Page 26

M

A

uroda

A

PIĘKNIEJ BEZ CHEMII

L

www.bydgoskawytworniamydla.pl e-mail:bydgoskawytworniamydla@gmail.com

R

E

007182898

K

tel. +48 788 539 182

Z sadu, błota i łąki - to stamtąd są czerpane składniki kosmetyków naturalnych. Żegnamy syntetyki! Dziś możemy do woli wybierać w ofercie takich produktów. Jednak samo określenie „naturalne” na opakowaniu nie oznacza, że producent w pełni zrezygnował z chemii, więc nie ufajmy na słowo. Warto czytać etykiety.

1.3 FACE GUARD

HYDROŻELOWY TONIK OCZYSZCZAJĄCY Z KWASEM MIGDAŁOWYM

APIS NATURAL COSMETICS CENA 40 zł

L

A

ORGANICZNE MYDŁO DO GOLENIA DLA KOBIET Zmiękcza i nawilża skórę, ułatwia usuwanie włosków, łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu, wspomaga regenerację. SECRETS DE PROVENCE | CENA 30 zł

M

A

007166501

Delikatnie złuszcza martwy naskórek, poprawia strukturę skóry, rozjaśnia przebarwienia, działa antybakteryjnie łagodząc stany zapalne skóry.

YO P E | CENA 40 zł

K

THE SECRET SOAP STORE CENA 50 zł

FRIDGE | CENA 230 zł

Znajdujące się w nim masło shea, murumuru oraz organiczne olejki roślinne bogate w kwasy tłuszczowe (olejek makadamia, kokosowy i olej z oliwek) intensywnie odżywiają i regenerują skórę. Natomiast ekstrakt z figi neutralizuje wolne rodniki, pobudza produkcję kolagenu i dogłębnie nawilża.

E

To jeden z najbardziej drogocennych i luksusowych olejów. Bywa nazywany naturalnym botoksem. Zawiera, m.in., nienasycone kwasy tłuszczowe, „witaminę młodości” - E, witaminę K1 w postaci filochinonu oraz karoten.

Wzmacnia i chroni delikatną skórę naczyniową. Jest w 100 procentach naturalny, bez konserwantów, alkoholu i związków syntetycznych. Należy go przechowywać w lodówce. Okres ważności - 2,5 miesiąca od daty produkcji.

REGENERUJĄCY BALSAM DO RĄK I CIAŁA FIGA

R

OLEJ Z OPUNCJI FIGOWEJ

Miasta Kobiet marzec 2017  
Miasta Kobiet marzec 2017  
Advertisement