Page 1


print Klient: Fotografia cyfrowa i analogowa Wojciech P. Kowalczyk Projekt: Things & Places layout, typografia, skład, druk książki i albumu fotograficznego o. Istotnym założeniem projektu było opracowanie autorskiej okładki wraz z typografią bazującą na kaligrafii Pani Ewy Lewandowskiej. Klient mając do wyboru dwie wersje layoutu okładki 50 stronicowego albumu, zdecydował się na koncepcję inspirowaną szatą graficzną starych albumów fotograficznych.


print Klient: Instruktor piłki nożnej dla dzieci i młodzieży Projekt: : Folder format 20cmx20cm „Piłki Bramki Stop”, druk offset W sposób humorystyczny zaprojektowaliśmy layout wraz z wariantami treningów piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Inspirując się rysunkami książek „Mikołajka” stworzyliśmy również ilustracje widoczne w projekcie.


print Klient: Agencja Reklamowa Yoho Projekt: Ilustracje na koszulki Agencja Reklamowa Yoho z Krakowa, zwróciła się do nas z prośbą o opracowanie ilustracji na koszulki dla swojego klienta Royal Canin. Tworzysliśmy rysunki w stylu Line art, promując akcje „Bawię się z kotem”, „Chodzę z psem”. Minimalistyczny styl czarnej kreski idelanie wpasował się w layout i do dziś współpracujemy w tym zakresie.


print Klient: Indywidualne kursy taneczne Michał Skowroński Projekt: Ulotki, wizytówki, ilustracje, copy, druk offset Naszym głównym celem było zareklamować kurs tańca w sposób niedosłowny. Zdecydowaliśmy się na wirująca pralkę ubraną w stylu Michaela Jacksona. Hasło „Wkręć się”miało zachęcić przyszłym adapetów tańca.

jive salsa

cha - cha

SAMBA

wkrec

walc

tango quickstep

rumba

727 919 895

Michal Skowronski i n s t r u k t o r ta n c a

727 919 895

Michal Skowronski 727 919 895 i n s t r u k t o r ta n c a


print Klient: : Harenda SKI – szkolenie narciarskie dla dzieci Projekt: Fototapeta ścienna - ilustracja. Jako podwykonawca stworzyliśmy ilustrację na dwie fototapety ścienne w ośrodku szkoleniowym HSKI w Zakopanem. Zaproponowaliśmy artystyczną, niepełną kreska o delikatnej kolorystyce. Stworzyliśmy horyzont, elementy otoczenia komponując wszystko z gotowymi już postaciami pingwinów.


print Klient: USP Zdrowie Projekt: Kampania reklamowa dla wewnątrz firmowego projektu 3D – copy, brand hero, ilustracja komiks, animacja 2D, ulotki, książka, druk offset. Pod koniec 2013 roku firma US. Pharmacia z Wrocławia zleciła nam przygotowanie kampani reklamowej promującej wewnątrz firmowy projekt 3D. W tym celu stworzyliśmy postacie krasnali „Farmacjuszy”. Sympatyczni bohaterowie zagościli na ulotkach i książce w formie komiksów oraz w 30 sekundowcyh animacjach 2d.


branding Klient: Radio „Stave FM” Projekt: Koncepcja logotypu wraz z nazwą oraz identyfikacją wizualną Przystąpiliśmy do przetargu na stworzenie marki nowopowstałego radia zagranicznego „Stave FM”. Opracowaliśmy logo (logotyp + sygnet) wraz z nazwą i identyfikacją wizualną, oraz video explainer. Zdecydowaliśmy się na nazwę "Stave" czyli pięciolinia. Chcieliśmy połączyć klasykę z nowoczesnością, gdyż docelowo radio będzie starało się trafiać w gusta muzyczne starszego i młodszego pokolenia.

RADIO STAVE FM


ilustracja


ilustracja


www Klient: Sklep komputerowy „Eltrakon Komputery” Projekt: Strona www, wizytówki, papier firmowy, druk cyfrowy Prawdopodobnie jedyna tak niedosłowna strona firmowa sklepu komputerowego w Polsce. Klient współpracując z naszą agencją zdecydował się bardziej promować kreatywną stronę swojej marki aniżeli reklamować swoje usługi. Było to odważne posunięcie i przyniosło oczekiwany efekt w postaci większej ilość odwiedzin witryny. Layout został wykonany w koncepcji starej gazety o dumnie brzmiącej nazwie „The Eltrakon Chronicle” wraz z zamieszczonymi fragmentami z książki „Przygody Dobrego Wojaka Szwejka.


animacja Animacja 2D, Video Explainer Animacja 2D ( Video Explanier) jest bardzo popularnym narzędziem marketingwym. Krótki film animowany skutecznie wypromuje aplikację mobilną, Twoją usługę, czy start-up. Krótko i zwięźle. W sympatycznej formie, wyjaśnia, informuje, jest również wykorzystana jako film instruktażowy. Przy pomocy filmów rysunkowych można przedstawić produkt, firmę lub usługę w zabawny sposób, często z uśmiechem. Największym plusem jest to, że w kreskówce można stworzyć wszystko, na co pozwala wybraźnia.


redwoodstudio.pl ul. Piłsudskiego 30/2a 31-111 Kraków +48 795 445 505 biuro@redwoodstudio.pl

Folio  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you