

04


MOTORKÁŘ Toto oblečení je zase v módě! Takže muži, kteří si chtějí připadat drsně, si můžou koupit takovéhle oblečení. A nemusí si myslet, že už to vyšlo z módy, protože tohle oblečení je znova na obchodních pultech!! Je vhodné na obyčejné nošení, nebo třeba na SimFest.

K BAZÉNU Tohle oblečení je vhodné pro štíhlé postavy. K tomuto stylu nepotřebujete žádné drahé doplňky, přece v jednoduchosti je krása.

05


SLAVNOSTI A VEČÍRKY Jak už víte podle názvu, toto oblečení je hlavně na slavnosti. Ať už na svatbu, pohřeb, nebo narozeninovou oslavu. Pánům může ještě přibýt kravata.

NA PODIUM Zahoďte drahé oblečení! Přece i ta největší hvězda nemusí vypadat jako nějaká poblblá ženská, která neví co s penězi. Toto oblečení je moc hezké a nemusí být jenom na pódium, ale i na normální nošení, nebo zvláštní příležitosti. Pěkně to doplňují náramky na obou rukách.

06


SPORT Oblečení na sportování je vždycky potřeba. Jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch. Ani drahé toto oblečení nemusí být. Tohle oblečení je vhodné jak na běhání do parku, tak třeba na fotbal.

07


NOVÁ KOLEKCE DIESEL! (oficiální zpráva- zkrácená)

REDWOOD CITY, USA – 10. května 2012 – Najděte Simíkům oblečení podle jejich povahy a připravte je na báječný život! Studio Maxis společnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) a společnost Diesel dnes oznámily zahájení spolupráce mezi značkou The Sims™ a legendární oděvní, návrhářskou a lifestylovou společností, díky níž se hráči dočkají oděvů a nábytku z jarní a letní kolekce Diesel na rok 2012. Ta je nyní v prodeji v klasických prodejnách Diesel i online. Kolekce předmětů The Sims 3 Diesel* přinese hráčům oděvní řadu 55DSL pro ženy i muže, vyznávající mladistvý životní styl, a také vybavení domácnosti značky Diesel. Jeho prostřednictvím si každý může zařídit domovy svých Simíků podle nejžhavějších trendů v typickém stylu Dieselu, jedné z nejpopulárnějších lifestylových značek na světě.

08


Ohromte své okolí tím, co máte na sobě! Kolekce Sims 3 Diesel obsahuje více než tři desítky kusů oblečení jako jsou šaty, bundy či charakteristické džínové modely, díky nimž může být každý Simík tím, kým chce, ať už vyznává výrazný, elegantní, moderní či ležérní způsob oblékání. Skvělý osobní vzhled pak Simíci mohou doplnit zařízením domácností v podobě více než desítky dalších předmětů jako jsou konferenční stolky či postel a pohovka z domácí kolekce značky Diesel. Fanoušci oblečení Diesel a 55DSL pak jistě uvítají, že řada modelů, které najdou ve hře, se nachází v nabídce skutečných prodejen či na stránkách diesel.com. Kolekce vychází již letos v létě a k dostání bude jak v běžné prodejní síti, tak online na portálu Origin.com.

09


ASI JSTE ZAREGISTROVALI Asi jste zaregistrovali, že probíhala soutěž o nejhezčí Siminku. Na výběr jste měli: Lady Gaga, Katy Perry a Britney Spears. A vítěž? Vítěz si odnese 1000 Simpointů a Diplom. A kdo vyhrává?

Autor: ViVi Blues, na thesims3.com violka123 GRATULUJEME!

10


URČITĚ jste zaregistrovali, že 8.6. vyšel nový dodatek s tématikou Katy Perry. Co všechno Nám kolekce přinesla, co všechno v ní najdete, zda jsou objekty užitečné, či jestli se vůbec tato kolekce vyplatí koupit. Vše se dočtete v následujícím článku.

NOVINKY A – Na stage ano, pro normální použití na nic! V kolekci nalezneme plno vypiplaných zbytečností, které mají téměř nulové využití v obyčejných domácnostech. Jedná se konkrétně o nábytek, který je až nepříjemně přeplácaný. Jsou totiž většinou pódiového charakteru, tudíž se nehodí do klasické rodiny. Ovšem, na pódium, to je jiná. Ovšem, aby byla stage 100% dokonalá, musíte si ji zařídit ve „sladkém“ stylu, tzn., že by neměla obsahovat žádné jiné rekvizity (např. kulisy New Yorku). Potom je vše OK. Jenomže, ne každý má siminku alá „Katy Perry“, ale třeba Lady GaGa, Adele, Rihannu, Britney a jiné. Když vystupuje Lady GaGa a za ní je zmrzlina, třešničky, banán a jiné rekvizity, vypadá to docela zvláštně, až blbě. Tolik tedy, abyste si udělali představu o objektech, které na Vás čekají.

11


NOVINKY B – Vlasy? Docela slušná práce. Další složkou jsou vlasy, které jsou prvotřídní, a výběr je opravdu velký. Většinou se opět jedná o účesy ve stylu Katy Perry. To je ale v tomto případě jedno, protože vlasy jsou vždy univerzální a nabarvit je můžete, jak chcete. Každý si v této kolekci najde minimálně jeden účes, který si oblíbí. Ať už na stage, nebo do domácnosti. Některé jsou sice méně slavné a jde na nich poznat, že byly dělány během pauzy na oběd, ale za to je tam taky pár jiných kusů, které vypadají bezchybně. Je jen na Vás jak moc si vlasy z této kolekce oblíbíte, já si oblíbil cca 3 účesy. To je na poměry tomu, že jich je v kolekci opravdová spousta, málo. Co se týče oblečení, nelze říct nic. Snad jen to, že se maximálně hodí na koncert.

12


PRO + - dobře propracované rekvizity - většina vlasů se dá použít - mnoho dobře vypadajících oblečení PROTI – - použitelné spíše pouze pro Katy Perry - pro normální užití nepoužitelné - nadmíru vysoká cena - chyba v českém přebalu Samozřejmě, že toto není zcela všechno. V kolekci najdete velice rozsáhlou nabídku v kategorii „jeviště“. Pokračovat budeme v příštím čísle, kde probereme také kolekci Diesel. KATY PERRY SLADKÉ RADOSTI KOLEKCE: Doporučujeme spíše zasloužilým fanouškům, kteří mají herní sbírku. Ovšem, jako každá kolekce, i tato má něco do sebe. Tak proč si ji nepořídit? I přes některou kritiku je to pořád docela využitelná kolekce, i když pouze v určitých oblastech, jako jsou koncerty.

6/10

13


Prázdniny se blíží! A s nimi i Showtimes Live Concerts! Již jsou uveřejněny 2/4 teaserů. To znamená, že ještě minimálně 2 odtajníme do konce června. Proč? Protože předběžné plánována premiéra má již stanovený termín a to na 2.7. ve 20:00. Pravděpodobně vše zahájí jedna ze tří celebrit, které se budou střídat. Která? To zůstane do poslední chvíle utajeno. Jednotlivá vystoupení budou mít vždy premiéru na www.livestream.com/deluxesims. Pár sekund po skončení premiéry budou zveřejněny na YouTube (Sim News, Sims Deluxe Magazine), kde si je budete moci zhlédnout až v 1080p.

14


1. STĚHOVÁNÍ První, kdo vkročil do bytu, byla Amber, se svými osmy kufry se je pokoušela strčit do bytu, za ní se pomalu belhala Cindy Paul a Alex, kteří si řekli, že přeci nepotáhnou tolik kufrů, když si stejně všechny věci koupí. Jaký to byl nádherný úžas, když čtveřice uviděla nádherný moderní byt s nádhernou terasou a proskleným obývacím pokojem. Tento byt dostal Alex od svého otce za to, aby se konečně zdekoval a opustil jeho dům. Cindy se rozhlédla a ihned běžela k nejbližší ložnici, kterou si jako správná žena ihned zabrala se slovy: ,,Já tu byla první!''. Postupně si tedy všichni rozdělili pokoje a začali zkoumat co má tento byt za vychytávky, jako první všechny upoutal bazén s vířivkou a úžasně vybavená balkónová terasa s pódiem na vystoupení a bujaré večírky. Ihned na první pohled byste na tomto bytu neshledali nic podezřelého, ale když pohlédneme pod pokličku úžasného moderně vybaveného bytu a partu studentů, zjistíme, že se tu něco děje.

15


Paul si s pomalými kroky zamkl pokoj a začal vybalovat věci z kufru, to co v něm ukrýval, byste nikdo neuhodli, z kufru čouhaly dvě červené svíčky a nějaké fotky, na těch fotkách byla vyobrazena Amber. Paul vzal fotku do ruky a s podivným výrazem v obličeji tuto fotku políbil a schoval ji do trezoru společně se svíčkami a dalšími věcmi, které by měli zůstat ukryty. Mezitím si Cindy s Amber a Alexem užívali ve vířivce plné trysek a bublinek odpočinku. Hned zítra by se měli všichni vydat na pohovory na pracovní místa svých zaměstnání. Alex jde na pohovor do nemocnice, Amber se hodlá zúčastnit konkurzu na Sim stadionu, Paul se rozhodl jít k policii, kde zrovna hledají nové posily a Cindy? Cindy jde na svůj první casting a zjistí, zda její herectví je hodno červeného koberce a stříbrného plátna!

16


600 FANS = SOUTĚŽ O DODATKY A KOLEKCE Za dovršení 600 fans Vám byla slíbena soutěž. Ta je již tady! Stačí do 1.7. odpovědět na následující otázky a zaslat je na deluxesims@hotmail.cz . Nezapomeňte se v e-mailu podepsat a napsat přesnou adresu, kam má být v případě zaslaná výhra. Jméno vítěze bude zveřejněno během premiéry Showtimes Live Concerts 2.7. od 20:00.

O co se hraje? 1. místo – dodatek podle libovolného výběru 2. místo – kolekce podle libovolného výběru 3. místo – kolekce podle libovolného výběru 1. Kdy přesně odstartuje Showtimes Live Concerts? 2. Kdy vyšlo 1. Číslo Sims Deluxe Magazine? 3. S jakým magazínem má Deluxe velice úzký vztah a spolupráci? 4. Kdy vychází Diesel Stuff v Americe? 5. Kdy proběhla předváděčka k dodatku Showtime a jak se jmenoval klub, kde se konala? 6. Kolik písní je na albu Born This Way? 7. Kolik písní je na albu Femme Fatale Limitovaná edice pro Japonsko? 8. Jak se jmenuje seriál + číslo série, jehož jeden z dílů nese název „Lisa Goes GaGa“ ? 9. Kdo všechno bude účinkovat v Showtimes Live Concerts? 10. Kdo si myslíte, že vystoupí jako první a tudíž zahájí Showtimes Live Concerts? Vše bude ještě jednou uveřejněno na Facebooku. Hodně štěstí a popřípadě šťastné hledání informací.

17


STROJ NA ZMRZLINU [500 SIMPOINTS] zmrzlinu má přece rád každý... a díky tomuto profesionálnímu stroji na zmrzlinu Omrzlina si ji můžete připravit ve vlastní kuchyni! Udělejte si vlastní kornouty plné zmrzliny libovolné příchutě. A pokud chcete, můžete si kulinářský zážitek ještě vylepšit pomocí profesionální fritézy Prskátko. Tento stroj je snem každého milovníka dezertů: budete si totiž moci udělat zmrzlinu v těstíčku, ze které vám může přeběhnout mráz po zádech. Připravte si tedy zástěru a ještě dnes si vyzvedněte profesionální stroj na zmrzlinu Omrzlina.

18


MULTITAB 6000 [500 SIMPOINTS] Vědecký tým korporace LlamoNoms strávil nespočet hodin výzkumem a testováním, využil tři lamí maskoty a vytvořil 5999 testovacích verzí, než konečně „na něco přišel“! Představujeme MultiTab 6000! Simíci teď mohou při zlepšování svých dovedností i něco dělat: pomocí bezdrátového připojení poslouchají a učí se z exkluzivních zvukových stop (tabcasty), čímž si vylepšují své dovednosti, a zároveň cvičí, uklízejí a podobně. Vaši Simíci budou moci nakupovat knihy on-line, číst si všechno, co mají v knihovně, a hrát sociální hry. A to všechno v jediném tabletu, který si s sebou mohou vzít kamkoliv. Díky MultiTabu 6000 vypadá budoucnost vašich Simíků ještě nabitější než kdy předtím!

19


FRITÉZA PRSKÁTKO [500 SIMPOINTS] Profesionální fritéza Prskátko vám umožní zahrávat si s osudem i ohněm, a dokonce i nabrat pár kilo navíc z báječných nových jídel, která jsou mnohem křupavější! Obstaráte si ji snadno a ještě snáze se používá.

Co můžete připravit: Fritovaná tyčinka v těstíčku Fritovaný párek v těstíčku Fritované cibulové prsty Fritované kuře Fritované krocaní stehno Fritovaná ryba Fritované sýrové tyčinky Fritované burrito Fritovaná slanina Fritovaná zmrzlina [k dispozici, pokud je na stejném pozemku umístěn i profesionální stroj na zmrzlinu Omrzlina] Fritovaná zmrzlina se slaninou a javorovým sirupem [k dispozici, pokud je na stejném pozemku umístěn i profesionální stroj na zmrzlinu Omrzlina] Fritovaná zmrzlina v těstíčku [k dispozici, pokud je na stejném pozemku umístěn i profesionální stroj na zmrzlinu Omrzlina]

20


NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT O ČEMKOLIV!

FACEBOOK.COM/DELUXESIMS

DELUXESIMS@HOTMAIL.CZ

YOUTUBE.COM/DELUXESIMS1

LIVESTREAM.COM/DELUXESIMS

DELUXESIMS.CZ

Nezapomeňte na soutěž o dodatky! Více informací naleznete na našem Facebooku.

Číslo vyšlo 10.6.2012, redakce Sims Deluxe Magazine.

21

Sims Deluxe Magazine 7  
Sims Deluxe Magazine 7  

10.6.2012 vychází 7. číslo! Diesel stuff, mni recenze Sladkých Radostí, nebo vyhlášení soitěže o dodatky a kolekce.

Advertisement