Page 21

jej pasja

* Emilia Jarmołowicz dotychczas oddała 77 skoków spadochronowych znak zodiaku: Lew ulubione jedzenie: chic & chips napój: piwo boi się pająków i węży na co dzień jest kierowniczką recepcji hotelowej

Był to pamiętny szósty skok. Otworzył mi się wówczas zapasowy spadochron, bo zbyt późno zabrałam się do otwierania głównego.

kę. Sam nie obawia się ryzyka, dlatego akceptuje ryzyko, jakie przy każdym skoku ponosi jego ukochana. - Ostatnio byłam w pierwszej trasie na motorze. Gdy poczułam pęd powietrza, to od razu przypomniały mi się wrażenia ze skoków. Mój chłopak też chce skoczyć, na początku przynajmniej w tandemie. Ciągnie go do tego, na pewno spróbuje, prędzej czy później - cieszy się Emilia.

wspomina. - Był to pamiętny szósty skok. Otworzył mi się wówczas zapasowy spadochron, bo zbyt późno zabrałam się do otwierania głównego. I dopiero na ziemi zorientowałam się, że leciałam na dwóch spadochronach. Szczęśliwie dobrze się ustawiły, nic się nie poplątało. Mogło być gorzej.

NIE TYLKO DLA MĘŻCZYZN

Jest w Toruniu kilka skaczących dziewczyn. - Mam koleżankę, z którą w podobnym czasie zaczynałyśmy naszą przygodę. Często spotykamy się na lotnisku, chociaż ona przyjeżdża aż z Koszalina. Ale jednak głównie skaczą faceci - twierdzi Emilia. Trzeba pamiętać, że nie tylko chodzi o męską odwagę. Jest też prozaiczny powód - sprzęt waży około 20 kg, czyli tyle, co porządny plecak w góry. - Jeszcze nieraz słyszę, co ty robisz, dziewczyno! Przecież możesz się zabić! Odpowiadam, że ryzyko jest wpisane w ten sport - dodaje z uśmiechem.

EMILIA JARMOŁOWICZ SPADOCHRONIARKA

CO SIĘ ZMIENIA?

Skoki spadochronowe nie zmieniają diametralnie osobowości skoczków. Emilia jednak stała się bardziej odważna, pewna siebie i otwarta na ludzi. - Skoki polecam tym wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś nowego, niecodziennego i niebanalnego i tym, którzy chcą się sprawdzić. Nie warto jednak na siłę przełamywać swoich blokad. Może skończyć się na jednorazowej przygodzie, która nie da satysfakcji. Skakać trzeba chcieć. Tak po prostu. Bez głębszej filozofii.

CO NA TO FACET?

Emilia ma partnera, który z kolei uwielbia jazdę chopperem i swoją pasją zaraża spadochroniarR

E

K

L

A

M

A

Centrum Stomatologii Dentus Stomatologia: • zachowawcza • chirurgia stomatologiczna • protetyka • ortodoncja • implanty • rentgen zębowy

Zabiegi

w znieczuleniu komputerowym

czynne codziennie w niedziele i święta od 8.00 do 20.00

Bydgoszcz, ul. Waryńskiego 51, tel. 52 340 60 80 pon.-pt. 8.00-20.00, sob. 8.00-14.00

Toruń, ul. Chełmińska 21, tel. 56 622 59 25 czynne codziennie w niedziele i święta od 8.00 do 20.00

Toruń, ul. Dziewulskiego 21, tel. 56 648 00 31 • rentgen panoramiczny, cafalometryczny i zębowy kobiet 21 maja 2013 pon.-pt. 8.00-20.00,miasta sob.-nd. 9.30-15.00

21

903613BDBHA

Bydgoszcz, Ku Wiatrakom 19, tel. 52 346 45 53

Miasta Kobiet maj 2013  
Miasta Kobiet maj 2013  
Advertisement